האם VPN חוקי ובטוח לשימוש?

האם VPN חוקי ובטוח לשימוש? הרבה אנשים ששוקלים להשתמש ב- VPN ל לעקוף מגבלות אזוריות בפעם הראשונה מהססים. יש להם שני חששות עיקריים. האם הם מבצעים מעשה בלתי חוקי באמצעות רשת פרטית וירטואלית? האם הם מסכנים את אבטחת המכשיר שלהם? במדריך זה אסקור הן את החששות המשפטיות והבטיחותיות של VPN. לכן, היא בטוחה VPN וחוקית לשימוש באוסטרליה, קנדה, בריטניה, גרמניה, צרפת או ארה”ב? בוא נגלה.


האם VPN חוקי ובטוח לשימוש?

האם VPN חוקי ובטוח לשימוש?

האם VPN בטוח?

המשימה העיקרית של VPN היא להוסיף שכבה נוספת של פרטיות ואבטחה לפעילויות המקוונות שלך. במילים אחרות, אתה בטוח יותר עם VPN מאשר בלעדיו. כל תנועת האינטרנט שלך היא מוצפן. לא ספק שירותי האינטרנט שלך, ההאקרים או סוכנויות ממשלתיות יכולים לצותת את מה שאתה עושה באופן מקוון. זה כל עוד אתה משתמש בספק VPN מכובד.

לרוע המזל, לא כל שירותי ה- VPN עומדים בבטיחות המשתמשים שלהם. זה חל במיוחד על VPNs בחינם כמו Hola. במקום להגן על הפרטיות והבטיחות של המשתמשים שלהם, הם מוכרים את הנתונים הפרטיים שלך ואפילו רוחב פס לצדדים שלישיים. עליכם להבין כי ברגע שתתחברו לשרת VPN, כל התעבורה שלכם תעבור דרך אותו שרת.

בשורה התחתונה זה VPN הוא בטוח כל עוד אתה משתמש ב- ספק VPN נכון.

האם VPN משפטי בארצות הברית, קנדה או בכל מקום אחר?

בקיצור, כן, VPN הוא חוקי לחלוטין. הגדרת רשת פרטית וירטואלית משלך או הרשמה עם ספק VPN לא תביא אותך לשום צרה משפטית. למעשה, סוכנויות ממשלתיות, משרדי עורכי דין, חברות ראיית חשבון, כולן משתמשות ברשת הפרטית שלהן. ככה הם יכולים להרחיק את כל הנתונים הרגישים שלהם מעיניים סקרניות. במילים אחרות, השימוש ב- VPN אינו חוקי בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה או בריטניה. אין חוק האוסר על אזרחי מדינות אלה להתחבר לשרת VPN.

עם זאת, בחלק מהמדינות ישנם חוקים מחייבים המאלצים את ספקי ה- VPN לשחרר את נתוני המשתמשים שלהם למקרה שסוכנות ממשלתית תבקש מהם. מה שאתה צריך לוודא זה שירות ה- VPN שלך לא מחזיק יומנים של פעילויות הגלישה שלך.

חלק מערוצי הסטרימינג עשויים לציין כי צפייה בסרטונים שלהם כשהם מחוברים לשרת VPN מנוגדת לתנאי השירות שלהם. הם עשויים לבטל את המנוי שלך אם אתה משתמש ב- VPN. עם זאת, מקרים אלה היו מעטים ורחוקים. ברוב המקרים, ערוץ סטרימינג פשוט חוסם את הסרטון בו אתה מנסה לצפות עד שתנתק את חיבור ה- VPN שלך.

מדינות עם VPNs אסורים

חופש לא כל כך זמין לכולם. להלן רשימה של המדינות המובילות בהן שירותי אינטרנט ליברליים, כמו גם VPNs, מוגבלים או נאסרים על הסף:

חרסינה

הרפובליקה העממית של סין היא אחת המדינות המגבלות ביותר בעולם בכל הנוגע לגישה לאינטרנט בחינם. חומת האש הגדולה של סין חוסמת רשימה רחבה מאוד של אתרים שאינם נגישים באופן חופשי בכל מקום אחר. זה כולל את גוגל, פייסבוק, יוטיוב ואתרי אינטרנט פופולריים רבים אחרים שאנו משתמשים בהם מדי יום. סין מתחילה להיסגר ב- VPNs לאחרונה.

עם זאת, אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי לעקוף את האיסור הממשלתי ולגשת לתוכן באתרים אלה. מתוך ההבנה בכך, הממשלה הסינית העבירה חוק האוסר על כל ה- VPN למעט אלה שאושרו על ידי הממשלה.

החסרונות בכך ברורים. VPNs שאושרו על ידי הממשלה לא יאפשרו לך גישה לאתרים שאסורים במדינה. יתרה מזאת, הממשלה יכולה לשמש בקלות לפיקוח על פעילות האינטרנט. אי כיבוד החוקים הללו יביא לך קנס כבד ובמקרים מסוימים עשוי אף לגרום לזמן הכלא.

צפון קוריאה

מדינה נוספת למופת בה אנשים לא באמת נהנים מחופש רב, בצפון קוריאה יש אחד מחוקי האינטרנט המחמירים ביותר בעולם. למעשה, היא חותרת בהתמדה לאינטראנט לאומי. פירוש הדבר כי צפון קוריאנים עשויים להיות מנותקים לחלוטין מהאינטרנט העולמי בכלל. רק לקומץ פקידי ממשל יש גישה לאינטרנט ואפילו יש להם אתרים רבים חסומים.

בין אם קיימת מלחמה גרעינית בין ארה”ב לנ”ק ובין אם לא, ברור שמלחמת ממשלת נ.ק. על חירותה של עמה הופכת להצלחה גדולה יותר עם כל יום שעובר..

רוסיה

הממשלה הרוסית תמיד נזהרה מ”התנגדות “בקרב ההמונים. בפרט זה משפיע על התנגדות מקוונת. לדוגמא, פעילי להט”בים וליברלים התומכים בזכויות אדם בסיסיות אלה נקבעים לעתים קרובות לקנסות ועונשים כבדים כאשר הם מוצאים את דעותיהם באופן מקוון.

אז אנשים בפדרציה הרוסית השתמשו ב- VPN כדי להתחבר באופן דיסקרטי לאנשים בעלי דעות דעות ולהביע את דעותיהם על דיכוי הממשלה. אך הממשלה דבקה בכך וחוקקה לאחרונה מספר חוקים האוסרים על שימוש ב- VPN. רוסיה עשויה להיות מקום נהדר לטייל בו אך אל תצפו לכבוד החירויות הרגילות שלכם כשתהיו שם.

טורקיה

טורקיה היא אחת המדינות האסלאמיות הבטוחות והליברליות יותר בעולם. אזרחי טורקיה נהנים, ככל הנראה, מזכויות גדולות יותר (קריאות הרשאות) מכל מדינה אחרת האיסלאמית בעולם. זה בדרך כלל התרחב גם לאינטרנט.

עם זאת, בתקופה האחרונה מדיניות ממשלת טורקיה עברה לכיוון של צמצום חופש האינטרנט. המדיה החברתית שלהם הוטלה על איסורים בפריסה ארצית והצעד הזה צפוי להיות לאורך זמן.

אז כדי לחדש גישה לאינטרנט בחינם, אזרחים רבים פנו ל- VPN. אולם הממשלה מיהרה לגלות זאת וביצעה מספר פיצוחים על ספקי שירותי VPN ומשתמשים. כעת, כפי שהוא עומד, זה יכול להיות מייגע להשתמש ב- VPNs במדינה.

עירק

מאז פלישת ארה”ב לעיראק, המדינה נאבקת למצוא את רגליה ונכשלה שוב ושוב. ההתקוממות משתוללת במדינה וחייהם של אנשים מושפעים כל העת מהפרעות אזרחיות ואלימות. עליית דאעש הובילה עוד יותר לעידוד זכויות בסיסיות.

במטרה להרתיע יותר מהתעמולה של דאעש ממדיות חברתיות מזהמות במדינה, ממשלת עירק פשוט כיבה את שירותי האינטרנט בכל האומה. באופן טבעי VPNs הם חלק מהחבילה ואם נתפסים עם אחד כזה, אתה יכול לנחות בצרה קשה.

איחוד האמירויות

איחוד האמירויות יכול היה לפתוח את שעריה בפני מטיילים בינלאומיים, משקיעים זרים ואחרים, אך עדיין מדובר באחד המשטרים המגבילים ביותר בעולם. זה ידוע לרוב בהטלת מגבלות רבות על התנהגות ודיבור והאינטרנט אינו יוצא מן הכלל בכך. בסדרת אילוצים שהושלמה לאחרונה, המדינה אסרה על שימוש ב- VPN, אך יש תפיסה. רק פעילויות שעוקפות איסורי אינטרנט רגילים נחשבות בלתי חוקיות. אם אתה משתמש ב- VPN בגבולות מוגדרים על ידי המדינה, זו לא בעיה. במקרה שתסע לראשונה לאיחוד האמירויות, תופתע לגלות שאפילו אפליקציות VoIP כמו Skype ו- Whatsapp חסומות.

ספקי ה- VPN הטובים ביותר 2019

כפי שציינתי בעבר, שימוש בספקי VPN מסוימים ‘בחינם’ עלול לגרום לך לצרות. אתה עלול לסכן את שלך אבטחה ופרטיות באינטרנט בלי אפילו לדעת. זו הסיבה שהצעד המכריע ביותר הוא בחירת א VPN חוקי ובטוח. סקרתי לא מעט שירותי VPN ועברתי עליהם ToS ו מדיניות פרטיות גם כן. להלן ארבעת ה- VPN המובילים שלי מבחינת בטיחות וחוקיות. אתה בטוח לחלוטין ואינך מפר חוקים על ידי הרשמה לאחד מה- VPN הבאים.

האם ExpressVPN משפטי בקנדה, ארה”ב, אוסטרליה או צרפת?

כפי שציינתי קודם, אינך מבצע פשע סייבר כלשהו על ידי ההרשמה ל- ExpressVPN והשתמשת בו.

 • הם לא שומרים על יומני פעילות הגלישה שלך.
 • אתה יכול לגלוש באינטרנט, לעקוף מגבלות אזוריות, ו צפה בסרטים באופן אנונימי.
 • ExpressVPN מאפשר גם לבטל את חסימת כל ערוצי הזרימה הגדולים. זה כולל Sling TV, DirecTV, Netflix, Hulu, BBC, ורבים אחרים.
 • תקופת ההחזר של 30 יום שלהם כמעט ללא תחרות.

רשימת שירותי VPN משפטי

 • ExpressVPN
 • HideMyAss
 • IPVanish
 • BulletVPN
 • NordVPN
 • VyprVPN
 • StrongVPN
 • גישה פרטית לאינטרנט

הוא VPN חוקי ובטוח?

VPNs הפכו לחלק בלתי נפרד משימוש באינטרנט. החל מהגנה על זהותך ועד גישה לתוכן חסום גיאוגרפי וכלה בהבעת דעותיך מבלי לחשוש מפעולה ממשלתית, VPNs מקלים על הכל. אבל אם אתה נמצא במדינה שמרתיעה משימוש ב- VPN, עליך להמשיך בזהירות. זה יכול להיות משביע מאוד להשתמש בחופשיות באינטרנט כשהוא אסור, אבל זה יכול לבוא עם השלכות חמורות שיש להימנע מהן בצורה הטובה ביותר.

לפני שתוריד ותתחיל להשתמש ב- VPN, מומלץ מאוד להכיר את החוקים והעונשים הסובבים אותם. בדרך זו תוכלו לדעת להיות בטוחים ועדיין ליהנות מכל ההנאות שהאינטרנט יכול לספק.

אם אתה מתכנן לטייל במדינה מדכאת (כמו סין), וודא שכבר יש לך VPN במערכת שלך. כמו כן, המשך בזהירות מכיוון שהשימוש ב- VPNs אינו חוקי שם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me