כיצד לבטל את חסימת TextNow מכל מקום

השימוש בהודעות ישירות (SMS) צנח משמעותית במיוחד בקרב מרבית המשתמשים כיום, אך אין זה אומר שהוא כבר לא אפשרות ברת קיימא. העברת הודעות טקסט היא משהו שאתה יכול לפנות אליו אם הנמען שלך לא ישתמש באפליקציות האחרות הפופולריות יותר כמו Whatsapp או Messenger. צורת התחרות הגדולה ביותר היא העובדה כי לאפליקציות הללו יש עלות שימוש נמוכה יותר בהשוואה למסרים ישירים. הם דורשים רק חיבור לאינטרנט כדי לעבוד, בתוספת מספר ההודעות שתוכלו לשלוח דרכם הוא כמעט בלתי מוגבל. אלה כנראה שתי סיבות עיקריות שתרמו רבות גם לעלייה בשימוש ב- TextNow.


טקסט עכשיו

מה זה TextNow?

כמו Messenger ו- Whatsapp, TextNow הוא אפליקציה המאפשרת גם העברת הודעות באדיבות חיבור האינטרנט שלך. נוסף על כך, הוא מציע גם גרסה בתשלום שכותרתה TextNow Wireless המאפשרת לבצע שיחות וטקסטים ללא הגבלה. אם תבחר ללכת על שירות זה, תקבל מספר טלפון פרטי בחינם ממנו יבוצעו או יישלחו השיחות והטקסטים שלך. זה יכול להיות נוח מאוד, במיוחד אם אתה נמצא באזור בו אין חיבור פס רחב, ואתה רוצה לתקשר עם מישהו. ההרשמה לשירות היא גם ללא טרחה, מכיוון שכל מה שאתה צריך זה כתובת הדוא”ל שלך או חשבון הפייסבוק שלך..

איפה TextNow זמין?

הנושא היחיד שעשוי לעמוד בדרכם הוא העובדה שהשירות זמין רק בארצות הברית ובקנדה. קישוריות ושימוש מוגבלים לשני אזורים אלה, אך זה לא צריך להיות המקרה. אפשר להשתמש בשירות זה גם מחוץ לקנדה וגם לארה”ב, אך רק אם אתה מסוגל ליישם פיתרון שיכול להסתיר את המיקום שלך בפועל. זה דבר שאתה יכול לעשות באמצעות VPN.

כיצד לבטל חסימה של TextNow מכל מקום באמצעות VPN

כדי לבטל את חסימת TextNow מחוץ לארה”ב או לקנדה, בצע את הצעדים הבאים:

 1. הירשם לספק VPN (ExpressVPN תהיה בחירה נהדרת).
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר עליו ברצונך להשתמש ב- TextNow.
 3. התחבר לשרת VPN בארה”ב או בקנדה.
 4. נראה שאתה גולש באינטרנט כאילו היית בארצות הברית.
 5. גש ל- TextNow מכל מקום בעולם.

TextNow גם ניסה לשמור על רמת פרטיות בקרב המשתמשים שלה מכיוון שהם מציעים לך מספר אחר לשימוש במקום המספר האמיתי שלך. שירות VPN מוסיף לכל זה על ידי הצפנת החיבור המקוון שלך. הרשמה באמצעות VPN מאפשרת לך להצפין את התנועה שלך. אתה מקבל אבטחה אנונימית מלאה מכל צד שלישי שעשוי לרצות לאתר את הפעילות שלך. אתה גם יכול לעקוף את כל חסימות הרשת שאולי הוצבו על ידי רשת בית הספר או המעביד שלך.

VPNs הטובים ביותר עבור TextNow

כדי להתחיל, הרכבנו שלושה שירותים ידועים אשר בטוחים לשמור על הקשר שלך פרטי, ואת הביטחון שלך נשמר. להלן רשימת מיטב ה- VPN הטובים ביותר לביטול החסימה של TextNow מכל מקום:

1. ExpressVPN

ExpressVPN מתחיל מהרשימה שלנו כספק הטוב ביותר לעשות זאת, לאחר שזכה בפרסים מספר פעמים על שירות מעולה. מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN מפקח על יותר מ -2000 שרתים, המופצים ביותר מ 90 מדינות. השירות מיישם הצפנת AES בדרגה 256 ביט הצבאי כדי לשמור על בטיחותך ומוגנות היטב. זה גם מאפשר עד 3 חיבורים בו זמנית למשתמשים שיש להם התקנים מרובים. אם השלושה לא מספיקים, אתה יכול לבחור להוריד את לקוח VPN ישירות לנתב שלך כדי שיהיו מוגנים על מכשירים רבים יותר.

ExpressVPN מציע תכונות מהממות כמו מנהור מפוצל, מתג להרוג באינטרנט, תמיכה ב- Tor over VPN וכן הגנת דליפות DNS. משתמשי ExpressVPN גם יכולים לבחור בין OpenVPN, SSTP, PPTP ו- L2TP / IPSec כפרוטוקולי VPN שהם יכולים להשתמש בהם. צוות הטיפול בלקוחות ExpressVPN עומד תמיד תמיד בהישג יד לצרכי המנויים שלו. ניתן ליצור איתם קשר דרך שירות ההודעות החיות, הדוא”ל או אפילו המדיה החברתית. עבור אלו שממוקמים במדינות מצונזרות בכבדות, ExpressVPN מציע גם סדרה של שרתים ערומים המאפשרים שימוש סמוי בשירותם. כדי לראות מה עוד ExpressVPN יכול לעשות, הסתכל היטב בהרכב סקירה של ExpressVPN.

2. IPVanish

גם להגיע לרשימה זו הוא IPVanish; ספק מבוסס ארה”ב שמבטיח להסתיר ביעילות את כתובת ה- IP שלך. השירות מבוסס באופן ספציפי בפלורידה, אך יש לו יותר מ 1500 שרתים הפזורים בכל רחבי העולם. הספק גם קורה בבעלות ישירה של כולם, ולכן לא צריך לדאוג להתערבות מצד שלישי. IPVanish מספקת גם את התקן התעשייתי של הצפנת AES 256 ביט, אם כי התמיכה שלה בעד 10 חיבורים בו זמנית מבדילה אותה למדי. השירות מסוגל לתמוך בכל החיבורים הנוספים הללו, וגם מאפשר למשתמשים לבחור בין IKEv2, OpenVPN ו- L2TP / IPSec עבור פרוטוקול ה- VPN שנבחר..

IPVanish מבטיחה הן רוחב פס בלתי מוגבל ויכולות מיתוג ללא שרתים, תוך תשומת לב מיוחדת למשתמשים שמתכוונים להסתובב. עבור קבוצה מיוחדת זו, IPVanish מבטיחה העברות קבצים עמיתים ללא הגבלה, כמו גם אנונימיות מלאה. ל- IPVanish יש גם שירות DNS חכם טוב לעשות, המאפשר למשתמשים לשנות את מיקומם על ידי מעבר בין מיקומיהם הרבים והשונים. באופן קולקטיבי, IPVanish מספקת עד 40,000 כתובות IP מרשת השרתים שלה, כלומר המשתמשים לא אמורים להיתקל בבעיות באיזה מהן להשתמש. כדי לקבל מושג טוב יותר מה מציע ספק זה, וודא שאתה מסתכל על סקירת ה- IPVanish שלנו.

3. NordVPN

לא היינו עושים צדק עם הרשימה הזו אם לא נצליח לכלול את אחד השירותים המהימנים ביותר בענף. NordVPN קיים כבר קרוב לעשור, ובאותה תקופה השירות פיתח תכונות שהוכחו כחיוניות מאוד לביטחון מקוון. מהבסיס שלו בפנמה, השירות שולט על קרוב ל 4400 שרתים, המבוססים ביותר מ 60 מדינות. המספר הגדול מעניק להם מנוף להציע שירותים ייחודיים כמו הצפנת DoubleVPN.

המשתמשים גם מחליטים לאיזה שרת להתחבר על סמך הפעילות המתבצעת באופן מקוון. ישנם שרתים למשחקים, סטרימינג, הורדות בכמות גדולה כמו גם סיקור. NordVPN תומך באופן מלא בשימוש ברשת Tor, ומציע גם תוכנות כמו CyberSec ו- SmartPlay כדי להפוך את הכל להרבה יותר נוח. משתמשי NordVPN יוכלו להפיק תועלת מהימצאותם של IPs ייעודיים, כמו גם מתג להרוג באינטרנט. הצפנת ה- AES של 256 סיביות מובן מאליו, ויכולתה לתמוך בעד 6 מכשירים היא יתרון מרכזי. כדי לגלות מה עוד תוכל לצאת מ- NordVPN, עיין בסקירת NordVPN שלנו.

אודות VPNs

VPN או רשת פרטית וירטואלית מאפשרים להסתיר את החיבור שלך על ידי הסוואה של כתובת פרוטוקול האינטרנט שלך. למעשה, כתובת ה- IP שלך היא טביעת האצבע הדיגיטלית שלך. זה קורה במקרה של מידע מסוים אודותיך והקשר שלך. על ידי זיהוי ה- IP שלך, מישהו מסוגל לגלות את מיקומך, ולפעמים, אפילו את זהותך. VPN מאפשר לך להסתיר את כל זה על ידי הצעת האפשרות לשנות את ה- IP שלך. ניתן לעשות זאת על ידי חיבור לאינטרנט דרך שרת אחר, במקום זה שמשמש את ספק האינטרנט שלך.

השימוש ב- VPN פירושו גם שאתה יכול להימנע מעקב אחר ספק שירותי האינטרנט שלך. ספקי ספקי האינטרנט מיישמים אמצעים מסוימים המשפיעים על הקשר שלך. כאשר הם עושים זאת, זה נקרא מצערת. VPN עוזר לך להימנע מכל זה, אך בכדי שזה יהיה אפקטיבי אתה צריך להבטיח שתבחר ספק שכדאי. אנחנו הולכים לעזור לך עם זה.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר לביטול החסימה של TextNow מכל מקום

עברנו רק שלושה שירותי VPN מהשורה הראשונה שתוכלו להירשם אליהם ולקבל גישה ל- TextNow גם כאשר הם מחוץ לקנדה וגם לארה”ב. שירותי VPN אלה הם כולם מהשורה הראשונה בדרכים השונות שלהם, ובגלל זה אנו ממליצים לעבור על ביקורות בודדות כדי לדעת מה לבחור. אם יש לך שאלות או הערות שתרצה לשתף אותנו, השאר אותם בקטע שלמטה ונשמח לחזור אליך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map