איך לצפות ב- RTP מחוץ לפורטוגל

איך לצפות ב- RTP Play מחוץ לפורטוגל? האם תפסת את השער השלישי המרשים של רונאלדו מול ספרד ביום שישי האחרון? היית צריך אם היית צופה ב- RTP Play. כריסטיאנו רונאלדו כבש בעיטה חופשית מאוחרת לסיום שלושער מדהים בתיקו 3-3 מרגש במשחק זה; כזה שלא יכולת לפספס על ה- RTP Play של פורטגואל. רדיו וטלוויזיה לפורטוגל, בשביל זה RTP מיועד. זוהי רשת הטלוויזיה והרדיו העיקרית של פורטוגל וביתם של תוכניות ספורט, חדשות, רדיו וטלוויזיה.


RTP משלב טלוויזיה עשירה ומגוונת המשקפת את התרבות הפורטוגזית. המשימה העיקרית שלו היא להציג לציבור תוכן רלוונטי ואיכותי בכל הפלטפורמות. זהו ערוץ שכדאי לצפות בו בחו”ל, ואחד שגורשי פורטוגזית יעריכו שיש להם גישה בזמן שהם בקנדה, אוסטראיליה, ארה”ב, בריטניה וגרמניה. לאלו מכם שלא יודעים, RTP Play חסום גיאוגרפי מחוץ לפורטוגל, מה שאומר שאפשר לגשת אליו רק דרך VPN. למד כיצד לבטל את חסימת משחק ה- RTP מחוץ לפורטוגל באמצעות VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iPhone או iPad במדריך זה להלן..

איך לצפות ב- RTP Play מחוץ לפורטוגל

איך לצפות ב- RTP Play מחוץ לפורטוגל

צפה ב- RTP לשחק מחוץ לפורטוגל באמצעות VPN

אל תצפו שתוכלו לראות את Got Talent של פורטוגל או Eurovision ב- RTP1 ללא כתובת IP פורטוגזית. כאשר ערוץ או שירות מוגבלים גיאוגרפית, רק כתובת ה- IP המציגה את אותו המיקום של המדינה בה מבוסס הערוץ יכולים לגשת אליו. VPN במצב זה מחליף את כתובת ה- IP שלך כזו התואמת למקום בו הוקם הערוץ ובכך מאפשר לך לגשת אליו. אם היית גר בקנדה, ואתה רוצה לראות טלוויזיה פורטוגזית טובה, VPN יכול לעזור. זה יכול להחליף את כתובת ה- IP הקנדית שלך עם פורטוגזית. באופן זה, שרתי ה- ISP ו- RTP שלך יגלו אזרח פורטוגלי שנמצא בפורטוגל ומנסה לגשת לערוץ. כך אתה מזייף את המיקום שלך:

 1. הירשם עם ספק VPN (רצוי ExpressVPN).
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר שברצונך להזרים ב- RTP Play
 3. הפעל את היישום.
 4. התחבר לשרת פורטוגזי כדי לקבל כתובת IP פורטוגזית.
 5. צפו במשחקי המונדיאל, מיסאו: 100% Português, ורבים נוספים ב- RTP Play.

עם מהירויות ה- VPN המהירות שלה, שום מגבלות לא יכולות לעמוד בהן ExpressVPN’s דרך. האבטחה שמספק השירות הזה מציע אינה ניתנת לתחרות ומבטיחה כי זהות המשתמשים שלה נשמרת פרטית בעת סיבוב, עוקף מגבלות והורדת תוכן. אתה יכול גם לבדוק את ספקי שירותי ה- VPN האחרים המוצגים בטבלה שלהלן.

יתרונות VPN

אם אתה מתגורר בפורטוגל לא תהיה לך שום בעיה לצפות בארבעת ערוצי הטלוויזיה הלאומיים של RTP או לשדר את שלושת ערוצי הרדיו העיקריים שלהם. עם זאת, אם אתה ממוקם מחוץ לפורטוגל, אתה עלול להיתקל בקשיים בגישה לשירותי הסטרימינג החי של RTP וסביר להניח שתפנה ל- VPN כדי לתקן את דילמת המצור. למרות ש- VPN משמש במקרים כאלה, זה לא הדבר היחיד שהם מספקים למשתמשים שלהם. VPN יכול להיות שימושי מאוד כשמדובר בהתגברות על מגבלות גיאוגרפיות מסוג זה, עם זאת, ישנם יתרונות רבים אחרים להירשם ל- VPN, שחלקם הם:

 • אנונימיות מקוונת: כתובת IP שונה פירושה זהות אחרת. אתה יכול לגלוש באינטרנט כרצונך מבלי שאיש יידע מי אתה באמת.
 • הופעה טובה יותר: שימוש ב- VPN מגביר את רוחב הפס ואת יעילות הרשת.
 • אבטחה משופרת: הנתונים שלך בטוחים ומאובטחים כשאתה מחובר.
 • חוסם בקשות והפרעות: VPN מונע ניסיונות פריצה, התקפות זדוניות ופעולות מעקב.
 • לשתף מסמכים: אתה יכול להשתמש ב- VPN כשאתה משתף קבצים גדולים לאורך זמן רב.
 • שלט רחוק: משתמש VPN יכול לגשת למידע מהבית או מכל מקום אחר. אחת הדרכים הרבות ש- VPN יכול להגדיל את הפרודוקטיביות.

צפו בנגן RTP מחוץ לפורטוגל

עקוב אחר שידורי טלוויזיה ורדיו בשידור חי ב- RTP Play. צפה והאזין לתוכניות המועדפות עליך שוב במחשב, בטאבלט, בסמארטפון או בטלוויזיה החכמה בחו”ל ברגע שתירשם ל- VPN. כתוצאה מכך, לא תתקשו לצפות באף ערוץ RTP Play או לגשת לשירותי הסטרימינג המקוונים החיים שלו בכל מדינה בעולם. תן לנו לדעת איזה ספק VPN השתמשת כדי לבטל את חסימת ה- RTP Play. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me