ה- VPN הטוב ביותר עבור Redbox

רדבוקס היא חברה שמוכרת היטב כי דבקה במודל להשכרת הסרטים שלה בתקופה בה כל העולם ממשיך לאמץ סטרימינג ברשת. באופן מפתיע, מודל השכרת ה- DVD הפיזי שלהם ממשיך להצליח למרות תחזיות שהם כבר היו מאבדים את נתח השוק שלהם. זה יכול להיות תוצאה של המשך שיווק אפקטיבי או סתם העובדה שלקוחותיה פשוט כל כך נאמנים למותג שלה. לא משנה מה המקרה, הצלחתה בניהול עסק ההשכרה לא הפריעה את החברה להיכנס לשירות הזרמת הווידיאו לפי דרישה.


ה- VPN הטוב ביותר עבור Redbox

ה- VPN הטוב ביותר עבור Redbox

מה זה Redbox?

רדבוקס המשיכה להשיק את פלטפורמת הווידיאו שלה לפי דרישה מוקדם יותר בשנת 2013. עם זאת, לאחר מכן היא שיפרה את החלטתה על ידי מעבר מדגם מנוי לדגם של וידאו לפי דרישה. המשמעות היא שהשירות המשיך להציע את אותו שירות השכירות שעשה באמצעות הקיוסקים שלו, אך כעת הרחיב אותו לגירסה הדיגיטלית של מוצריה. מנהלי RedBox טענו שזה היה זול בהרבה מכיוון שהוא מאפשר להם לנהל טוב יותר הכנסות ולהימנע מנושאי רישוי.  

השירות מכונה Redbox לפי דרישה, ומאפשר למשתמשים להשכיר את הסרטים שלהם במחיר של 2 עד 4 דולר למשך 48 שעות. התמחור הראשוני מיועד לכותרות שנמצאות ברשימה שלהם זמן רב יותר, ואילו האחרונים מיועדים להוצאות חדשות יותר בהרבה. מי שרוצה להחזיק תארים לתמיד יכול לרכוש אותם במחיר של 10 $ ומעלה. כשירות שהושק עם כ -7000 כותרות, Redbox on Demand בטוח מבטיח להיות שירות סטרימינג כדאי לבדוק.

כשירות שיש לו קיוסקים להשכרה רק בארצות הברית, הגיוני כי Redbox on Demand צריכה ללכת באותה דרך. זה ככל הנראה בגלל סוגיות הרישוי השונות שעשויות להיתקל בהן אם היא תנגיש לרבות המהדורות החדשות שלה לכל מדינה אחרת. כתוצאה מכך, משתמשים שיעדיפו לשכור את הכישורים שלהם מ- Redbox on Demand עשויים להיחלש מאוד אם הם אי פעם נוסעים מחוץ למדינה. הסיבה לכך היא שיישום RedBox או האתר יוכלו לאסוף את כתובת ה- IP שלהם ולהגביל את הגישה שלהם. האם יש דרך לעקוף את זה? התשובה היא כן.

כיצד לבטל את החסימה של Redbox מחוץ לארה”ב

הדרך הטובה ביותר לעקוף סוג זה של הגבלה היא להשיג פתרון שיאפשר למשתמשים להסתיר את כתובת ה- IP שלהם. למרבה המזל, תוכלו לעשות זאת באמצעות שימוש ב- VPN. השימוש ב- VPN מאפשר ללקוחות לשנות את כתובת ה- IP שלהם, ובתורם לשנות פרטים כמו המיקום שלהם או זהותם.

ברגע שמשתמש נרשם לשירות VPN, הם יכולים להחליף מחדש את התנועה שלו על ידי חיבור לשרתים מרוחקים המבוססים במדינות שונות. לאחר ההתחברות, כתובת ה- IP שמופיעה תכפיל את האתר אליו הם מנסים לגשת ולחשוב שמשתמש מבוסס בכל מקום בו נמצא השרת אליו התחבר. אז אם אתה מחוץ לארה”ב, כל שעליך לעשות הוא להתחבר לשרת שמבוסס באמריקה ותוכל לגשת לרדבוקס לפי דרישה..

כך תבטל את חסימת Redbox מחוץ לארה”ב:

 1. הירשם עם ספק VPN.
 2. הורד והתקן את לקוח VPN באנדרואיד, iOS, PC או Mac.
 3. היכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך והתחבר לשרת בארה”ב.
 4. עכשיו כשיש לך כתובת IP אמריקאית, הפעל את Redbox.
 5. הזרם Redbox ללא קשר למיקומכם הנוכחי.

השימוש ב- VPN אולי מפחיד עבור משתמש בפעם הראשונה, אך לוקח מעט מאוד זמן להתרגל אליו. השירות יתרון מאוד מאחר שהוא מסייע לשמור על משתמשים בטוחים בכל פעם שהם מחוברים. המשמעות היא יותר ביטחון כשאתה ניגש לבנק שלך באופן מקוון, או כשאתה קונה מהבית. עם זאת, הנה טבלה המדגישה את ה- VPN המובילים בשוק.

VPNs הטובים ביותר עבור RedBox לפי דרישה

ההחלטה על השירות הטוב ביותר להירשם אליו עשויה להיות טרחה לפעמים. לכן, הרכבנו רשימה של ספקים אמינים שתוכלו לפנות אליהם לצורך חוויה זורמת יותר. להלן הבחירות המובילות שלנו עבור ה- VPNs הטובים ביותר עבור Redbox on demand.

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא מהספקים הטובים ביותר בענף ברגע זה. לשירות יש קרוב ל -2000 שרתים ברשת שלו, ומספק ללקוחותיו למעלה מ- 200,000 IPs להתחברות אליהם. השירות ממוקם גם באזור מאובטח, איי הבתולה הבריטיים. האזור אינו כפוף לתחום שיפוט כלשהו של תקנות נתונים ולכן אינו מסוגל לסלק מידע על כל משתמש. נוסף על כך, השירות מיישם גם מדיניות רישום אפס בכדי לשמור על אטימות.

ExpressVPN מסתמך על הצפנת AES של 256 סיביות, הפועלת בד בבד עם פרוטוקולי VPN כמו SSTP, PPTP, L2TP / IPSec. האחד המומלץ ביותר הוא OpenVPN, הוא מגיע כאפשרות ברירת מחדל. ל- ExpressVPN יש גם שירות לקוחות ראוי לשבח. הצוות שלה זמין לעזרה 24/7 באמצעות צ’אטים חיים, כרטיסי דואר אלקטרוני או מדיה חברתית. השירות מציע גם מאפיין מנהור מפוצל המאפשר לך לנהל את ההצפנה שלך. יתר על כן, הוא גם מגלה שרתים ערומים שהם נהדרים לשימוש במדינות מוגבלות מאוד. לקבלת מבט מקיף יותר למה לצפות מספק זה, עיין בבדיקת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

IPVanish הוא הספק השני האמין ביותר שאליו תוכלו לפנות. זה בגלל הכיסוי הרחב שלה של עד 1500 שרתים ברחבי העולם. שרתים אלו יחד מספקים עד 40,000 כתובות IP למנויים שלה לבחירה. השירות מאפשר גם עד 10 חיבורים מרובים במנויו. אם כל עשרת המשתמשים מתחברים, השירות עדיין מאפשר לכל אחד מהם ליהנות מרוחב פס בלתי מוגבל, כמו גם מיכולות מעבר ללא הגבלה של שרתים.

אפילו כשירות שמבוסס בארה”ב, IPVanish עדיין מבטיח אבטחה ואנונימיות מוחלטת למשתמשים שלה. הספק מסתמך על קידוד AES 256 סיביות, כמו גם על יישום קפדני של מדיניות רישום האפס שלו. IPVanish גם מבטיחה שמשתמשיה יוכלו לבחור בין הורדת לקוח ה- VPN שלהם או סתם להיצמד עם צורות ההגנה המקוונות האחרות שלהם. יש את פרוטוקול ה- SOCKS5 המקוון שאותו משתמשים עשויים לרצות לנסות. אתה יכול גם מספר הרחבות דפדפן. למידע נוסף על היקף התכונות ש- IPVanish מציע, עיין בסקירת ה- IPVanish המעמיקה יותר שלנו..

3. NordVPN

המפרט את הרשימה שלנו הוא NordVPN. ספק זה הוא ספק חזק שידוע בשלגוניותו ובקלותו. זה מסוגל לדאוג לצרכים של אפילו משתמשים בכבדות. השירות מבוסס בפנמה ויש לו קרוב ל 4000 שרתים ברשת שלו. NordVPN מאפשרת למשתמשים גם לבחור לאילו שרתים להתחבר, מכיוון שרוב השרתים שלה מותאמים לשימושים שונים. שימושים כאלה כוללים הזרמת HD, סיקור, הורדה בכמויות גדולות או משחקים ברשת.

פרוטוקול ה- VPN הכפול של NordVPN מחובר בקידוד AES בכיתה 256 ביט. זה הופך אותו ליעיל יותר מכיוון שהוא מנתב אותו דרך שני שרתים במקום אחד. השירות תומך בעד 6 חיבורים בו זמנית. זה עובד גם טוב עם Tor דרך VPN כדי להבטיח חווית גלישה אנונימית באמת. לספק יש גם סדרה של שרתי ערפל שעליהם המשתמשים יכולים לסמוך אם הם גרים במדינות עם צנזורה גבוהה. מלבד כל אלה, NordVPN מבטיחה ללקוחותיה הגנה מלאה על דליפות DNS, וכן IPs ייעודיים למשתמשים שמעדיפים הגנה אישית יותר. לקבלת מבט מעמיק יותר על השירות, קח קצת זמן לעבור על סקירת NordVPN שלנו.

מסקנה ל- VPN הטוב ביותר עבור RedBox

השכרת הסרטים המועדפים עליך מ- Redbox On Demand כשאתה בדרכים יכולה להקל רק ברגע שאתה נרשם ל- VPN. שלושת הספקים שפירטנו למעלה הם יותר מאשר מסוגלים להבטיח גישה לשירות מחוץ לארה”ב, לכן לא אמורה להיות לך שום סיבה חוקית לפספס את הסרטים המועדפים עליך בזמן טיול.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map