כיצד לצפות ב- X Factor 2018 Free Live מחוץ לבריטניה

אילו ידעתי שקיימים VPN ומוצרי DNS חכמים קיימים, כנראה שלא הייתי מפספס את גמר עונה 8 של X-Factor. לא הייתי בשום מקום קרוב לבריטניה, ובוודאי קיללתי את מזלי באותה תקופה כי ליטל מיקס, להקת הילדות האהובה עלי, ניצחה באותה עונה.


בכל אופן, מה שאני מנסה לומר הוא שכן אפשרי לצפות בכל גרסת X-Factor, באופן ספציפי X-Factor UK 2018 מחוץ לבריטניה אם אתה נרשם או VPN או DNS חכם. לא, זו לא בדיחה. כל שעליכם לעשות הוא להמשיך לקרוא כדי לגלות איך.

Stream X Factor 2017 חינם בשידור חי מחוץ לבריטניה

כיצד לצפות ב- X Factor 2018 Free Live מחוץ לבריטניה

הירשם לקבלת חשבון ITV בחינם מחוץ לבריטניה

ITV הוא השדרן האחראי של ה- X-Factor, ולמרות שכולנו יודעים שהוא ערוץ בחינם, הוא דורש ממך הקמת חשבון. בלי אחד, לא תוכל להזרים את תוכנו. לכן, עקוב אחר השלבים שלהלן כדי לרשום את חשבון ה- ITV החינמי שלך בכל מקום מחוץ לגבולות בריטניה.

 1. עבור אל אתר ITV.
 2. לחץ על ‘כניסה’.
 3. עכשיו, בחר ‘הירשם עכשיו’.
 4. הקלד את המידע האישי הנדרש מכם.
 5. עבור ‘מיקוד’, הקלד ‘WC1X 0AA’ אך לא עם הציטוטים.
 6. עכשיו, סמן את התיבה ‘תנאים והגבלות של ITV’..
 7. לחץ על ‘אני מוכן’.

לאחר מכן תקבל דוא”ל המבקש ממך אישור. אל תהססו ללחוץ על הקישור שבפנים מכיוון שזה המקום שלכם חשבון ITV בחינם יחכה. מה שנותר עכשיו זה מנוי ל- VPN או ל- DNS חכם.

זרם X פקטור עונה 15 בשידור חי מקוון באמצעות VPN

הימצאות מחוץ לבריטניה מונעת מכם את היתרון של גישה ל- ITV ולהזרמת תוכניות פופולריות כמו ה- X-Factor. כל מה שתקבל בניסיון הגישה שלך הוא שגיאה באמירה: “אנחנו מצטערים. ITV Hub זמין רק לצופים בבריטניה. ” אבל, אין צורך להרגיש רע עם הגולים והאוהדים באוסטרליה, אירלנד, קנדה וארה”ב מכיוון שיש דרך שהם יכולים להשיג את X-Factor 2018 מהמקום בו הם נמצאים.

התהליך בו אתה מתכוון לעקוף את השגיאה הגיאוגרפית כרוך בתחבולות מסוימות. השתמש ב- VPN – כלי לביטחון ברשת– זה משנה את המיקום הווירטואלי שלך וגורם ל- ITV לחשוב שאתה בבריטניה. רשת פרטית וירטואלית מנהל רשת שרתים מופץ ברחבי העולם.

כל שרת שתבחר להתחבר אליו תלוי היכן מבוסס התוכן שאתה רוצה. שמירת כתובת ה- IP המקורית שלך לא תביא אותך לשום מקום. שינוי זה לזה שתואם לשרת בבריטניה יהיה להעניק לך גישה ל- ITV. על ידי חיבור לשרת בבריטניה תוכל לעשות זאת בטל את חסימת שירותי ההזרמה והערוצים הבריטי לא משנה היכן אתה גר כרגע.

הצעדים

זה מה שעשיתי כשסוף סוף קיבלתי מנוי ל- VPN.

 1. עשיתי את המחקר שלי ומצאתי ExpressVPN להיות ה- VPN הטוב ביותר בשוק.
 2. הבא, אני נרשם לשירותי ExpressVPN.
 3. הייתה אפליקציה שהייתי צריכה הורד.
 4. מה שבא אחריו יצירת חשבון וכניסה.
 5. ואז אני הפעיל את האפליקציה והיה מפתיע מרוצה ממספר השרתים שם.
 6. אניגם עבור שרת בריטניה ומחובר אליו.
 7. הכפתור הופך לירוק וקרא “מחובר”. זה בטח אומר יש לי כתובת IP בבריטניה עכשיו.
 8. פעם ראיתי את האור הירוק, הלכתי לאתר של itv לבדוק אם זה עבד.
 9. זה בהחלט עשה. תסתכל עלי הזרמת ה- X-Factor מחוץ לבריטניה.

ה- VPN הטוב ביותר ל- X-Factor 2018

לא תגיע רחוק עם VPN שאינו ExpressVPN. הרשמה לספק זה פירושה שאתה מגיע ל בטל את חסימת כל הערוצים בבריטניה למרות המיקום שלך מעבר לים כולל BBC iPlayer, TVPlayer, Channel 4, Channel 5, וכמובן נגן ITV.

אני ממליץ מאוד להירשם ExpressVPN בגלל זה יכולות ביטול חסימת חזקות ו שירותים מעולים. שלהם ערבות להחזר 30 יום גרמה לי להרגיש יותר בנוח, ואת שלהם תמיכת לקוחות 24/7 לא השאירה שום שאלה ללא מענה. הרחב את אופקיך גם על ידי בדיקת מתחרים אחרים בשוק בטבלה זו. 

כיצד לצפות ב- X Factor 2018 חינם בשידור חי מקוון עם DNS חכם

ואילו הפונקציה העיקרית של VPN היא כדי להגן על הנתונים שלך ולהצפין אותם בזמן ביטול החסימה של תוכן, הפונקציה העיקרית של DNS חכמה היא אך ורק לעקוף מגבלות גיאוגרפיות. כתובת ה- IP שלך תישאר זהה, מה שאומר שהזהות שלך תישאר חשופה לצופים ולצדדים שלישיים.

כמו כן, ל- DNS חכם אין עסק שמצפין את הנתונים שלך. זה היה בתחילה נועד לעקוף מגבלות אזוריות ולבטל חסימת ערוצים שאינם זמינים למשתמשים. זה מפנה מחדש את התנועה דרך שרתים ייעודיים כך שתוכל לבטל את החסימה של התוכן הרצוי. כך תוכלו להשתמש ב- DNS חכם בטל את חסימת ה- ITV ובסופו של דבר סטרימינג X פקטור 2018 בחינם באינטרנט:

 1. הירשם ל- Unlocator ותיהנו מהניסיון החופשי בן 7 הימים המוצעים בחינם.
 2. אחר כך, עקוב אחר סרטי הווידיאו / הגדרה אלה להגדרת תצורת ה- DNS החכם.
 3. בדוק עכשיו אם אתה יכול גש ל- ITV על ידי ביקור באתר או השקת האפליקציה.
 4. עכשיו, היכנס באמצעות חשבון ITV.
 5. הזרם את ה- X Factor 2018 בכל מקום שאתה יכול להיות.

השתמשתי Unlocator לפני כן, ומותר לי לומר שזה הלך בצורה מושלמת. הגילוי שלי על Unlocator התרחש על ידי ניסוי וטעייה. זה היה ה- DNS החכם היחיד שהיה נכון לטענתו ואיפשר לי לעשות זאת צפה ב- ITV מחוץ לבריטניה. ה ניסיון חינם למשך 7 ימים היה הכי מנחם שהייתי זקוק לזמן מה לחשוב על המנוי מכיוון שלא הייתי בטוח ביכולותיו.

כיצד לצפות ב- X Factor 2018 חינם בשידור חי מקוון – התנתק

זה כל מה שצריך לדעת כיצד לעשות זאת הזרם את העונה ה -15 של אקס פקטור בכל מקום בעולם. סדרת הריאליטי הבריטית הצליחה מאוד במהלך השנים ואנחנו באופן אישי איננו יכולים לחכות לעונה החדשה.

כמה אתה מתרגש? האם אתה נשאב עד שאתה הולך לקבל מנוי ExpressVPN? ספר לנו מה אתה חושב בקטע התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me