כיצד לכבות מעקב אחר מיקום

מרבית האתרים שבהם אתה מבקר מבצעים ניסיונות מכוונים ללמוד עליך כמה שיותר. ככל שזה עשוי להיות בקנה אחד עם הבטחה ליהנות מחוויה בהתאמה אישית באתר שלהם, חלק מהמשתמשים מוצאים את זה פולשני לקבל מידע אודותיהם גם ללא רשותם. סוג המידע שנאסף מורכב בעיקר ממה שכתובת ה- IP והמיקום שלך יכולים לחשוף. כתובת ה- IP שלך מכילה פרטים כמו המיקום שלך בפועל, לפעמים זהותך, או אפילו שם ספק שירותי האינטרנט שלך. עם מידע מסוג זה שזמין לאתרים שאתה מבקר בהם, חלקם עשויים להשתמש בו כדי להגביל את הגישה שלך מכיוון שהם עשויים להיות מגבילים גיאוגרפיים.


כיצד לכבות מעקב אחר מיקום

כיצד לכבות מעקב אחר מיקום

מעקב אחר מיקום מקוון – מבוא

אתרים מגבילים גיאוגרפיים מעדיפים שרוב התנועה שלהם מגיעה ממבקרים מקומיים. זה יכול להיות מכיוון שיש באתר את האתר בשפה המקומית, או אפילו משום שאין להם את התקציב לרוחב הפס הנוסף הדרוש כדי להכיל מבקרים זרים. אפשרות נוספת יכולה להיות שהאתר זמין במגוון רחב של גרסאות אזוריות שונות (כמו נטפליקס למשל), כך שזה מאלץ אותך לדבוק בגרסה המיועדת למשתמשים ביישוב שלך. זה עשוי להוות אי נוחות עצומה למטיילים או גולים מכיוון שהם עשויים לרצות להתעדכן בחדשות ממקום מוצאם, או אפילו להתבדר מאתרים וערוצים אליהם היו ניגשים אם היו חוזרים הביתה.

במקרים אחרים, אפליקציות ואתרים פשוט עוקבים אחר המיקום שלך כדי להציג מודעות ממוקדות. באנר הפרסום שאתה רואה בארצות הברית, למשל, לא יכול להיות זהה לאלה המבקרים באתר מסוים שראו בגרמניה. אפליקציות כמו מפות Google משתמשות בשירות מיקום כדי לאתר את מיקומך ולהציע לך את המסלול הטוב ביותר ליעד הבא שלך. בלי קשר, מעקב אחר התנועה שלך עלול להידרדר ברצינות לפרטיות שלך באופן מקוון.

לא משנה מה המקרה, ישנן שתי דרכים בהן תוכלו להשתמש כדי לעקוף את הבלוקים המגבילים הגיאוגרפיים שנמצאים במקום כדי לעקוב אחר המיקום שלכם ולחסום אתכם: כיבוי שירותי מיקום ושימוש ב- VPN.

כיצד לכבות שירותי מיקום ב- Android

במקרה שאתה משתמש בסמארטפון או טאבלט אנדרואיד, אתה יכול להשבית בקלות את מעקב המיקום על ידי ביצוע השלבים הבאים:

 1. במכשיר ה- Android שלך, עבור אל ‘הגדרות’.
 2. עכשיו, עבור אל ‘אבטחה & פרטיות.
 3. מכאן, בחר ‘גישה למיקום’. תלוי במותג הנייד אנדרואיד בו אתה משתמש, y
 4. כבה את ‘גש למיקום שלי’.
 5. אף אחת מאפליקציות ה- Android שלך לא תוכל לעקוב אחר המיקום שלך יותר.

כיצד להשבית שירותי מיקום ב- iPhone או iPad

אם אתה משתמש במקרה במכשיר נייד מבוסס iOS, אתה יכול למנוע מהאפליקציות בהן אתה משתמש מעקב אחר המיקום שלך על ידי ביצוע ההליכים הבאים:

 1. ראשית, היכנס הגדרות.
 2. עכשיו לעבור אל “פרטיות”.
 3. בחר “שירותי מיקום”.
 4. מכאן, תוכלו לכבות שירותי מיקום לאפליקציה.

כיצד להשבית שירותי מיקום במחשב או בטלפון של Windows

באפשרותך לכבות שירותי מיקום במכשיר Windows 10 שלך על ידי יישום שלבים אלה:

 1. לך ל הגדרות > פרטיות > מקום.
 2. כעת לחץ על שינוי.
 3. לבסוף, תפנה מקום את התיבה שמופיעה.

כיצד לכבות שירותי מיקום ב- Mac

בצע את הצעדים הבאים כדי לאפשר שירותי מיקום ב- OSX:

 1. בחר העדפות מערכת מתפריט Apple.
 2. לחץ על האבטחה & סמל פרטיות בחלון העדפות המערכת.
 3. לחץ על הכרטיסייה פרטיות.
 4. אם סמל המנעול בפינה השמאלית התחתונה נעול, לחץ עליו והזן שם וסיסמת מנהל מערכת כדי לבטל את נעילתו.
 5. בחר שירותי מיקום.
 6. סמן את תיבת הסימון “אפשר שירותי מיקום”.

כיצד להימנע ממעקב אחר מיקום עם VPN

גם לאחר ביצוע כל הצעדים שפירטתי לעיל, אתרים ואפליקציות עדיין יכולים לעקוב אחר המיקום שלך על ידי איתור כתובת ה- IP שלך במקום שירותי מיקום כגון GPS. על פי החשד, גוגל עדיין עוקבת אחר משתמשים גם לאחר שהם מכבים שירותי מיקום במכשירי אנדרואיד שלהם. השימוש ברשת פרטית וירטואלית עוזר לך למנוע מעקב אחר מיקומך מכיוון שהוא מאפשר לך להתחבר לשרת מרוחק. פעולה זו משנה את כתובת ה- IP שלך לכזו המסופקת על ידי שירות ה- VPN שלך, תלוי לאיזה שרת מרוחק אתה מתחבר. לאחר מכן, תוכלו להימנע מכל סוג של מעקב אחר מיקום הן מאתרים מוגבלים גיאוגרפיים והן מאלו שירצו לאסוף מידע חדש על הגלישה שלכם..

כדי להבטיח שיש לך שליטה מלאה על הפרטיות שלך באופן מקוון, ה- VPN שלך גם מצפין את התנועה שלך כך שאיש לא יוכל לברר מה אתה עושה באינטרנט. זה מאפשר לך לאבטח את הגלישה שלך מכל סוג של התקפות סייבר או איומים שעשויים להתקיים באינטרנט. פרטיות ואנונימיות מובטחים גם בזמנים ההם שאתה עושה דברים רגישים כמו בנקאות מקוונת או קניות. עם מנוי VPN ביד, תהיה לך הגנה נאותה כשאתה ממלא את פרטי כרטיס האשראי או סיסמאות חשבון הבנק שלך לביצוע עסקה..

השימוש ב- VPN עוזר גם לך לעקוף הרבה מההגבלות שייתכן שהספק שלך הציב. ספקי ספקי האינטרנט ספקו כי הם מנסים לנהל את השימוש שלכם באינטרנט באמצעות מצערת, או אפילו חסימת הגישה לאתרים מסוימים לחלוטין. כמנוי VPN, הנתונים שלך יהיו מוסתרים לחלוטין מהספק שלך, ובלי שהם לא יידעו על אילו אתרים או ערוצים אתה מבקר, הם לא ידעו כיצד להצער את החיבור שלך.. 

VPNs הטובים ביותר להימנע מעקב אחר מיקום

כדי להבטיח שתתחיל לצאת לדרך טובה בחיפוש אחר שירות VPN אמין, יש לנו מספר שירותים שתרצה לשקול. מדובר בשירותים שכבר יש להם מעקב גדול, כלומר כבר יש להם את האמון המלא של הציבור. עיין בכמה מהם למטה:

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא ספק שעובד קשה ומגלה מחויבות להבטיח למשתמשים את הטוב ביותר מבחינת ההגנה המקוונת. השירות ממוקם באיי הבתולה הבריטיים, ושומר על מדיניות רישום אפסית ומחזיקה בכ -2000 שרתים שמבטיחים שאנשיה יוכלו לגשת לאתרים וערוצים רבים ככל שהם היו רוצים. הספק מציע הצפנת A6 256 ביט למשתמשים שלו ומאפשר עד 3 חיבורים בו זמנית. המנויים יכולים לבחור גם מ- OpenVPN, L2TP ו- PPTP כפרוטוקול ה- VPN המועדף עליהם.

ExpressVPN הוא גם ספק מאוד תכליתי מכיוון שהוא מאפשר ללקוחותיו להסתובב ברשת שלהם, וגם לשנות את השרתים אליהם הם מחוברים כמה פעמים שהם היו רוצים. אין גם מגבלות על רוחב הפס שהם מספקים למשתמשים שלהם. ExpressVPN מציע גם מגוון של שרתי התגנבות שיכולים להגן על משתמשים מפני גילוי אם הם משתמשים בשירות במדינות האוסרות על שימוש ב- VPN. ל- ExpressVPN יש גם אחד הנציגים הטובים ביותר לטיפול בלקוחות, וניתן ליצור איתם קשר באמצעות מדיה חברתית, אימייל או צ’אט חי. כדי לדעת יותר על ספק זה, עיין בבדיקת ExpressVPN שלנו.

2. BulletVPN

BulletVPN מגיע גם לרשימה זו כאחת הספקיות האמינות בשוק, למרות היותה חדשה יחסית בענף. השירות מבוסס באסטוניה, וזה מוסיף אמינות רבה למדיניות רישום האפס שלה מכיוון שאסטוניה נמצאת הרחק מהישג ידה של כל סוג של רשות לפיקוח על נתונים. ל- BulletVPN יש גם רשימה רחבה מאוד של פרוטוקולי VPN נתמכים, כאשר PPTP, L2TP / IPSec, IKEv1 ו- IKEv2 נמצאים בכרטיסים לכל מי שרוצה להצפין את האבטחה שלהם..

BulletVPN מציע למנויים אבטחת אטימות במים באמצעות הצפנת AES של 256 סיביות, מה שמבטיח כי אזרחים יוכלו להסתיר את מיקומם ולהימנע לחלוטין מלהתחקות אחריהם. תאימות מובטחת גם מאחר שבשירות יש אפליקציית VPN שיכולה לפעול בפלטפורמות שונות כמו iOS, Android, Windows ו- Linux. ידידותיות למשתמש היא גם ליבת אפליקציית ה- VPN שלה מכיוון שהכל נגיש כל כך בקלות ולא קשה לנווט בו. זה משהו שתעריך במיוחד אם מעולם לא השתמשת בעבר ב- VPN. למידע נוסף על מה שיש לשירות להציע, קח קצת זמן ועבר על סקירת BulletVPN שלנו.

3. NordVPN

NordVPN הוא הספק האחרון שאנו רוצים להמליץ ​​עליו כאחד הטובים ביותר כדי למנוע מעקב אחר מיקום. השירות מבוסס בפנמה ויש לו קרוב ל 4000 שרתים ברשת שלו. NordVPN מתגאה בהצעת תכונות שלא סביר שתקבל מספקים אחרים, וזה בעיקר בגלל רשת השרתים הגדולה שלה. ל- NordVPN תכונה אחת מאוד מיוחדת המגדילה את האבטחה שלך באופן מקוון, וזו היכולת שלה להכפיל את רמת האבטחה הרגילה. קידוד ה- AES של 256 סיביות שמספק השירות מכפיל את עצמו מכיוון שהשירות מנתב את נתוני המשתמש דרך שני שרתים במקום אחד.

השירות מאפשר לך גם לשלב את ההגנה שלו עם טור, על מנת למקסם את האבטחה שלך ולאפשר עד 6 מכשירים להתחבר אליו בו זמנית תחת חיבור אחד. NordVPN מציע גם PPTP, L2TP / IPSec ו- OpenVPN כפרוטוקולי VPN לבחירה, ומגיע גם עמוס במתג להרוג אינטרנטי שמכבה את חיבור האינטרנט שלך בכל פעם שקוח VPN שלך מתפשר. ל- NordVPN יש מגוון שרתים המתאימים לכל פעילויות כמו סיבוב, הזרמת HD והורדות קבצים גדולות. עשינו גם סקירה של NordVPN שעליכם לעבור אם אתם חושבים ש- NordVPN עשוי להיות המתאים ביותר לצורכי האבטחה המקוונים שלכם..

כיצד לזייף את מיקומך באופן מקוון בעזרת VPN?

אם אתה באמת רוצה לשמור על מיקומך מוסתר משירותים מקוונים שונים שבהם אתה משתמש באופן יומיומי. עליך להסוות את כתובת ה- IP הציבורית שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות VPN. כך תוכלו להסוות את המיקום שלכם בעזרת VPN:

 1. ראשית כל, הירשמו עם אחד ה- VPN שהמלצנו למעלה.
 2. הבא, הורד את אפליקציית VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iPhone או iPad.
 3. לאחר מכן, הפעל את אפליקציית VPN והיכנס אליה באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
 4. לבסוף, התחבר לאחד משרתי ה- VPN הרבים הזמינים באמצעות יישום VPN.
 5. כתובת ה- IP שלך, ובהמשך המיקום המקוון שלך, תשתנה בהתאם למיקום של שרת ה- VPN שאליו בחרת להתחבר.

הימנע מעקב אחר מעקב מקוון – התעטף

שלושת השירותים שפירטנו לעיל כוללים את מגוון כתובות ה- IP בהן תוכל להשתמש כדי למנוע מעקב אחר מיקומך. אם יש לך שאלות או הערות לגבי סקירה זו, אל תהסס להשאיר אותן בקטע שלמטה ונשמח לענות..  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me