סטודנטים עוקפים חומת אש WiFi של בית הספר עם VPN כדי לשחק Fortnite

Fortnite הוא משחק וידאו פופולרי להפליא שיש בו 3.4 מיליון שחקנים פעילים והוא מניב הכנסות של יותר מ -120 מיליון דולר. במשחק יש גם שחקני משחקי וידיאו בעלי פרופיל גבוה כמו דרייק. Fortnite הוא משחק הווידיאו הפופולרי ביותר בעולם הזה כרגע. מה שמניע את המשחק הזה הוא העניין וההתמדה של הילדים שמשחקים את המשחק הזה גם כשהם צריכים ללמוד בבתי הספר שלהם. עם הגעתם של Fortnite לסמארטפונים iPhone, iPad ו- Android, התלמידים חיפשו דרכים לשחק את המשחק כשהם מחוברים לרשת ה- WiFi של בית הספר. זה לא היה אפשרי במקרים רבים בגלל העובדה שבתי הספר אוסרים באופן פעיל על שרתי Fornite.


סטודנטים עוקפים חומת אש Wi-Fi בבית הספר עם VPN כדי לשחק Fortnite

סטודנטים עוקפים חומת אש Wi-Fi בבית הספר עם VPN כדי לשחק Fortnite

סטודנטים חכמים

מאז שוחרר ניידת Fortnite הפכו השיעורים לשדה קרב עבור המורה לעומת התלמידים. עבור בתי ספר, קל לחסום גישה לתוכניות מסוימות באמצעות Wi-Fi. אבל סטודנטים חכמים מצאו דרך לעקוף את האיסורים הללו באמצעות VPNs.

בתי הספר מתקשים לאסור על תלמידים לשחק משחקים. אם רשויות בתי הספר מוסיפות שכבת אבטחה על ידי חסימת כל ה- VPN, התלמידים עדיין יכולים לגשת לפורטניט ללא תקלה. אין הרבה מה שבית הספר יכול לעשות כדי להגביל את הגישה ל- Wi-Fi לתלמידים. גישה לאינטרנט תמיד נחוצה כדי להקנות חינוך בעולם המודרני, אך ניתן להשתמש באינטרנט גם כדי לשחק במשחקים בכל מקום, אפילו בכיתות הלימוד..  

מדוע להשתמש ב- Wi-Fi של בית הספר?

התלמידים משתמשים ב- Wi-Fi של בית הספר מכיוון שהפעלת Fortnite על נתונים ניידים תמצה את מגבלת הנתונים שלהם די מהר מה שיכול להגדיל את החשבון שלהם. מכאן שהתלמידים מצאו את הרעיון החדש הזה לעקוף את ה- Wi-Fi של בית הספר בעזרת רשת פרטית וירטואלית (VPN). זהו שירות תוכנה שמשתמשים באינטרנט מפעילים כדי להסתיר את זהותם באינטרנט.

חיסכון בכסף, התחמקות מרשויות

VPNs נועדו להוסיף שכבת אבטחה שעוזרת לך להתחמק מצנזורה ולגשת למשאבים באופן מקוון באופן חופשי. לדוגמה, באמצעות VPN, אתה יכול לעקוף מגבלות אזוריות ולגשת לאתרים ואפליקציות שבדרך כלל ייחסמו גיאוגרפית באזור שלך. VPN מאלץ את החיבור שלך לנסוע דרך השרתים שלה ולעדכן כל העת את ה- IP על ידי מיסוך זה עם אחר. כאן התלמידים השתמשו ב- VPN כדי לגשת לפורטניט בבתי הספר שלהם על ידי התחמקות מחומת האש של ה- Wi-Fi של בית הספר.

ישנם מספר סרטונים באינטרנט בהם התלמידים מנגנים את Fortnite בכיתותיהם. סרטונים אלה מראים אותם גם עוקפים מגבלות Wi-Fi באמצעות שימוש ב- VPNs. כעת, זה הפך למירוץ חימוש, ברגע שרשות בית הספר מזהה VPN שילדים משתמשים בו, היא חוסמת אותו גם כן. 

באופן מפתיע, יש YouTuber שמצא דרך להתחבר למחשב האישי שלו מרחוק דרך Chromebook. ה- YouTuber הוא ילד בית ספר בן 14 עם שם המשתמש dowcwow. 

סטטיסטיקות מעניינות אחרות מראות שמעל 90% מהתלמידים בבית הספר שיחקו בפורטנית לפחות פעם אחת. התלמידים אומרים שקשה לשחק את Fortnite בכיתה, מכיוון שאסור להשתמש בטלפונים ניידים בשטח פתוח. אבל בכל פעם שהם יכולים, הם משחקים את המשחק בחופשיות בעזרת רשת ה- Wi-Fi של בית הספר.

כיצד לבטל את חסימת Fortnite בבית הספר באמצעות VPN

כל התהליך של עקיפת חומת האש של בית הספר וגישה לאפליקציות ואתרי האינטרנט שנחסמים בתהליך הוא די קל. בצע את הצעדים הבאים להפעלת Fortnite בבית הספר באנדרואיד, iPhone, iPad, PC או Mac:

  1. ראשית כל, הירשמו עם ספק שירות VPN.
  2. בשלב הבא, הורד והתקן את אפליקציית VPN באותו מכשיר שברצונך להפעיל עליו Fornite ללא הגבלה.
  3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס.
  4. מתוך האפליקציה, חבר את אחד משרתי ה- VPN הרבים.
  5. כעת תוכל לשחק Fornite בכל מקום ובכל עת, אפילו בבית הספר או בעבודה.

מבחינת ה- VPN הטוב ביותר עבור Fortnite, ExpressVPN נמצאים ממש בראש. יש להם ערבות להחזר כספי של 30 יום כמו גם רשת VPN עולמית הפרוסה ברחבי העולם. הם מציעים גם כמה משרתי ה- VPN המהירים ביותר.

מ- VPNs לשולחנות עבודה וירטואליים

התלמידים מכירים, בגלל מדיניות מחמירה של חסימת VPN, קשה למצוא VPN שאינו חסום. זה עלה לרעיון של שירות שולחן עבודה וירטואלי. תלמידים מקבלים Chromebook בחינם מבית הספר לעבודה בכיתה המשמשת כיום למשחקים באמצעות שימוש בשירותים שולחניים וירטואליים.

ל- Chromebook, לטענת התלמידים, יש תכונה מובנית המאפשרת להם להתחבר מרחוק לכל מחשב בקלות. הדרישה היחידה היא להגדיר את המחשב להזרים יישומי Chromebook. התהליך של הקמת מערכת זו הוא די פשוט, עם זאת, יש פיגור בזרם אבל התלמידים מוכנים להקריב בהמשך כדי לשחק Fortnite בבית הספר.

אף תלמיד לא נתפס בשיטה זו עד כה. שירות שולחן העבודה המרוחק של גוגל עדיין לא חסום בבתי ספר. התלמידים, בינתיים, בטוחים שהם ימצאו דרכים אחרות אם גם זה ייחסם על ידי רשויות בית הספר. היכולת לעקוף מגבלות Wi-Fi של בית הספר, לשחק את המשחק ועדיין לא להיתפס עובדת לטובת התלמידים על ידי הנעתם להמשיך לשחק במשחקים.

לדעת כמה מבקרים, זה מרתק מה התלמידים השיגו באמצעות עקיפת חומת האש של ה- Wi-Fi של בית הספר. עבורם זו חווית למידה נהדרת שתעזור לתלמידים בעתיד. להתרכז בכיתה זה גם חשוב.

תלמידים עוקפים חומת אש Wi-Fi של בית הספר עם VPN – הסתגרות

בתי ספר ברחבי ארצות הברית סיפקו שירותי Wi-Fi לתלמידים למטרות חינוכיות טובות יותר. אבל התלמידים מצאו דרכים להשתמש בשירותים בחינם אלה כדי לשחק משחקים במקום. אין הרבה מה שבית הספר יכול לעשות כדי להגביל את התלמידים לשחק במשחקים האלה. עם זאת, מערכת בה השלכות יבואו אם התלמידים לא יתרכזו בלימודים עשויים לצמצם את השימוש המיותר ב- Wi-Fi בבית הספר במידה מסוימת..

או פשוט תני להם להמשיך, חצי מהכיף שהם מרגישים לעשות משהו שהמבוגרים אומרים להם לא יותר מדי. התעלם מהנושא ואולי התלמידים החכמים ביותר יבינו שיש דברים טובים יותר עבורם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me