איך להשיג Sky Go בארה”ב

כיצד לצפות בשמיים הולכים בארה”ב? Sky Go הוא שירות טלוויזיה מקוון פופולרי המייצג דרך פנטסטית לצופים להשיג תפריטים וסרטוני וידאו בשידור חי ומבוקש. ערוץ זה מבוסס בבריטניה, כך שאם אתה מסיבה כלשהי מחוץ למדינה, לא תוכל לגשת ל- Sky Go. הסיבה העיקרית לכך שתיפגש עם המצור כשאתה מנסה לגשת ל- Sky Go קשורה לכתובת ה- IP שלך. לאחר שעברת מהארץ, כתובת ה- IP שלך השתנתה מכיוון שיש לך כעת את ה- IP של המדינה בה אתה נמצא כרגע.


איך לצפות ב- Sky Go בארה

איך לצפות ב- Sky Go בארה”ב

כעת, הדרך היחידה שתוכלו להזרים תוכן Sky Go היא אם תקבלו לעצמכם IP בריטי. וזו לא יכולה להיות משימה קלה יותר עבור ספק שירותי VPN. פרוקסי DNS חכמה מסוגל גם להביא לך Sky Go באשר אתה, אך לא באמצעות שינוי ה- IP שלך. בשורה התחתונה, אתה יכול לצפות ב- Sky Go UK באמריקה אם אתה משתמש ב- VPN או ב- DNS חכם במחשבי PC, Mac, Android ו- iOS..

כיצד לצפות בשמיים הולכים בארה”ב באמצעות VPN

גולים מבריטניה המתגוררים מעבר לים לא יצטרכו עוד לקנא באזרחים בריטים מכיוון שהם עצמם מגלחים את המותרות של הזרמת תוכן בשידור חי וביקוש מ- Sky Go. עם VPN הם לא צריכים לחצות גבולות או להעלות באיזה נס כדי לגשת ל- Sky Go. VPN, או רשת פרטית וירטואלית, היא תוכנה המעניקה לך את המיקום הרצוי לך על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך. זה משמש לשרת מתווך בין המכשיר שלך לאתר, לערוץ או לשירות שאליו ברצונך לגשת. הנה מה שאתה מקבל כשמנסים לצפות בסקיי גו בארצות הברית:

“Sky go זמין רק למשתמשים המחברים מבריטניה או רפובליקת אירלנד. נראה שאתה מחוץ לטריטוריות האלה. “

לאחר התחברות ל- VPN, הנתונים שלך עוברים דרך מנהרה דיגיטלית זו שנוצרה על ידי ה- VPN- שם הם מוצפנים לפני שהם מגיעים לרשת אחרת. לכן, אם אתה בארצות הברית ואתה רוצה לצפות ב- Sky Go UK, תצטרך להתחבר לשרת בבריטניה. זה יעניק לך IP בריטי זמני ויאפשר לך לגשת לתוכן בבריטניה. למד את כל השלבים כאן:

  1. הירשם עם ספק VPN.
  2. הורד והתקן את יישום ה- VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
  3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
  4. כעת, התחבר לשרת VPN בבריטניה. תקבלו א כתובת IP בריטית.
  5. לבסוף, בקר באתר Sky Go או השיק את היישום שלו.
  6. תהנה לראות את Lucky Lucky של סטן לי, פתק סטיק ו- S.W.A.T בארצות הברית.

רוצה Sky Go בארצות הברית? פשוט תירשם עם ExpressVPN ולראות כמה שירותי סטרימינג חסומים חסימת חלקים. ספק שירות זה יקר מסיבה בגלל השירותים האיכותיים שאין להם תחרות. הם מבטיחים עקיפה של כל מיני מגבלות גיאוגרפיות ברחבי העולם, כך שלא נותנים ExpressVPN מחשבה שנייה. ספקי שירותי VPN אחרים מוצגים לך בטבלה שלהלן אם תרצה לבדוק אותם. קרא את המאמר שלנו בנושא ה- VPN הטוב ביותר עבור Sky Go להבנה טובה יותר.

כיצד לצפות בשמיים הולכים בארה”ב באמצעות פרוקסי DNS חכמה

אלטרנטיבה זולה יותר להשיג Sky Go בארה”ב תהיה באמצעות פרוקסי DNS חכם. זה לא מאובטח כמו VPN, אבל הוא עושה את העבודה. אנחנו מתכוונים לכך, Sky Go וערוצים רבים אחרים מבטלים את החסימה באשר אתם. מה שהיא עושה בעצם היא זה מחליף את התעבורה הדרושה כדי לזהות את המיקום הגיאוגרפי שלך דרך השרתים הייעודיים שלה ובכך מאפשר לך לגשת לתוכן שתרצה. כך אתה משתמש ב- DNS חכם לגישה ל- Sky Go באמריקה:

  1. ראשית, עבור אל Unlocator והירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
  2. עקוב אחר סרטי וידיאו / הדרכות הגדרה אלה כדי לקבוע את התצורה של DNS חכם במכשיר הזרימה שלך.
  3. עבור לאתר של Sky Go.
  4. ליהנות מהגישה הבלתי מוגבלת שלך לכל התוכן של Sky Go.

Unlocator הוא פרוקסי DNS חכם די יציב שיכול לבטל בקלות את חסימת Sky Go בארה”ב יחד עם 200 ערוצים אחרים מכל מקום בעולם. זה פועל במהירויות מהירות מכיוון שהוא לא מצפין את כל הנתונים שלך כמו מה ש- VPN היה עושה. בלי קשר, זו עדיין דרך זולה להפסיק לחסום את הערוצים המועדפים עליך בחו”ל.

צפו ב- Sky Go בארצות הברית

מלבד המאפשר לכם לצפות ב- Sky Go בארצות הברית, VPN מגיע עם הרבה יתרונות אחרים שישפרו את החוויה המקוונת שלכם. בין אם ברצונך לבטל את חסימת Sky Go באירלנד או ערוץ אחר ממדינה אחרת, VPNs וגורמי DNS חכמים כיסו אותך. הודע לנו בקטע התגובות למטה באיזה VPN היית בוחר לצפות ב- Sky Go באמריקה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me