האם VPN הוא חוקי באיחוד האמירויות?

משתמש ב- VPN כחוק באיחוד האמירויות או לא? תושבי איחוד האמירויות חיות בעולם בו הם מסתפקים במגבלות מסוימות כדי להישאר בטוחים ולשמור על ממשלתם. האנשים הגרים באיחוד האמירויות נמצאים תחת מגבלות אינטרנטיות חמורות אשר לא מאפשרים להם גישה לחומר מסוים. אתה לא יכול לצפות בגרסה האמריקאית של ערוץ הזרם נטפליקס או לצאת לאתר היכרויות, או אפילו וידאו צ’אט עם חברים שלך בסקייפ, כל זה אסור באיחוד האמירויות. מגבלות כאלה הן גורמים המניעים את הצורך, הביקוש והשימוש ב- VPNs. מה קורה אם הממשלה תחליט לאסור גם VPN?


האם VPN הוא חוקי באיחוד האמירויות?

הוא VPN משפטי באיחוד האמירויות?

למרבה הצער, זה קרה. הועלה חוק המגביל את השימוש ב- VPNs, והעניינים קיבלו תפנית לרעה. איסור ה- VPN נופל במספר 12 במסגרת החוק הפדרלי משנת 2016 לחוק פשעי סייבר, שמפלה את השימוש ב- VPNs באיחוד האמירויות. אז עכשיו, לא רק אתרים, שירותים ו- VoIP חסומים באיחוד האמירויות, אלא גם VPNs שמבטלים חסימת אותם. האיסור הזה הותיר את אזרחי איחוד האמירויות לשאול שאלות “עכשיו מה?” ו- “האם פירוש הדבר ש- VPNs אינם חוקיים כעת?”

הוא VPN משפטי באיחוד האמירויות?

ההוראה המקבילה בחוק פשעי סייבר קובעת כדלקמן: “כל מי שיעקוף את כתובת הפרוטוקול באינטרנט באמצעות כתובת הזויה או כתובת השייכת לאחרים או בכל אמצעי אחר לצורך ביצוע פשע או מניעת גילויו, ייענש במאסר וקנס לא פחות מ ( 150,000 AED) ולא יעלה על 500,000 AED או על פי עונשים אלה. “

החוק קובע כי אנשים מורשים רק לעשות זאת השתמש בשירותי VPN חוקיים או אחרת סובלים מההשלכות של מאסר או קנסות בהתאם לחומרת הפשע. על פי חוק פשע קיברנטי מספר 9, המשטרה והרשויות יכולות לנקוט בצעדים משפטיים נגד מי שמשתמש ב- VPN בלתי חוקי לצורך פעילויות בלתי הולמות אחרות.

לפיכך, אם אזרח אמירתי או גולה המתגורר באיחוד האמירויות משתמש ב- VPN למטרות לגיטימיות, השימוש ב- VPN עצמו לא יהיה בלתי חוקי.

לסיכום, אתה אמור להיות מסוגל להשתמש ב- VPN באיחוד האמירויות כל עוד ספק שירותי ה- VPN הוא חוקי ואינך מבצע פשעי סייבר בשום חיבור לשרת VPN..

מהו VPN?

רשת פרטית וירטואלית יוצרת מנהרה הנגישה לאחר חיבור לשרת זר. VPN מצפין ומאבטח את החיבור שלך כך שלא תצטרך לדאוג מה אתה עושה באופן מקוון. לאחר השינוי ב- IP שלך, אתה הופך לאנונימי ובלתי ניתן לזיהוי על ידי ספקי שירותי האינטרנט. אתה מקבל גם הגנה מפני האקרים, מעקב וסכנות מקוונות.

קישור ספק RankVPN
דרגהספק vpn
 • אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • אפליקציות לכל המכשירים שלך
 • תמיכה חיה 24/7
 • בלעדי 49% הנחה!

בקר ב- ExpressVPN

דרגהספק vpnבקר ב- BulletVPN
דרגהספק vpnבקר ב- NordVPN
4ספק vpnבקרו ב Surfshark

לשם מה משתמשים ב- VPN באיחוד האמירויות?

לתושבי איחוד האמירויות אין סיבה אחת, אך סיבות רבות המצדיקות את השימוש ב- VPN שלהם.

 1. חיבור מאובטח: ניתן לאבטח חיבור לרשתות ציבוריות בבתי קפה ומסעדות באיחוד האמירויות באמצעות רשת פרטית וירטואלית.
 2. כתובת IP למסכה: שינוי כתובת ה- IP מעניק לך חופש לגלוש באינטרנט באופן מאובטח ופרטי באיחוד האמירויות.
 3. אפשר גישה לתוכן חסום: VPNs מעניקים למשתמשים שלהם גישה לסקייפ, Facetime ושירותי VoIP אחרים שבהם הם אסורים באיחוד האמירויות..
 4. הגן על נתונים: ההצפנות הצרות וללא מדיניות רישום שמציעות שירותי VPN מציעות הופכות את הנתונים המקוונים של המשתמשים לפרטיים ולא נגישים על ידי הממשלה או ספקי האינטרנט..
 5. עקוף מגבלות גיאוגרפיות: בעלות על VPN מאפשרת לך לצפות בסרטים האהובים עליך, בתוכניות טלוויזיה, באירועי ספורט בשירותים ובשירותים כמו Netflix ו- Spotify בארה”ב, גם אם איחוד האמירויות לא זורם אותם.
 6. שמירה על פרטיות: ממשלת איחוד האמירויות עוקבת אחר הפעילות המקוונת של אזרחיה, שמשמעותה שמירה על פרטיות במקום. עם זאת, ניתן לשנות זאת על ידי הרשמה ל- VPN.

VPNs הטובים ביותר לאיחוד האמירויות

להלן רשימת ספקי שירותי VPN הנפוצים ביותר באיחוד האמירויות. לניתוח מעמיק של כל אחד מסוגי ה- VPN הללו, בדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבדיקה באיחוד האמירויות.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא מספר אחד ברשימה שלנו. השרתים שלהם קיימים בלמעלה מ- 90 מדינות ולכן התחברות לאחת ללא קשר למרחק לא אמורה להיות בעיה. ביטול החסימה של סקייפ, נטפליקס, Whatsapp או BBC באיחוד האמירויות מובטח באמצעות ExpressVPN. התוכנה הקלה לשימוש שלהם, שיטות הצפנה חזקות ומהירויות מהירות – כל אלה גורמים לעידוד לשירותיהם.

NordVPN

של NordVPN שיטת ההצפנה הכפולה שלהם בה התעבורה מנותבת בין שני שרתים במקום אחד מספקת למשתמש תחושת ביטחון, שצריך הרבה להרגיש באיחוד האמירויות. הם גם לא שומרים יומני על פעילויות האינטרנט של המשתמשים שלהם והם פועלים במהירות גבוהה.

IPVanish

IPVanish מציעה פרוטוקולים PPTP, L2TP ו- OpenVPN כפרוטוקולים שנבחרו, כולם מגובים בקידוד AES של 256 סיביות. אם זה לא מייצג ביטחון, מה כן? כדי להפוך את הדברים לבטוחים עוד יותר, IPVanish לא שומר על יומני התנועה של המשתמשים שלהם. הם מספקים גם מהירויות שרת גבוהות, וזה חשוב למי שמתכנן להזרים חדשות, שידורים חיים או אירועי ספורט מהערוץ או האתר האהוב עליהם באיחוד האמירויות..

VPNs באיחוד האמירויות, משפטיות או לא חוקיות?

הסיבה לכך שרשויות איחוד האמירויות מפרסמות את כל החוקים הללו ומגבלות את חופש האינטרנט של המשתמשים היא מובנת, ועם זאת לא הגיונית במקצת. הממשלה חוששת שאם היא לא תנקוט באמצעי זהירות נדרשים, אזרחים עלולים להיחשף לתכנים מזעזעים שעלולים להשחית את הקהילה. מה שהאזרח בוחר לעשות ברשת זה העסק שלו בלבד, ובמשך זמן רב מעודד VPN את עצמאותו המקוונת. אזרחים באיחוד האמירויות הערביות רשאים להשתמש רק ב- VPN משפטי, אחרת הם יצטרכו להתמודד עם השלכות משפטיות חמורות. עם זאת, שימוש ב- VPN חוקי עדיף על לא להשתמש באחד בכלל.  

פוסטים קשורים

 • כיצד לצפות בזרם מקוון של נטפליקס

  כיצד לצפות בזרם מקוון של נטפליקס?

  אין תגובות | 1 בדצמבר 2016

 • 10 סודות נטפליקס שלא הכרת

  10 סודות נטפליקס שלא הכרת

  אין תגובות | 11 בינואר, 2017

 • עקוף הגבלות גיאוגרפיות ושגיאות מיקום תוך מספר דקות

  כיצד לעקוף הגבלות גיאוגרפיות ושגיאות מיקום

  56 תגובות | 8 באפריל, 2014

 • כיצד לצפות ב Eir Sport מחוץ לאירלנד

  כיצד לצפות ב Eir Sport מחוץ לאירלנד

  אין תגובות | 4 בפברואר, 2019

על הסופר

צ’ארלס

גאדג’טים זורמים חנון. מעוניין בכל דבר קטן שיש לדעת על עקיפת מגבלות אזוריות. מאמין מושבע בזכות להגן על פרטיות מקוונת. צ’ארלס סקר גם המון ספקי שירותי VPN ויודע להפריד בין התפוחים הטובים לבין התלויים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map