כיצד לתקן שגיאה בזיהוי VPN ב- Hotstar

יותר ויותר ערוצי סטרימינג נקטו בגישת הרישום השחור של VPN כדרך למזער הפרות זכויות יוצרים. גולים רבים מהודו דיווחו על שגיאות VPN כשניסו לגשת לחברת Hotstar מחו”ל, ולשם כך אנו נמצאים. למדו כיצד ניתן לתקן את השגיאה שזוהתה ב- Hotstar VPN במדריך שלהלן.


כיצד לתקן שגיאה בזיהוי VPN ב- Hotstar

כיצד לתקן שגיאה בזיהוי VPN ב- Hotstar

מדוע אני מקבל את שגיאת ה- VPN של Hotstar?

פלטפורמות סטרימינג רבות חוסמות את הגישה לשירותיהן, ו- Hotstar אינו יוצא מן הכלל. ענקית הסטרימינג הטילה מגבלות גיאוגרפיות כדי לעמוד בדרישות יצרני התוכן, להפחתת הפרות זכויות יוצרים ולהימנע מפירטיות של תוכן. מכל הסיבות הללו, תפגוש את הודעת השגיאה הבאה “תוכן לא זמין. התוכן אינו זמין כרגע באזור שלך.”

לחלופין, ייתכן שתוצג בפניך “אה-הו, איננו יכולים להשמיע בגלל מגבלות גיאוגרפיות”.

כל מי שמנסה לגשת להוטסטאר מחו”ל ייחסם. אלא אם כן הוא / היא יוצרים אותנו מחברת ספק VPN. VPN מובטח לעקוף את המגבלות המוטלות על Hotstar, ומאפשר למשתמשים לגשת לשירותיו ללא קשר לנסיבות. מעט לא ידעו המשתמשים הבינלאומיים האלה, שאפילו עם VPN, הם עשויים להיתקל בהודעת שגיאה אחרת שקוראת: “נראה שאתה משתמש בחסימה או proxy. כבה את השירותים האלה ונסה שוב. אם אתה ממשיך לראות זאת לאחר כיבוי ה- proxy, אנא הגע אלינו לכתובת [מוגן בדוא”ל]. “

VPN זוהתה שגיאת Hotstar

VPN זוהתה שגיאת Hotstar

איך Hotstar יודע שאני משתמש ב- VPN?

ככל הנראה, Hotstar החלה לרשום כתובות IP של VPN בדיוק כמו BBC iPlayer ו סקיי גו. המשמעות היא שגם אם אתה מחובר ל- VPN, אתה עדיין עשוי לקבל את הודעות השגיאה המפורטות לעיל. עם זאת, אין זה אומר שה- VPN שלך לא עובד, נכון.

נראה שאתה מתחבר לאינטרנט כאילו אתה בהודו, אבל ה- VPN פשוט לא עובד עם Hotstar. חיבור לשרת VPN אחר בהודו עשוי לעזור בתיקון הבעיה. אבל, אם זה לא, מומלץ להתחיל לחפש ספק שירות VPN חדש. בואו נסתכל על ה- שירותי VPN הטובים ביותר זה עובד עם הוטסטאר.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Hotstar

ישנם VPNs רבים בחוץ שמבטיחים שירותים מעולים כמו גם תוצאות מובטחות, אך מעטים מאוד עונים לטענותיהם. כדי לבטל חסימה של שירותי סטרימינג גדולים כמו Hotstar, אתה זקוק לספק VPN איכותי ופרמיום. לאחר בדיקות ובדיקות מדוקדקות, הגענו למסקנה כי  ExpressVPN הוא שירות ה- VPN הטוב ביותר בו אתה יכול להשתמש כדי לנצח מגבלות אזוריות. עיין בכמה מהתכונות החשובות ביותר של ספק זה:

 • ביטול החסימה של תוכן מעבר לים בהצלחה
 • מספק תוכנה נוחה לשימוש למכשירים הפועלים על אנדרואיד, לינוקס, חלונות, מק ו- iOS
 • מציע ערבות להחזר כספי של 30 יום
 • מאפשר עד 3 חיבורי VPN במקביל
 • מציעה תמיכה ללקוחות 24/7

עכשיו, אם אתה עדיין על הגדר אם עליך להירשם ל- ExpressVPN או לא, הקפד לבדוק את הטבלה שלהלן.

אלטרנטיבה DNS חכמה

פרוקסי DNS חכמה היא אפשרות שאסור לך להתעלם ממנה אם VPN לא יאהב אותך. חיבור ל- DNS חכם מאפשר לך לבטל חסימת אתרים מוגבלים גיאוגרפיים מכל רחבי העולם. ספק זה תואם כמעט לכל מכשיר סטרימינג שם בחוץ. אתה יכול להזרים את Hotstar באייפון, מק, Apple TV, Roku, Chromecast, PS3 / PS4, Amazon Fire TV ו- Xbox. הנה קצת מידע על DNS חכם:

 • DNS חכם אינו משנה את כתובת ה- IP שלך.
 • ספק זה אינו מצפין את תנועת האינטרנט שלך.
 • אינך משיג אנונימיות באמצעות DNS חכם.
 • אם ספק האינטרנט שלך משתמש פרוקסי שקוף או חטיפת DNS, אז כנראה ש- DNS חכם לא יעבוד טוב בשבילך.

אם ברצונך לנסות DNS חכם, אנו ממליצים שתנקוט Unlocator לסיבוב. החברה מציעה תקופת ניסיון בחינם למשך 7 ימים ותומכת בביטול חסימת הפלטפורמות העיקריות.

מה כל כך מיוחד בהוטסטאר?

כבר קבענו שהוטסטאר הוא שירות הסטרימינג הפופולרי ביותר בכל הודו. למען האמת, זה הפך להיות כמעט הכרח עבור גולים הודים המתגוררים בארצות הברית, בריטניה, קנדה או בכל מקום אחר ברחבי העולם. הסיבות לכך שרוצים לבטל את החסימה של Hotstar ולהסיר את השגיאה האיומה הן רבות. אנו מדברים על שירות שיש לו פוטנציאל להתחרות נגד Netflix, Hulu ו- BBC iPlayer.

למרות שהמוקד העיקרי של הוטסטאר הוא סרטי בוליווד ותוכניות טלוויזיה הודיות, יש לו מגוון תוכן להציע לצופים שלו, כמו משחק הכס. אם אתה גם חובב ספורט שלא נמצא בשום מקום בקרבת גבולות הודו, אתה תמצא ב- Hotstar את השירות העונה על הציפיות הספורטיביות שלך. כדורגל, טניס, קריקט, קבאדי, הוקי, פורמולה 1 הם כמה מהאירועים שתוכלו להזרים אותם באופן מקוון מהוטסטאר.

טיפים מועילים במיוחד

אם מסיבה כלשהי אינך מצליח לגשת להוטסטאר, והשירות עדיין לא עובד עבורך, אתה יכול לנסות את הדרכים הבאות לשימוש קל ליישום:

 • במקרה שאתה משתמש ב- VPN, נסה להתחבר לשרת VPN אחר. לפעמים כמה כתובות IP של VPN נחסמות על ידי Hotstar.
 • אם אתה מנסה לצפות ב- Hotstar במחשב האישי או במחשב Mac, החלף את דפדפן האינטרנט בו אתה משתמש. השתמש ב- Chrome, FireFox, Edge או Safari.
 • צור קשר עם צוות התמיכה של ה- VPN שלך ושאל אם הם יכולים לעזור לך לעקוף את האיסור של Hotstar.
 • אולי תרצה לשקול הרשמה עם ספק שירות VPN אחר אם כל השאר נכשל.

תקן שגיאת זיהוי VPN ב- Hotstar – סיכום

נסה את ה- VPN שפירטנו במאמר למעלה לנסות. אם הם עדיין לא עובדים עם הוטסטאר, ייתכן שתצטרך לחפור הלאה ולהשתמש בתוכנית B. ספר לנו על ידי השארת תגובה למטה עד כמה היה מועיל מדריך זה עבורך. במקרה שאתה מודע לכל VPN שלא עובד בפועל עם Hotstar, אנא תן לנו ראש.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me