ה- VPN הטוב ביותר עבור TuneIn – ביטול החסימה מחוץ לארה”ב

מציאת שירות רדיו שמציע את מגוון המוזיקה הפונה לטעמכם קל יותר בימינו בזכות האינטרנט. אתה יכול למצוא הרבה מהם באמצעות חיפוש מקוון פשוט. מעטים מאוד תואמים את האיכות שתגיע אליך אם אתה הולך על TuneIn. נחשב לנטפליקס של הרדיו, לאתר הזרמת מוסיקה בחינם יש כמה תכונות מרשימות למדי. אחת הבולטות היא שהיא תאפשר לך למצוא תחנת רדיו שמנגנת מוזיקה מכל אמן שאתה רוצה להאזין אליו. בנוסף לכך שאתה חופשי לשימוש, אתה גם לא זורק לעצמך שום פרסומות בזמן שאתה נהנה מהמוזיקה שלך.


ה- VPN הטוב ביותר עבור TuneIn - ביטול החסימה מחוץ לארה

ה- VPN הטוב ביותר עבור TuneIn – ביטול החסימה מחוץ לארה”ב

האם כוונון טוב בכל טוב?

אתה יכול לבחור ליהנות מהשירות באופן בלעדי דרך אתר האינטרנט שלהם, או לבחור באפליקציה הניידת שלהם כך שתוכל להאזין גם כשאתה בתנועה. האפליקציה זמינה למגוון רחב של מכשירים ויש לה גרסאות שיכולות אפילו לעבוד על דגמי רכב נבחרים. לשימוש באפליקציה לסטרימינג יש מספר יתרונות מעניינים ביחס לשימוש באתר. האפליקציה מאפשרת להשתמש בקריטריוני חיפוש מגוונים יותר כמו שפה, תחנות מגמות ופודקאסטים מובילים כדי לחפש תחנה. אתה אפילו יכול לראות מי עוד מבין אנשי הקשר שלך משתמש ב- TuneIn. יש גם מצב רכב שמקל מאוד על גלישה בתחנות, במיוחד כשאתה נוהג.

משתמשים המחפשים את חבילת הפרימיום שלהם מקבלים גישה למשחקי ליגת העל, 40,000 ספרי שמע ולמעלה מ- 600 תחנות מוסיקה ללא מסחר.

איפה TuneIn זמין?

למרבה הצער, השירות הושק רק למשתמשים שבסיסו בארה”ב, בריטניה וקנדה. זו מכה גדולה במיוחד למשתמשים שנוטים לטייל הרבה. המשמעות היא שהם לא יוכלו לגשת לשירות הפרימיום שלהם בחו”ל.

שירות TuneIn מסתמך על ה- IP שלך, או על כתובת פרוטוקול האינטרנט שלך כדי לקבוע אם אתה באזור הנתמך שלו. זוהי הכתובת המשמשת לזיהוי חיבור המחשב שלך באינטרנט והיא ממסרת מידע כמו המיקום והזהות שלך. כדי לגשת לשירות TuneIn מחוץ לארה”ב, בריטניה או קנדה, תזדקק לכלי שיכול להסתיר את כתובת ה- IP שלך, או לגרום לה להיראות כאילו אתה נמצא באזורים המקובלים. הזן VPN.

ה- VPN הטוב ביותר עבור TuneIn – איך VPN עוזר

לאלה שמעולם לא שמעו על המונח לפני כן, VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. למעשה מדובר בקבוצת שרתים שתוכלו להתחבר אליהם כדי להצפין את תנועת הגלישה שלכם. השרתים מבוססים באזורים שונים בעולם. אם אתה מוצא שירות שיש בו מספר לא מבוטל בארה”ב, בריטניה או קנדה, תהיה לך גישה לשירות הפרימיום של TuneIn לא משנה היכן אתה נמצא.

חיבור לאחד משרתים אלה מאפשר לך לעבור מכתובת ה- IP שלך בפועל לכתובת וירטואלית. בכך תעלו את רמת הפרטיות שלכם ותישארו אנונימיים גם אתם במצב מקוון. VPN מאפשר גם לגשת למגוון רחב של ערוצים ואתרים מוגבלים גיאוגרפיים. זה גם מסתיר את הפעילות המקוונת שלך מספק האינטרנט שלך. בדרך זו תרדד מכל ניסיונותיהם להצער את הקשר שלך. 

VPNs הטובים ביותר עבור TuneIn

כדי להבטיח שבסופו של דבר תבחר את הבחירה הנכונה, יש לנו כמה הצעות שתוכל להתחיל איתן בחיפוש. תסתכל.

1. ExpressVPN

לא כל שירותים נוטים לספק 100% מההטבות והשירותים כפי שמפורסם. ExpressVPN עם זאת, שונה. ספק VPN פרמיום זה מבוסס באיי הבתולה הבריטיים. זה מועיל לטובתו מכיוון שהאזור אינו כפוף לשום תחום שיפוט נתונים. המשמעות היא שהם אינם מחויבים לשתף את נתוני הלקוחות שלהם עם רשות כלשהי. זה מוסיף אמינות למדיניות רישום האפס שלהם.

ExpressVPN מתגאה בלמעלה מ- 2000 שרתים ברשת שלה, כלומר לא סביר מאוד לפספס שרת להתחבר אליו. יש גם סדרה של שרתים ערומים למקרה שאתה נמצא במדינה שבה השימוש ב- VPN אסור, והם מאפשרים לך להשתמש בשירות ללא גילוי. מהירויות הזרמה מהירות ואמינות, כאשר האבטחה הניתנת באמצעות הצפנת AES 256 ביט. ExpressVPN מציע גם שירות DNS חכם שמבטיח ששום דבר שלא ניתן לעקוב אחריו יישאר בכל אתר שתבחר לבקר בו. השירות מאפשר עד 3 חיבורים בו זמנית וניתן להשתמש בהם במספר מכשירים שונים. עיין בסקירת ExpressVPN שלנו לקבלת פרטים נוספים למה לצפות לאחר ההרשמה.

2. IPVanish

השנייה ברשימה שלנו היא IPVanish; ספק מבוסס ומבוסס בארצות הברית עם כ- 1500 שרתי בבעלות מלאה. ספק שירות זה נמצא בענף קרוב לשני עשורים ופיתח מוניטין של היותו ספק המספק למשתמשים שרוצים מהירות ואבטחה אמינים. IPVanish תומך גם בעד 10 חיבורים בו זמנית.

השירות תומך ללא תחרות בטרנינג, מכיוון שהוא תומך בחילופי קבצי P2P אנונימיים ואינו מציב מגבלות על תנועת P2P. זה גם אחד הבודדים שמציע פרוקסי אינטרנט SOCKS5, כלומר לא תצטרך להוריד את לקוח ה- VPN אם אינך רוצה. הספק מבטיח לא לשמור כל יומני הגלישה שלך ומאבטח את החיבור שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות. IPVanish מציע רוחב פס בלתי מוגבל, כמו גם החלפת שרתים בלתי מוגבלת, ותומך גם בפרוטוקולי VPN כמו IKEv2, L2TP ו- IPSec. כדי לראות מה עוד עומד בחנות אצל ספק זה, אתה מוזמן לעבור על סקירת ה- IPVanish שלנו.

3. NordVPN

NordVPN מבטיח חוויה עשירה יותר מבחינת מה שתוכלו לעשות עם השירות. עם נקודת מחיר הוגנת בהשוואה למה ששירותים אחרים בעלי יכולת פחות ופחות מבקשים, זה בהחלט שווה לבדוק. NordVPN, שהוקמה בשנת 2009, מבוססת מחוץ לפנמה, והדבר מקל על שמירת הפרטיות על הקשר שלך. לשירות יש מדיניות קפדנית ללא כניסה.

עם כ -4000 שרתים ביותר מ- 60 מדינות, ל- NordVPN יש כל כך הרבה כאלה עד כדי כך שיש טווח המותאם במיוחד לפונקציות מסוימות באינטרנט. ישנם שרתים שעובדים בצורה הטובה ביותר בעת סיבוב, הורדה בכמות גדולה, משחקים כמו גם סטרימינג. NordVPN מציע גם הצפנה כפולה על ידי העברת התנועה שלך דרך שני שרתים במקום אחד. מתג ההרג האוטומטי שלו לא משאיר מקום לטעויות. התמיכה שלה בבצל באמצעות VPN פירושה שתוכלו להגדיל את רמת האנונימיות שתקבלו בזמן הזרמה מהשירותים המועדפים עליכם. למבט מקיף יותר על הספק, עיין בסקירת NordVPN שלנו.

סיכום ב- VPN הטוב ביותר עבור TuneIn

רדיו אינטרנטי הוא דבר שאתה צריך לנסות אם מעולם לא חשבת לעשות זאת. אחד האתרים הטובים ביותר שאפשר לפנות אליהם לצורך חוויה נהדרת הוא TuneIn. אם במקרה אתם כל כך אוהבים את זה ובחרתם את חבילת הפרימיום שלהם, ללא ספק תזדקקו לשירות VPN כדי להבטיח שתוכלו לגשת אליו מכל מקום. כל אחד מהשלושה שפירטנו לעיל יעשה זאת. אז קדימה קרא את הסקירות המעמיקות עבור כל אחד מהספקים כדי לראות איזה מהם מתאים לך ביותר.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map