אפליקציות ההודעות המוצפנות הטובות ביותר למשתמשים מודעים לפרטיות

כל מי שיודע משהו על האינטרנט שמע על אדוארד סנודן. איש אינו יכול להכחיש כי השפיע בצורה משמעותית על חיינו המקוונים. בזכותו אנשים מודעים יותר מתמיד לנושא הפרטיות שלהם באינטרנט. הם שמים לב לגורמים כמו מטא נתונים, גניבת נתונים, חטטנות דיגיטלית ומעקב. זה הביא למלחמה בין ממשלות ועסקים בנושא השימוש בנתונים. עם זאת, מפתחי האפליקציות ברחבי העולם בוחנים כיצד המשתמש יכול להשתלט על הפרטיות שלו. הדרך בה אנו מסרים לעמיתים לעבודה, לחברים וקרובי משפחה התפתחה ללא הכר. עם זאת, החשיבות של שמירת הודעות אלה פרטיות מעולם לא הייתה חשובה כפי שהיא כעת. זו הסיבה העיקרית מדוע כל כך הרבה אנשים מחפשים אפליקציות המציעות קידוד מקצה לקצה כדי לאבטח את ההודעות שלהם.


אפליקציות ההודעות המוצפנות הטובות ביותר עבור משתמש מודע לפרטיות

אפליקציות ההודעות המוצפנות הטובות ביותר עבור משתמש מודע לפרטיות

קידוד מקצה לקצה הוא חובה

בכך שהם מציעים קידוד מקצה לקצה, הם מספקים אפשרויות אבטחה רבות יותר לכולם. תכונות אבטחה שנוספות מאפשרות לנו להבטיח שכל מי שאכפת לנו יהיה בטוח. איש מלבד השולח והמקלט המיועד לא יכול לגשת להודעות.

אנו יודעים שלממשל ולסוכנויות המשטרה יש אינטרס אינטנסיבי לשמור על המעקב אחר התקשורת הדיגיטלית. זו הסיבה שהודעות מוצפנות הן נושא מאוד דיון בחברה כיום. מבחינת גורואים בנושא פרטיות, הצפנה היא חובה.

ביישומים מסוימים, כל הצ’אטים שלך מוצפנים אוטומטית כברירת מחדל ואינך צריך להפעיל הגדרות. באפליקציות אחרות, הדברים עשויים להיות מעוצבים יותר. יתכן שתצטרך ליצור חדרי צ’אט סודיים. להיות מודע לביטחון לא אומר שאתה פרנואידי. לאחר התגלות של Snowden, פרטיות מהווה דאגה לכולם ולכן אנו מביאים לכם את האפליקציות הטובות ביותר להבטיח אותו הדבר.

אפליקציות ההודעות המוצפנות הטובות ביותר

ביישומים מסוימים, כל הצ’אטים שלך מוצפנים אוטומטית כברירת מחדל ואינך צריך להפעיל הגדרות. באפליקציות אחרות, הדברים עשויים להיות מעוצבים יותר. יתכן שתצטרך ליצור חדרי צ’אט סודיים. להיות מודע לביטחון לא אומר שאתה פרנואידי. לאחר התגלות של Snowden, פרטיות מהווה דאגה לכולם ולכן אנו מביאים לכם את האפליקציות הטובות ביותר להבטיח אותו הדבר.

1. אות

האיתות, שנוצר על ידי Open Whisper Systems, הוא ללא ספק אפליקציית ההודעות הידועה ביותר עבור אנשים המודעים לפרטיות. האפליקציה חינמית ומציעה העברת הודעות כמו גם אפשרויות שיחה קולית עם הצפנה מלאה. משתמשים רשאים לשלוח טקסט לאחרים, לבצע שיחות ואפילו לשתף קבצים מצורפים ומדיה בצורה מאובטחת.

אינך זקוק לקודי PIN או כניסות ייחודיות לשם כך. זה מקל מאוד על השימוש בו. האפליקציה מציעה גם מחיקה אוטומטית בהודעות לאחר משך זמן מסוים. ניתן להשתמש באפליקציה גם בשולחן העבודה באמצעות תוסף דפדפן כרום.

2. WhatsApp

WhatsApp נכנסה בהדרגה לשוק ההודעות המוצפנות. במקור היא החלה לעבוד עם מערכות Open Whisper בשנת 2014 והשתמשה בשיטות דומות ל- Signal לתקשורת מאובטחת. יתר על כן, בשנת 2016 היא הצהירה על הצפנה מקצה לקצה בכל שירותיה כולל צ’אטים, הודעות וידאו, צ’אט קבוצתי, הודעות קוליות וכו ‘. WhatsApp מספקת קוד אימות אבטחה שניתן לחלוק עם איש קשר כדי להבטיח הצפנה.

3. מסר הטלגרם

יישום זה נחשב באופן נרחב לספק שירותי ההודעות המוצפנים המהיר ביותר. יחד עם זאת, יש לה מוניטין שהוא ידידותי למשתמש. כל שעליך לעשות הוא לחבר את חשבון הטלגרם שלך למספר הנייד שלך. אז אתה יכול לשלוח ולקבל טקסטים מוצפנים דרך הענן.

הודעות יכולות למחוק אוטומטית לאחר פרק זמן מוגדר מראש. כל התקשורת בטלגרם כמו קבוצות, צ’אטים, מדיה וכו ‘כולם מוצפנים. בנוסף, משתמשים מקבלים גישה לכלי עריכת תמונות ועריכת וידיאו יחד עם משאבי GIF של מדבקה לצורך צ’אט מהנה.

במאי 2018 החליטה ממשלת רוסיה לאסור רשמית על טלגרם. זמן קצר לאחר מכן יישמה איראן נהלים דומים.

4. Messenger Facebook

אמנם Messenger של פייסבוק אינו מוצפן מקצה לקצה כברירת מחדל, אך עדיין זו האפליקציה הפופולרית ביותר לצ’אטים ברחבי העולם. אנשים רבים אינם יודעים שהיא מציעה אפשרות הצפנה מקדימה מקצה לקצה המכונה שיחה חשאית. זה מאפשר צ’אטים אחד על אחד דרך iOS או אנדרואיד.

עם זאת, יש מלכוד. אינך יכול להשתמש בשיחה, וידאו צ’אט או לשלוח GIF בשיחה חשאית. אבל אתה יכול להקדיש את האשכולות בצ’אט שלך למחיקה אוטומטית לאחר פרק זמן מוגדר. הצפנה זו מבוססת על אות, וכך השתמש סנודן לתקשורת המאובטחת שלו.  

לפי פייסבוק, משתמשי שיחה חשאית יוכלו לגשת למפתח מכשיר כדי לאמת את קידוד ההודעות. עם זאת, ניתן לעשות זאת רק במכשיר אחד בודד. כמו כן, כל מי שאתה משוחח איתו עדיין יכול לצלם את השיחה שלך ולשתף אותה. זה הופך שיחות מסוימות לפגיעות לשיתוף.

5. iMessage

זוהי אפליקציית ההודעות המוגדרת כברירת מחדל באפל ומשתמשת בהצפנה. עם זאת, מומחי הצפנה הצביעו כי ההצפנה היא ילידת אפל ולא הכי מאובטחת. אימות זיהוי איש קשר אינו זמין ואף אחד מחוץ לאפל אינו יכול לבדוק את הקוד. לאחרונה התגלה בה חולשה שאפשרה להאקרים מיומנים לפענח תמונות וסרטונים. עם זאת, אפל עצמה לא הצליחה לגשת להודעות, גם לא לאחר צו בית משפט.

6. ChatSecure

זוהי אפליקציית ההודעות המוצפנת הטובה ביותר עבור המשתמשים המלומדים בתחום הטכנולוגי מכיוון שהיא קוד פתוח ונמצאת גם באנדרואיד וגם ב- iOS. פרויקט ה- Guardian, שהוא קולקטיב בינלאומי המורכב ממעצבי תוכנה, מפתחים, פעילים, תומכים ומאמנים, הוא יוצרו. הם גם מפתחים אפליקציות אבטחה להתקנים ניידים עם קוד פתוח וכן תוספות מערכת הפעלה.

ChatSecure מציע שני סוגים של פרוטוקולי הצפנה. מדובר בהודעות הניתנות להרחבה ופרוטוקול נוכחות והודעות מחוץ לרשומה. תכונות אלה תוכננו לפרטיות מוחלטת ומשמשות בעיקר כפלטפורמת תקשורת מאובטחת על ידי עיתונאים. עם זאת, הוא זמין גם לכל אחד ולכולם. האפליקציה שקופה גם בשיטות המשמשות להבטיח הצפנת צ’ט.

7. סייפר

חושבים שידעת מספיק? ובכן, לא יזיק לדעת על כמה אפליקציות העברת הודעות מאובטחות יותר. סייפר הוא אחד האפליקציות הפופולריות ביותר להצפנה מקצה לקצה. הסיבה לפופולריות שלה היא בעיקר כמה קל להשתמש בה.

סייפר נוצר על ידי צפרדע גולדן, החברה שמאחורי VyprVPN. למרות שאין כרגע אפליקציות למחשבים שולחניים או אינטרנטיים, Cyphr בהחלט שווה לבדוק זאת. זה עוזר לך ליצור מפתחות ציבוריים ופרטיים משלך ולהתחיל לשוחח בצ’אט. המפתח הפרטי יהיה שייך לך והמפתח הציבורי ישותף עם מקבל ההודעות שלך.

VPN לשכבה נוספת של הצפנה

אם אתה רוצה לוודא שאף אחד לא יצפה את ההודעות שלך, אנו ממליצים לך להשתמש ב- VPN. רשת פרטית וירטואלית, הידועה יותר בשם VPN, בעצם מאפשרת לך להצפין את כל התנועה שלך. זה כולל גם את ההודעות שלך. להלן רשימה של שירות ה- VPN הטוב ביותר להודעות מקוונות מאובטחות. תוכלו לקרוא כאן את המדריך המקיף שלנו לביקורת VPN.

אפליקציות ההודעות המוצפנות הטובות ביותר – Word Word הסופי

העולם עובר בהדרגה לעידן של מוצרים מקוונים המותאמים לאבטחה ומיטוב פרטיות. דברים כמו הצפנה, ששימשו רק אנשים ספציפיים מאוד, זמינים כעת באופן נרחב. יתכן וטכנולוגיות מתקדמות עוד יותר יהפכו לזמינות בעתיד הלא רחוק כל כך.

לעת עתה, אם ברצונך להישאר בטוח אתה יכול להשתמש בכל אחד מהיישומים האלה ולהישאר בטוח מפני מרגלים והאקרים. החלק הטוב ביותר בשימוש בכל היישומים האלה הוא שכולם בחינם ותוכלו להשתמש בהם כמה שתרצו בלי לשלם כלום.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map