ה- VPN הטוב ביותר לפנטאיה

Pantaya, השירות הטוב ביותר הושק בשנת 2017. הוא מציע את האוסף הגדול והמגוון ביותר של שוברי קופות ספרדיים שאפשר למצוא. עם זאת, הגישה לפנטאיה מציגה בעיה שלא רבים יודעים להתמודד איתה. השירות מיועד לסיספנים המתגוררים בארה”ב. אפילו כמנוי, נסיעה לחו”ל פירושה אי יכולת לזרום מהשירות. מאמר זה יראה לך כיצד להתמודד עם הבעיה באמצעות VPN.


ה- VPN הטוב ביותר לפנטאיה

ה- VPN הטוב ביותר לפנטאיה

מה פנטאיה?

באופן מתאים, הכותרת ‘פנטאיה’ פירושה ‘מסך’ בשפה הספרדית. זה מדגים באורכים שהשירות עבר כדי להפוך אפילו תוכן זר לצריכה על ידי קהלים היספנים. למשל, שיתוף הפעולה עם ליונסגייט יקבל את הצעת השירות לסרטי ליונסגייט המדוברים בספרדית. לפיכך, הזרמת תכנים אמריקאים אפשרית כעת לקהלים היספנים להבין.

ההשקה של שירות שפה בלעדי זה נראית מאוד בקנה אחד עם ארה”ב כביתם של האנשים הדוברים ספרדית השנייה בגודלה בעולם. פנטאיה מציעה תכנים כמו סרטים תיעודיים, סדרות, כמו גם גרסאות ראשונות למנויים שלה, וזמינות לכ -6 דולר לחודש. פנטאיה מציעה גם אפליקציות למשתמשים המקווים לגשת אליה דרך iOS, האינטרנט, אנדרואיד או אמזון פריים. זה זמין גם דרך Roku.

כיצד לבטל את חסימת פנטאיה מחוץ לארה”ב

כתובת ה- IP או פרוטוקול האינטרנט שלך מעבירה פרטים על החיבור שלך כמו המיקום שלך, או אפילו זהותך. כדי לשנות זאת ולהיות מסוגל לבטל את חסימת פנטאיה מחוץ לארה”ב, תצטרך להירשם לספק רשת וירטואלית פרטית. שירות VPN הוא בעצם אחד השירותים האמינים ביותר שאפשר לפנות אליהם בגישה בלתי מוגבלת לאתרים חסומים גיאוגרפיים.

VPN פועל על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך בזמן שאתה מתחבר לשרתים המרוחקים של הספק. אלה שרתים הממוקמים במיקומים שונים ברחבי העולם. בדרך זו כל שעליך לעשות כדי לגשת לפנטאיה הוא לנתב את החיבור שלך דרך שרת שממוקם בארה”ב. בדוק כיצד לבטל את חסימת פנטאיה שלהלן:

 1. הירשם עם ספק VPN.
 2. הורד והתקן את יישום VPN באנדרואיד, iOS, PC או Mac.
 3. היכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך והתחבר לשרת בארה”ב.
 4. הפעל את פנטאיה.
 5. זרם את התוכן הספרדי הטוב ביותר בפנטאיה בכל מקום שאתה נמצא.

ExpressVPN הוא כלי אינטרנטי ידוע בעוקף מגבלות אזוריות. לא רק זה, אלא שהוא גם שומר על המכשיר שלך מפני כל ניסיונות פריצה ומעקב של גורמים חיצוניים. אם אתה רוצה לדעת יותר מה לבוא בסקירה זו, הנה VPNs המובילים עבור פנטאיה.

VPNs הטובים ביותר לפנטאיה

משתמשי VPN זוכים ליהנות מכל כך הרבה יתרונות על פני אלה שלא. הסיבה לכך היא ש- VPN מעלה את רמת האבטחה על ידי הצפנת תנועה של משתמש. ההצפנה מקשה על צדדים שלישיים לפענח את תעבורת המשתמשים וזה כולל גם את ספק שירותי האינטרנט של המשתמשים. הגבלת ספק שירותי אינטרנט מוגבלת מגישה לתעבורת משתמשים פירושה הימנעות מכל אמצעים שיכולים להיות מיושמים כדי להגביל או לשלוט בחיבור שלך.

שיטות כאלה כוללות הצבת מגבלות רוחב פס למשתמשים בלתי מעורערים או אפילו חסימת גישה לאתר מסוים. פרקטיקות כמו אלה ידועות כצערת וניתן להימנע מהן באמצעות VPN.

בשוק עמוס במאות ספקים, זה יכול להיות מתסכל לחפש בין הספקים השונים בחיפוש אחר הפיתרון המושלם. כדי לעזור לך לצאת עם זה, הרכבנו רשימה של כמה שירותים המובטחים להציע את הטוב ביותר מבחינת השירות. הסתכל למטה:

1. ExpressVPN

בברכה מאיי הבתולה הבריטיים ExpressVPN, והיא נמצאת בראש הרשימה כספקית המומלצת ביותר שלנו. לשירות יש קרוב ל -2000 שרתים ברשת, עם נוכחות ביותר מ -90 מדינות. ExpressVPN מצוין בזכות הצטיינותו בשירות לקוחות, ושירות VPN שמעולם לא פגום.

היא משתמשת בהצפנת AES של 256 ביט להגנה ומאפשרת עד 3 חיבורים בו זמנית עבור כל מנוי. ל- ExpressVPN יש גם תכונה ייחודית אחת שרוב המתחרות שלה מציעות, שהיא כלי המנהור המפוצל שלה.

באמצעות כלי זה ExpressVPN מאפשר לך לבחור אילו חלקים מהתנועה שלך להצפין ואילו לא. לשירות יש גם לקוח VPN שקל דיו לנווט בו, שמציע גישה אמינה לכל 200,000 ה- IP שלו. השירות מבטיח לא לאחסן יומני תנועה של משתמשים כלשהם, וגם מאפשר להם לבחור עם פרוטוקול ה- VPN שאליו יעבור.

משתמשים יכולים לבחור מבין OpenVPN, SSTP, PPTP ו- IKEv2 אך מומלץ ללכת עם OpenVPN מכיוון שהוא המתקדם ביותר. לשירות יש גם מתג להרוג באינטרנט והוא תואם את טור שמציע אנונימיות ללא תחרות. גלה עוד על זה על ידי מעבר על שלנו סקירה של.

2. IPVanish

IPVanish מציע אפשרות קיימא נוספת כשירות התומך בסטרימינג. השירות מבוסס על פלורידה ומפקח על קרוב ל 1100 שרתים, עם מיקומים ביותר מ- 60 מדינות. IPVanish הוא גם אחד הבודדים שבבעלותם שרתים פיזיים במקום וירטואליים, והם גם מנהלים אותם ישירות.

זה נותן להם יתרון נהדר על פני אלה שמשכירים זאת מכיוון שבעלות ישירה פירושה אין מעורבות של צד שלישי. למרות היושב בארה”ב, IPVanish מבטיחה כי נתוני המשתמש עדיין יישארו פרטיים, בזכות מדיניות רישום האפס הקפדנית שלהם.

IPVanish מתהדר ברשת שכבה-1 המסוגלת לטפל בצרכים הסוערים של מישהו. השירות מבטיח להקל על העברות קבצים ללא הגבלה בין עמית לעמית ולשמור על הפעולה כולה בעילום שם עבור המשתמש. לשירות יש גם את היכולת הגבוהה ביותר לתמוך במכשירים מרובים, המאכלס עד 10 לאלה שבוחרים לעבוד עם השירות.

IPVanish מציעה גם הגנה מפני דליפות DNS, כמו גם מתג להרוג הבועט בכל פעם שלקוח VPN נפגע. המאגר המונה מעל 40,000 IPs מספק מבחר גדול לבחירה, והקצאת הנתונים הבלתי מוגבלת שלו פירושה אין כובעי נתונים על לקוחותיה. עיין בשאר התכונות שלו על ידי מעבר על שלנו סקירה של.

3. NordVPN

NordVPN מתאים לחשבון עבור כל מי שמחפש רמה גלובלית של גישה לאינטרנט. השירות כולל יותר מ- 4500 שרתים עליהם הוא מפקח, כולם מבוססים ביותר מ- 60 מדינות. מספר השרתים ברשת שלה מאפשר לה להציע מספר תכונות הבלעדיות רק להן. תכונה אחת כזו היא הגנה על נתונים כפולה.

משתמשי NordVPN מוצפנים את התנועה שלהם פעמיים מכיוון שהיא עוברת דרך שני שרתי VPN לפני שהם מגיעים לאתרים המועדפים עליהם. המשמעות היא כפול הרמה של הצפנת AES של 256 ביט כפי שמוצעים על ידי שירותים אחרים.

לשרת מבחינה שרתית, ל- NordVPN יש אוסף של שרתים מעורפלים שמשתמשים באזורים מצונזרים מאוד יכולים לגשת אליהם. זה מאפשר להם להשתמש ב- NordVPN ללא גילוי. השירות עובד גם נהדר לסיבוב והוא אידיאלי לשירותי סטרימינג כמו פנטאיה ונטפליקס בארה”ב למשתמשים מחוץ לארה”ב..

למנויים יש גישה גם לתוכנה כמו CyberSec ו- SmartPlay שהופכת את החוויות שלהם להרבה יותר טובות. CyberSec מאפשרת למשתמשים לנהל מודעות לא רצויות, ואילו SmartPlay מעניקה להם גישה לאתרים וערוצים מוגבלים גיאוגרפיים. למידע נוסף על שירות זה, עיין בכתובת שלנו סקירה של NordVPN.

התנתק ב- VPNs הטובים ביותר לפנטאיה

שלושת הספקים שפירטנו לעיל מסוגלים לספק חוויית סטרימינג ללא בעיה. הקפד לעבור על ביקורות בודדות שכן הם מספקים מידע נוסף על כל שירות. זה יעזור לכם לבחור שירות VPN שמתאים לכל הצרכים שלכם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map