ה- VPN הטוב ביותר לסרטי Google Play

עם הזרמת אונליין הפכה לאחת הדרכים העיקריות בהן אנשים בימינו צורכים את התוכן שלהם, לא לקח זמן רב עד שגוגל החליטה להיות חלק מכל הפעולה הזו. הסרטים של Google Play מציעים קטלוג גדול משמעותית של סרטים ותכניות טלוויזיה כדי לנפות. עם זאת, פלטפורמה נגישה רק למשתמשים מכ -110 מדינות. בנוסף, ספריית התוכן שאתה מקבל גישה אליה משתנה גם ממדינה למדינה.

ה- VPN הטוב ביותר לסרטי Google Play

ה- VPN הטוב ביותר לסרטי Google Play

זה יכול להיות מאוד מתסכל במיוחד עבור מישהו שמסתמך על הרציף לצרכי הסטרימינג שלו. למרבה המזל, יש פיתרון שיכול לעזור למיין את כל הסוגיות הללו, רשת פרטית וירטואלית.

מה הסרטים והטלוויזיה של Google Play?

תחילה הושק בשנת 2012, Google Play Movies וטלוויזיה עברו לאחרונה חידוש משמעותי לשירותה בכדי להתאים למה שיש למתחרות שלה. השירות מציע תוכן מצטיין שתוכלו לסנן באמצעות קטגוריות כמו גיל, ז’אנר, אולפן קולנוע או רשת טלוויזיה. כאשר השירות הוא מוצר של גוגל, למותר לציין שמשתמשי אנדרואיד זוכים לחווית לקוח טובה יותר. משתמשי iOS יכולים גם לגשת לשירות דרך מכשירי Apple שלהם, אך עם מגבלות מסוימות.


עלות השכרה או קניית סרט בפלטפורמה כמעט זהה למה שהייתם נובעים בפלטפורמות אחרות. לכן זה לא אמור להיות גורם כה ענק שיש לקחת בחשבון. מה שאתה יכול להעריך עם זאת הוא הווידיאו האיכותי שמשתמשים חווים בעת הזרמתו. משתמשים מקבלים תוכן איכותי עד 4K HDR. אתה תאהב את זה אם אתה זורם על מסך גדול. Chromecast הוא אחת הדרכים שתוכלו לעשות זאת.

לשירות יש גם כמה פיצ’רים מהלחי לחי מאוד, כמו קטגוריית סרטים ותוכניות “לא ב- Netflix”. יש לו גם כמה תכונות חדשניות. יש לו כרטיסי מידע שמעבירים מעט היסטוריית רקע לגבי כל שחקן שיש לך על המסך כאשר ההצגה מושהית. השירות מציע גם כותרות קופות שפורסמו לאחרונה. הם מגיעים במחיר גבוה יותר, אבל זה שווה את זה. בסך הכל, השירות בהחלט תואם את מה שיש לשירותי סטרימינג פופולריים אחרים להציע. עם זאת, בגלל הזמינות האזורית, תצטרך להיות מאוד אסטרטגית לגבי הזרמה מהשירות בזמן נסיעה לחו”ל.

כיצד לזרום מסרטי Google Play בחו”ל

הערוץ כפוף למגבלות אזוריות. לדוגמה, מה שמשתמש בארה”ב יראה שונה מאוד ממה שמשתמש באירופה יכול לבחור להזרים. 

VPN או רשת פרטית וירטואלית מאפשרים למנויים של Google Play Movies לעבוד סביב כל המכשולים הנובעים ממיקומם. איך זה אפשרי? ובכן, שימוש ב- VPN מאפשר למשתמשים להסתיר את מיקומם ולהצפין את החיבור שלהם. מיקומם מתחבא בכל פעם שהם מנתבים את התנועה שלהם דרך שרתים מרוחקים. לאחר יצירת חיבור לשרת מרוחק, מספר פרטים המקודדים ב- IP של המשתמש משתנים. פרטים אלה כוללים את המיקום ממנו גולש המשתמש.

כל שעליך לעשות הוא לנתב את החיבור שלך דרך שרת מבוסס ארה”ב. כשתעשה זאת, השירות יכיר בך שאתה בתוך ארה”ב, ולכן יעניק גישה בלתי מוגבלת. לא רק זה, אלא שתוכל גם לממש כרטיסי מתנה כשאתה מחוץ לארה”ב. הדבר תקף גם למשתמש שבסיסו באירופה, אזור נתמך, אך מעדיף גישה לספריית התוכן האמריקאית. כך תוכלו לגשת לספריית סרטי Google Play הסרטים בארה”ב:

  1. הירשם עם ספק VPN.
  2. התקן את יישום ה- VPN במכשיר שלך והיכנס.
  3. התחבר לשרת בארה”ב.
  4. שנה את אזור Google Play שלך.
  5. קנו או שכרו את הסרט שלכם.
  6. ליהנות מזרם בלתי מוגבל בסרטי Google Play.

אתה יכול להשיג יתרונות רבים יותר על ידי שימוש בשירות VPN לניהול החיבור שלך. אך לעיתים, המספר העצום של השירותים הקיימים מקשה על בחירת שירות כזה. כדי לעזור לך עם זה, הרכבנו רשימה קצרה של ספקים שאנו בטוחים שיש רק את הטוב ביותר להציע. עיין ברשימה שלנו של ה- VPN הטובים ביותר לסרטים של Google Play בהמשך.

VPNs הטובים ביותר לסרטי Google Play

1. ExpressVPN

טענת המקום הראשון היא ExpressVPN, שירות בעל מוניטין שיש לו יותר מ -2000 שרתים ברחבי העולם לשמו. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, וגם מסיבה טובה מאוד. תחום זה אינו כפוף למדיניות כלשהי להגבלת נתונים מצד רשויות כלשהן. אז אתה יכול להיות בטוח שהנתונים שלך לעולם לא יימסרו או יירשמו על ידי השירות. מדיניות רישום האפס שלה היא עדות לכך. מבחינת האבטחה, ExpressVPN מציעה קידוד AES 256 סיביות, תוך התמקדות מיוחדת ב- OpenVPN כפרוטוקול ה- VPN המועדף..

ExpressVPN מאפשר גם עד 3 חיבורים בו זמנית ועובד די טוב עם Tor over VPN לשם אנונימיות מלאה. השירות כולל גם שורה של שרתי התגנבות שמשתמשים יכולים להתחבר אליהם אם הם נמצאים באזור מצונזר מאוד. השירות כולל גם פיצול מנהור מפוצל, בו המשתמשים יכולים לבחור אילו חלקים מהתנועה שלו הם רוצים להצפין. יש גם תכונה DNS בעלת אפס ידע, שמשתמשי ה- DNS החכמים שלה ימצאו שימושיים למדי. לפרטים נוספים על מה שנמצא בחנות ברגע שתירשם לספק זה, עיין בבדיקת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

IPVanish הוא ספק אחר שמוערך היטב המסוגל לספק גישה בלתי מוגבלת לסרטי Google Play ללא כל הגבלה. לספק זה מטהו בארה”ב. היא שולטת ברשת הרחבה שלה המונה למעלה מ 1500 שרתים וספירה. השירות משתמש באותו הצפנת AES של 256 סיביות, אך הדבר אינו מאפשר להאט את מהירויות השרת שלו. למעשה, IPVanish הוא ספק השירותים למשתמשים המעריכים הן מהירות ואבטחה כמו גיימרים מקוונים וטורנטרים..

השירות מציע תמיכה כל כך גדולה עבור טורנטים, והוא מבהיר זאת לחלוטין באתר האינטרנט שלו. IPVanish מאפשר העברה של קבצים עמיתים עד עמיתים ללא הגבלה, וכן אנונימיות מלאה עבור כל מי שמסב. זה בנוסף ליכולת שלה להחזיק עד 10 מכשירים רשומים תחת חשבון אחד. כל עשרת אלה זוכים ליהנות מרוחב פס בלתי מוגבל, כמו גם מאפשרויות מיתוג ללא שרת ללא הגבלה. אם התקנת לקוח ה- VPN במכשיר שלך היא יותר מדי טרחה, IPVanish מציעה אלטרנטיבה בשם שירות ה- SOCKS5 המקוון שלה. זה מאפשר לך לגשת לתוכן בינלאומי על ידי עבודה סביב כל הגבלה גאוגרפית. אם כל זה נשמע מרגש, קח קצת זמן פנוי ועבור בסקירת ה- IPVanish שלנו לקבלת פירוט מלא של שירות ספק זה.

3. NordVPN

סיום הרשימה שלנו הוא ספק שהוא פשוט מעוגל מבחינת התכונות, ובטוח לכסות את כל הבסיסים שלך בכל פעם שאתה מחובר. NordVPN הינה ספקית שכבתית מבוססת בפנמה עם מחרוזת של למעלה מ- 4000 שרתים תחת ניהול, ביותר מ- 60 מדינות. השירות השיג זאת תוך פחות מעשור, וסטנדרט האיכות הניתן ניתן להשוואה לכמה בלבד. NordVPN מעסיק גם את פרוטוקול ההצפנה A6 של 256 סיביות בתעשייה, אך יש לו עוד כמה כלים ותכונות שהופכים את זה ליעיל עוד יותר..

ראשית אחת זו היא תכונת הצפנת ה- VPN הכפולה שלה. תכונה זו מנתבת מחדש נתונים ממכשיר של לקוח NordVPN דרך שני מכשירים במקום אחד. זה בהחלט הופך את הדברים לבטוחים עוד יותר ממה שנועד בתחילה. השירות גם משתמש במינוף שלו על פני מספר השרתים ברשת שלו כדי להתמחות בכדי לשרת טוב יותר את לקוחותיו. משמעות הדבר היא ש- NordVPN ממטב את השרתים שלה לביצוע חובות מסוימות טוב יותר מאחרות. זה כמובן תלוי במה שהמנוי מתכוון לעשות ברשת. נרשמים יכולים להפיק תועלת מרשימה של כתובות IP ייעודיות אם היו רוצים, וכן תמיכה מלאה בפרוטוקול Tor over VPN לצורך אנונימיות מקוונת מלאה. כדי לקבל הבנה טובה יותר של ספק מסוגל זה, אנו ממליצים לעבור על סקירת NordVPN שלנו.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר לסרטי Google Play

ככל שגוגל ממשיכה לשחרר מוצרים ושירותים נוספים לשימוש, אין ספק כי שימוש ב- VPN בשילוב עם שירותים אלה רק יסייע להבטיח שהנתונים שלך יישארו פרטיים גם מול אינטגרציה מתמדת. שלושת ה- VPN שפירטנו לעיל יותר מסוגלים להגן על הנתונים שלך ולשמור על החופש המלא שלך ממיקומים או מגבלות בכל פעם שאתה מחובר.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me