כיצד לצפות בערוצי טלוויזיה בבריטניה באוסטרליה

אוסטרליה היא חלק מ חבר העמים, והמדינה אף מכירה באליזבת השנייה כמלכת אוסטרליה. כך עמוק הקשר בין אוסטרליה לאנגליה. למרות מערכת היחסים הידידותית הזו, תושבים מקומיים באוסטרליה עדיין לא יכולים לגשת לערוצי טלוויזיה בריטניה מכיוון שהם נותרים בלתי זמינים בארץ למטה.


מגבלות גיאוגרפיות הן הדרך של ספקי התוכן להגן על זכויות היוצרים שלהם. בלי קשר, אדגים שתי דרכים בהן ניתן לבטל את חסימת ערוצי הטלוויזיה בבריטניה מאוסטרליה. שתי דרכים אלה כוללות שימוש ב- VPN ו- DNS חכם, כך שלא תפספסו את התוכניות המועדפות עליכם.

צפו בערוצי הטלוויזיה בבריטניה באוסטרליה

כיצד לצפות בערוצי טלוויזיה בבריטניה באוסטרליה

מדוע אין אפשרות להשיג ערוצי טלוויזיה בבריטניה באוסטרליה?

ובכן, זה שום דבר אישי נגד אוסטרליה. ערוצי טלוויזיה בבריטניה נגישים רק בבריטניה בגלל בעיות בזכויות יוצרים. אז אם אתה גולה, סטודנט המתגורר בחו”ל או סתם יוצא לחופשה מורחבת, הטלוויזיה בבריטניה היא מחוץ לתחום.

הסיבה שמאחורי מגבלה זו קשורה לשלך כתובת IP חושפת את המיקום הגיאוגרפי שלך לאינטרנט. אם ערוצי סטרימינג כמו BBC iPlayer או Sky Go יגלו שאתה מחוץ לאזורי הכיסוי המורשים, הם יינעלו אותך. למרות זאת, אתה יכול לבטל את החסימה של כל ערוץ שאתה רוצה באמצעות רשת פרטית וירטואלית (VPN) או פרוקסי DNS חכם.

בטל את חסימת ערוצי הטלוויזיה בבריטניה באמצעות VPN

הטלוויזיה בבריטניה היא ביתם של כמה מההופעות והתוכניות הגדולות בעולם. שרלוק, מנזר דאונטון ורחוב Coronation הם רק כמה דוגמאות לתוכניות בריטיות פופולריות הרבות שיש להן בינלאומי. אז דמיין כמה זה יהיה מעצבן אם לא היית יכול לצפות בפרק האחרון.

אבל עם VPN, לא תצטרך לחוות את התחושה הזו. כלי זה משתמש בתוכנה כדי לזייף את המיקום הפיזי שלך. ה- VPN מפנה מחדש את התנועה המקוונת שלך לרשת שתבחר. גם, זה מסתיר את כתובת ה- IP שלך ונותן לך חדש מכל אזור שתבחר.

אז ברגע שאתה מתחבר לשרת בבריטניה, תקבל כתובת IP מקומית חדשה ו נראה כאילו אתה בבריטניה. ואז הכל ערוצי טלוויזיה בבריטניה הופכים להיות זמינים מייד.

הצעדים הבאים צריכים להפוך את הדברים ליותר פשוטים:

 1. הירשם כמנוי לשירות VPN אמין ויעיל. אני ממליץ ExpressVPN.
 2. השג את האפליקציה במחשב האישי שלך, Mac, iOS או Android. לחלופין, באפשרותך להתקין את ה- VPN על נתבים, טלוויזיות חכמות וקונסולות משחקים.
 3. התחבר לשרת מבריטניה.
 4. ודא שיש לך כתובת IP אחרת מה אני עושה.
 5. הזרם את התוכניות האחרונות בבריטניה מכל מקום באוסטרליה.

מדוע כדאי לכם לשקול ExpressVPN

ExpressVPN הוא בין מותגי העילית בענף ה- VPN ובוודאי מספר אחד בספרנו. מותג זה מאפשר לך לעקוף כל מיני הגבלות מקוונות לא משנה איפה אתה הודות לסט של תכונות מעולות.

ראשית כל, לחברה יש אחד רשתות השרתים הגדולות ביותר, עם יותר מ 1,000 שרתים ב 94 מדינות. אין ספק שאתה יכול לבטל את חסימת הערוצים בבריטניה. שנית, הוא מציע שיעורי מהירות מדהימים שמאפשרים לך הזרם תכניות HD מלאות ללא בעיות חציצה.

יש לזה תכונות אבטחה ופרטיות באיכות גבוהה. ExpressVPN משתמש קידוד צבאי AES 256 סיביות המספק למשתמשים אנונימיות מקוונת, אפילו מספקי שירותי אינטרנט ומצפצופים ממשלתיים. יתר על כן, זה מציית למדיניות ללא רישום, מה שאומר שהם ‘לעולם לא ישמרו רישומי תנועה’. מפרטי אבטחה נוספים כוללים א מתג כיבוי, מנהרה מפוצלת, ו הגנת דליפות DNS.

ולבסוף, החברה היא תואם לחלוטין לנטפליקס, כך שתוכלו לגשת לכל ספרייה שתרצו, אפילו לגרסת ארה”ב. יתר על כן, זה מאשרת סיבוב P2P ו פעילויות לשיתוף קבצים. הורד כל סרט או סדרה מבלי לדאוג לנושאים משפטיים.

שירותי VPN אחרים

ישנם מותגי VPN אחרים שתוכלו לקחת בחשבון. תוכלו למצוא אותם בטבלה שלהלן.

ExpressVPN

ExpressVPN מחזיקה בבעלות על יותר מ 3000 אלף שרתים ב 94 מדינות, וזה די מרשים. ExpressVPN מציע רוחב פס בלתי מוגבל כך שהוא מושלם למשחקים. אתה יכול לחבר עד 5 חיבורים בו זמנית, שעשויים להועיל כשיש לך המון מכשירים. ככל שמגיעים למכשירים אחרים, תוכלו ליהנות מתכונת ה- DNS החכמה שלהם Media Streamer. החברה אינה מחזיקה יומנים ומיישמת מנהרות מפוצלות. ExpressVPN מציע התחייבות להחזר כספי של 30 יום ושירות לקוחות 24/7. תלמד יותר על ExpressVPN אם תבדוק זאת סקירה זו.

BulletVPN

BulletVPN קובע באתר: “אנו דואגים שהשרתים שלנו לא יהיו עומסים יתר על המידה ומשתמשים בקווי מוביל ברמה גבוהה כדי לספק את המהירויות הגבוהות ביותר האפשריות.” בנוסף, ממש כמו ExpressVPN, BulletVPN משתמש בהצפנה AES 256-bit, kill kill, ו DNS חכם בחינם – –. החברה מיישמת א מדיניות ללא יומן מחמירה ולא מבטיח דבר אחר ‘מהירויות מהבהבות’.

אולי החיסרון היחיד שלה הוא רשת שרתים קטנה לעומת מקביליה העילית. יש לה כיום 47 שרתים ב 21 מדינות. בדוק את זה ביקורת BulletVPN למידע נוסף.

NordVPN

משתמשי VPN משבחים את NordVPN על תכונות האבטחה המדהימות שלה. המעניין ביותר בספק זה הוא תכונת Onion over VPN שלו. עם מדיניות ללא יומנים והצפנות הדוקות, כל המשתמשים המחוברים בטוחים באינטרנט. כמו כן, החברה מנהלת רשת המורכבת מ -5,000 שרתים אסירים מאשר 61 מדינות. הטענה שהיא מהגדולות בענף אינה מהווה אנדרסטייטמנט. עם ספק מבוסס פנמה כמו Nord-VPN, אתה יכול להיות סמוך ובטוח לגבי בטיחות הנתונים שלך. החברה נמצאת במקום בו אין חוקים לשמירת נתונים. למידע נוסף על NordVPN בזה סקירה.

צפו בערוצי טלוויזיה בבריטניה עם פרוקסי DNS חכמים

השיטה האחרת ל ביטול החסימה של ערוצי הטלוויזיה בבריטניה נעשה באמצעות פרוקסי DNS חכמים. כלים אלה מאפשרים לך לעשות זאת לעקוף מגבלות גיאוגרפיות על ידי ניתוב מחדש של כתובות האתרים שחושף את המיקום שלך. עם זאת, הם לא משנים את כתובת ה- IP שלך, כלומר עדיין תהיה לך גישה לאתרים אוסטרלים. אבל זה אומר גם שלא תמיד תוכלו לעקוף חסימה גיאוגרפית כלשהי.

יתר על כן, פרוקסי DNS חכמים אינם מגנים על התנועה שלך באמצעות הצפנות, דבר שעלול להוות חשש פרטיות משמעותי אם כי מהירות האינטרנט שלך לא תושפע. אם לא אכפת לך מחולשות ספציפיות ובכל זאת ברצונך להגדיר פרוקסי DNS חכם במכשיר שלך, תצטרך לבצע את הפעולות הבאות:

 1. ערוך מנוי DNS חכם. Unlocator תהיה הבחירה מספר אחת שלנו.
 2. על השירות לתמוך בערוצים מבוססי בריטניה כמו Sky Go, BBC iPlayer ו- ITV.
 3. קבע את התצורה של ה- DNS החכם שלך במכשיר הרצוי לשימוש בסטרימינג.
 4. לחלופין, תוכלו התקן אותם בנתבים, קונסולות משחקים או טלוויזיות חכמות.
 5. גש והזרם לכל ערוץ מוגבל בבריטניה מכל מדינה בעולם.

ערוצי הטלוויזיה המובילים בבריטניה

כמה ערוצי טלוויזיה בבריטניה מארחים מופעים, תוכניות וספורט באיכות גבוהה. אם אתה מעוניין לצפות באיזור בחו”ל, הנה מה שאתה צריך לקחת בחשבון:

 • BBC iPlayer
 • BT ספורט
 • סקיי גו
 • ITV 

הזרם ערוצי טלוויזיה בריטניה באוסטרליה עם VPN, DNS Smart

צפו בתכני טלוויזיה בריטניה באוסטרליה באמצעות VPN, DNS Smart

צפו בערוצי הטלוויזיה בבריטניה באוסטרליה – מסקנה

תוכנות רבות מהן תוכלו ליהנות מזרם בערוצי טלוויזיה בבריטניה. תוכן כזה לא סתם משיג את הגולשים או המקומיים בבריטניה. צופים בינלאומיים עשויים להיות מעוניינים לצפות במה שיש לערוצים בבריטניה להציע. לכן, אם אתם מתכננים שהייה ממושכת באוסטרליה או בכל מקום אחר בעולם, להירשם ל- VPN או ל- DNS חכם לביטול החסימה של ערוצי הטלוויזיה בבריטניה. זה שווה את זה.

אם אתה מסכים, הודע לי באיזו אחת משיטות אלה אתה בוחר בתגובות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me