כיצד לבטל את החסימה של Sportsnet עכשיו מחוץ לקנדה

איך לצפות ב- Sportsnet עכשיו מחוץ לקנדה? “Sportsnet Now אינו זמין באזור שלך.” אם אתה מבקר בערוץ מארה”ב, בריטניה, גרמניה, אוסטרליה וצרפת, זה הדבר הראשון שתראה. אבל אל תתנו לזה לדכא את הרצון שלכם לצפות בטור דה פראנס, טלוויזיה eSports, IndyCar ו- WWE בספורטנט מחוץ לקנדה. קבל גישה לערוץ המספק חדשות, עשרות, סטטיסטיקות, מדגישים וזרמים חיים של אירועי הספורט הגדולים ביותר בכל מקום בו אתה נמצא בעולם באמצעות רשת פרטית וירטואלית. אתה יכול להזרים את SN Now מחוץ לקנדה באמצעות VPN בכל מכשיר iOS כגון iPhone, iPad ו- Apple TV.


כיצד לבטל את החסימה של Sportsnet עכשיו מחוץ לקנדה

כיצד לבטל את החסימה של Sportsnet עכשיו מחוץ לקנדה

כיצד להשיג את SportsNet בארה”ב מחוץ לקנדה

אנו חולמים בחשאי על עולם בו אנו יכולים לצפות בכל אשר אנו רוצים באשר אנו נמצאים ובכל עת שתרצה. אנו מאחלים שחדרי המגורים שלנו היו מצוידים בטלוויזיות ומכשירים התומכים באהבתנו לכל מיני תוכניות. עולם שאף אחד לא מפספס משחק. עד שיגיע היום – אה חכה שאנחנו כבר חלק מהעולם ההוא. אינך זקוק לטכנולוגיה גבוהה או למכשירים יקרים במיוחד בכדי שתוכל לראות כל דבר שתרצה. כל מה שאתה באמת צריך זה טכנולוגיה שנקראת רשת פרטית וירטואלית. כך תוכלו להשתמש בטכנולוגיית VPN זו כדי לצפות ב- SN עכשיו מחוץ לקנדה:

  1. הירשם לספק שירות VPN.
  2. הורד והתקן את אפליקציית ה- VPN.
  3. התחבר לשרת קנדי; זה יעניק לך כתובת IP קנדית.
  4. המשך ל- Sportsnet Now והירשם אליו.
  5. לעולם אל תחמיץ נגיעה או צמצום!

ה- VPN הטוב ביותר לספורטנט עכשיו

ExpressVPN

אנחנו באמת לא יכולים לחשוב על VPN טוב יותר למשימה זו. עקיפת מגבלות גיאוגרפיות היא תכונה מרכזית בשירותים הרבים של ExpressVPN. ExpressVPN משתמש בהצפנות חזקות, כמו הצפנות סופר-חזקות על מנת להבטיח כי נתוני הלקוחות שלהם מוגנים ברמות הגבוהות ביותר בעת העברתם לרשת הציבורית. ספק שירות זה מסתיר את כתובות ה- IP של לקוחותיו כך שיוכלו לגשת לכל תוכן מקוון מוגבל.

NordVPN

לקוחות רבים העידו על הביצועים והשירותים של ספק שירותי VPN זה. זה מאובטח, בטוח, מהיר ומעל הכל במסגרת תקציב. ההצפנה הכפולה של NordVPN מאפשרת לנתונים שלך להיות מוצפנים פעמיים. לכן עקיפת מגבלות גיאוגרפיות אינה מה לדאוג ל- VPN סופר מאובטח זה.

VPN CyberGhost

CyberGhost הוא VPN שמסתיר את ה- IP שלך, מצפין ומבצע אנונימיות של הפעילות המקוונת שלך, כמו גם מאפשר לך לעקוף כל אתר, ערוץ או שירות מוגבלים באשר אתה. למרות המהירויות שלהם ממוצעות, ושירות הלקוחות שלהם אינו מועיל, הניסיון שלהם בתכונות אבטחה מפצה על אותם פערים. הקפד לבדוק את הטבלה שלהלן כדי לקבל מושג טוב יותר לגבי ספקי שירותי ה- VPN הרבים העומדים לרשותך.

כיצד לצפות ב- SN עכשיו מחוץ לקנדה באמצעות DNS חכם

בזכות הרשת הפרטית הווירטואלית אליה נרשמת, אתה יכול לצפות בספורטנט מחוץ לקנדה. עם זאת, אם זה לא יסתדר, תשמח לדעת שיש אלטרנטיבה. מלבד VPN, דרך נוספת המאפשרת לך לגשת ל- Sportsnet Now היא פרוקסי DNS חכמה. פרוקסי משתמשים אלה משמשים גם לעקיפת מגבלות אזוריות וביטול חסימת ערוצים שאינם זמינים במדינה שלך. למד כיצד להשתמש ב- DNS חכם לגישה ל- Sportsnet Now.

  1. עבור אל Unlocator והירשם למשפט בן 7 ימים חינם.
  2. קבע את התצורה של DNS חכם במכשיר בו ברצונך להשתמש.
  3. בקר באתר או באפליקציה של SN Now והיכנס לחשבון שאתה יוצר.
  4. תיהנו לצפות בספורטנט עכשיו מחוץ לקנדה.

Unlocator מומלץ מאוד מכיוון שהוא מבטיח לעקוף מגבלות גיאוגרפיות מכל מקום בעולם. הוא גם מציע ניסיון למשך 7 ימים והוא ידידותי למשתמש. כל עוד משתמשים משתמשים ב- Unlocator DNS, מגבלות עוקפות ואיסור על ערוצי ספורט כמו Sportsnet Now הוסר..

VPN ל- Sportsnet עכשיו מחוץ לקנדה

לאחר שנרשמת ל- VPN אתה עכשיו זכאי לזרם החי 24/7 לספורט האהוב עליך ב- HD מדהים ואמין. צפו ב- NHL, Blue Jays & MLB, Raptors & NBA, טים & סיד, Sportsnet Central והרבה יותר ב- Sportsnet Now עם VPN. הודע לנו בסעיף התגובות למטה איזה VPN העניק לך גישה ל- Sportsnet Now.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me