כיצד לצפות ב – Supernatural עונה 15 בשידור חי מקוון

על טבעי התחיל עוד בשנת 2005. עכשיו, הלאה 10 באוקטובר, 2019, התוכנית מגיעה לסיומה עם שלה עונה חמש עשרה. עם דירוג אישור 90% ל על טבעי ‘העונה הארבע עשרה מאת עגבנייה רקובה, התוכנית מבטיחה סיום סיום פרידה אפי. ה CW יש הרגל להציג מופעי איכות. למרבה הצער, הם רק מוקדש לתושבי ארה”ב. ובכן, זו לא תהיה בעיה. אם הכננות יכולות לנסוע דרך תחומים, תוכלו לנסוע כמעט דרך מדינות. הנה איך אתה יכול לצפות בעונה 15 Supernatural בשידור חי בכל מקום.


כיצד לצפות ב - Supernatural עונה 15 בשידור חי מקוון

כיצד לצפות ב – Supernatural עונה 15 בשידור חי מקוון

טלוויזיה CW – חסימת הפרידה האפית שלנו

לוגו CWלכמעט 15 שנה, המופע העביר את כל מה שקראנו עליו בספרים. שדים, מלאכים, זומבים, אנשי זאב וכן הלאה.

עם זאת, רק אלה המתגוררים באזור ארצות הברית הצליחו לעקוב אחר הרפתקאותיהם של הווינצ’סטרים. למה? כי CW זמין רק בארה”ב ושום מקום אחר.

אתה מבין, פלטפורמת CW נמצאת תחת בלוקים גיאוגרפיים. זה שומר על ידי עסקאות רישוי, אשר בדרך כלל מונעים משירות הסטרימינג להציע את התוכן שלהם מחוץ לארצות הברית.

כדי לקבוע אם אתה נמצא בתחום שלו או לא אזור הכיסוי, ה- CW בוחן את שלך כתובת IP ציבורית. אם אתה גר מעבר לים, אתה מחזיק IP זרים, אשר לא יעניק לך דבר מלבד לחסום מיידי.

לוקח רק שניות לקבוע את מיקומך. כשניסיתי לצפות בטריילר של הצגת הבכורה של העונה, ה- CW הפסקתי את הגישה שלי כמעט במקום. הנה ה הודעת שגיאה גיאוגרפית יש לי:

“בגלל מגבלות רישוי, תוכן זה זמין רק בארה”ב.”שגיאת CW

אל תדאגי, מכיוון שיש לי אתמה המושלם (אתם צריכים לדעת מה זה, אתם אוהדים על טבעיים) לבעיה. אז אם תרצו הזרם את עונת הגמר של העל טבעי, עקוב אחר ההובלה שלי וקרא את החלק הבא.

עונה 15 – הטבעיות של הכננות מסעות ברחבי העולם

הצפייה בסרט הטבעי של עונה 14 הגיעה לשיאה 1.5 מיליון זרמים. לדעתי, כל הצגה שתחרוג מעשר עונות הייתה מאבדת את ידה, אך לא המופע הזה. זה המשיך למסור סיפורי איכות והדרמה, וואו. אבל מה אנו יכולים לומר על אלה שמחוץ לארה”ב שאין להם מקום לצפות בתוכנית. פשוט, קבל א רשת וירטואלית פרטית.

כפי שציינתי במבוא, תעשה זאת שינוי המיקום הווירטואלי שלך להשיג טלוויזיה CW באזור שלך. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא באמצעות א VPN. זה כלי אינטרנטי (חיבור מוצפן) המסייע להבטיח שהמידע הפרטי שלך הוא מועבר בבטחה.

VPN גם מונע מאנשים לא מורשים לעשות זאת ציתות על התנועה, במיוחד שלך ספק שירותי האינטרנט והממשל. זה עושה את זה עד מסתיר את כתובת ה- IP שלך, מה שמאפשר לך לגלוש באינטרנט באופן אנונימי.

זה לא הכל. בזמן שאתה הסתר את ה- IP שלך, אתה מקבל אחד חדש ב עיר שערים היכן מבוסס השרת שאליו התחברת. אם זה נמצא ב ארה”ב, אתה מקבל כתובת IP אמריקאית. כתוצאה מכך, אם תנסה הזרם טלוויזיה CW באזור שלךn, תוכל לגשת לתוכן ללא שגיאות גיאוגרפיות.

הצעדים

כפי שציינתי, הדרך הקלה ביותר לעשות זאת לזייף את המיקום שלך הוא באמצעות VPN. ארה”ב היא יעדנו. אז עקוב אחר השלבים שלהלן ולמד כיצד לעשות זאת בטל את חסימת הטלוויזיה של CW ו צפו בעונה 15 Supernatural בשידור חי בכל מקום:

 1. התחל על ידי בחירת ספק VPN המתאים ביותר לצרכים שלך. אני ממליץ לך להירשם כמנוי ExpressVPN.
 2. לאחר מכן, הורד והתקן את יישום ה- VPN במכשיר שלך. תוכלו למצוא לקוחות ייעודיים לאנדרואיד, PC, Mac, iOS ו- Fire Stick.
 3. הפעל את כלי ה- VPN ו- התחבר לחשבונך עם שם המשתמש והסיסמה שלך.
 4. תוכלו למצוא יותר מ 2000 שרתים לבחור ממנו. עם זאת, זו ארה”ב שאתה מחפש, כך להתחבר לשרת בארה”ב.
 5. ייתכן שייקח מספר שניות כדי ליצור חיבור. ברגע שהכפתור הופך לירוק, תקבל כתובת IP אמריקאית.
 6. עכשיו, הפעל את אתר האינטרנט או היישום של CW TV.
 7. צפו Supernatural עונה 15 גר באשר אתה.

ExpressVPN היה בראש ענף ה- VPN מאז שהושק שוב 2009. לשירות יש הרבה מה להציע מבחינת אבטחה ופרטיות. זה נותן לך את האחרון הצפנה בדרגה צבאית (AES-256 ביט) לצד כמה פרוטוקולי אבטחה.

הספק מאמץ א מדיניות קפדנית ללא רישום. זה לא הכל; יהיה לך אפילו להרוג סוויץ ‘, מנהור מפוצל, ו DNS חכם בחינם – – שירות.

לבסוף, הספק מציע א ערבות 30 יום הכסף בחזרה. לכן, אם אינך מרוצה משירותיו, אתה תמיד יכול לבקש החזר כספי תוך שלושים יום מרגע הרכישה.

כעת, ישנם כמה אחרים VPNs הטובים ביותר לטלוויזיה של CW לעבוד עם. בדוק אותם בטבלה שלהלן.

מכשירים נתמכים של CW TV

למזלכם, תוכלו לצפות בעונה 15 של Supernatural במסכים קטנים וגדולים כאחד. הנה המכשירים התואמים של CW:

 • אייפד
 • אייפון
 • אנדרואיד
 • טלויזיית אפל
 • רוקו
 • אמזון פייר TV ו Fire TV Stick
 • מחשב
 • מק

עונה 15 – סוף המסע

אתה אולי לא מאמין בזה, אבל העל טבעי הוא סדרות הז’אנר הארוכות ביותר בהיסטוריה הטלוויזיונית המשודרת האמריקאית. הוא היה שם אפילו קודם האחים וורנר ו- UPN התמזגו בשנת 2006 כדי ליצור את ה- CW. הנה מה שהיה למפיקים הבכירים לומר:

ראשית, אנו רוצים להודות לכל האנשים שהיו מעורבים בתכנית הן לפני המצלמה והן מאחורי המצלמה. עבורנו זו הייתה חוויה של פעם בחיים. התמיכה שהייתה לנו הן מהטלוויזיה של וורנר ברוס והן מ- CW הייתה מדהימה. אנו רוצים להודות תודה לג’נסן, ג’ארד ומישה על כך שהמסע הזה כל כך מיוחד. עכשיו הכי חשוב לנו לתת לדמויות האלה שאנחנו אוהבים את השילוח שמגיע להם. “

העל טבעי בעט את העונה הראשונה שלו חזרה פנימה 2005. אבל כל הדברים הטובים חייבים להסתיים, והגיע הזמן להיפרד. סיום הסדרה (עונה 15) יחל ב 10 באוקטובר, 2019. אחרי אירועי העונה האחרונה, אנו מובטחים לנו סיום מלא באקשן, וכמובן, דרמה.

מה שאנחנו יודעים עד כה הוא שהגיהינום שוב משתחרר. כל הנשמות שם חופשיות להרוג שוב, וסאם, דין וקסטיאל נמצאים שם כדי להגן על העולם, שוב. אבל יש שאלה אחת; האם ג’ון וינצ’סטר יחזור? שחקן ג’פרי דין מורגן צייץ:ג'פרי דין מורגן

שמע, אני אוהב את פפה ווינצ’סטר, והאם אני רוצה אותו בחזרה? בטוח. אבל זה לא עובד ככה. על טבעי מלא הפתעות, ואני די בטוח שהם לא יאכזבו. אז בואו נעיין במבט ראשון העונה האחרונה של העל טבעי בקרוואן הזה.

 

צפו בגמר העונה העל טבעית בכל מקום –

החדשות על ההתחדשות הן מריריות, כמו שיהיה עונה 15 האחרון של הטבע. עם זאת, זה היה לעזאזל אחד של מסע, והגיע הזמן להיפרד.

על טבעי הוא פופולרי מאוד ברחבי העולם, וכעת אוהדים ברחבי האוקיינוסים יכולים להתכוונן ו צפו בפינאלה האפית. כל מה שהם צריכים לעשות זה השתמש ב- VPN, בטל חסימה טלוויזיה CW באזור שלהם, והם יכולים צפו בשידור חי עונה 15 בשידור חי. מהן התחזיות שלך? האם CW תאכזב? ספר לי הכל בתגובות.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map