כיצד לבטל חסימה של Viber בסין

Viber היא אחת האפליקציות הבודדות הקוליות דרך האינטרנט שממשיכה ליהנות מתשומת לב רבה מצד רבים מהמשתמשים מאז הקמתה בשנת 2010. האפליקציה פופולרית למדי לממשק קל לניווט, כמו גם שלבים ישירים שלה בעת החתימה. למעלה. לאחר שתוריד אותו למכשיר שלך, תצטרך רק להכניס את מספר הטלפון שלך. לאחר מכן תקבל קוד אימות ותהיה מוכן. לאפליקציה יש גרסאות הפועלות בכל הפלטפורמות העיקריות, כך שלא תצטרכו לדאוג לגבי תאימות.


כיצד לבטל חסימה של Viber בסין

כיצד לבטל חסימה של Viber בסין

עם יותר מ- 200 מיליון משתמשים גלובליים, אפליקציית ההודעות בהחלט פגעה באקורד עם רוב גדול של בעלי סמארטפונים. שוויו עלה גם הוא לאורך השנים, מה שהוביל לרכישה של תשע ספרות על ידי ענקית המסחר האלקטרוני היפני ראקוטן. המשתמשים גם יכולים ליהנות מרשימה נחמדה של תכונות חיסכון בזמן. אלה כוללים שינויים מהירים בקבוצות, ציורים בתמונות וגלריית השיחות שלכם, בכדי להזכיר כמה.

מדוע Viber חסום בסין?

Viber היא אפליקציית העברת הודעות שאתה רוצה שתוכל להשתמש בה ללא קשר לאיפה שאתה נמצא. למרבה הצער, יש רשימה ארוכה של מדינות שאתה יכול ללכת אליהן שלא באמת יאפשרו לאפליקציה לפעול בגבולותיהן. אחד הבולטים מבין הרשימה הזו הוא סין. סין היא אחת המדינות הצנזורות ביותר בעולם. ישנם אמצעים רבים אשר נוקטים בכדי להבטיח שאנשים סינים יפנו לאפליקציות הביתיות שלהם עבור כל מה שהם יכולים לחפש. סדר יום זה מתאפשר במידה רבה דרך החומה הגדולה המפורסמת של סין.

עבור אלה שאינם מוכרים, חומת האש הגדולה של סין דומה יותר למנגנון סינון המרחיק את מרבית המידע שאנו באזורים אחרים בעולם היינו מגישים בחופשיות הודות לאינטרנט הבלתי מוגבל. ניתן לטעון כי חומת האש היא הצורה הגדולה ביותר של צנזורה בעולם. ביטול חסימה של Viber בסין אולי יתאפשר, אך לאחר שעבד סביב הרבה מכשולים. במקום לבצע את כל עבודות הטרחה בעצמך, יש שיטה מובטחת ונטולת טרחה של ביטול החסימה של Viber בסין. זאת באמצעות שירות VPN.

כיצד לבטל חסימה של Viber בסין באמצעות VPN

רשת פרטית וירטואלית, או VPN בקיצור, מאפשרת לך להשתמש ב- Viber בסין על ידי הצפנת החיבור שלך. באמצעות קידוד, אנו מתכוונים לקודד את הנתונים המועברים על ידי המכשיר שלך לקטעים שיעברו דרך חומת האש הגדולה שלהם. מלבד ההצפנה, שירות VPN מהשורה הראשונה מסייע גם לך לעבור את החיבור שלך על ידי הסתרת התנועה שלך. הדבר נעשה על ידי הקלה על גישה לאינטרנט באמצעות שרתים מרוחקים. הנה כיצד להשתמש ב- Viber בסין:

 1. הירשם לספק VPN (ExpressVPN תהיה בחירה נהדרת).
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר Android או iOS שלך.
 3. התחבר לשרת של מדינה בה Viber נגיש.
 4. הפעל את אפליקציית Viber.

העברת הנתונים שלך דרך שרתים פירושה שאתה אפילו יכול לבצע שינויים בכתובת ה- IP שלך. אתה יכול לבחור להיראות כאילו אתה מבוסס בארה”ב, בריטניה או כל אזור אחר פשוט על ידי חיבור לשרת שממוקם במדינות אלה. עם זאת, תוכל לשנות את המיקום שלך ואפילו לגשת לאתרים וערוצים חסומים גיאוגרפיים.

VPNs הטובים ביותר לביטול חסימת Viber בסין

כדי לעבור את חומת האש הקשה של סין, עדיף היה להירשם עם ספק אימתני. יש המון שירותים שתוכל למצוא באמצעות חיפוש מקוון פשוט. הבעיה היא שרובם לא ממש עומדים במשימה. כדי להבטיח שתגמור עם ספק שיספק אותך ללא הגבלה גם כשאתה בסין, יש לנו רשימה קצרה של סוג השירותים שיש לקחת בחשבון:

1. ExpressVPN

לא הרבה ספקים הוכיחו שהם אמינים כמו ExpressVPN. זה אחד הדברים הרבים שתורמים לפרסים הרבים שלה לאורך השנים. מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN מחזיקה ברשת יציבה של כ -2000 שרתים. יש גם את היכולת לתמוך בעד 3 חיבורים מרובים, והצפנה של 256 סיביות AES לצבא אבטחה. לספק יש גם מספר תכונות ייחודיות שבאמת לא תמצאו אצל מתחרותיה.

יש את תכונת המנהור המפוצלת שלה המאפשרת לך לשלוט במה שמוצפן, ושרתי התגנבות שלה לשימוש באזורים מצונזרים ביותר כמו סין. ExpressVPN מוטה כלפי השימוש ב- OpenVPN כפרוטוקול המאובטח ביותר. למשתמשים שמעדיפים אחרת, יש גם PPTP, SSTP ו- L2TP / IPSec לבחירה. צוות הטיפול בלקוחות עומד תמיד בהישג יד, וניתן ליצור איתו קשר דרך מדיה חברתית, העברת הודעות חיה או אפילו מיילים..

לקוח ה- VPN שלו הוא גם די קל לשימוש וניווט בו. אם תבחר להוריד אותו ישירות לנתב שלך, יהיה לך מספר גבוה בהרבה של מכשירים בו זמנית שתוכל לקבל הגנה עליהם. קבוצת שרתי ההתגנבות שלה מושלמת גם להסתרת החיבור שלך במיוחד אם אתה במקום מוגבל כמו סין. למידע נוסף על הספק, עיין בבדיקת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

IPVanish הוא ספק אחר שעליכם לקחת בחשבון ברצינות. השירות מציע את המהירויות הגבוהות ביותר וזה נהדר למשתמשים שרוצים לבצע הרבה סטרימינג או הורדות בכמות גדולה. IPVanish מבוסס בארצות הברית, אך זה לא אמור להפסיק אף אחד שמודע למוניטין של הממשלה שלהם לצותת. IPVanish מבטיח כי נתוני המשתמשים יישארו בטוחים בזכות מדיניות רישום האפס הקשוחה שלהם, ופרוטוקול הצפנת AES שלהם 256 סיביות..

משתמשים המחפשים לאבטח את כל המכשירים שלהם ישמחו לדעת שלחשבון יחיד יכול להיות עד 10 חיבורים מרובים. השימוש ברוחב הפס אינו מקבל גבולות, והשירות מאפשר גם תנועה אנונימית וגם העברות קבצי עמיתים עד עמיתים ללא הגבלה. השימוש ב- IPVanish פירושו שתחליטו אם להוריד את לקוח ה- VPN שלו או לא. אם תבחר לעשות כן תקבל אפליקציה התואמת לרשימה ארוכה של פלטפורמות כמו iOS, Windows, Linux ואנדרואיד..

אם לא, אתה יכול לבחור את שרת ה- SOCKS5 מבוסס האינטרנט שלו, שישאיר את המיקום שלך מוסתר ולכן מעניק לך גישה לשירותים מוגבלים גיאוגרפיים. ישנה גם קבוצה של תוספי דפדפן שתוכלו לבחור בהם בהתאם להעדפתכם. אלה רק חלק מהתכונות בהן IPVanish ישמש כדי להבטיח את הגישה שלכם ל- Viber מסין. להערכה מפורטת, הסתכל בסקירת IPVanish שלנו.

3. NordVPN

סיום הרשימה שלנו הוא ספק אימתני נוסף, NordVPN. בזכות הימצאותה למעלה מעשור, NordVPN פעל למען פיתוח מספר תכונות המשלימות את ההיצע שלה להצפנת AES 256 ביט. אחד כזה כולל VPN כפול; תכונת אבטחה שמעבירה את הנתונים שלך דרך שני שרתים במקום אחד. ישנה גם אפשרות לבחור לאילו שרתים להתחבר על סמך מה שאתה עושה באינטרנט. ישנם שרתים שעברו אופטימיזציה למשחקים, הורדות בכמות גדולה, הזרמת HD וכן סיבוב. תקבל גם אפשרות להחזיק עד 6 חיבורים מרובים, שתוכל להשתמש בהם כדי לאבטח את כל המכשירים שלך.

NordVPN גם עובד די טוב כדי לשמור על שימוש אנונימי, וזה בזכות התמיכה שלה ב- Tor מעל VPN. השימוש באפליקציות כמו Viber באזורים מוגבלים כמו סין אפשרי בהחלט עם NordVPN. זה בגלל מגוון השרתים המעורפלים שלו המאפשרים לך להשתמש ב- VPN ללא גילוי. המנויים יוכלו ליהנות מגישה בלתי מוגבלת לאתרים וערוצים חסומים גיאוגרפיים בזכות תוכנת SmartPlay. התוכנה משנה או אפילו מסתירה את ה- IP שלך כדי להימנע מגילוי.

אתה יכול גם לבחור שכתובת תהיה שמורה עבורך באדיבות התמיכה של NordVPN ב- IP ייעודי. זה עובד במיוחד במיוחד בשילוב עם תכונת CyberSec שלו, שמרחיקה מודעות ותוכנות זדוניות. כל אלה הם רק תמונת מצב למה לצפות כשאתם נרשמים ל- NordVPN. לקבלת פירוט מלא של השירות, עיין בסקירת NordVPN שלנו.

סיכום כיצד לבטל חסימת Viber בסין

השימוש ב- Viber בסין אמור להיות משב רוח אם תירשמו עם אחד מהספקים שהזכרנו בסקירה זו. כדי לדעת לאיזה מדויק כדאי לפנות, חסוך זמן ועבור בסקירות הבודדות כדי ללמוד עוד על כל אחד מהשלושה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map