כיצד לצפות בערוץ העל מחוץ לקנדה

כאשר לערוץ יש את המילה סופר בזה אני חושב שכדאי לבדוק. ובכן, כשראיתי מה סופר ערוץ יש להציע, זה מיד קיבל את תשומת ליבי. זה ערוץ קנדי יש את כל מה שאתה צריך מבחינת סרטים, מופעים, eSports ועוד. עם זאת, לפני ששמתי את היד על התוכן, הערוץ חסם אותי כפי שהוא בלבד זמין בקנדה. האם שמת לב ל זמן עבר אני משתמש? כן, זה בגלל שביטלתי את החסימה באזור שלי, וכך גם אתה. הנה איך אתה יכול לצפות בערוץ העל בכל מקום. 


כיצד לצפות בערוץ העל מחוץ לקנדה

כיצד לצפות בערוץ העל מחוץ לקנדה

סופר ערוץ – שירות סופר קנדי

סופר ערוץ קיים כבר לא מעט זמן. זה קודם הושק בשנת 2007, מביא שוחרר תיאטרלית, תחילה לתמונות קולנוע וסדרות טלוויזיה, יחד עם סרטי תעודה למסכים של תושבי קנדה.

עם זאת, השירות אינו מכוון לאלה שהחליטו להצטרף ל- מהפכת חיתוך כבל. רק משתמשים שיש להם מנוי כבלים תקף יכולים לגשת לתוכן של Super Channel.

אתה יכול לגשת לארבעה ערוצים לאחר הכניסה:

  • נתיך: אתה יכול לראות כמה סרטים, תכניות טלוויזיה, סרטים דוקומנטריים והופעות.
  • לב & בית: יותר לסרטים ולהצגות משפחתיות.
  • כספת: מתמקד יותר בסרטים שנבחרו ביד, חובבי מעריצים, שזכו לשבחי הביקורת.
  • ג’ינקס: מתמקד בתכנות הקשורות eSports

יתר על כן, יש לך דרישת על-פי ערוץ סופר, אשר זמין ללא תשלום נוסף למנויים חדשים וקיימים ל- ספק טלוויזיה קנדי. עם זאת, זה לא זמין ל לקוחות בל לווין. זה מה שהאתר הרשמי שלהם אומר:

* Super Channel On Demand אינו זמין כעת ללקוחות בל לוויין. אנא פנה לספק שירותי הטלוויזיה שלך לגבי הזמינות. “

זמינות

גדול ככל שהוא, האינטרנט העולמי אינו חופשי כפי שאפשר לחשוב שהוא. אתרים ושירותים רבים מגבילים את הגישה למשתמשים על בסיס שלהם מיקום פיזי.

מנגנון חסימת זה מיושם לרוב לצורך מגבלות זכויות יוצרים. בסיס הנתונים של השירות ממפה את המיקומים הפיזיים של כתובות IP כדי לנהל ולאכוף את מה שאנחנו מכנים בלוקים גיאוגרפיים.

לדוגמה, סופר ערוץ דורש א כתובת IP קנדית להפעיל. אם אתה מחוץ למדינה, אתה חייב לקבל IP שונה. לכן, השירות יעשה זאת לסיים את הגישה שלך ברגע שאתה מנסה להציג את תוכנו.

גם אם היית מנוי חוקי לאחד מהספקים שלמעלה, ברגע שאתה עוזב את הארץ, שלך המינוי יחדל להתקיים. ובכן, טכנית, זה אכן קיים, אבל זה ילך בזבוז. זה הודעת שגיאה גיאוגרפית תקבל אם תנסה לצפות בערוץ העל מעבר לים:

קוד שגיאה: PLAYER_ERR_GEO_RESTRICTED “” סרטון זה מוגבל מלהופעל באזור הגיאוגרפי הנוכחי שלך. “הודעת שגיאה SuperChannel

במקרה וזה לא היה מספיק הוכחה, הנה מה שלהם רשום העמוד הרשמי:

“סופר ערוץ הוא שירות טלוויזיה בתשלום לאומי ומורשה לפעול בקנדה. אנו לרוע המזל איננו מספקים את השירות שלנו מחוץ לעשר המחוזות ו -3 השטחים של קנדה. “הצהרת אתר סופר ערוץ

אז עכשיו שאתה יודע מה הבעיה, מה אתה אומר שאנחנו עוברים לחלק הפתרונות? החלק הבא ייתן לך את כל הדרוש לך בטל את חסימת ערוץ העל מחוץ לקנדה. זה קריאה של שתי דקות, באופן בסיסי, זה ללא מאמץ.

סופר ערוץ – לא כל כך קנדי ​​אנימור

ל גישה לערוץ העל מחוץ לקנדה, עליך לזייף את המיקום שלך ולהופיע כאילו אתה במדינה. מבחינה טכנית זה אפשרי בעזרת א רשת וירטואלית פרטית.

VPN הוא חתיכת תוכנה מנתב מחדש את הנתונים שלך דרך א מנהרה פרטית, הצפנתו בתהליך. התנועה שלך עוברת במנהרה זו ומגיעה אליה אחד השרתים שלו במדינה שתבחר.

לאחר יצירת החיבור, ה- VPN יקיים להסוות את זהותך ומיקומך ולהקצות לך כתובת ה – IP במדינה שנבחרה. כתוצאה מכך אתה נראה כאילו אתה גולש באינטרנט מאותו אזור, אשר יעניק לך גישה לתכנים מוגבלים שם.

לדוגמה, אם אתה רוצה Super Channel, אתה צריך כתובת IP קנדית. זה נרכש בקלות אם אתה מתחבר לשרת VPN בקנדה. לא רק תקבלו סופר ערוץ, אבל גם אחרים טלוויזיה קנדית ערוצים כגון CTV, TSN, Sportsnet, ועוד.

הצעדים

זה באמת די פשוט. הנה מה שאתה צריך לעשות כדי לבטל את חסימת ערוץ העל במדינה שלך:

  1. ראשית, בחר ספק VPN המציע שרתים בקנדה. אתה יכול להשתמש ExpressVPN; הם קח חמש.
  2. הבא, הורד והתקן את יישום ה- VPN שלהם במכשיר הסטרימינג שלך.
  3. הפעל את לקוח ה- VPN, התחבר עם שם המשתמש והסיסמה שלך, ולפתוח את רשימת השרתים.
  4. עכשיו, התחבר ל- a שרת VPN קנדי.
  5. השקה סופר ערוץ.
  6. הזרם את השירות מחוץ לקנדה באשר אתה.

המלצה על VPN ספציפי אינה באה ללא הערכה מתאימה. במשך השנים האחרונות נתקלתי במאות VPNs. עד כה, ExpressVPN היה אחד היחידים שהרשימו אותי. השירות כולל יותר מ 3000 שרתים ב 94 מדינות. לכן, אם ביטול החסימה של תוכן מוגבל הוא המטרה שלך, לא תיגמר לך האפשרויות.

באשר לפרטיות, ExpressVPN מספק את התכונות הטובות ביותר שאתה יכול לבקש. זה כולל א מתג להרוג, מדיניות קפדנית ללא יומן ופיצול מנהרות, יחד עם כמה אחרים. כבר ציינתי שזה אחד הבודדים שהרשים אותי, מה שאומר שיש יותר. בדוק אותם בטבלה הבאה.

הסופר בסופר ערוץ

רבים מכם עשויים לשאול, מה כל כך מיוחד בשירות כזה. פשוט, זה התוכן אתה תקבל, כמובן. להלן מספר כותרות שתוכלו לצפות ברגע שתבטל את חסימת הערוץ באזורכם:

זרם ערוץ סופר בכל מקום – מילות פרידה

אם כי ניתן לגשת לסופר ערוץ דרך כולם ספקי כבלים ולוויין גדולים בקנדה כל מה שמבזבז אם תעזוב את הארץ.

למזלך, יש לך VPNs להציל את היום. כל מה שאתה צריך זה א חיבור לשרת קנדי ואתה יכול צפו בסופר ערוץ בכל מקום. אם יש לך שאלות, תן לי צעקה בקטע התגובות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me