כיצד לצפות ב- Rally Dakar 2020 Live Online?

ראלי דקר מתחיל 5 בינואר, 2020 בתוך ג’דה ומסכם 12 שלבים אחר כך בקידייה ליד בירת ריאד הסעודית. בהתחשב בגודל המירוץ ישודרו שלל ערוצי סטרימינג בתשלום וחינמי ראלי דקר 2020 בשידור חי ברשת. למען הדיוק, המירוץ יהיה זמין ב- 190 מדינות. אבל מה עם ה חמישה נשללים? מה אם מישהו לא יכול להרשות לעצמו את הערוץ המקומי שלו? ובכן, אפשר לארגן את זה. עקוב אחר מדריך זה ולמד כיצד לצפות ראלי דקר 2020 לחיות בכל מקום.

כיצד לצפות ב Rally Dakar 2018 Live Stream

כיצד לצפות ב Rally Dakar 2020 Live Stream

ראלי דקר 2020 ערוצי סטרימינג בשידור חי

בהתחשב בעובדה שזה אחד המירוצים הגדולים בעולם, ראלי דקר מתהדר סיקור תקשורתי חסר תקדים. יש לזה שותפים 190 מדינות מסביב לעולם.

עם זאת, ערוצים אלה הם מוגבלת למדינות שלהם, כלומר אם אתה גר בחו”ל אתה לא יכול לגשת אליהם. חלקם בתשלום וחלקם חינם, וכולנו יודעים מה הבחירה המועדפת עליכם, חינם.

אבל מה אם אתה גר מחוץ לאזור הסיקור של הערוץ? זה באמר, אתה לא חושב? תבינו, ערוצי סטרימינג מיישמים את מה שאנו מכנים, בלוקים גיאוגרפיים. מנגנון הגנה ל להגן על הכיסוי ועל זכויות הרישוי שלהם.

הם בוחנים את כתובת ה- IP שלך כדי לאתר את מיקומך הפיזי. וברגע שזה קורה, אתה מבין חסום כמעט מייד. אבל זה לא צריך להיות כך הרבה זמן. ראשית, נסתכל על ה- ערוצי ראלי דקר הרשמיים ואז נוכל למקד את הבעיה לפיתרון מתאים.

עכשיו כשסקרנו אילו ערוצים משדרים את המירוץ האגדי, מה אתם אומרים שנלך לאן שהמקום פיתרון שקרים?

ראלי דקר 2020 בשידור חי – בכל מקום שאתה נמצא

ערוצי הסטרימינג של ראלי דקר חסום גיאוגרפי. לכן אתה יכול לצפות בהם רק אם אתה גר באזורים המקבילים להם. ל לעקוף מגבלות גיאוגרפיות אלה, עליך לזייף את המיקום המקוון שלך.

ישנן שתי שיטות לעשות זאת. הראשון הוא א VPN. כשאתה מתחבר לרשת פרטית וירטואלית, אתה יכול להסוות את כתובת ה- IP שלך ולהופיע באופן מקוון באמצעות כתובת IP חדשה.

מכיוון ש- SBS אינה כרוכה בתשלום, בואו נתמקד בערוץ זה. SBS זמין רק באוסטרליה, מה שאומר שאתה צריך כתובת IP אוסטרלית כדי להפעיל אותה. אם אין לך כזה, הערוץ יקבל את פניך בזה הודעת שגיאה גיאוגרפית:

“מצטערים, סרטון זה זמין לזרם באוסטרליה רק ​​בגלל זכויות פרסום.”הודעת שגיאה SBS

איך להשיג IP אוסטרלי? ובכן, זה קל אם אתה להתחבר לשרת VPN במדינה. לאחר שתעשה זאת, נראה כי התנועה שלך מגיעה מאוסטרליה ותקבל כתובת IP אוסטרלית בתהליך. כתוצאה מכך, SBS וכל הערוצים המבוססים על אוסטרליה עומדים לרשותכם, לא משנה היכן אתם גרים.

הצעדים

קבלת הערוץ ברחבי העולם היא משימה קלה למדי. כל שעליכם לעשות הוא עקוב אחר השלבים שלהלן ואתם תראו את ראלי דקאר 2020 בשידור חי תוך זמן קצר:

  1. ראש אל ExpressVPN ולהירשם.
  2. הורד את יישום ה- VPN שלהם על שלך PC, Mac, iPhone, iPad או Android.
  3. לאחר התקנת האפליקציה, הפעל אותה, כניסה ו- להתחבר לשרת VPN אוסטרלי.
  4. כעת תוכל הזרם את ראלי דקר 2020 בשידור חי ברשת.

אותו נוהל מאפשר לבטל את החסימה של כל ערוץ סטרימינג אחר של ראלי דקר. בזמן ExpressVPN בראש רשימת ה- ספקי ה- VPN הטובים ביותר בענף, ישנם שירותי VPN אחרים שאפשר גם להשתמש בהם צפו ברשת ראלי דקר 2020 ברשת.

הזרם ראלי דקאר 2020 בשידור חי מקוון עם פרוקסי DNS חכמים

מלבד VPN, אתה יכול גם להשתמש פרוקסי DNS חכמים ל גישה לערוצים חסומים גיאוגרפיים מסביב לעולם. למרות שאתה לא תקבל כתובת IP חדשה עם DNS חכם, לשיטה אלטרנטיבית זו יש יתרונות בכל הקשור לזה עוקף מגבלות אזוריות.

  • כתובת ה- IP שלך נשארת זהה. לכן אתה עדיין צריך לצפות בערוצים המקומיים שלך באמצעות הגדרת DNS חכמה במכשיר הסטרימינג שלך.
  • מהירות האינטרנט שלך נשארת זהה.
  • DNS חכם תואם לכל המכשירים שלך. צפו בראלי דקר 2020 ב- Xbox, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, TV Smart, Chromecast, Android, iPhone, PS4, או iPad.
  • הגדרת DNS חכמה אחת מבטלת חסימה של ערוצי הזרמה מאזורים שונים בו זמנית,

Unlocator הוא שירות פרוקסי DNS חכם התומך ביטול החסימה של SBS, טלוויזיה בצרפת, RTVE, SuperSport, ורבים אחרים של ערוצי סטרימינג של ראלי דקר 2020 מרחבי העולם. הם אפילו מציעים ניסיון חינם למשך 7 ימים. אם אתה רוצה הזרם ראלי דקר 2020 באמצעות DNS חכם, Unlocator זו הדרך ללכת.

2020 ראלי מסלול דקר

ראלי דקר 2020 יתקיים בסעודיה החל משעה 4 בינואר עד 18 בינואר 2020. סעודיה הולכת וגדלה על אירוח ספורט בינלאומי. ראשית, אנו רואים את WWE במדינה ועכשיו, ה- ראלי דקר.

זה יהיה סימן הפעם הראשונה שהדקר הולך ל המזרח התיכון. KSA חתם על א עסקה לחמש שנים לארח את המירוץ המפרך ובעתיד, אני לא רואה את זה הולך לשום מקום.

מצד שני, בואו נחפור מעט יותר במירוץ. אנחנו לא רוצים לשכוח את זה אלוף העולם בפורמולה 1 פעמיים פרננדו אלונסו מתחרה במפגשי דקאר של ינואר עם טויוטה גאזו רייסינג.

מרחק המרוץ הוא מעל 7,900 ק”מ והמתחרים ילחמו על הקרב 5,000 ק”מ של שלבים מיוחדים. התבונן במסלול השנה:
מסלול ראלי דקר 2020

טיזר קצר, אולי?

השנה יש שינוי במירוץ. הדקר הוסיף שלב “סופר מרתון” לאופנועים בו תותר 10 דקות עבודה על המכונות. האם אתה יכול לנחש עד כמה ניהול הרכב יהיה קריטי? אבל עכשיו, אתה יודע כמעט הכל על המירוץ. למה אני לא נותן לך הצצה קצרה למה לצפות בזמן שאתה מחכה עד ה -5 בינואר, 2020, יגיע ליומן שלך?

 

כיצד לצפות ב- Rally Dakar 2020 Free Live Online?

שניהם VPN ו DNS חכם הם נהדרים בכך שהם מאפשרים לך לבטל חסימת ערוצים חסומים גיאוגרפיים במכשירי הסטרימינג המועדפים עליך. זה אומר שתגיע הזרם ראלי דקר בשידור חי מקוון איך שאתה רוצה, איפה שאתה רוצה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me