ה- VPN הטוב ביותר לביטול חסימת זיגגו גו מחוץ להולנד

זיגגו היא חברה מבוססת המציעה שירותי אינטרנט בפס רחב, טלוויזיה בכבלים וטלפונים למשתמשים הממוקמים בהולנד. עם כמעט עשור בעסקים, זיגגו צברה די הרבה דברים הבאים. השירות גם גיוון את הצעותיו כדי לשרת טוב יותר את לקוחותיו. אחת המיזמות המצליחות ביותר שלה צריכה להיות אפליקציית TV Everywhere שלה, זיגגו גו.


צפו בזיגו לצאת מחוץ להולנד

ה- VPN הטוב ביותר לביטול חסימת זיגגו גו מחוץ להולנד

מה זה זיגגו גו?

עם 1.2 מיליון לקוחות נכון לשנת 2018, אפליקציית Ziggo Go מאפשרת למנויים להזרים ולהוריד תוכן טלוויזיה במכשירים שלהם. זה עושה את זה נוח עבור לקוחותיה בכך שהם יוכלו לצפות בתוכניות שלהם בכל עת, כל עוד יש להם מנוי טלוויזיה תקף. מה שכן, הם אפילו לא יזדקקו לחיבור אינטרנט כדי לעשות זאת. האפליקציה מאפשרת להוריד תוכן בעד שני מכשירים, והכותרות להורדה יהיו זמינות עד 30 יום לאחר הצפייה הראשונית. ברגע שמשתמש מתחיל לצפות בהורדה, ההורדה שלהם תהיה זמינה עד יומיים.

האם זיגגו גו זמין מחוץ להולנד?

אפליקציית Ziggo Go מאפשרת למשתמשים להזרים כ -300 ערוצים מהספרייה שלהם, אבל יש אזהרה לכל זה. תצטרך להיות בהולנד כדי להוריד את הסרטים ותכניות הטלוויזיה שלך, ובאיחוד האירופי כדי להזרים טלוויזיה חי. זה הופך את זה למדי לא נוח עבור גולה או מטייל להדביק את התוכן האהוב עליהם תוך כדי נסיעה. זה מאפשר לך להופיע בתוך הולנד כדי להזרים ערוצים כמו ניקלודיאון, דיסני או MTV דרך האפליקציה. בנוסף, לא תוכל גם להתחבר לערוצים האזוריים שלך כדי לגלות מה קורה בבית. זה, כמובן, מצב עניינים מאוד, במיוחד למשתמשים שלא יודעים כלום על VPN.

באמצעות VPN לזרם מ- Ziggo לצאת מחוץ להולנד

רשת פרטית וירטואלית מסוגלת לשנות את כל המצב ולאפשר לכם להזרים תוכן מחו”ל דרך אפליקציית זיגגו גו. איך? ובכן, חיבור ל- VPN מאפשר להסתיר את המיקום שלך. שירות Ziggo Go משתמש בפרוטוקול האינטרנט או בכתובת ה- IP שלך כדי לאשר שאתה אכן נמצא בהולנד. אם לא, תפסול הגישה שלך. השימוש ב- VPN מאפשר לך להתחבר לשרת שממוקם בהולנד, ולכן לשנות את כתובת ה- IP שלך כזו שתשקף שאתה במדינה. זה מאפשר לך ‘להערים’ על השירות, ולכן להזרים תוכן כאילו מעולם לא עזבת. 

כך תוכלו לגשת אל זיגגו גו מכל מקום בעולם בעזרת VPN:

  1. הירשם עם ספק VPN (רצוי ExpressVPN).
  2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר שאליו אתה ניגש ל- Ziggo Go on.
  3. הפעל את היישום.
  4. התחבר לשרת VPN הולנדי.
  5. בטל את חסימת זיגגו צא מחוץ להולנד.

השימוש ב- VPN מועיל מאוד גם בכך שהוא מאפשר לך לאבטח את החיבור שלך. ברגע שאתה מחובר לשרת, אתה מקבל את הנתונים שלך מוצפנים, ומקשים על צד שלישי אחר ליירט. המשמעות היא לשמור על ספק שירותי האינטרנט שלך בחושך לגבי כל מה שאתה מקוון.

אם לא ידעת, ספקי שירותי אינטרנט רבים נוטים לרגל אחר פעילות המשתמש שלהם. כך הם מחליטים אם להצער את הקשר שלך או לא. מצערת מתייחסת לפרקטיקה שלפיה ספק שירותי האינטרנט שלך מגביל את הקשר שלך על ידי האטת המהירות שלך או אפילו חסימת הגישה לאתרים מסוימים. זה קורה כדי להבטיח שקיימת חלוקת רוחב פס שווה בכל הרשת כולה.

VPNs הטובים ביותר עבור זיגגו גו

כדי להיות ברמה הגונה של פרטיות ואבטחה בקשר לחיבור שלך, אתה זקוק לספק VPN שמוגדר היטב ומוניטין טוב. כדי להתחיל טוב, אנו ממליצים לבדוק את הרשימה שרכבנו עבורך. אלה הם ספקים שבדקנו והם בטוחים שהם עומדים במשימה. מצא מתחת לרשימת רשימת ה- VPN הטובות ביותר עבור זיגגו גו.

1. ExpressVPN

זהו ספק שאינו זקוק להכרה. הפרסים בהם זכה השירות מוכיחים שהוא אכן ספק מהשורה הראשונה. ממוקם באיי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN ממוקמת במקום הראשון כשירות המומלץ ביותר שלנו. עם גישה ליותר מ -2000 שרתים, ExpressVPN מספקת מעל 200,000 IPs עבור לקוחותיה לבחירה. מבחינה בטחונית, משתמשים מקבלים הצפנת AES בדרגה 256 ביט צבאי, ונוכחות בלמעלה מ- 90 מדינות. צוות הטיפול בלקוחות שלה הוא גם A1, וניתן להגיע אליהם דרך מדיה חברתית, באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות הודעות ישירות.

ExpressVPN מאפשר עד 3 חיבורים בו זמנית ויש לו לקוח VPN שמתאים היטב גם למשתמש הראשון בפעם. האפליקציה הנוחה לשימוש תואמת מכשירים עם iOS, Android, Windows ואפילו Linux. אם תבחר להוריד את האפליקציה ישירות לנתב שלך, תגדיל את מספר המכשירים המרובים שאת הנתונים שלהם תוכל להצפין. ל- ExpressVPN יש גם סדרה של שרתים ערומים שמשתמשים במדינות עוינות VPN יכולות להתחבר אליהם ולהשתמש בשירות בתחפושת. הזרמה נתמכת גם על ידי ExpressVPN, ככל שההורדה וההורדה בכמות גדולה היא. כדי לראות מה עוד יש לשירות בחנות, עיין בבדיקת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

IPVanish משיגה עד 40,000 כתובות IP עם רשת המונה 1500 שרתים. בהתחשב בכך שכולם בבעלות החברה, אתה יכול להיות בטוח ששום צד שלישי אחר לא יפריע לחיבור שלך. השירות מבוסס בארה”ב, וככזה, יש לו מדיניות אפס רישום קפדנית ביותר. זהו גם ספק שידוע בזכות האיזון המושלם בין פרטיות לביטחון. המשמעות היא שמשתמשים המקווים לבזבז את רוב זמנם בזרם לא יצטרכו לחכות זמן רב עד שהסרטונים שלהם יתחברו.

השירות מספק הצפנת AES 256 ביט ויש לו פרוקסי SOCKS5 מבוסס אינטרנט המאפשר להסתיר או לשנות את מיקומך. זה עובד גם עם המשך התמיכה שלו בהצפנה. IPVanish מאפשר העברת קבצי P2P אנונימיים וגם אין גבולות לשימוש ברוחב הפס או מיתוג שרת. זה עושה את זה די נוח לשימוש אם אתה ממקסם את הקיבולת של עד 10 חיבורים בו זמנית. IPVanish מאפשרת למשתמשים גם להשתמש בתוספי Chrome או פיירפוקס שלה כאלטרנטיבה קלה למשמרת מקוונת. לקבלת פירוט מפורט יותר של הספק, עיין בסקירת IPVanish שלנו.

3. NordVPN

פירוט הרשימה שלנו הוא שירות שמסוגל לספק הגנה בכל העולם בזכות רשימת התכונות המגוונות שלו. NordVPN, שנוסדה בפנמה בשנת 2008, מפעילה עד 4000 שרתים שיש להם נוכחות ביותר מ -60 מדינות. ספירת השרתים הגדולה מאפשרת אופטימיזציה רבה יותר כדי לשפר את הביצועים עם לקוחותיה. משתמשים יכולים לבחור להתחבר לשרתים המתאימים ביותר למשחקים, הורדות בנפח גדול, סיקור או במקרה זה, הזרמת HD. עם עד 6 מכשירים מאפשרים חיבור סימולטני, המשתמשים מוזמנים להגן על כל המכשירים שלהם עם יכולת אינטרנט.

ל- NordVPN יש שירות ייחודי מאוד המכונה Double VPN. באמצעותו, המנויים מנותבים את הנתונים שלהם דרך שניים במקום שרת אחד כדי לשפר את קידוד ה- AES של 256 ביט. המשתמשים גם יכולים לנהל טוב יותר את החיבור שלהם באמצעות תוכנת Cybersec המסופקת על ידי השירות. התוכנה מסייעת להרחיק מודעות ותוכנות זדוניות מחיבור המשתמש. כלי נוסף, הנחמד, הוא פיצ’ר ה- Smart Play שלו. זה מאפשר למשתמשים לעקוב אחר כל חסימות גיאוגרפיות שהאתרים עשויים להציב באמצעות שינוי המיקום שלך. NordVPN תואם לחלוטין את טור ואף מציע IP IP ייעודי למשתמשים שיעדיפו את שלהם מאוד. כדי ללמוד על מה עוד ניתן לצפות, סקור את סקירת NordVPN המפורטת יותר.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר עבור זיגגו גו

שלושת השירותים שבדקנו בהם בקצרה הם מסוגלים לספק ביטחון אמין. מה שעליכם לעשות לפני שתירשמו למישהו מהם, לעומת זאת, הוא לקחת אחריות או להחזר הכסף שלהם, או את שירות הניסיון החינמי שלהם. זה אמור לאפשר לך לקבל תחושה טובה יותר של השירות המתאים ביותר לצרכים שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me