Sling TV UK – איך לצפות

אתה יכול לקבל 40% הנחה על מיטב הטלוויזיה החיה, רק עם Sling TV ומהמראה שלה, שירות הסטרימינג נראה כמו אפשרות נהדרת. העניין הוא שקלע הטלוויזיה – יחד עם ערוצים אחרים בארה”ב – אינו נגיש מחוץ לארה”ב. אז אם אני רוצה לעשות שימוש קלע טלוויזיה בבריטניה, אני אצטרך השתמש ב- VPN או ב- DNS חכם.


כן, שני הכלים האלה יכולים הסרת הגבלות ו להעניק לך גישה לשירותים אתה רוצה. פירטתי את כל תהליך ההתקנה שלהלן, וודא שאתה בודק את זה למטה.

כיצד לצפות בקלע הטלוויזיה בבריטניה

כיצד לצפות בקלע הטלוויזיה בבריטניה

קבל קלע טלוויזיה בבריטניה – VPN

Sling TV הוא שירות הזרמת טלוויזיה מקוון המספק זרמים חיים דרך דפדפני האינטרנט ולטלוויזיות חכמות תואמות קלע. זה נפוץ בקרב חותכי חוטים מכיוון שהוא מציע בידור לפי דרישה. עם זאת, הימצאותה בארצות הברית אוסרת על צופים במדינות אחרות לצפות בטלוויזיה בקלע. למרות ששירות זה מוגבל גיאוגרפי מחוץ לגבולות ארה”ב, ישנם עדיין דרכים בהן הצופים יכולים לגשת לתוכן שלו בבריטניה. השיטה הראשונה כוללת רשת פרטית וירטואלית.

VPN הוא כלי אמין מעוצב ל לשמור על ביטחון מקוון בזמן המעניק לך גישה לתוכן מעבר לים. אתה יכול לקבל את כל התוכן שאתה רוצה תוך שמירה על הגנה באינטרנט. ה- VPN משנה את הנתונים שלך וגורם להם להראות כאילו הם מגיעים ממקום אחר. בכך אתה מגיע לגשת לתוכן שבסיסו באותה מדינה. החיבור שלך מועבר דרך שרת לפי בחירתך. שרת זה יהיה במדינה בה מבוסס הערוץ / השירות שאתה רוצה. כתוצאה מכך, אתה קבל את כתובת ה- IP של אותה מדינה והזכאות לגישה לתכני אותה מדינה.

הנה מה שאתה צריך לעשות כדי לראות את קלע טלוויזיה בבריטניה:

 1. רצוי, צור מנוי ExpressVPN.
 2. ברגע שתבצע את המינוי הזה, התקן את האפליקציה במכשיר התואם שלך.
 3. קדימה ו הפעל את היישום, מחפש שרתים בארה”ב.
 4. התחבר לשרת בארה”ב, ולחכות שהכפתור יהפוך לירוק.
 5. כאשר הכפתור מכיל “מחובר”, פירושו שאתה נמצא כמעט בארה”ב.
 6. איתך כתובת IP אמריקאית, אתה מקבל גישה לכל התוכן מבוסס ארה”ב אתה רוצה.
 7. הזרם את כל מה שיש ל- Sling TV להציע.

ה- VPN הטוב ביותר לקלע טלוויזיה

ExpressVPN זו הסיבה שבגללה אני יכול להזרים בהצלחה את קלע טלוויזיה מנוחות הדירה בבריטניה. הספק נשאר נאמן לכל טענה שהגיש. לא רק שחוויתי fמהירויות ast (בזכות זה רשת שרתים נרחבת), אבל גם אני הגעתי ל גש לטלויזיה קלע ללא מאמץ.

אם תבחר ExpressVPN, לא תתאכזב. אתה תוכל גש לערוצים ושירותים אחרים לא משנה היכן אתה נמצא. למידע נוסף על ספקי השירות הראשונים של VP Sling TV VPN עיין בטבלה שלהלן.

גש לקלע לטלוויזיה באמצעות פרוקסי DNS חכם

השגיאה “אנו מצטערים! נראה כאילו אירעה שגיאה בלתי צפויה. אנא נסה שוב מאוחר יותר “ניתן להימנע באמצעות פרוקסי DNS חכם.

לרוע המזל, DNS חכם אינו מבצע את אותה פונקציה כמו VPN מבחינת האבטחה. בכך אני מתכוון שזה לא מצפין את הנתונים שלך. אז אתה לא מוגן באופן מקוון, ואת כל מה שאתה עושה ניתן לאתר אחריך.

ה- DNS מעניק לך כתובת של שרת proxy שולח את בקשתך לאתר שאליו ברצונך לגשת. ה- DNS החכם מפנה מחדש רק את הנתונים שאומרים לך היכן אתה נמצא. שימוש ב- DNS חכם עשוי להיות לא הדרך הבטוחה ביותר לחסימה. למרות זאת, זה הכי מהיר. מכיוון שלא קשורה בהצפנה, אתה מקבל מהירויות מהירות יותר וזה יכול להיות חיוני לרוב המשתמשים המקוונים. אז כך תבטל את חסימת Sling TV בבריטניה באמצעות פרוקסי DNS חכם:

 1. תהיה בטוח ש הירשם ל- Unlocator והירשם לניסיון חינם בן 7 ימים.
 2. לא תמצא שום קושי שתוכל עיין בסרטונים / במדריכי ההתקנה האלה לקבלת הדרכה.
 3. עכשיו, קבע את התצורה של DNS חכם במכשיר הזרימה שלך.
 4. קדימה גש אל Sling TV.

DNS חכם עבד ללא דופי עבורי בבריטניה היה Unlocator. התרשמתי מאוד עם זה מהירויות מהירות ואמינות. Unlocator היא דרך מצוינת בטל חסימה וגישה לתוכן מוגבל מיקום. פרוקסי DNS חכם זה מסיר כל מיני חסימות גיאוגרפיות, ותוכלו לעשות זאת במהלך ניסיון חינם למשך 7 ימים. כמו כן, שירות הלקוחות יש לך את הגב לא משנה באילו בעיות אתה נתקל.

צפו בקלע הטלוויזיה בבריטניה

קלע טלוויזיה הוא אפשרות מעולה לחותכי חוטים משתי סיבות. לא זו בלבד לעבוד עם כמעט כל המכשירים שאתה משתמש, אבל זה גם מציע שלוש חבילות ערוצים שונות. 

שירות זה שווה להגיע לחו”ל, ועם VPN או DNS חכם אתה יכול להתחיל לראות את Sling TV בתוך הדקות הקרובות ללא קשר למקום הימצאתך בעולם. מה לגבי זה? באיזו שיטה תרצה להשתמש כשאתה בבריטניה? נודיע בתגובות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me