איך לצפות ב ReelzChannel מחוץ לארה”ב?

Reelz, שהושק בשנת 2006, היא רשת טלוויזיה אמריקאית שתכניה מתמקדים בה סיפורים אמיתיים, חיים אמיתיים, ו ידוענים אמיתיים. רוב התכנות סובבות סביב תעשיית הקולנוע והוליווד, וזה הופך את זה לאחד הערוצים הטובים ביותר להתאים אליהם אם אתה רוצה לדעת מה קורה בסצנת הבידור. בבעלות שידור האברד, הערוץ הוא גם בית למספר מופעים פופולריים כמו סלבריטאים פייג ‘, הקנדיס, הוליווד הילביליות והעולם ללא סוף..


איך לצפות ב Reelz עכשיו בחו

כיצד לצפות ב ReelzChannel מחוץ לארה”ב?

האם רייז זמין מחוץ לארצות הברית?

Reelzchannel מוצע גם על ידי מספר שירותי סטרימינג, כאשר ה- DirecTV והמנה הם הפופולריים ביותר. אם אתה מעדיף להזרים תוכן תוך כדי תנועה, הדבר הטוב ביותר הוא ליצור חשבון בפלטפורמת הסטרימינג Reelz Now שלהם. תצטרך לציין את ספק הדיגיטל או הלוויין שלך בזמן שאתה מגדיר את חשבונך, אך ברגע שזה ייעשה, תהיה מסודר.

מה שאתה אולי לא מעריך זה שהערוץ יכול להיות צפוי רק על ידי משתמשים שממוקמים בארה”ב. השירות אינו זמין לצופים מחוץ לארה”ב, וזה מיושם באמצעות החסימות הגיאוגרפיות שהשירות מציב באתר שלו. חסימות אלה מונעות גישה לכל מי שאין לו כתובת IP אמריקאית, כלומר אפילו אם נרשמת אליו, לא תוכל להזרים מופעי Reelzchannel בחו”ל..

אלה בהחלט חדשות רעות עבור כל צופה נאמן המתגורר בארה”ב, אך במקרה הועלה בחו”ל על ידי המעביד שלהם, או כל מי שאולי יצא לחופשה מארה”ב. כאשר כתובת ה- IP שלך נקבעת על ידי המדינה ממנה אתה ניגש לשירות, יהיה ברור שאתה בחו”ל, ולכן הגישה שלך תיאסר. אם לא צפייה בתוכניות מה Reelzchannel מחוץ לארה”ב לא יושבת איתך טוב, הדבר היחיד שאתה יכול לעשות כדי להבטיח שתזרימי את התוכניות המועדפות עליך מכל מקום שאתה תהיה זה להירשם ל- VPN.

שימוש ב- VPN כדי להזרים את הערוץ מחדש מחוץ לארה”ב

רשת וירטואלית פרטית מאפשרת לך להצפין את החיבור שלך על ידי קישור לשרתים שממוקמים במדינות אחרות. כאשר החיבור שלך מוצפן, תוכל להסתיר את מה שאתה עומד בפני ספק שירותי האינטרנט שלך, ולקבל גישה לאתרים ולערוצים מוגבלים גיאוגרפיים דרך השרתים הממוקמים במקום. כדי להזרים את Rez, כל שעליך לעשות הוא להתחבר לשרת אמריקאי ללא קשר לאיפה שאתה נמצא. כך תוכלו להשתמש ב- VPN לצפייה ב Reelz Now בקנדה, אוסטרליה, בריטניה או בכל מקום אחר מחוץ לארצות הברית:

 1. הירשם לספק שירות VPN.
 2. הורד והתקן את אפליקציית ה- VPN.
 3. התחבר לשרת קנדי; זה יאפשר לך לגלוש באינטרנט באמצעות כתובת IP אמריקאית.
 4. צפו ב Reelz Now, או בכל ערוץ אמריקאי אחר, מכל מקום בעולם.

השימוש ב- VPN מאפשר לך גם לעקוף את כל חסימות הגיאוגרפיה שייתכן שהספק שלך הציב כדי לנהל את החיבור שלך. אלה כוללים כובעי מצערת ונתונים, שבאמת לא אמורים להיות לכם אם אתם מתכוונים להזרים הרבה. VPN מאפשר לך גם לבצע עבודות רגישות באופן מקוון מתוך הבטחה כי לא תיפגע האבטחה שלך. החיבור שלך יוצפן, כך שפרטי כרטיס האשראי שלך ופרטי חשבון הבנק שלך יישארו מוסתרים מכל מי שעלול להיות בעל כוונות זדוניות. שימוש ב- VPN פירושו גם גישה למגוון רחב של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים, ומאפשר לך לשנות או להסתיר את המיקום שלך.. 

VPNs הטובים ביותר להזרים את Reelzannel מחוץ לארה”ב

מכיוון שאנחנו יודעים שבחירת VPN יכולה להיות מלחיצה מאוד, כבר זיהינו כמה שתוכלו להשתמש בהן ובטוח לבטל את חסימת ה- Reelz Channel מחוץ לארה”ב..

1. ExpressVPN

ExpressVPN בראש רשימתנו כ- ה- VPN הטוב ביותר להזרמת רייז מחוץ לארה”ב, בזכות ספירת השרתים שלה של כ 2000 מפוזרים בכל יותר מ 90 מדינות בהן ארה”ב כלולה. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, שם אין מגבלות או תקנות שהוצבו על ידי רשות נתונים. זה מאפשר להם להציע מדיניות אפס רישום אמין. השירות ידוע גם בזכות צוות שירות הלקוחות המכובד שלו, הזמין תמיד 24/7 באמצעות דואר אלקטרוני או צ’אט חי.

ExpressVPN מאפשר עד 3 חיבורים סימולטניים, כלומר תוכל להזרים את ערוץ Reelzannel על עד 3 מכשירים סימולטניים שלך. השירות תומך גם ב- OpenVPN, L2TP / IPSec ו- SSTP כפרוטוקולי VPN שבהם תוכלו להשתמש, ומציע קידוד AES 256 ביט כדי לשמור על פעילויות המקוונות שלכם מאובטחות. רוחב פס בלתי מוגבל והחלפת שרתים בלתי מוגבלת מגיעים כברירת מחדל, יחד עם מתג להרוג באינטרנט, שרתי התגנבות, תמיכה בהבאת, ותכונת המנהור המפוצל. אם זה נשמע כמו הספק האידיאלי שלך, אתה באמת צריך להסתכל במדריך הבדיקה שלנו של ExpressVPN כדי ללמוד עוד על כך.

2. BulletVPN

שם כמו BulletVPN בהחלט מרמז למהירויות שתחוו ברגע שתבחר להירשם לשירות. בהתבסס באסטוניה, BulletVPN הוא בקלות אחד השירותים האמינים ביותר כדי להזרים את Rez מחוץ לארה”ב, ולא תצטרך לחכות זמן רב עד שהשירות יאגר באדיבות השרתים הסופר-מהירים שלה. השירות מאפשר לך להוסיף עד 3 חיבורים מרובים, כולם תחת חשבון אחד, ומציע גם OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP וגם IKEv1 וגם IKEv2.  

לשירות מגוון רחב של מכשירים נתמכים, מכיוון שיש אפליקציות הזמינות עבור אנדרואיד, Mac OS, iOS ו- Windows. אתה יכול גם לאבטח את Apple TV, Roku, TV Smart, PS3, PS4, Xbox One או Xbox 360 באמצעות נתב וירטואלי. BulletVPN מגיע גם עם מאפיין DNS חכם המסייע לך לגשת לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים, כמו גם לכמה שרתים התומכים בהעברות קבצים של P2P. הממשק של אפליקציית VPN קל מאוד גם הוא לניווט, ועם שירות תמיכת לקוחות הזמין 24/7 אתה יכול להתייעץ עם צוות בכל פעם שאתה נתקל בבעיות. עיין בביקורת BulletVPN שלנו לניתוח מעמיק יותר של מה שתקבל עם מנוי BulletVPN.

3. NordVPN

NordVPN מציג ברשימה זו גם שירות אמין שיכול לעזור לך לבטל את חסימת Reelz מחוץ לארה”ב. לספק יש יותר מ -4000 שרתים הפזורים ביותר מ -60 מדינות ויש לו הרבה תכונות שנועדו למנף את גודל הרשת שלה ולהעניק לך אבטחה מיטבית. NordVPN הוא גם נדיב מספיק כדי לאפשר עד 6 חיבורים מרובים, וגם מציעים רישום אפס מוצק באדיבות בסיסו בפנמה..

עם רשת כה רחבה, NordVPN מסוגלת לאפשר למשתמשים לבחור לאילו שרתים להתחבר על סמך מה בדיוק הם רוצים לעשות. ישנם שרתים המותאמים במיוחד לזרם HD, סיקור, שיתוף קבצים P2P, כמו גם הורדות קבצים גדולים בו זמנית. NordVPN הוא אחד הספקים הבודדים המאפשרים קידוד DoubleVPN, שם הנתונים שלך עוברים דרך שני שרתים במקום אחד ומכאן מכפיל את קידוד ה- AES של 256 סיביות. לשירות יש גם IPs ייעודיים למשתמשים שמעוניינים לקבל תשומת לב רבה יותר כלפי האבטחה שלהם ומציע תוכנת CyberSec שמונעת מהפרעה של מודעות ותוכנות זדוניות את הגלישה שלך, ועדיין, זה לא כל מה שיש לספק לספק להציע. כדי לגלות עוד מה יש בחנות NordVPN, עיין בסקירת NordVPN שלנו.

מסקנה כיצד לצפות בערוץ Reelzannel מחוץ לארה”ב

הזרמת הערוץ מחדש מחוץ לארה”ב לא צריכה להיות בעיה אם יש לך ספק VPN הנכון שנבחר. בסקירה זו בדקנו את ExpressVPN, BulletVPN ו- NordVPN; שלוש ספקיות מהשורה הראשונה שבטוח לבטל את החסימה של השירות עבורך, ועדיין להגן על הקשר שלך בצורה הטובה ביותר של אבטחה מקוונת. אם בכל זאת תירשם כמנוי למישהו מהם, אל תהסס לשתף אותנו בחוויה שלך על ידי השארת תגובה או שתיים בסעיף שלהלן.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map