כיצד לצפות בסוכני מארוול של S.H.I.E.L.D. S6 ברשת

הרשם אותי לכל דבר מהיקום הקולנועי של מארוול, שכולל את העונה השישית של סוכני מגן. סוף סוף זה כאן. עונה שש תעלה בבכורה ב- 10 במאי, ואם אתה חובב מארוול, תביני מדוע אני לא יכול להתמודד עם מצור או הגבלות שהוטלו על ערוץ או שירות כלשהו שמזרים את התוכנית..


כדי להימנע מלהיתקל בהודעות שגיאה, אני השתמש ב- VPN ו- DNS חכם כדי להשיג את הערוצים אני רוצה איפה שאני נמצא. הם טורחים ממני אתרי רענון חסר טעם ומקללים את מזלי הרקוב. אם אתה רוצה לעשות את אותו הדבר כדי לצפות בסדרה בכל מקום בעולם, המשך לקרוא.

איך לצפות בסוכנים של S.H.I.E.L.D עונה 6 בשידור חי מקוון

איך לצפות בסוכנים של S.H.I.E.L.D עונה 6 בשידור חי מקוון

כיצד לצפות בסוכני מארוול של מגן S6 באינטרנט באמצעות VPN

רשת ABC הודיעה על חידוש סוכני המגן של מארוול לעונה שישית שתכלול 13 פרקים. על פי רשת ABC, עונה שביעית נמצאת בתהליכים, אך איש לא אמר אם זו תהיה הריצה הסופית של התוכנית או לא. כמה שזה נשמע מרגש, מה הטעם בחידושים האלה אם אינך יכול לצפות בהם? ובכן, לא כולם, כמובן. מי שנמצא בארצות הברית בטוח מכיוון ש- ABC Go זמין שם. למרות זאת, כל מי שמחוץ לארה”ב נמצא בעמדת נחיתות ל לא יכול לגשת ל ABC Go מאיפה הם נמצאים. זה מבוסס על בקשת ABC Go שלא להציג את תוכנו בפני קהל שאינו אמריקאי. הגבלות גיאוגרפיות ונושאי זכויות יוצרים אוסרות זאת.

המשמעות היא שאם משתמש ינסה לגשת ל- ABC Go מבריטניה, הוא / היא לא יוכל לגשת לשירות הסטרימינג. הוא / היא יעשו זאת קבל הודעת שגיאה במקום זאת, שלא ניתן לתקן אלא אם כן הוא / היא מקבל כתובת IP אמריקאית. בעלת כתובת IP אמריקאית חשובה מכיוון שהיא מראה שאתה בארה”ב. זו הדרך היחידה שתוכלו לגשת לתוכן מבוסס אמריקה מחו”ל. הדרך הטובה ביותר להשיג ביעילות כתובת IP אמריקאית היא להשיג ספק שירות VPN.

כיצד עובד VPN?

הרשו לנו להסביר את התהליך בו עובד VPN, סוכנים של סגנון שילד. ל- VPN יש רשת שרתים הפזורה במיקומי מפתח בכל רחבי העולם. כשאתה מנוי ל- VPN אתה מגיע ל בחר את השרת שאתה רוצה מכיוון שכך נראה במדינה שאתה רוצה. ברגע שאתה מתחבר לאחד משרתי ה- VPN נותנים לך מגן. כשהאינטרנט הוא המקום המסוכן הזה, אתה לקבל גישה אליו ללא דאגות. המגן מורכב פרוטוקולים מוצפנים המוצעים על ידי ה- VPN. הפרוטוקולים האלה שמור על חיבור מאובטח ופרטי בזמן שאתה מקוון.

מלבד זאת, ה- VPN מחדיר מחדש את התעבורה והנתונים המוגנים שלך דרך השרת שאתה בוחר, וכתוצאה מכך נראה שאתה מופיע באותה מדינה. זה בגלל שלך ה- IP יתאים לכתובת ה- IP של השרת. עם כתובת ה- IP הזו תגיע ל לגשת לכל התוכן שבסיסו באותה מדינה. אפשר לומר ש- VPN מחקה את פונקציית המגן. לא רק שתצליחו לעשות זאת דפדף באינטרנט בכל מקום בביטחון מוחלט, אך תוכלו גם לשים ידיים על התוכן החסום הגיאוגרפי שחשבתם שאין לכם יריות לגשת אליו.

צפו בסוכני מארוול של מגן S6 באינטרנט באמצעות VPN – צעדים

כדי לצפות בסוכני המגן של מארוול ב- ABC לצאת מחוץ לארה”ב, בצע את הצעדים הבאים:

 1. בחר את ה- VPN הטוב ביותר עבור ABC Go ו מסמר מנוי.
 2. שנית, הורד והתקן את יישום ה- VPN במכשיר שאתה רוצה.
 3. פתח את יישום ה- VPN ולבחון את השרתים שלה.
 4. עכשיו, היכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
 5. חפש שרת VPN בארה”ב והתחבר אליו ולהרוויח כתובת IP אמריקאית.
 6. עם כתובת ה- IP הזו תוכל להשיג גישה לכל ארה”ב תוכן שאתה חפץ בו.
 7. קבל גישה ל- ABC Go.
 8. ללא הגבלה, הזרם את סוכני המגן של מארוול עונה 6 לא משנה היכן אתה.

ה- VPN הטוב ביותר לסוכני המגן של מארוול

על מנת להזרים את סוכני המגן של מארוול עונה 6 מחוץ לארה”ב ב- ABC Go, תצטרך VPN כמו ExpressVPN. זהו ספק שירות שעושה רק שימוש ב- פרוטוקולי הצפנה קשים ביותר. החברה ממוקמת באיי הבתולה הבריטיים הפרטיות והביטחון המקוונים של המשתמשים שנערכו לטובתם.

ExpressVPN מציע שירותים פנטסטיים ו מהירויות מהשורה הראשונה. שירות לקוחות ידידותי 24/7 זמין תמיד. יש גם א מדיניות החזר של 30 יום למי שלא היה מרוצה מהשירות. אם בסופו של דבר ביטלת את הרישום, עיין בספקים האחרים בטבלה שלהלן.

כיצד לצפות בסוכני מארוול של מגן S6 באינטרנט באמצעות DNS חכם

הדרך השנייה שבה תוכלו לצפות בסוכני המגן של מארוול היא באמצעות פרוקסי DNS חכם. שיטה זו עובדת על ידי הפניית תנועה של משתמשים דרך שרת ייעודי, לגרום להם להיראות במקום שונה משלהם. איך? ובכן, השרת יקבל את בקשת המשתמש שמגיעה ממקום מורשה. במקום הזה נמצא הערוץ או השירות. אז, בשביל זה, המשתמש מקבל הרשאה לגישה כל התוכן במיקום הספציפי הזה.

לשם השוואה, VPN הוא אפשרות בטוחה יותר. אבל, פרוקסי DNS חכם יכול בטל חסימה של תוכן מהיר במיוחד. כמו כן, זה לא מבצע שינויים בכתובת ה- IP שלך, שהיא לא היבט מעודד במיוחד. בלי קשר, כך תגיעו אליו בטל את החסימה של ABC עבור והזרם סוכני מגן בחו”ל.

 1. הירשם ל- Unlocator, ה- DNS החכם הטוב ביותר שתוכלו למצוא בשוק.
 2. קבל עזרה מתי קביעת תצורה של ה- DNS החכם במכשיר שלך על ידי ביצוע סרטי וידיאו / הגדרות התקנה אלה.
 3. מה שקורה לאחר ניתוב מחדש של התנועה שלך דרך שרת DNS הוא זכאות לגישה לתוכן ממקומות שונים.
 4. כדי לוודא שניתנה לך גישה לאתר הסטרימינג, לערוץ או לשירות, נסה לגשת אליו. 
 5. סוף כל סוף, זרם את סוכני המגן של ABC Go העונה השישית בכל מקום שאתה נמצא.

ה- DNS החכם הטוב ביותר עבור סוכני מגן

כל המטרה מאחורי Unlocator היא לעזור למשתמשים הסר את המגבלות הגיאוגרפיות המוטל על ערוצים, שירותים ואתרים אליהם הם רוצים לגשת. זה הרבה יותר טוב מכל האחרים שבדקתי. זה קשור למהירות ולא רק לביטול חסימה.

בעיקרון, מדובר בשרתים אך עם טוויסט. אתה יכול בטל חסימת מעל 200 ערוצים עם החברה הדנית הזו. זה נוח גם למי שמתקשה לבצע. יש את זה ניסיון חינם למשך 7 ימים שהם יכולים לעשות בהם שימוש למקרה שהם היו אובדי עצות.

סוכני מארוול של מגן S6 – טריילר

קבלו את המבט הראשון על העונה השישית של סוכני המגן של מארוול כאן.

 

צפו בסוכני מארוול של מגן S6 ברשת – מחשבות אחרונות

איך אתה חושב שהסגל יסתדר בלי הסוכן קולסון אחרי מה שהיינו עדים בעונה 5? למה אנו מצפים בעונה השישית של סוכני המגן של מארוול לאחר האירועים ההרסניים של העונה הקודמת?

סוכני מארוול של S.H.I.E.L.D. חוזר הקיץ ב- ABC, וודא שלא תפספס את הפעולה ללא קשר אם אתה נמצא בארצות הברית או מחוצה לה. האם אתה בוחר VPN או DNS חכם, תוכל הזרם את כל התוכן שתרצו מכל פינה בעולם. האם החלטת עדיין? אם כן, היכה אותנו בתגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me