כיצד לצפות בנשיונל ג’יאוגרפיק מחוץ לארה”ב

כיצד לצפות ב Nat Geo מחוץ לארה”ב? יש צד אחר לגמרי בעולם שאנשים באוסטרליה, קנדה ובריטניה לא יודעים עליו מכיוון שהגיאוגרפיה הלאומית מוגבלת גאוגרפית. אנשים רבים ברחבי העולם משגשגים מאומנויות ומדעים, וזה בדיוק מה שמציע Nat Geo לצפייה בו. או שנאמר את הצפייה האמריקאית שלה? זה כזה פשוט. אם אתה בארה”ב, אתה יכול לצפות בנשיונל ג’יאוגרפיק. אם לא, ובכן מזל טוב. למעשה, למזל אין קשר לזה מכיוון שספק שירותי VPN מסוגל להעניק לך גישה ל Nat Geo גם כשאתה לא בארה”ב. אפשרות נוספת להפסקת חסימת Nat Geo באחת המדינות שהוזכרו לעיל היא פרוקסי DNS חכמה. שני הכלים מאפשרים למשתמשים להשיג את נשיונל ג’יאוגרפיק בכל מחשב, מק, אנדרואיד, אייפון או אייפד.

כיצד לצפות בנשיונל ג'יאוגרפיק מחוץ לארה

כיצד לצפות בנשיונל ג’יאוגרפיק מחוץ לארה”ב

כיצד לצפות בנשיונל ג’יאוגרפיק מחוץ לארה”ב באמצעות VPN

בטח, הסיסמה של Nat Geo רחוקה יותר, אך ככל הנראה, זה לא מספיק רחוק כדי לחצות גבולות ולאפשר לאנשים אחרים ממקומות שונים בעולם לחיות סקרנים, תמיד לתהות או להעז לחקור. למרבה המזל יש דרך שאנשים מחוץ לארצות הברית שנשללים מהם תכנים עובדתיים הכוללים טבע, מדע, תרבות והיסטוריה יכולים לגשת לנשיונל ג’יאוגרפיק, לא משנה היכן הם נמצאים. VPN יוצר מנהרה דיגיטלית פרטית בה כל הנתונים שלך עוברים ומתצפנים. שיטה מאובטחת זו מסייעת לך להשיג אנונימיות מקוונת ושומרת על ביטחון הנתונים שלך מפני האקרים..

ה- VPN מאפשר גם להתחבר לאחד מהשרתים שלו המופצים ברחבי מדינות רבות. חיבור לשרת אחר מספק לך את ה- IP של אותו שרת (היכן שהוא ממוקם). זה מאפשר לך לגשת לתוכן הזמין שם. עקוב אחר ההוראות הבאות כדי ללמוד כיצד ניתן להביא את Nat Geo מחוץ לארה”ב באמצעות VPN.

  1. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להירשם לשירות VPN.
  2. בשלב הבא אתה יוצר חשבון VPN.
  3. הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר עליו ברצונך להזרים את Nat Geo.
  4. הפעל את האפליקציה והתחבר לשרת VPN בארה”ב.
  5. לאחר שתתחבר לשרת הודי, יסופק לך כתובת IP אמריקאית מה שגורם לך להיראות בארה”ב.
  6. כעת, לאחר שיש לך IP אמריקני, אתה יכול לגשת בקלות אל Nat Geo מכל מקום בעולם.

לקבלת גישה מובטחת לנשיונל ג’יאוגרפיק עם אבטחה מוחלטת מכל חלק בעולם, אנו ממליצים מאוד להירשם אליו ExpressVPN. הם טובים! עקיפת מגבלות גיאוגרפיות היא הדבר שלהן, יחד עם השירותים הרבים האחרים שיש להם להציע מהמהירות מהירה ועד שירות לקוחות מעולה. אם תרצה לבחון אפשרויות אחרות, הקפד לבדוק את הטבלה שלהלן.

כיצד לבטל את החסימה של נשיונל ג’יאוגרפיק מחוץ לארה”ב באמצעות DNS חכם

חפש וגלה אוספים חדשים של מדע & חקר, הרפתקאות, בעלי חיים ומשפחה עם Nat Geo מחוץ לארה”ב עם פרוקסי DNS חכמה. פרוקסי זה אכן מצליח לבטל את חסימת התוכן מכל מקום בעולם, אך אינו שומר על נתוני המשתמשים. ההליך ש- DNS החכם מפעיל אותו שונה מזה של VPN. למשל, שלא כמו VPN, DNS חכם אינו נותן למשתמשים כתובת IP חדשה. אל תדאגי, תבטל חסימת נט גיאו, וככה אתה עושה את זה:

  1. ראשית, עבור אל Unlocator והירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
  2. עקוב אחר סרטי וידיאו / הדרכות הגדרה אלה כדי לקבוע את התצורה של DNS חכם במכשיר הזרימה שלך.
  3. היכנס לאתר / אפליקציה של נשיונל ג’יאוגרפיק.
  4. התכוננו להתפוצץ עם המציאות של נט גיאו ותכנות בידור פסאודו-מדעיות.

אם אתה מחפש פרוקסי DNS חכמה טובה ואמינה שתעזור לך לבטל את חסימת Nat GEo מחוץ לארה”ב, אז, בכל האמצעים, עבור עם Unlocator. זה עובד נהדר בכל המכשירים ומציע תקופת ניסיון בחינם למשך 7 ימים, אז כדאי לנסות.

צפו בנשיונל ג’יאוגרפיק מחוץ לארה”ב

אם אתה גולה אמריקני, אתה יכול להתעדכן בפרקים האחרונים של הסדרה האהובה עליך או לצפות בסרטים תיעודיים מדהימים הכוללים גאון, מאדים, ד”ר פול המופלא ו Wicked Tuna ב- Nat Geo באמצעות פרוקסי VPN או DNS חכם. מי אמר שטלוויזיה לא יכולה להיות חינוכית? השימוש בערוץ שמספק תוכן אינפורמטיבי, מעניין ומהותי כמו National Geographic יכול לעשות פלאים לזמן הצפייה בטלוויזיה. אז הרשמה ל- VPN או פרוקסי DNS חכמה תהיה למעשה השקעה בהתקדמותכם האינטלקטואלית.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me