כיצד לצפות ב- VH1 מחוץ לארה”ב

VH1 הוא המקום הטוב ביותר שלך לתרבויות הפופ החמות, המציאות, המוסיקה וחדשות החיים. למותג המוביל בתעשיית המדיה יש מעט מהכל למי שאין לו אלא זמן לפנוי. עם מופעי להיטים כמו האהבה & זיכיון היפ הופ, מרתה & מסיבת ארוחת הערב של סנופ, והמודל הטופ מודל הבא של אמריקה, שכולם לא פחות משעשעים תמיד מותירים את הקהל לרצות עוד. זו רשת טלוויזיה בכבלים ובלווין אמריקאית הכוללת סדרות ללא תחרות, תחרויות ומופעי משחק. כמה מההופעות של VH1 ניתנות לזרמה רק מתוך ארה”ב. יתכן שחלק מהתכנות לא יהיו זמינים במקום שאתה נמצא, וזה בסדר כי אתה יכול להשיג אותם בין אם אתה בארה”ב או לא. עם VPN או DNS חכם, אתה יכול לתפוס את הפרקים האחרונים של “אהבה & היפ הופ “והגדיל את הדירוגים של המופע של המירוץ לדראפט של RuPaul.


איך לצפות ב- VH1 מחוץ לארה

כיצד לצפות ב- VH1 מחוץ לארה”ב

כיצד לצפות ב- VH1 מחוץ לארה”ב באמצעות VPN

יש מגבלות המוטלות על תוכן מסוים עקב הסכמי רישוי. זה בדיוק מה שמונע מ- VH1 להזרים את תוכנו במדינות מחוץ לארה”ב. VH1 בודק את המיקום שלך באמצעות כתובת ה- IP של המכשיר ומציע לך שתי אפשרויות. אתה ממשיך עם הגרסה המקומית של האתר או שאתה רואה את ההודעה הבאה: “סליחה, איננו יכולים להציע סרטון זה למשתמשים באזורך”. יש דלת אחורית לצפייה ב VH1 וזה לא קשור לאחת מהאפשרויות האלה. בעיקרון, כדי לצפות בגרסה האמריקאית VH1 מחוץ לארה”ב, תצטרך ספק DNS או VPN שירות חכם. שניהם יעניקו לך גישה לכל התוכן ב- VH1. כל שעליך לעשות הוא לזייף את המיקום שלך כך ש- VH1 חושב שאתה נמצא בארה”ב.

 1. ראשית, עליכם להירשם לשירות VPN. לכו על VPNs מכובד כמו ExpressVPN.
 2. כעת, לאחר שיצרת את חשבון ה- VPN שלך, הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר שברצונך להזרים עליו VH1.
 3. הפעל את האפליקציה והתחבר לשרת VPN בארה”ב.
 4. כתובת ה- IP האמריקאית החדשה שלך גורמת לה להראות כאילו אתה נמצא בארה”ב.
 5. שיטה זו תאפשר לך לגשת לכל הערוצים מבוססי אמריקה.
 6. בטל את החסימה של המון בידור מ- VH1 באמצעות ה- VPN שלך.

ExpressVPN מספק שירות רשת וירטואלי מהיר ויכול עם רשת שרתים גדולה. למרות שזה יקר, זה הוכיח את עצמו כשווה לכל כיס. במיוחד בגלל ההופעות החזקות והיכולות שלה לבטל את החסימה של תכנים מכל העולם. למידע נוסף על ספקי שירותים אחרים הקיימים בשוק, עיין בטבלה שלהלן.

כיצד לצפות ב- VH1 מחוץ לארה”ב באמצעות DNS חכם

מכיוון VH1 מוגבל מחוץ לארה”ב, לא תוכל לגשת לתוכן שלו מכל מקום אחר. עם זאת, כששירות DNS חכם עושה זאת אפשרי. תפקידו של DNS חכם לעזור למשתמשים לעקוף הגבלות ולבטל חסימת אתרים. ה- DNS החכם פועל על ידי שינוי ה- DNS של המכשיר שלך והפנייתו מחדש דרך שרת ייעודי מהמדינה שאליה מבוסס האתר. אף על פי ש- DNS חכם אינו מצפין את כל הנתונים שלך, הוא מקבל את הערוצים, השירותים ואתרי האינטרנט שברצונך לבטל. כך תוכלו להשיג VH1 מחוץ לארה”ב באמצעות SmartDNS.

 1. ראשית, עבור אל Unlocator והירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
 2. עקוב אחר סרטי וידיאו / הדרכות הגדרה אלה כדי לקבוע את התצורה של DNS חכם במכשיר הזרימה שלך.
 3. עבור לאתר של BBC iPlayer.
 4. ליהנות מהגישה הבלתי מוגבלת שלך לכל התוכן של ה- BBC iPlayer.

בעזרת ספק DNS חכם כמו Unlocator,  תוכלו ליהנות מגישה בלתי מוגבלת לאתרי ושירותי מדיה מובחרים כאילו הייתם נמצאים במדינות בהן הגישה מותרת.

 מופעי VH1

הסתכל בתכניות הפופולריות ביותר שאנשים צופים ב- VH1 האמריקאי:

 • אהבה & היפ הופ
 • אהבה & היפ הופ אטלנטה
 • אהבה & היפ הופ הוליווד
 • דוגמנית הצמרת הבאה של אמיריקה
 • צוות דיו שחור
 • צוות דיו שחור שיקגו
 • ריבועי היפ הופ
 • מרתה & מסיבת ארוחת הערב של סנופ
 • נשות כדורסל
 • נשות הבלר
 • מפוחד מפורסם
 • נשות האספסוף
 • הכרויות עירומות
 • חתם
 • T.I. & קטנטן: ההמולה המשפחתית

צפו ב- VH1 מחוץ לארה”ב

אין זה מפתיע בכלל ש- VH1 נמצא באמצע תחיית הדירוג ומכה את מתחרות הכבלים שלה. VH1 טוען לכל זכויות ההתרברבות בכל הקשור לבידור, ואם יש לך VPN, תדע למה. זרמו את ההופעות החמות ביותר, קבלו את התוכן הבלעדי וצפו בראיונות עם הכוכבים האהובים עליכם כולם ב- VH1. VPN או DNS חכם זה מה שתצטרך כדי לקבל את התוכן השערורייתי להפליא שמתנגן במכשיר שלך בכל מקום בעולם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me