כיצד לצפות במעגל S2 של ערוץ 4 מכל מקום

האם אי פעם שאלת את עצמך מדוע אסור לנו לקחת הכל במדיה החברתית בערך הנקוב? יש דרך אחת לענות על זה – צפו המעגל עונה 2. מופע הפופולריות חוזר לערוץ 4 ב- 24 בספטמבר 2019. אבל יש מלכוד. למרות שהתוכנית עוסקת בפופולריות רבה, הגיע מארח הערוצים אליה בשום מקום מחוץ לגבולות בריטניה. אלה שגרים בחו”ל לא יכולים לגשת לערוץ 4 בגלל מגבלות גיאוגרפיות. ובכן, זה הכל בעבר. יש לך דרך לראות עד כמה המדיה החברתית מסוגלת להיות באשר אתה. המשך לקרוא וגלה איך לצפות בעיגול המעגל 2 בשידור חי בכל מקום.


איך לצפות במעגל עונה 2 בשידור חי מקוון

איך לצפות במעגל עונה 2 בשידור חי מקוון

המעגל בערוץ 4

לוגו 4חלקכם עדיין קוראים לזה 4oD, אבל זה עכשיו All4. שירות הסטרימינג הפך לאחד הערוצים הגדולים ביותר בבריטניה. כשאתה יוצר חשבון תוכל להזרים את כולם התוכן של ערוץ 4 בחינם. אולי בגלל זה All4 משכה יותר מ 18 מיליון משתמשים רשומים לשירות הווידאו לפי דרישה.

עם זאת, מה שרובכם עדיין לא יודעים הוא שעכשיו יש לכם אפשרות להיפטר מאותם מציקים מודעות. אתה יכול לשלם 3.99 פאונד (5.31 $) לחודש ולהיפרד מהפרסומות שצצות מדי פעם.

אבל יש בעיה אחת שתשלום חודשי נוסף לא יוכל לפתור, מגבלות גיאוגרפיות. All4 הוא שירות לפי דרישה שמאפשר רק תושבי בריטניה כדי לגשת לתוכן שלו. זה אומר שרק אנשים עם א כתובת IP בבריטניה יכול להזרים את המעגל עונה 2 ומופעים אחרים בערוץ 4.

אתה מבין, השירות מסתכל על שלך כתובת ה – IP כדי לאתר את מיקומך. ברגע שזה יקבע שאתה בחו”ל (וזה יהיה), תהיה חסום על המקום. האם אתה רוצה לראות איך? הנה מה שקיבלתי לפני זמן מה כשניסיתי לסכם מחדש את העונה הראשונה:

“השירות אינו זמין כרגע באזורך.”Channe 4 שגיאת המעגל

הבטחתי לך שתצפה בעונה השנייה של המעגל לא משנה היכן אתה גר. כן, זה בדיוק מה שיקרה בחלק הבא של המדריך הזה.

מעגל גדול יותר – הזרם העולמי של מעגל S2

כמעט 3.49 מיליארד אנשים הם משתמשי אינטרנט פעילים (בערך 58% מאוכלוסיית העולם). אנשים אלה גולשים באינטרנט מבלי לדעת מה שם בחוץ ומחכה להזדמנות לקצור את שלהם מידע פרטי. ובכן, חלקם מודעים, וכבר עשו משהו בקשר לזה, הם משתמשים ב- רשת וירטואלית פרטית.

VPN יוצר נתיב פרטי בינך לבין שרת מרוחק המופעל על ידי הספק. בזמן שהנתונים שלך עוברים במנהרה זו, הם מקבלים מוצפן, ושלך פרוטוקול האינטרנט (IP) מסתווה. כתוצאה מכך, אפילו האקרים מנוסים אפילו לא יכולים לקצור את הנתונים שלך גם אם אתה משתמש ברשתות ציבוריות.

יתר על כן, הסתרת כתובת ה- IP שלך כוללת שני יתרונות. ראשית, אתה מגיע ל גלישת פעילויות הגלישה שלך ולהימנע מכל ניסיונות פיקוח אפילו על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך. שנית, (תאהבו את זה) תגיעו אליו לעקוף מגבלות אזוריות. אתה רואה, כשאתה מתחבר לשרת, תקבל כתובת ה – IP באזור בו הוא מבוסס.

לדוגמה, אם השרת נמצא בבריטניה, א כתובת IP בריטית תקבל. זה מסמן אותך כמשתמש שנכנס לאינטרנט ישר לבריטניה, מה שאומר שאתה מגיע אליו גישה לתוכן מקוון שם ממש כמו כל תושב אחר. זה כולל ערוץ 4 למקרה שלא תוכל לעטוף את הראש סביבו.

הצעדים

תהליך החסימה קל. סתם עקוב אחר השלבים שלהלן, ואתם תראו את מעגל העונה 2 תוך זמן קצר:

  1. הירשם לשירות VPN שיש לו שרתים מהירים בבריטניה. אני מאוד מציע ExpressVPN.
  2. הורד והתקן את לקוח ה- VPN שלהם במכשיר שלך. תוכלו למצוא אפליקציות לאנדרואיד, iOS, PC, Mac, כמו גם FireStick.
  3. עכשיו, להתחבר עם שם המשתמש והסיסמה שלך. יתכן שתתבקש לקבל קוד אישור (מצא אותו בדוא”ל שלך).
  4. בשלב הבא, פתח את רשימת שרתי ה- VPN ו- להתחבר לשרת בבריטניה.
  5. המתן לחיבור שיתרחש ו- השקת ערוץ 4.
  6. הזרם את המעגל עונה 2 לכל מקום.

ExpressVPN זו בחירה מצוינת ל בטל את חסימת ערוץ 4 מחוץ לבריטניה. זה לא מציב כובעים על זה רוחב פס, כך שלקוחות לא צריכים לעבור קבוע חציצה ו סטרימינג פיקסלטי.

ספק ה- VPN מאפשר לך להתחבר ליותר מ- 3000 שרתים ב 94 מדינות, כולל 5+ בבריטניה. אז אל תדאגי, לא תיגמר לך האפשרויות עם זו.

עם זאת, אם ספק זה אינו מה שאתה מחפש, ריכזתי כמה אחרים VPNs מובילים עבור All4 בטבלה שלהלן. בדוק אותם ובחר את מה שאתה רואה מתאים לצרכים המקוונים שלך.

בתוך המעגל – מה שאנחנו יודעים עד כה

למקרה שאתה חדש בתוכנית, המעגל כולל מתמודדים השוכנים באותו בניין, ובכל זאת דירות שונות. לאף אחד מהם אסור להתראות; רק הצופים יכולים להשתמש במצלמות שצופות בכל תנועה שלהם.

המתמודדים אף פעם לא פוגשים זה את זה. הדרך היחידה לתקשר היא עם מעגל טיטול, א יישום מדיה חברתית מופעל באמצעות קול. הכל קשור לפופולריות. אתה יכול להתקדם ולהיות עצמך, מישהו אחר, כל מה שאתה רוצה, פשוט להיות פופולרי.

בשנה שעברה, מתמודד אלכס הוברן ניצח ב 75,000 ליש”ט מתחזה ל”קייט “. עם זאת, השנה זה עומד להיות 100,000 ליש”ט. אז מי לדעתכם יזייף את זה הכי הרבה כדי לזכות בפרס הגדול?

המתמודדים הם בעיקר השופטים, שם הם מדרגים זה את זה מבחינת הפופולריות. אם אתה לא כל כך פופולרי, אתה ייחסם. אבל זה לא הכל. אתה גם צריך לפגוש את השחקנים האחרים לפני שאתה מחוסל. אז, אנו יכולים לומר שבסופו של דבר, השחקן הפופולרי ביותר בסוף הסדרה הולך הביתה עם הפרס במזומן.

החלק הטוב ביותר בעונה השנייה הוא שהצופים יקבלו יותר אינטראקציות עם המתמודדים. הם יוכלו להשפיע על האופן בו המתמודדים ישחקו. אני חושב שזה יוביל לתוצאות בלתי צפויות ומפתיעות, לא? ובכן, נצטרך רק לחכות ולראות.

אמה וויליס (האח הגדול) תארח את ההצגה, אז אל תחמיצו אותה. המעגל עונה 2 משודר ב- 24 בספטמבר 2019, חי על הכל 4. אם אינך זוכר מה קרה בשנה שעברה, בוא נעבור את הסקירה הזו לפני שתעלה הבכורה של העונה השנייה:

כל 4 – פלטפורמות הזרמה תואמות

הדבר הטוב ביותר ב- All 4 הוא שתוכלו לצפות בתכניו כמעט בכל מכשיר המוכר לבני אדם. אז כל פלטפורמה שאתה מפעיל, כל 4 מכסים אותך. אתה יכול זרם המעגל עונה 2 ב:

המעגל עונה 2 בכל מקום – מילות פרידה

המעגל קידם בכבדות על ידי ערוץ 4 לקראת עליית הבכורה של עונה 2. ובכן, אם הוא פופולרי כמו העונה הקודמת שלו, שווה לפרסם אותו. העונה שעברה קיבלה מיליון צופים, אבל עכשיו, כמו שכולם ברחבי העולם יכולים להזרים אותו, מי יודע איך יראו הדירוגים.

הזרמת ערוץ 4 לחו”ל אפשרית כעת עם VPN. סתם להתחבר לשרת בבריטניה, ו אתה תזרום את Circle S2 בשידור חי בכל מקום. אני מעריץ גדול של התוכנית. אז אם מתחשק לך לפטפט על מי שעשוי לזכות בזה, צור איתי קשר בתגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me