החלופות הטובות ביותר עבור ExpressVPN

אמנם אני באופן אישי לא הייתי חושב על החלפת ExpressVPN, אבל יש זמנים שאתה צריך VPN לא פחות טוב, אבל במחיר נמוך יותר. אז השאלה שעומדת היא: האם יש כאלה תחליפי ExpressVPN בחינם שהם בטוחים ואמינים לשימוש? כשמדובר ב- ספקי שירותי ה- VPN הטובים ביותר, ExpressVPN מנצח את הידיים למטה, אך כמה חלופות יכולות להימצא.


אם אתה מחפש פרימיום או תחליפי ExpressVPN בחינם למחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS, Apple TV, Roku, FireStick, PS4 או Xbox One, עליך לקרוא את המאמר שלהלן.

החלופות הטובות ביותר ExpressVPN

החלופות הטובות ביותר ExpressVPN

אודות ExpressVPN

ExpressVPN הוכיחה כי היא ראויה למקומה בשוק בקרב כל ספקי שירותי ה- VPN התחרותיים האחרים. קשה להכחיש עובדה זו כאשר החברה מציעה הופעות ללא תחרות וסטנדרטים מובילים בתעשייה. היה סמוך ובטוח, עם ספק שירות כמו ExpressVPN, שלך הפרטיות נשמרת מכיוון שלא נשמרים יומני תנועה מקוונת או פעילויות. הזרמה עם ExpressVPN הופכת את הצפייה בטלוויזיה כדאית. לא זו בלבד בטל באופן חסימה את כל סוגי השירותים הגדולים כמו Netflix, Hulu, Sky Go, HBO GO, BBC iPlayer, TenPlay, Hotstar ו- Amazon Prime Video, אך גם מספקים לכם חווית סטרימינג מהירה ונטולת גמגום. ממה יכול להיות טוב יותר גלישה באינטרנט באופן אנונימי? בכנות כלום.

ExpressVPN בעצם מספק לך את האפשרות ללכת מסתערבים ברשת, באופן מסוים, ספק שירותי אינטרנט או צד שלישי לא יכולים לעקוב אחר מה שאתה עושה. זה משיג כך הסתרת כתובת ה- IP הנוכחית שלך כך שהזהות האמיתית שלך תישאר לא ידועה. אם אתה נתקל בקושי כלשהו, ​​15 שניות זה כמעט הזמן שאתה מחכה לפני תמיכת לקוחות ידידותית 24/7 עונה. ExpressVPN אולי לא הכי זול, אבל בטח אחרי שתנסו את זה תבינו שזה שווה כל שקל. זה הסקירת xpressVPN – – יעזור לך להבין את כל מה שאתה צריך לדעת על הספק.

מדוע לחפש חלופות ExpressVPN?

למרות שקשה להבין מדוע מישהו יתעלם ב- ExpressVPN, חלקם עדיין מחפשים אחר תחליף. הייתם חושבים כך מדיניות החזר של 30 יום ו יישום תואם ידידותי למשתמש היו פוגעים בניהול ביתי עם לקוחות, אך ככל הנראה, אינך יכול לרצות את כולם. אולי ExpressVPN זה לא מה שהם מחפשים, או אולי זה מחוץ לתקציב שלהם. ישנן סיבות רבות מדוע משתמשי האינטרנט מחפשים ExpressVPN תחליף, שחלקם הם:

  • תמחור יקר: עם שירות מעולה עולה עלות, ועבור אנשים רבים בחוץ, 12.9 $ לחודש אינם עניין מתוק. בואו לחשוב על זה, ולשקול את כל מה שציינו עד כה על ExpressVPN; זה במחיר סביר. אבל בסופו של דבר זה הוא של כל אחד מהם.
  • חיבורים סימולטניים: משפחה בת חמישה חברים תעריך לחבר את ה- VPN שלהם לכל המכשירים שלהם בנפרד בעת ובעונה אחת. ExpressVPN מגביל אותך לחמישה חיבורים בו זמנית, בעוד שספקי שירותים אחרים כמו NordVPN מאפשרים לסך הכל 6 מכשירים.
  • אתרים מוגבלים גיאוגרפיים: ExpressVPN מסוגל לבטל את החסימה של כל שירותי הסטרימינג הגדולים; עם זאת, מקרים של ניסיונות כושלים עשויים להתרחש מעת לעת. ExpressVPN לא ביטול חסימה של ערוץ הטלוויזיה המועדף עליך, מה שהפך את הסיבה הטובה למשתמשים לנתק את ספק השירות ולחפש את החלפתו. משתמשי ExpressVPN אינם היחידים, שכן לקוחות של ספקי שירותי VPN אחרים עשויים להתמודד עם אותה בעיה. ובכן, כאשר הם משלמים מחיר גבוה, הם לא מצפים לטעויות וחוויות שגיאה בחינם עם ExpressVPN.

אלטרנטיבות ExpressVPN בחינם

רק בגלל שזה בחינם זה לא אומר שהוא טוב. זוהי תפיסה שגויה נפוצה בקרב רבים. אתה לא יכול לסכן בלי לדעת את הנתונים האישיים והפיננסיים שלך על שירות VPN בחינם – –, כזו שחשבתם בעלת אותן תכונות כמו ה- VPNs במחיר. השורה התחתונה היא גם אם זה בחינם, זה לא שווה את זה, ויש לנו סיבות רבות שמגיבות את טענתי. בואו נסתכל תחילה על כמה VPNs בחינם שנחשבים לא בטוחים לשימוש. לאחר מכן, אתעמק בסיבות שבגללן אינני ממליץ. יש להימנע בכל מחיר מהולה, Hotspot Shield, TigerVPN ו- Spotflux.

מדוע VPNs בחינם אינם בטוחים??

לא חסרים סיבות מדוע עליכם לעשות זאת הימנע משימוש בספקי שירותי VPN בחינם אלא אם אין שום אלטרנטיבה אחרת.

  • רוב VPNs בחינם פועלים במהירות איטית.
  • משתמשים רבים נרשמים לשירות בחינם הגורם לעומס יתר בשרתים.
  • VPNs בחינם עשויים להרוויח ממכירת רוחב הפס והנתונים שלך למפרסמים של צד שלישי.
  • אין מעורבים בהצפנות, מה שאומר שהזהות שלך נחשפת באופן מקוון.
  • VPNs בחינם רושמים את הפעילויות המקוונות שלך ויודעים מה אתה עושה באינטרנט.
  • חברות אלה מעבירות קישורים לאתרים העלולים להיות זדוניים ללא הסכמתך.
  • יתכן ותוכנה זדונית נסתרת העלולה לגרום נזק חמור למידע האישי ולמכשיר שלך.

האם אתה זקוק לסיבות נוספות? מ מהירויות גלישה איטיות לרוחב פס מוגבל ופרסום ממוקד, ספקי VPN בחינם, אינם אלא כאב בצוואר. מוטב לך פשוט לשלם עבור ספק שירות. ובנימה זו, הרשו לי לרשום כמה מהחלופות הטובות ביותר ל- ExpressVPN.

החלופות הטובות ביותר ExpressVPN

1. BulletVPN

אז הם מאפשרים עד 5 חיבורים בו זמנית– לא שונה מ- ExpressVPN בתחום זה – אבל הם אכן מציעים שירות DNS חכם בחינם – – עם החבילה שלהם. זה צריך לספור משהו, נכון? אם מחויבים מדי חודש, BulletVPN בועט ב 10.9 $, מה שלא משנה את זה כל כך. BulletVPN אפליקציות ידידותיות למשתמש ותואמות עזרו למנויים לנווט באפליקציה בקלות. החברה איתנה פרוטוקולי הצפנה יכול לבטל את החסימה של חומר מוגבל גיאוגרפי ללא קשר למיקום הגיאוגרפי שלך.

הם מציעים חיבורים מאובטחים עם שרתים אמינים שיכולים לעקוף מגבלות על תוכן מכל מדינה שהיא. בידיעה שהחברה מציעה ערבות של 30 יום הכסף בחזרה, מה יש לך להפסיד? בדוק את שלנו ביקורת BulletVPN למידע נוסף.

2. NordVPN

המנוי החודשי שלהם אינו זול מדי מכיוון שהוא עולה 11.95 דולר לחודש, דולר פחות מהתמחור של ExpressVPN. עם זאת, אם אתה מנוי לתקופה מורחבת יותר, אתה מקבל את ההגנה הפרמיה שלהם ומשלם 5.75 $ על בסיס שנתי. אם אתה מתקשה לבחור באיזה מכשיר אתה הולך להקריב את פרטיותך, זכור שתוכל לאבטח את פרטיותך המקוונת בכל המכשירים שלך באמצעות NordVPN. חברה זו מאפשר עד 6 חיבורים בו זמנית.

אתה יכול לשמור על התנועה המקוונת שלך בכל מקום שאתה הולך עם שלהם אפליקציות ידידותיות למשתמש הזמינות בכל הפלטפורמות. מובטחת הגישה לאתרים ולשירותים המועדפים עליכם לא משנה היכן אתם ממוקמים, כך שתוכלו לשכוח מהגבלות גיאוגרפיות ומגבלות רוחב הפס. זה סקירת NordVPN יגרום לך לרצות להשיג VPN בהקדם האפשרי. לאחרונה פרסמנו ExpressVPN לעומת NordVPN השוואה, אם אתה הולך לראות כיצד NordVPN מתייצב מול ExpressVPN.

3. IPVanish

חשבתם ששש חיבורים בו זמנית היו מגניבים? רק חכה עד שתצאו לדרך IPVanish’s עשר חיבורים בו זמנית במכשירים רבים, וזה יתרון אדיר לספק. התמחור שלהם הוגן בעיקר, כאשר השימוש בחודש נמשך 7.50 דולר, שלושה חודשים במשך 6.74 דולר כל שנה ושנה ל 4.87 $ לחודש. בדיוק כפי שהשם מרמז, ספק שירות זה נעלם מכתובת ה- IP והזהות האמיתית שלך כאשר אתה מקוון כדי לספק אנונימיות מוחלטת למשתמשים שלה.

היעלמותם באינטרנט מאפשרת לכם לגלוש באינטרנט ככל שתרצו, שלא לדבר על, מאפשרים לכם לבטל את החסימה של אתרים ותכנים עם כל מיני הגבלות. עם כל הנאמר, IPvanish מתאימה כתחליף מצוין ל- ExpressVPN. בזה ביקורת IPVanish, תלמד הכל על IPVanish. לניתוח מעמיק באשר לאופן שבו IPVanish משתווה ל- ExpressVPN, התבונן במערכת שלנו ExpressVPN לעומת IPVanish העימות.

4. VyprVPN

יחד עם ExpressVPN, NordVPN ו- IPVanish, VyprVPN ככל הנראה הוא אחד מספקי שירותי ה- VPN הנפוצים ביותר שם. VyprVPN מציעה למשתמשים שלה מגוון של תכונות שלא ניתן למצוא בחלופות אחרות. שלהםזיקית, ‘ למשל, מספק פרוטוקול הצפנה ייחודי. GoldenFrog, החברה שמאחורי VyprVPN מציעה גם שירות העברת הודעות מוצפנת בחינם בשם Cyphr.

לניתוח מעמיק של כל מה שיש ל- VyprVPN להציע, קרא את שלנו סקירת VyprVPN. מנוי VyprVPN חודשי מתחיל בשעה 3.35 $ לחודש. למקרה שתרצה להתחבר אליו 5 מכשירים בו זמנית, עליך להוציא לפחות 5 דולר לחודש במנוי VyprVPN שלך. רוצה לדעת כיצד VyprVPN משווה ל- ExpressVPN? קרא את שלנו ExpressVPN לעומת VyprVPN השוואה.

5. Unlocator

אין זה VPN, אנו חוזרים ואנחנו, לא ספק שירותי VPN. הסיבה לכך שאנחנו מזכירים Unlocator זה בגלל שזה פרוקסי DNS חכם זה בדיוק כמו VPN- יכול לעקוף מגבלות גיאוגרפיות. עם זאת, היא לא מאמצת את אותן שיטות. Unlocator מפנה מחדש רק חלק מהנתונים החושפים את המיקום המדויק שלך דרך השרתים הייעודיים שלהם, כלומר הנתונים שלך לא נעטפים בהצפנות.

לבן פרוקסי DNS חכמה אינו מסווה את כתובת ה- IP שלך; זה עושה לספק מחירים מהירים בזמן הזרמת תוכן מדיה באופן מקוון. התמחור עם Unlocator הוא בנקודה כפי שהוא דורש מחיר של 4.9 $ תשלום חודשי עבור שירותיו. כידוע, ככל שתקופת ההרשמה ארוכה יותר כך המחיר יורד. למידע נוסף על פרוקסי DNS חכם זה, בדוק זאת סקירת Unlocator.

החלופות הטובות ביותר ExpressVPN

כל אחד מספקי שירותי ה- VPN שהזכרנו לעיל יעשה החלפות מתאימות עבור ExpressVPN. עם זאת, זה לא מערער על מה ExpressVPN עוסק. להלן עצה אחרונה, התרחק מ- VPNs בחינם; אלה חדשות רעות.

ספקי ה- VPN שציינתי יקבלו את העבודה בשבילכם. אתה חושב שרשמתי את ה- VPN הטוב ביותר? האם אתה חושב על תחליפים טובים יותר עבור ExpressVPN? אשמח לשמוע ממך, אז אל תעזוב את הדף בלי להגיב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me