כיצד לשפר את המהירות והביצועים של VPN

כיצד לשפר את מהירות וביצועי ה- VPN שלך? עם הזמן, אמצעי גישה לאינטרנט וטכנולוגיות הקשורות אליו משתנים באופן דרסטי. גם טכנולוגיות התוכנה וגם החומרה הקשורות לגישה לאינטרנט ושימוש בהן השתנו באופן דרמטי בשנים האחרונות.


מחיבור קו חכירה קווי עם חיבור אלחוטי במהירות גבוהה, חוויית השימוש באינטרנט הפכה חלקה וטובה יותר בהדרגה. בשל גורמים שונים, רבים ממשתמשי האינטרנט נוקטים באמצעים חדשים יותר לגישה לאינטרנט. חלק מהם מעדיף להשתמש בשירותי VPN כדי לגשת לאינטרנט ולהשתמש בו. בעוד VPN מעניק לך אנונימיות מקוונת ושכבה נוספת של פרטיות, זה יכול להשפיע לרעה על מהירות האינטרנט שלך במקרים מסוימים. להלן תמצאו טיפים וטריקים שיאפשרו לכם לשפר את מהירות ה- VPN והביצועים שלכם.

כיצד לשפר את המהירות והביצועים של VPN

כיצד לשפר את מהירות ה- VPN & ביצועים

כיצד לשפר את מהירות ה- VPN & ביצועים

אנשים משתמשים ב- VPN מסיבות כמו אנונימיות מקוונת, בטיחות הנתונים וקבלת גישה לתכנים מוגבלים גיאוגרפיים וכו ‘. עם זאת, על סמך גורמים מסוימים ביצועי ה- VPN יכולים להשתנות באופן דרסטי. בעזרת הטיפים המפורטים להלן תוכל לשפר את הביצועים ואת המהירות של חיבור ה- VPN שלך.

פרוטוקול בשימוש

לא כל ה- VPNs משתמשים באותם פרוטוקולים כדי להתחבר לאינטרנט. לפעמים תמצאו שירות VPN התומך במספר פרוטוקולים למטרה. אם אתה מגלה שמהירות האינטרנט איטית כאשר ה- VPN משתמש בפרוטוקול אחד, אתה עשוי לשנות אותה. שינוי הפרוטוקול מביא לעיתים להגברת מהירות. הרבה שירותי VPN משתמשים כברירת מחדל ב- OpenVPN, אך לפעמים אתה יכול לנסות להשתמש ב- L2TP / IPSec ולראות את התוצאות.

הפעלה מחדש של מודם / נתב

יתכן שאינכם חושבים שזה למעשה הגורם להאטת מהירות הגישה לאינטרנט. אבל הנתב או המודם שבו אתה משתמש יכול להיות הסיבה שמאחורי זה. המכשיר עלול לגרום להאטה בגלל גורמים כמו דליפות זיכרון וקונפליקט חומרת תוכנה. הפעלה מחדש עשויה לפתור את הבעיה.

שינוי מיקום השרת

לרוב, מרבית שירותי ה- VPN מציעים תמיכה בשרתים רבים הנמצאים במקומות רבים ברחבי העולם. כשאתה בוחר שרתים כאלה המרוחקים מהמיקום שלך, סביר להניח שהמהירות תהיה איטית. לדוגמה, לגישה לתכנים ספציפיים באמצעות שרת גרמני, אתה עלול לחוות מהירות שונה ממה שאתה מקבל באמצעות שרת הממוקם בספרד. בחלק ההגדרה, בלקוח תוכנת ה- VPN שלך, אתה יכול למצוא את האפשרות לשנות את השרת ולנסות לבדוק איזה מהם נותן לך מהירות טובה יותר..

חיבור קווי

במקומות עבודה מסוימים, אתה יכול להשתמש ב- VPN דרך רשתות קוויות או אלחוטיות. בעוד ששימוש ברשת אלחוטית נראה קל יותר מכיוון שנפטרים מחוטים השוכבים מסביב, זה יכול לגרום להאטה. לרוב משתמשים ברשתות אלחוטיות על ידי יותר משתמשים ממשתמשי רשת קווית. זה יכול לגרום להפחתת מהירות ה- VPN שלך. נסה לעבור לחיבור אינטרנט קווי שאינו משותף עם אחרים, ויכול לשפר את מהירות הגישה לאינטרנט.

כיבוי חומת האש

אם אתה משתמש בחומת אש בכיבוי זה עשוי לשפר את מהירות ה- VPN. זה נובע מכך שחומת האש מסננת כל פיסת נתונים העוברת דרכה, וזה גורם להאטה במהירות הגישה לאינטרנט. עם זאת, השבתת חומת האש שלך עשויה להיות מסוכנת בטווח הרחוק.

שינוי שירות VPN

לא כולם משתמשים באינטרנט לצרכים זהים. אלה שדבקים בדוא”ל, משתמשים בפרופילים של מדיה חברתית וצפייה ביוטיוב מדי פעם עשויים להיות לא בררנים מדי לגבי VPN. עם זאת, אם אתם מתמודדים עם משימות עתירות משאבים כמו הזרמת P2P והורדות כבדות, עליכם להיות מעט בררניים. לא כל ה- VPNs נהדרים בטיפול בתוכנת P2P ובמשחקים מקוונים. תוכלו לנסות לשנות את ה- VPN בו אתם משתמשים ולקרוא ביקורות של VPNs פופולריים בכדי לגלות איזה מהם מתאים לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

החלפת מכשירים

לפעמים שינוי המכשיר בו אתה משתמש לגישה מבוססת VPN יכול לשפר את המהירות. כמה מכשירים אנדרואיד ואפל ישנים, כמו גם נתבים, אינם מתאימים להתמודדות עם הצפנה עמוקה של שירותי VPN. מעבר למכשיר חדש עשוי לעורר תוצאות טובות יותר. סוג של צפייה בסרטים מדהימים כמו צ’אפי, בלאקהאט וסיצ’ריו יכולים להציע לכם בידור עילאי.

שינוי המיקום שלך

כשאתה משתמש ברשת Wi-Fi, שינוי המיקום עשוי להיות מועיל לשיפור ביצועי VPN ומהירותו. כידוע, חוזק האות האלחוטי משתנה ומכשול כמו קירות, עצמים גדולים יכולים להאט את חוזק האות. נסה להתקרב לנתב כשאתה משתמש ברשת Wi-Fi בבית או במשרד כך שהמכשיר או המחשב שלך יוכלו לקבל איתות חזק לגישה לאינטרנט..

ספקי VPN המהירים ביותר בשנת 2019

ערכנו מחקר ובדיקות יסודיות בכדי לראות אילו שירותי VPN הם המהירים ביותר. באופן כללי, ככל שיש שירות רב יותר למיקומי VPN, כך יהיה פחות עומס על השרתים שלו. להלן רשימת שירותי ה- VPN המהירה ביותר שלנו החל משנת 2019.

כיצד למדוד מהירות VPN?

עקוב אחר השלבים שלהלן כדי למדוד כמה מהר שרת VPN.

 1. לפני שאתה מתחבר לשרת VPN, עבור אל Speedtest.net ובדוק את מהירויות ה- PING, הורדה וההעלאה שלך.
 2. הערה לתוצאות למטה.
 3. כעת, התחבר לשרת VPN וערוך שוב בדיקת מהירות.
 4. השווה בין שתי התוצאות.
 5. באופן כללי, אם הירידה במהירות האינטרנט היא סביב 10%, פירוש הדבר ששרת ה- VPN שאליו אתם מחוברים הוא מהיר.
 6. אם אתה מבחין שחיבור לשרת VPN גורר את מהירות האינטרנט שלך למטה, נסה להתחבר לשרת VPN קרוב יותר למיקום שלך.
 7. אם זה לא עוזר, נסה לשנות פרוטוקולים.
 8. במקרה שאף אחד מהטיפים האלה לא יעזור, כדאי לך לשקול לשנות את ספק ה- VPN שלך.

כיצד לשפר את מהירות ה- VPN & ביצועים – התעטפו

דחיפה של ביצועי VPN אינה דבר קסום. בעזרת שינויי הגדרה זהירים תוכלו להשיג את התוצאות הרצויות. לעיתים, שינוי מכשירים ושירותים לגישה לאינטרנט הוא כל מה שעליך לעשות. זכור כי לעולם לא תשיג מהירות VPN מספקת אם אתה משתמש בשירות VPN חינמי. הסיבה לכך היא שכמעט תמיד עומסים על שירותים כאלה. בסופו של דבר, אם אתה משתמש VPN תכוף, הפיצות של 10 דולר לחודש עבור שירות הגון בהחלט שווה את זה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map