כיצד לצפות בטייסון זעם נגד אוטו וולין בשידור חי מקוון

הכרטיסים אזלו, ומעל 18000 אוהדים מוכנים למלא את Arena T-Mobile ב- 14 בספטמבר 2019. למה? כי טייסון זעם ילך נגד ראש נגד אוטו וואלין בפעם השנייה על אדמת ארה”ב. ובכן, המושבים בזירה נעלמו. רוצים לקחת מקום וירטואלי ולצפות במאבק ברשת? לאחר מכן כך תוכלו להזרים טייסון זעם נגד אוטו וואלין גרים מבריטניה, ארה”ב, אוסטרליה או מכל מקום אחר בעולם.


כיצד לצפות בטייסון זעם נגד אוטו וולין בשידור חי מקוון

כיצד לצפות בטייסון זעם נגד אוטו וולין בשידור חי מקוון

זעם נגד וואלין – סטרימינג בשידור חי

ההתמודדות ב זירת T-Mobile יהיה זמין לסטרימינג בשתי מדינות, ארה”ב ובריטניה. לשתי המדינות יש שדרים רשמיים למריבות כאלה. אמנם זה חדשות טובות לתושבים במדינה, אבל זה לא כל כך משעשע עבור אלה שגרים מחוץ לארץ.

הערוצים המשדרים את זעם נגד וואלין מוגבלים גיאוגרפיים למדינות שלהם. זה אומר כל מי שחי מעבר לים לא יכולים לגשת לתוכן שלהם איפה הם.

אתה רואה, שירותי סטרימינג כאלה בוחנים את שלך כתובת ה – IP כדי לקבוע את מיקומך. ברגע שהם יגלו שאתה לא באזור בו יש להם זכויות שידור, תחסום כמעט מייד.

עם זאת, יש דרך לעשות זאת לעקוף את הנושא, עליו אדבר בהמשך במדריך זה. אבל לעת עתה, בואו לראות מהם הערוצים (Fury vs. Wallin):

ESPN+

ESPN + לוגוזעם נגד וואלין יזרום בשידור חי ובאופן בלעדי בארצות הברית ESPN+. ישנם כמה דברים חיוביים ב- ESPN המארח את האירוע הזה.

ראשית, זה לא יהיה האחרון שכן ל- ESPN יש את הזכויות לשידור למתוח נלחם הרבה זמן בעתיד.

אתה תצפה בקטטה כמו ג’ו טסיטור, ואלופי העולם לשעבר טימותי ברדלי ג’וניור. ו אנדרה וורד להתקשר לקרב מהצידה. אז, תוכלו לראות ולשמוע את הפעולה במלואה.

ESPN + היא החברות שירות OTT שאינו דורש מנוי כבלים. כל אחד בארצות הברית (דגש על ארצות הברית) יכול להירשם לערוץ בתשלום של 4.99 $ לחודש או 49.99 $ לשנה עם ניסיון חינם למשך 7 ימים.

עם זאת, אלה שגרים בחו”ל לא יוכלו לגשת לערוץ, כפי שציינתי לעיל. אם הם ינסו להשיק את האתר הרשמי שלה, זה הודעת שגיאה גיאוגרפית יופיע:

“ESPN + אינו זמין במדינה שלך בגלל בעיות בזכויות תוכן.”שגיאת ESPN +

אבל זה בסדר. לאחר שתסיים עם המדריך הזה, תוכל להשיג לעצמך מנוי ולזרום את Fury נגד וואלין בשידור חי

BT Box Box Office

BT לוגו ספורטזעם ינסה לאבטח את ניצחון 29 מהקריירה המקצועית שלו כשהוא מתמודד מול וואלין. אז, מעריצים בבריטניה, הכינו את עצמכם, יש לכם גם בית למריבות אפיות בצורה של BT Box Box Office.

BT Box Box Office זה המקום לצפות באירועים הצפויים ביותר בלוח השנה. אתה יכול אפילו למצוא אירועי UFC מובילים במחיר מסוים.

אבל הבעיה היא, בזמן האחרון המעריצים התאכזבו מהשדרן. זה נהג לאפשר להם להזרים את המריבות שלהם מבלי לשלם תשלום נוסף מעל הקיים שכבר מנוי. עכשיו, הם יצטרכו להתפוצץ 19.95 פאונד לצפות באירוע המתחיל בערך בחצות (שעון בריטניה).

כמו כן, בעיה נוספת עבור גולים שעוזבים את המדינה. הערוץ הוא זמין רק בבריטניה, כלומר אם אתה גר בחו”ל, תקבל הודעת שגיאה דומה לזה של ESPN +:

“סליחה, סרטון זה אינו זמין במדינה שלך.”שגיאת BT ספורט

שוב, מגבלות גיאוגרפיות לא יוכלו להגביל את הגישה שלך לערוצים אלה יותר. הפיתרון הבא. גלול עוד קצת ולמד כיצד לעשות זאת בטל את חסימת BT Sport וצפו בזעם נגד וואלין בשידור חי:

 • טלויזיית אפל
 • טלויזיה חכמה
 • פלייסטיישן 4
 • אקס בוקס
 • אייפון
 • אייפד
 • אנדרואיד
 • מחשב Windows
 • macOS

טייסון זעם נגד אוטו וואלין – זרם בכל מקום

זה די קל. כל שעליכם לעשות הוא להסוות את מיקום המכשיר שלך כך שזה נראה כאילו הוא בארץ שבחרת. לא משנה באיזה ערוץ תבחרו להזרים, יש דרך אחת בלבד לגשת אליו לחו”ל, א רשת וירטואלית פרטית.

VPN מאפשר לך לקחת מכשיר כתובת ה – IP במדינה אחרת. תעשה זאת להשיג את ה- IP הזה בהתבסס על השרת שאליו בחרת להתחבר. בוא ניקח ESPN+ כדוגמא כאן. הערוץ זמין רק בארצות הברית, מה שאומר שהוא דורש כתובת IP אמריקאית.

אז בעצם, סתם להתחבר לשרת VPN בארה”ב והבעיה שלך נפתרת. תקבל כתובת IP אמריקאית, והערוץ יחשוב שאתה תושב אמריקאי נוכחי (זיוף מיקום). כתוצאה מכך תוכלו להתקדם הזרם את המאבק בשידור חי ב- ESPN + למרות שהותו פיזית בחו”ל.

הצעדים

זו משימה פשוטה. פשוט עקוב אחר השלבים שלהלן צפו בזעם נגד וואלין בשידור חי בכל מקום:

 1. התחל את התהליך עד להירשם לספק שירות VPN. ExpressVPN היא דרך טובה להתחיל.
 2. הבא, הורד את יישום ה- VPN שלהם והתקן אותו במכשיר שלך.
 3. להתחבר עם שם המשתמש והסיסמה שלך.
 4. התחבר לשרת מבוסס על הערוץ שבחרת:
  • שרת ארה”ב עבור ESPN+.
  • שרת בריטניה עבור BT Sport.
 5. לבסוף, השיק את אתר הערוץ או את האפליקציה הייעודית שלו.
 6. הזרם טייסון זעם נגד אוטו וואלין בכל מקום

ישנם מאות VPN שקיימים עבורכם את העבודה, אך רק מעטים בולטים מבחינת האיכות, המהירות והאמינות. ExpressVPN הוא אחד הטובים בענף ה- VPN שמתגאים בו 3000 שרתים ב 94 מדינות. כשמדובר בפרטיות, דואגים להשתמש בה מתג להרוג, מדיניות ללא יומן ופיצול מנהרות. במקרה שלא הבחירה שלך, הקפד לבדוק את האפשרויות האחרות שלהלן.

טייסון זעם נגד אוטו וואלין – כל מה שקשור בקטטה

סטטי זעם נגד וואלין

אלופת אנגליה טייסון זעם עיניו מכוונות להפיל את שוודיה, אוטו וואלין בא ב -14 בספטמבר 2019. האירוע המרכזי בזירת ה- T-Mobile יחל בשעה 11:00 מיד אחרי הכרטיס התחתון ב- ESPN+. במקרה שבחרת ב- BT Sport, אז האירוע יופיע בשידור חי חצות.

רק לפני שלושה חודשים ערך פיורי את הופעת הבכורה שלו בארה”ב נגד טום שוורץ, שם הפיל אותו בסיבוב השני. אבל זה לא מה שחשוב. אם אינך יודע זאת, זעם אינו מתמקד באוטו; זה מה שאחריו הוא מצפה.

בדצמבר, זעם התנגד דונטיי וילדר. המשחק הסתיים בתיקו והתמודדות נקבעה לפברואר 2020 אם פיורי ינצח בקרב הקרוב.

מצד שני, זה יסמן את ההתמודדות השנייה של וולין בארצות הברית. הראשון שלו חזר באפריל כשהתמודד נגד קיסנר ב אולם הטיילת באטלנטיק סיטי.

הצעיר בן ה -28 נחשב לאנדרדוג במאבק הזה, והרבה אוהדים משערים שהוא יאבד באמצעות נוק-אאוט. ובכן, אנחנו לא יכולים להניח שום דבר אלא אם כן נראה מה קורה בזירה, אתה לא חושב?

נכון לעכשיו, הנה כרטיס קרב מלא של טייסון זעם נגד אוטו וואלין ההתקפה האפית הקרובה:

כרטיס ראשי

 • טייסון זעם נגד אוטו וואלין
 • עמנואל נבררת מול חואן מיגל אלורד
 • חוסה פדרזה מול חוסה צפדה

כרטיס תחתון

 • קרלוס קואדרס נגד חוסה מריה קרדנאס
 • גבריאל פלורס ג’וניור נגד מיגל אנג’ל פרז איספורו
 • פליקס ואלרה נגד ויאצ’סלב שברנסקי
 • אייזק לאו נגד רובן גרסיה הרננדס
 • איסידרו אוצ’ואה מול איסקנדר חרסן
 • גידו ויאנלו מול קסיוס אנדרסון
 • אברהם מרטינז מול קווין ג’ונסון

זרם טייסון זעם נגד אוטו וואלין בכל מקום

זכור, המעריצים בבריטניה יצטרכו לחכות עד השעות המוקדמות של יום ראשון ה- 15 בספטמבר, בסביבות חצות. היזהר וקבע את האזעקות שלך; אתה לא רוצה לפספס את זה.

לגבי אלה בחו”ל, לא תחסר לך מעכשיו שום קטטה. יש לך רשת וירטואלית פרטית עכשיו, הכלי האולטימטיבי ל חופש מקוון. השתמש בטכנולוגיה כזו ו זרם את זעם נגד וואלין בכל מקום בעולם.

אני חובב וואלין ענק, והייתי שמח לראות אותו ינצח בזה, מה איתך? מי אתה חושב שייצא מנצח? שתף את התחזיות שלך בהמשך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me