כיצד לצפות ב- Voot מחוץ להודו

כיצד לבטל את חסימת Voot בארה”ב, בריטניה, אוסטרליה, איחוד האמירויות, ניו זילנד, או בכל מקום אחר מחוץ להודו? Voot הוא ללא ספק שירות הסטרימינג הפופולרי ביותר בהודו, ועם שנה וחצי בלבד בשירות, לפלטפורמת הווידאו על פי דרישה עדיין יש הרבה למה לצפות. שירות הסטרימינג גם לאחרונה מיתוג מחדש, כך שמשתמשים עדיין מתרגלים לזהות החדשה שלו. ל- Voot הרבה תוכניות המיועדות לשנת 2018, החל בהשקת שירות הפרימיום שלה. השירות מתכנן לספק את התוכן הבלעדי העדכני ביותר למנויי הפרימיום שלו, וגם לפנות לקהל הבינלאומי שלו באמצעות אספקת עד 50,000 שעות וידאו מחברת האם שלה, ספריית Viacom 18, כמו גם ערוצי טלוויזיה שיהיו המותאמים לכל שוק מפתח.


כיצד לצפות ב- Voot מחוץ להודו

כיצד לצפות ב- Voot מחוץ להודו

סטו בחו”ל

אם אתה אינדיאני שחי בפזורה, רוב הסיכויים שתגרד לקבל טעימה מתוכן הנפיץ החדש הזה. המכשול היחיד שעשוי למצוא בדרככם הוא העובדה כי ספקיות האינטרנט במיקומכם הנוכחי אינן תומכות במשתמשים הזורמים דרך Voot. תסתיים בשגיאה המצהירה באופן בוטה כי לא תוכל לגשת לאתר. הנה מה שתקבל:

“אנו מרחיבים צעד אחד בכל פעם. ככל שאנחנו מחמיאים לדעת עד כמה אתה להוט לצרוך את התוכן שלנו, אנו עובדים קשה מכיוון שנוכל להעניק לך את הבידור שמגיע לך. עד אז, אנו זמינים רק בהודו. הישאר מעודכן ונפנה אותך כשאנחנו זמינים במדינה שלך. “הודעת שגיאה ב- Voot

זהו מכשול שניתן לעבוד עליו, אך רק אם אתה מודע לפיתרון הנכון ליישום. בקיצור, עליכם לקבל כתובת IP הודית על מנת לצפות בערוצים הודים כמו Voot, SonyLiv והוטסטאר בחו”ל.. 

שימוש ב- VPN לביטול החסימה של Voot מחוץ להודו

ניתן להשתמש בשירות VPN כדי לעקוף את כל המגבלות שעומדות בפניך כשאתה ניגש ל- Voot מחוץ להודו, מכיוון שברגע שאתה נרשם לספק אמין, החיבור שלך הופך להיות מוצפן. פירוש הדבר שתוכל להסתיר את הפעילויות שהיית מתרחש באופן מקוון. תוכל להסתיר את כל זה מספק שירותי האינטרנט שלך, כמו גם מכל גורם אחר שירצה לדעת מה אתה עושה באינטרנט. איש לא יוכל להבין מה אתה מקוון בגלל ההצפנה שהחיבור לשרת מרוחק יוכל לספק לך.

הרשמה לשירות VPN פירושה גם שאתה הופך לאנונימי באופן מקוון. לאחר שתתחבר לשרת מרוחק, כתובת ה- IP שלך תשתנה מייד מהכתובת האמיתית המשקפת את המיקום שלך לווירטואלי המשקף את מיקום השרת המרוחק כמיקומך בפועל. במקרה זה, חיבור ל- Voot מחוץ להודו פירושו הרשמה לספק שיש לו שרתים שממוקמים בהודו. לאחר סיום זה, תוכלו לגשת ל- Voot מכל מקום בעולם.

יש הרבה ספקים בחוץ הטוענים להציע שירות שאפשר לסמוך עליו, למרות שאין להם את התשתית הנדרשת כדי להציע רמת שירות זו. רבים מהם ידועים אפילו כי הם מפרסמים כי השירות שלהם הוא בחינם על מנת לפתות מספר רב של משתמשים בלתי מעורערים בתכנית שלהם. מה שקורה בדרך כלל אצל מרבית ספקי ה”חינם “הללו הוא שהם בסופו של דבר רושמים את פעילות הגלישה שלך ומוכרים את היומנים לחברות צד ג ‘. הם ידועים גם בגלל שהפגיזו אותך בפרסומות מעצבנות, והודעות דואר אלקטרוני ספאם שאנו בטוחים שלא תעריך.

איך להשיג Voot בארה”ב, בריטניה, אוסטרליה, מחוץ להודו עם VPN

  1. הירשם עם ספק VPN; אחד שיש לו שרתים בהודו.
  2. הורד והתקן את אפליקציית ה- VPN הכלולה בקישור שנשלח.
  3. לאחר מכן, להתחבר לשרת VPN הודי, שתעניק לך כתובת IP הודית
  4. כל שעליכם לעשות כעת הוא לבקר ב- Voot ולראות את כל התוכן ההודי שאתם רוצים.

ה- VPN הטובים ביותר לביטול החסימה של Voot מחוץ להודו

כדי לבטל את חסימת Voot בכל מקום בעולם, כל שעליכם לעשות הוא להירשם לשירות VPN מוביל להודו. כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה שלך, ריכזנו כמה ספקים מנוסים ובטוחים שאנו בטוחים שהם מסוגלים מספיק כדי לשמור על בטחונך בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט.

1. ExpressVPN

עם קרוב לעשור בתעשייה, ExpressVPN כבר עשתה לעצמה שם כשירות ה- VPN האמין ביותר בשוק. הספק מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, והיא זכתה במספר פרסים המצטט את מעמדה כספק האבטחה המקוון הראשון. השירות ידוע בשירות הלקוחות יוצא הדופן שלו, כמו גם ה- VPN הנוח לשימוש שלו שפותח כאשר משתמשים בפעם הראשונה בראש. הספק מפעיל רשת של כ -2000 שרתים המפוזרים היטב בין מדינות שונות ברחבי העולם, כולל הודו. ExpressVPN מציעה את כל פרוטוקולי ה- VPN העיקריים (OpenVPN, PPTP, IPSec ו- L2TP) עבור לקוחותיה לבחירה, והיא גם מאפשרת לכל מנוי להחזיק עד 3 מכשירים סימולטניים המחוברים לחשבון אחד. לאחר ההרשמה, הבטחת חיבור ללא יומני, וכן אין מגבלות על רוחב הפס בו תרצה להשתמש. השירות מאפשר לך גם להחליף שרתים ככל שתרצה, ואם תבחר להשתמש במגוון השרתים ההתגנבות המיוחד שלהם, יהיה זה כמעט בלתי אפשרי אפילו לאזורים המגבילים ביותר באינטרנט להבין שאתה משתמש ב- VPN . בהתחשב בעלות הגבוהה במעט של מנוי ל- ExpressVPN, יתכן וזה רעיון טוב להירשם להצעת ההתחייבות שלהם למשך 30 יום להחזר הכסף כדי לנסות את הכל ממקור ראשון..

2. IPVanish

לא הרבה ספקים מחזיקים בכל השרתים שלהם כמו שקורה ב- IPVanish. 1000+ שרתי הספק מנוטרים ונשלטים במישרין במטה שלהם בפלורידה, כלומר הם לא צריכים להתייעץ עם חברות צד שלישי אחרות בכל פעם שמשהו משתבש. רשת השרתים הצנועה שלהם משיגה עד 40,000 IPS, והם ידועים גם שהם בין השרתים המהירים ביותר שאליהם תוכלו להתחבר. גיימרים מקוונים מושבעים מעדיפים למעשה את השירות מכיוון שהם לא חווים שום פיגור, לעומת מה שקורה בדרך כלל עם ספקים אחרים. ידוע שגם IPVanish משתלב היטב עם קודי. זה יאפשר לך להזרים תוכן דרך התוספות הפופולריות ביותר של Kodi, וגם לבטל את חסימת Voot מכל מקום שאתה נמצא. אם יש לך מספר גדול יחסית של מכשירים שברצונך להגן באמצעות VPN, סביר להניח שתמצא ספקים אלה יכולת להיות עד 10 חיבורים בו זמנית בשם משתמש מאוד שימושי. ראוי להזכיר גם את אפליקציית ה- VPN של IPVanish. הספק משתמש בגרסאות של תוכנה זו עם נושא ירוק שיש לו גרסאות שונות הזמינות להורדה. אתה אמור להיות מסוגל להריץ אותו במכשירים שלך מבוססי Windows, iOS, Mac OS, Linux ו- Android ללא כל בעיה כלשהי. ל- IPVanish קיימת אפשרות ייחודית להחזר כספי למשך 7 ימים המאפשרת לך לבדוק את השירות לפני שתקבל את ההחלטה הסופית שלך.

3. NordVPN

בפירוט רשימתנו יש לנו NordVPN, ספק מבוסס פנמה המפורסם בזכות תכונת ההצפנה הכפולה שלו. הבחירה של הספקים ב -4,000 + שרתי פירושה שהיא מסוגלת לאפשר ללקוחותיה להעביר נתונים דרך שני שרתים במקום אחד, ובכך לשפר את רמת הצפנת הנתונים. זה לא היתרון היחיד שמשתמשים מוציאים לרשותם רשת כה גדולה. מנויי NordVPN יכולים גם לבחור לאילו שרתים להתחבר מרשימת שרתים מיוחדת בה השרתים מותאמים לביצועים. שרתים אלה ברשימה מסווגים לפי מיטב המשחקים המקוונים, סיבובים, הורדות קבצים, כמו גם סטרימינג. ללא קשר לדברים שתוכלו להיות מקוונים, NordVPN מבטיח שאף אחד מרשומות הגלישה שלכם לא יישמר דרך מדיניות האפס ביומני שלהם. השירות מאפשר גם עד 6 חיבורים בו זמנית ומציע את כל 5 הפרוטוקולים המנהוריים לבחירתך. NordVPN מסוגל לבטל את חסימת Voot מחוץ להודו. עם זאת, כדי לדגום את שירות הפרימיום שלהם, תצטרך להירשם לערבות 30 החזר הכסף שלהם.

סיכום כיצד לבטל את חסימת Voot מחוץ להודו

אין סיבה שתפספס אף אחת מהסדרות והסרטים שמציעה וווט. הימצאות מחוץ להודו היא כבר לא מפריע כל עוד אתה יודע לאיזה שירות VPN להירשם. אתה יכול לסמוך על ExpressVPN, IPVanish או NordVPN כדי לבטל את חסימת Voot מחוץ להודו עבורך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me