ביטול החסימה של אתרים אסורים בבריטניה – כיצד לעשות זאת עם VPN?

כיצד לבטל חסימה של אתרים אסורים בבריטניה באמצעות VPN? ספקי שירותי אינטרנט בבריטניה כגון O2, Sky, TalkTalk, BT, ו בתולה מדיה כל הזמן מוסיפים אתרים נוספים לרשימת ה- אתרים חסומים בבריטניה. מאתרי סיקור כמו מפרץ פירטים וטוריקיות KickAss לפורטלי סטרימינג כמו Putlocker, Afdah ו- FirstRowSports. קשה לראות היכן ייפסקו ההוראות לאיסור אתרים אלה. אם אתה תושב בריטניה, אתה יכול להשתמש VPN כדי לבטל את החסימה של האתר שאסור לך. למד כיצד להשתמש ב- VPN כדי לעקוף צנזורה באינטרנט בבריטניה – – ב Windows PC, Mac, iPhone, iPad או Android.


ביטול החסימה של אתרים אסורים בבריטניה - כיצד לעשות זאת עם VPN?

ביטול חסימת אתרים אסורים בבריטניה – כיצד לבצע VPN?

אתרים אסורים בבריטניה – היסטוריה קצרה

על מנת לעמוד בצווי בית המשפט, ספקיות האינטרנט בבריטניה החלו לחסום אתרים מסוימים לפני שנים. אולם הדברים לא פשוט נעצרו שם. כל הזמן מתווספים אתרים חדשים. אם תנסה לגשת לאחד מאתרים אלה, תנותב לדף שגיאה המצהיר כי ספק שירותי האינטרנט שלך חסם את האתר הזה. להלן רשימה של הודעות השגיאה שאתה עלול להיתקל בהן כשאתה מנסה לגשת לאתרים אסורים בבריטניה. הודעת השגיאה שאתה מקבל משתנה תלוי אם ספק שירותי האינטרנט שלך הוא O2, Sky, TalkTalk, BT או Virgin Media.

 • הגישה לאתר זה נחסמה.
 • הגישה חסומה. מצטערים, אתר זה אינו זמין דרך BSkyB.
 • שגיאה – אתר חסום.
 • מצטערים, האתר שביקשת אינו זמין דרך Virgin Media.
 • הדף שאתה מחפש נחסם.

השימוש ב- VPN הוא הדרך הטובה והבטוחה ביותר לעקוף את אלה חסמי ספק שירותי אינטרנט בבריטניה.

כיצד לבטל חסימת אתרים אסורים בבריטניה באמצעות VPN

אם מעולם לא השתמשת ולא שמעת עליו VPN אין שום סיבה להתחרפן. VPN, קיצור של רשת פרטית וירטואלית, משמש שנים רבות על ידי תאגידים וחברות לאבטחת הנתונים הפרטיים שלהם. כשאתה מגדיר חיבור VPN שלך PC, Mac, iOS, או אנדרואיד מכשיר, אף אחד, אפילו לא ספק שירותי האינטרנט שלך, יצליח לצותת לפעילויות המקוונות שלך. לא רק זה, אלא גם תוכלו גישה לאתרים אסורים בבריטניה. ניתן לבטל את חסימת ערוצי הזרמת הגיאוגרפים שאינם זמינים בבריטניה באמצעות VPN.

 • הגדרת VPN אינה דורשת שום ידע טכני. אתה יכול להוריד ולהתקין בקלות אפליקציות VPN ב PC, Mac, iPhone, iPad, ו אנדרואיד.
 • VPN מצפין כל התעבורה באינטרנט שלך מסתיר את כתובת ה- IP שלך. אין עוד הודעות על הפרת זכויות יוצרים של ספק שירותי האינטרנט שלך.
 • אתרים לא יוכלו לעקוב אחרך יותר.
 • אתה יכול גם להשתמש ב- VPN ל בטל את החסימה של ערוצים מוגבלים גיאוגרפיים כמו נטפליקס האמריקאית, NBC ספורט, הולו, ו HBO GO.

הצעדים

על מנת לגשת לאתרים חסומים בבריטניה, יש לבצע כמה צעדים. הנה הם:

 1. הירשם עם ספק VPN. אני מאוד ממליץ ExpressVPN.
 2. הורד והתקן את יישום VPN באנדרואיד, iOS, PC או Mac.
 3. היכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך והתחבר לכל שרת שמספק ה- VPN שלך.
 4. כעת, כתובת ה- IP שלך שונתה והזהות המקוונת שלך מוסווית.
 5. גלוש באינטרנט וגש לכל אתר שאתה רוצה בבריטניה.

וודא שספק ה- VPN שאתה נרשם אליו אינו שומר ביומני פעילות הגלישה שלך. ExpressVPN היא דוגמא טובה. להלן רשימה של שירותי VPN הטובים ביותר לשימוש בכדי גישה לאתרים אסורים בבריטניה.

ה- VPN הטוב ביותר לגישה לאתרים חסומים בבריטניה

אין לך מושג כמה VPN אתה יכול למצוא בשוק כשאתה מקליד את המילה VPN. עם זאת, לפני שאני משקיע במוצר כלשהו, ​​אני אוסף את כל המידע הדרוש לי לגביו. VPNs אינם שונים. לכן אתה צריך לוודא שהוא יספק את הצרכים שלך לא משנה מה הם. סקרתי ארבעה מה- VPN המובילים בענף. התבונן בכל אחת ואחת מהן ובחר אחת על סמך מה שמתאים לך ביותר.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא הראשון ברשימה שלנו מכיוון שהוא נחשב לספק ה- VPN מספר אחת בעולם. אם אתה רוצה לקרוא ביקורות מאתרים שונים, אותן תוצאות יופיעו “VPN אמין מכובד”. לשירות יותר מ -2000 שרתים ברשת. זה כולל 92 מדינות ברחבי העולם. לכן אתה יכול להבטיח שתעקוף מגבלות אזוריות, לא משנה היכן ממוקם הערוץ.

מצד שני, כשמדברים על אבטחה, ה- VPN הזה עושה את זה גם בצורה הטובה ביותר. הוא מציע את ההצפנות הצבאיות ברמה הגבוהה ביותר לאבטחה יחד עם 200,000 כתובות IP לאנונימיות. אל תדאג מי מרגל עליך יותר. אתה בטוח לחלוטין עם ExpressVPN. האם ציינתי שזה מאפשר עד 5 חיבורים בו זמנית? ובכן, כן, וגם רוחב פס בלתי מוגבל.

NordVPN

NordVPN הוא מתמודד מוביל נוסף בענף ה- VPN. עם זאת, ידוע של- VPN זה רשת השרתים הגדולה מבין כולם. כלומר 5000+ שרתים, זה ענק. לא רק זה, אלא שהם מותאמים היטב לכל מה שמשתמש עשוי להזדקק לו בזמן הגלישה באינטרנט, החל מזרם, משחק או סתם גלישה..

אתה יכול לחבר 6 מכשירים לחשבון ולשתף חיבור VPN. זה ייתן לכל המכשירים גישה לשירות VPN כפול, המאפשר לך להפנות מחדש את התנועה שלך דרך שני שרתי VPN במקום אחד. יתר על כן, אתה יכול להשתמש ב- SmartPlay DNS Proxy אם אינך מאבטח. פשוט קבע את התצורה של DNS חכם במכשיר שלך והזרם תוכן מוגבל גאוגרפי במהירות מלאה. זה בעיקר מכיוון ש- DNS חכם אינו מצפין את הנתונים שלך, ולכן לא מתרחש אובדן מהירות בתהליך.

BulletVPN

BulletVPN הוא עדיין חדש בשוק, כך שתוכלו לראות שאין לו שרבים רבים להציע. יש לו שרתים רק ב -30 מדינות שונות. עם זאת, מה שחסר בשרתים, זה בהחלט מרוויח כשמדובר בשירותי אבטחה ושירותים אחרים. ראשית, זהו אחד הספקים המובילים אם נזכיר אבטחה.

שנית, יש לו שירות DNS חכם שמבטיח יותר ממאה ערוצים לא חסומים ללא קשר לאזור הכיסוי שלהם. ולבסוף, זה מאפשר עד 5 חיבורים בו זמנית לחשבון. אם זה לא עושה VPN טוב, אני מצטער, אני לא יודע מה כן.

SurfShark

SurfShark iזה ערך חדש נוסף לעסקי VPN. חדש זה פגע בסערה בסערה ברגע בו הועלה לראשונה. אני מתכוון לחיבורים סימולטניים ללא הגבלה? אף אחד מענקיות ה- VPN אינו מציע שירות מסוג זה, אפילו IPVanish אינו מאפשר עד 10 מכשירים לחשבון.

רשת השרת שלה די הגונה אם אוכל להוסיף. זה מורכב מ 800 שרתים ברחבי 50+ מדינות. שלא לדבר על זה שזה אחד מה- VPNs הבודדים שעובדים בפועל עם נטפליקס. אתה יודע שנטפליקס הצליחה לחסום VPN בימינו. ובכן, לא עם הילד החדש הזה ברחוב זה לא יכול. בדוק את זה, זה די מדהים. תן לזה קצת יותר זמן וזה יתחרה כמו אנשי ה- ExpressVPN.

אמנת Snooper – סיבה נוספת לשימוש ב- VPN

ממשלת בריטניה עברה זה עתה חוק סמכויות החקירה 2016. זה ידוע בכינויו אמנת סנופר. החוק החדש בעצם מאפשר לספק האינטרנט וממשלתך לרגל אחר כל מה שאתה עושה באינטרנט. אז אתה יכול להיפרד לשלום מהפרטיות שלך באינטרנט, או להשתמש VPN ל הוסף שכבה נוספת של אבטחה ולמנוע מספקי רשת / סוכנויות ממשלתיות לצותת אליך.

רשימת אתרים מרכזיים שנאסרו בבריטניה

 • מפרץ הפיראטים
 • KickAssTorrents
 • Putlocker
 • אפדה
 • WatchFree
 • Movie2k
 • EZTV
 • שורת ספורט ראשונה
 • CouchTuner
 • IsoHunt
 • זמובי
 • MegaShare
 • SolarMovie
 • טורנץ
 • WatchFreeMovies
 • XMovies8

כיצד לגשת לאתרים חסומים בבריטניה?

נראה כי חופש האינטרנט מתכווץ ללא הפסקה בבריטניה. כשמוסיפים את העובדה שהממשלה מרגלת עכשיו בפתיחות את הפעילות המקוונת של אזרחיה, העתיד מתחיל להיראות עגום. אם אתה ברצינות לגבי פרטיותך המקוונת ורוצה גישה לאתרים ללא הגבלות, אתה צריך לפנות VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me