כיצד לצפות ב- Planet The Planets Live Online

כוכבי הלכת עלו לראשונה אתמול ב- BBC Two, וזה היה מכה ראש בלשון המעטה. בלי קשר למיקום הגיאוגרפי שלי, הצלחתי גש ל- BBC iPlayer בעזרת VPN ספק שירות. אם אתה מעוניין להזרים את כוכבי הלכת לכל מקום, אתה תמצא שהמדריך הזה מועיל.


הצמחים, ה- iPlayer של BBC אינו זמין מחוץ לבריטניה. אבל במאמר זה, אני אראה לך כיצד לעשות זאת בטל את חסימת הערוץ מכל מקום בעולם באמצעות VPN או פרוקסי DNS חכם. בדרך זו, אתה יכול לצפות בכל פרק כשהוא משודר.

צפו בכוכבי הלכת של BBC מכל מקום שהוא

כיצד לצפות בכוכבי הלכת של BBC מכל מקום שהוא

כוכבי הלכת ב- BBC

אתה יכול להזרים את הסדרה החדשה ופורצת הדרך הזו ב- BBC iPlayer בכל מקום. למרות ששירות הסטרימינג הוא זמין רק לצופים שגרים בבריטניה, משתמשים בינלאומיים עדיין יכולים לגשת אליו. לכן, הרשו לי לחסוך לכם זמן ולהראות לכם מה קורה אם תנסו לגשת אליו מחו”ל. “תוכן זה אינו זמין במיקומך”, זה מה שיופיע על המסך שלך.

הבעיה היא שלך כתובת ה- IP חושפת את המיקום שלך לרשת העולמית. וכש- BBC iPlayer מגלה זאת, תסתיים. כל העניין הזה הוא בגלל בעיות זכויות יוצרים. עם זאת, אל תדאגו חבר’ה, VPN ומוצרי DNS חכמים יכולים לעזור.

כיצד להזרים את כוכבי הלכת עם VPN

הדרך הטובה ביותר לצפות בכוכבי הלכת מחוץ לבריטניה היא באמצעות רשת פרטית וירטואלית. כלי זה יכול לזייף את המיקום הגלובלי שלך על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך. ראשית, ה- VPN ממיר מחדש את התעבורה המקוונת לבחירתך ברשת גם אם היא בחו”ל. לאחר מכן, זה משנה את כתובת ה- IP שלך כדי להתאים לאזור שבחרת.

כתוצאה מכך, תעשה זאת נראה כאילו אתה בתוך הארץ, וכל אתר מוגבל מאזור זה יהפוך לנגיש. במילים אחרות, תוכלו התחבר לשרת בבריטניה לא משנה היכן אתה נמצא ו קבל כתובת IP חדשה בבריטניה. זה יעתיק את ה- iPlayer של BBC לחשוב שאתה נמצא באזור הצפייה שלו. היא תבטל את חסימת תוכנו, כולל כוכבי הלכת.

בטל את חסימת ה- BBC iPlayer – VPN

פשוט עקוב אחר השלבים שלהלן ותקבל בסדר:

 1. אם אין לך חשבון עם שירות VPN, עליך להירשם. אני ממליץ להשתמש ב- ExpressVPN.
 2. הגדר את האפליקציה במחשב האישי שלך, iOS, Android, Mac או כל מכשיר אחר.
 3. התחבר לשרת בבריטניה ו קבל כתובת IP בריטית. 
 4. וודא ש- VPN שלך הצליח לשנות את כתובת ה- IP שלך על ידי ביקור בהצלחה ב- WhatIsMyIP.network.
 5. עבור אל ה- BBC iPlayer אתר או יישום, תלוי באיזה מכשיר אתה רוצה להשתמש.
 6. ליהנות מסדרת ציוני הדרך המשמעותית כוכבי הלכת.

ה- VPN הטובים ביותר לביטול החסימה של ה- iPlayer של BBC

אם אתה מתחיל VPN, הרשה לי להגיד לך מראש שיש הרבה ספקים שם בחוץ. עם זאת, לא כולם מספקים כפי שהם מבטיחים. לכן, אם לא מתחשק לך לחפש את ספק השירות הטוב ביותר, תוכל לבדוק את הטבלה שלהלן. רשימה זו כוללת את המותגים המדורגים הגבוהים ביותר בענף, אז כל אחד מהם היה מצליח.

ExpressVPN

כמובן שחלק מהספקים טובים יותר מאחרים, וזו הסיבה שבחרתי ב- ExpressVPN כבחירה מספר אחת שלנו. ראשית, החברה מחזיקה בבעלותה יותר מ -1,000 שרתים ב 94 מדינות, עם הכללת בריטניה. זה אחד הסעיפים הרשתות הגדולות ביותר בעסק, וזה מעניק לך גישה לכל ערוץ בבריטניה, כולל ה- BBC iPlayer. כך שתוכלו להזרים את כוכבי הלכת מכל מקום בעולם. שנית, ל- ExpressVPN יש אחד מה- שרתים מהירים ביותר, תכונה מושלמת עבור הזרמת תוכניות HD. אתה לא יתמודד עם בעיות חציצה או טעינה, אפילו אם השרתים שאליהם התחברת רחוקים.

יתר על כן, זה מספק את האמין ביותר מאפייני אבטחה למשתמשים שלה, כולל הצפנת AES-256. פרוטוקול קפדני זה מבטיח פרטיות מירבית של המשתמשים. אף צדדים שלישיים, כמו הממשלה או ספק שירותי האינטרנט, אינם יכולים לגשת לנתוני משתמשים. אמצעי הגנה אחרים כוללים מנהור מפוצל, הגנת דליפות DNS, ו מתג להרוג. בכל הנוגע לפרטיות, החברה לא מחזיקה ביומנים והיא עוקבת אחר היסטוריית המשתמשים. זה אומר בבירור באתר האינטרנט שלה: “אנחנו אף פעם לא מחזיקים ביומני תנועה, ואנחנו גם לא שומרים יומנים שעשויים לאפשר למישהו להתאים IP וחותמת זמן בחזרה למשתמש. אנו עובדים לחלוטין על בסיס IP משותף, כלומר, IP יחיד אינו עוקב אחר משתמש בודד. “

ולבסוף, ExpressVPN מאפשר פעילויות סיבוב ושיתוף קבצים P2P, מה שאומר שאתה יכול הורד / העלה בבטחה כל מה שאתה רוצה. אה, ואם זה לא מספיק, החברה נותנת לך גישה לכל ספריות Netflix, אפילו הגרסה האמריקאית. ולרשימה מלאה של התכונות והיתרונות של החברה, עיין ב סקירת ExpressVPN.

צפו בכוכבי הלכת עם פרוקסי DNS חכמים

אם אינך אוהב VPN, האפשרות היחידה הנוספת שלך לצפות בפלנטות היא פרוקסי DNS חכם. תוכנה זו רק מפנה מחדש את כתובות האתרים שחושפות את המיקום שלך כך זה לא יתעסק בחיבור שלך. לדוגמה, פרוקסי DNS חכמים אל תסתיר את כתובת ה- IP שלך, כלומר הזהות המקוונת שלך תהיה גלויה לכולם. יתר על כן, הם לא מצפינים את התנועה שלך כך שאיש לא יוכל לפקח על התנועה והנתונים שלך. אמנם זה מאפשר לך גישה לתוכן מקומי ללא ירידת מהירות חיבור, זה גם סיכון אבטחה ופרטיות משמעותי.

יתר על כן, פרוקסי DNS חכמים אינם יעילים במיוחד. הם אינם מתפקדים כראוי אם ספק שירותי האינטרנט שלך משתמש באקססוריז שקופים או מעסיק חטיפת DNS. כמו כן, התקנתם במכשיר איננה הליכה בפארק משום שאין להם אפליקציות ייעודיות. מסיבה זו, עליך להגדיר אותם באופן ידני, אך יהיו לך שפע של מדריכי הגדרה שיעזרו לך.

שלבים עם DNS חכם

סוף סוף, הנה איך אתה יכול בטל את חסימת ה- iPlayer של ה- BBC באמצעות פרוקסי DNS חכם:

 1. הירשם ל- DNS חכם הגון שירות כגון Unlocator.
 2. ודא שהשירות תואם את המכשירים שלך.
 3. קבע את התצורה של ה- DNS החכם במחשב האישי, הנייד, הטלפון החכם או הטאבלט. לחלופין, אתה יכול להתקין אותו בנתבים, קונסולות משחקים או טלוויזיות חכמות.
 4. גש וזרם ערוצים מוגבלים בבריטניה למרות המיקום הגיאוגרפי שלך.

כוכבי הלכת של BBC

בסדרה חדשה זו, פרופסור בריאן קוקס מספר את הנרטיב יוצא הדופן של מערכת השמש שלנו. הפרק הראשון דיבר על התפתחות מרקורי, ונוס, כדור הארץ ומאדים, כוכבי הלכת הקרובים ביותר לשמש. ובכנות, אני לא יכול לחכות לפרק מספר שתיים. אז אם תהית אי פעם איך הכל התחיל, אתה לא רוצה לפספס את זה.

כוכבי הלכת עלו לראשונה ב- 28 במאי ב- BBC Two. אם אתה רוצה לצפות בפרק הראשון שוב, אתה יכול לשחק אותו מחדש ב- BBC iPlayer. אבל אם אין לך מושג על מה התוכנית, קרא את מה שיש לספקי התוכן לומר:

הנחת יסוד

“בסדרה זו נקודת ציון מרכזית, פרופסור בריאן קוק מספר את סיפור חייה יוצא הדופן של מערכת השמש שלנו. במשך ארבע וחצי מיליארד שנים כל אחד מכוכבי הלכת היה במסע מדהים, מלא מחזה מדהים ודרמה גבוהה. בעזרת נתונים מהחקירות האחרונות שלנו על מערכת השמש בשילוב עם CGI פורץ דרך, סדרה זו חושפת את היופי והגדול הבלתי נתפס של שמונה כוכבי לכת שאת סיפורם אנו מתחילים רק להבין. 

הפרק הראשון מתחקה אחר התפתחותם של ארבעת העולמות הסלעיים הקרובים ביותר לשמש: מרקורי, ונוס, כדור הארץ ומאדים. נולדו יחד, נאבקו באלימות הבלתי יאומן של מערכת השמש המוקדמת כדי להפוך לכוכבי לכת יציבים. במשך זמן מה, לכל אחד מהם היה רגע של תקווה כשהם נהנו מתנאים כמעט דמויי אדמה. עם זאת, כיום מרקורי הוא עולם עקום חרוך. ונוס היא עולם חממה בורח עם אווירה חרוכה, ומאדים הם מדבר קפוא. רק בכדור הארץ האוקיינוסים – והחיים – נמשכים. 

מדוע כדור הארץ שגשג בזמן שהאחרים התפוגגו? משימות החלל המתקדמות ביותר שהועלו אי פעם מאפשרות לנו לחשוף את הרגעים שבהם גורלו של כל עולם הסתובב. כספית הושלכה על פני מערכת השמש בהתנגשות של אכזריות בלתי נתפסת. ונוס צעירה שזורה באוקיינוסים נכלאה בקרב עם השמש. ומאדים רטובים מוקדמים נשדדו מהחומר הדרוש לו בכדי לשרוד. 

רק כדור הארץ מצא את עצמו רחוק מספיק מהשמש כדי שהחיים יוכלו להחזיק מעמד. אבל זה לא יכול להימשך לנצח. מיליארדי שנים מעכשיו העולם שלנו ילך אחר גורל כוכבי הלכת של אחותיה כשהשמש תתרחב להפוך לענק אדום. אך כפי שעושים נאות מדבר אחרות יתעוררו בירחיהם הרחוקים של ענקי הגז – כמו טיטאן הירח של סטורן. בעתיד הרחוק, גם הוא עשוי ליהנות מהרגע שלו בשמש. “

טריילר

הנה מה שכדאי לצפות.

כוכבי הלכת של BBC – מסקנה

סדרת כוכבי הלכת חושפת בפירוט מדהים את ההיסטוריה של 4.5 מיליארד שנות מערכת השמש. השימוש בנתונים מהחלל האחרון, בחקירות ו- CGI עדכניות יחשפו את היופי המסתורי של כל כוכב לכת. יתקיימו דיונים ביחס לשאלה האם קיימים גם חיים בכוכבי לכת אחרים.

בין אם אתה עוסק במדע ובין אם לא, הפלנטה אינה סדרה שאתה רוצה לפספס אותה. אז אם אתם גרים מחוץ לבריטניה, עליכם לעשות זאת קבל VPN או פרוקסי DNS חכמים לבטל את חסימת ה- BBC ולהמשיך בזרם. האם היית משתמש ב- VPN או ב- DNS חכם? בואו לשמוע מה יש לך לומר בתגובות.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map