כיצד להתקין VPN בטלוויזיה החכמה שלך

לאט לאט נראה שטלוויזיות חכמות צוברות פופולריות רבה. כמה מהמותגים הפופולריים ביותר לטלוויזיה החכמה כוללים סמסונג, סוני, LG, היסנס, פנסוניק, ושרפ. טלוויזיות חכמות מגיעות עם מגוון יישומי סטרימינג, כמו נטפליקס, אמזון פריים, הולו, HBO go ו- BBC iPlayer; הם כמו חנות אחת לבילוי! הבעיה היא שיישומים אלה עדיין כפופים למגבלות גיאוגרפיות. אם אינך נמצא פיזית בארצות שצוינו על ידי אפליקציות אלה, לא תוכל להשתמש בהן.


כיצד להתקין VPN בטלוויזיה החכמה שלך

כיצד להתקין VPN בטלוויזיה החכמה שלך

כדי להפוך את הדברים למורכבים עוד יותר, כל טלוויזיה חכמה משתמשת במערכת הפעלה שונה מהשנייה. למעט סוני, שעברה למערכת הפעלה אנדרואיד רגילה, מערכות הפעלה אלה אינן מוגדרות לארח אפליקציות VPN. אל תדאג, יש דרך לעקוף את זה. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד אתה יכול לאפשר חיבור VPN או להשתמש בפרוקסי DNS חכם כדי לבטל את חסימת אפליקציות הזרימה המוגבלות גיאוגרפיות..

כיצד להתקין VPN בטלוויזיות חכמות

כפי שציינתי לעיל, טלוויזיות חכמות בדרך כלל אינן יכולות לארח באופן טבעי אפליקציית VPN. עם זאת, ישנן דרכים לעקוף את זה:

 • התקן VPN בנתב שלך: בדרך זו, כל מכשיר שמתחבר לאינטרנט של הנתב שלך יהיה מחובר לשירות VPN. חשוב לציין שלא כל הנתבים תואמים ל- VPN, וכי הגדרת חיבור VPN לנתב שלך דורשת קצת ידע טכני ומיומנויות. קרא מדריך זה למידע נוסף על התקנת VPN בנתב האינטרנט שלך.
 • שתף את חיבור הרשת למחשב האישי שלך או Mac עם הטלוויזיה החכמה שלך: במקום לחבר את הטלוויזיה החכמה שלך לנתב שלך, שתף את הרשת שלך ממחשב אישי או מק שמריץ חיבור VPN. להלן מדריך שמסביר כיצד לשתף את החיבור שלך בחלונות.
 • השתמש בפרוקסי DNS חכם כדי לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות המוגדרות באפליקציות הסטרימינג שלך. שלא כמו VPN, DNS חכם אינו מסתיר את ה- IP האמיתי שלך. עם זאת, זה עוקף את בעיית המיקום של טלוויזיות חכמות. והכי חשוב, ניתן להגדיר ישירות את ה- DNS החכם לטלוויזיה החכמה שלך, וכך להקל על חייך בהרבה.

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיות חכמות

לאחר ששקלנו את הדרכים השונות בהן תוכלו לחבר את הטלוויזיה החכמה שלכם ל- VPN, מצאנו את 3 ה- VPNs ושירותי ה- DNS החכמים הטובים ביותר עבור הטלוויזיה החכמה שלכם.

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. Unlocator

ExpressVPN

ExpressVPN, ענקית VPN, מונה מעל 2000 שרתים ברחבי העולם. המשמעות היא שלא רק שתקבלו את השירות הטוב ביותר, הצפנות מהודקות ורישומי יומן אפס, תוכלו ליהנות גם מהירויות הורדה מהירות במיוחד וללא כיבוי רוחב פס. כשמדובר בטלוויזיות חכמות, ל- ExpressVPN יש גם שירות פרוקסי חכם של DNS שמפשט את תהליך החיבור עוד יותר.

BulletVPN

VPN נוסף המציע גם שירותי פרוקסי DNS חכמים הוא BulletVPN. כמו כן, ל- BulletVPN מספר שרתים נמוך בהרבה ברחבי העולם, הוא עדיין מחזיק משלו בכל מה שקשור למהירות האינטרנט. BulletVPN מפקח גם על מדריכים המלמדים את המשתמשים כיצד להתקין VPN על נתב ואיך להגדיר נתבים וירטואליים במחשב אישי או ב- Mac. עם אחריות של 30 יום הכסף להחזר הכסף, BulletVPN לא היה מביא ברשימה זו.

Unlocator

Unlocator הוא DNS חכם הניתן להגדרה בקלות לטלוויזיה חכמה. בעוד ש- Unlocator אינו מסתיר את כתובת ה- IP שלך, והוא גם אינו מאפשר לך לבחור היכן בעולם תרצה להיראות, הוא עדיין יכול לבטל את חסימת רבים מאפליקציות הזרימה המוגבלות גיאוגרפיות שנמצאות בטלוויזיה החכמה שלך. זכור כי במדינות בהן מתרחשים חטיפת DNS או פרוקסי שקוף, ייתכן ש- DNS חכם אינו הבחירה הטובה ביותר לבטל את חסימת היישומים הללו. Unlocator מציע ניסיון חינם למשך 7 יום ותקופת החזר של 14 יום, לכן אנו ממליצים לנסות זאת בעצמכם!

VPN הטלוויזיה החכמה הטובה ביותר – מחשבות אחרונות

הכנת האפליקציות המוגבלות בגיאוגרפיה בטלוויזיה החכמה שלך אינה משימה קלה, במיוחד מכיוון שטלוויזיות חכמות אינן תואמות באופן טבעי לחיבור VPN. עם זאת, כשיש רצון, יש דרך! על ידי שימוש באחת מהאפליקציות המפורטות לעיל כדי לבטל את נעילת התוכן המוגבל שלך, והגדרת ה- VPN שלך בנתב / חיבור המחשב האישי שלך או Mac VPN לטלוויזיה החכמה שלך, אתה יכול לעקוף את הבעיות המגעילות האלה ולהזרים את התוכניות שלך בכל מקום בו אתה נמצא עולם. אל תשכח לנסות את השיטות שדנו בהן להקמת רשת VPN לטלוויזיה החכמה שלך, המתוארות יותר במדריך זה, וכדי לבדוק את המדריך הזה כיצד לשמור על הטלוויזיה החכמה שלך. ספר לנו בתגובות אם אתה נתקל בבעיות שמנסות אותן.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map