השוואה בין ExpressVPN לעומת BulletVPN 2020

זה יכול להיות די קשה לבחור את ה- VPN הנכון בימינו בגלל העובדה שרבים מספקי שירותי ה- VPN המובחרים מציעים מפרט דומה. זו בעיקר הסיבה שהשקענו מאמץ להרכיב בין סקירה השוואתית זו ExpressVPN ו- BulletVPN.  מטרת ההשוואה הזו היא להקל עליכם להבין מי מהשניים מתאים לכם.


ExpressVPN לעומת BulletVPN

ExpressVPN לעומת BulletVPN

סקירה מהירה של ExpressVPN ו- BulletVPN

גם BulletVPN וגם ExpressVPN מציעים למשתמשים שלהם אפליקציות VPN קלות לשימוש הזמינות ב- PC, Mac, Android, iPhone, ואפילו מקל האש של אמזון.

ExpressVPN מבוסס באיי הבתולה הבריטיים ואילו מטות BulletVPN ממוקמים באסטוניה. אף אחת משתי המדינות לא יישמה כל חוקים לשמירת נתונים, ואינה חלק מהברית עם 5 העיניים.

שני ספקי שירותי ה- VPN הללו פועלים בהתאם למדיניות קפדנית ללא יומנים המתוארת בבירור במדיניות הפרטיות שלהם. במילים אחרות, הם לא עוקבים אחר אתרים שאתה מבקר בהם או אפליקציות בהן אתה משתמש כשאתה מחובר לשרתי ה- VPN שלהם.

ExpressVPN קיים כבר הרבה יותר זמן מאשר BulletVPN. עם זאת, השיפורים הדרסטיים שביצעה BulletVPN באתר האינטרנט שלה, מיקומי VPN, כמו גם יישומים שונים, גרמו לו לעמוד כתף אל כתף עם שירותי VPN פופולריים אחרים..

בשני שירותי VPN קיימים תכונות פרימיום כמו הצפנה בדרגה צבאית, בוררי שרת VPN בלתי מוגבלים, Kill Switch, שירות לקוחות חי ומוצרי DNS חכמים..

אמנם קל לניווט באתרי BulletVPN ו- ExpressVPN, אך התכונה היחידה שאנו מעריכים שהיא חסרה בשני האתרים היא כנרית של אחריות. בעיקרון זוהי שיטה המאפשרת ל- VPN ושירותים מקוונים אחרים להודיע ​​למשתמשים שלהם כי הוגשה להם זימון זיכרון מבלי להפר את צווי בית המשפט.

בדוק את המקיף שלנו ביקורת BulletVPN ו סקירת ExpressVPN לניתוח מעמיק של כל אחד משני ה- VPN הללו מביא לטבלה.

תמחור

חיובי BulletVPN 10.98 דולר כל חודש, 89.98 דולר על בסיס שנתי, או 54.98 דולר כל שישה חודשים. אתה חופשי לשלם באמצעות PayPal, כרטיסי אשראי, ביטקוין או העברה בנקאית, כרטיסים בתשלום מראש וארנקים אלקטרוניים.

בעוד שהניסיון החינמי שלהם קצר (יום 1), ה ערבות להחזר כספי מאפשר לך להשיג מנוי לחודש כך שתוכלו לנסות את כל החבילה. ללא קשר לתוכנית בה אתה נרשם, אתה מקבל הצפנה בדרגה צבאית, בוררי שרת ללא הגבלה ורוחב פס בלתי מוגבל יחד עם אפשרות DNS חכמה.

עם ExpressVPN, זה “אתה מקבל את מה ששילמת עליו”. ספק זה גובה מחיר פרמיום עבור שירותי הפרימיום שלו. מנויים של חשבונות ExpressVPN 12.95 $ לחודש, ו 99.95 $ לשנה, שזה רחוק ממה שנחשב לתקציב. באופן דומה, ExpressVPN מציע א ערבות 30 יום הכסף בחזרה וכן א DNS חכם אפשרות. 

הזוכה: BulletVPN 

מדיניות פרטיות

שני השירותים מבוססים במדינות בהן לא חלים דיני שמירה. המטה של ​​ExpressVPN ממוקם באזור איי בתולה בריטיים, בעוד ש- BulletVPN נמצאים אסטוניה. זה גורם להם להיות רחוקים מהישג ידם של עמותת חמש עיניים. לכל אחד מהם יש מדיניות פרטיות מסוימת, אך התוצאה הסופית זהה, הם לעולם אל תאסוף את הנתונים שלך.

על פי אתר ExpressVPN:

“ExpressVPN לא ולעולם לא רושם כתובות IP, היסטוריית גלישה, יעד תנועה ושאילתות DNS.”

בעוד ש- VPNs רבים טוענים שלא רושמים פעילויות של משתמשים, לרובם יש מאוד מדיניות רישום מפוקפקת. אבל זה לא המקרה עם ExpressVPN מכיוון שהמדיניות שלהם ברורה. ספק זה פועל בקפדנות למדי מדיניות “אין רישום”, מה שאומר שהם לא לעקוב ולא לאחסן הנתונים האישיים שלך בזמן שאתה עושה שימוש בשירותיהם.

מדיניות הפרטיות של BulletVPN היא כמו שקוף וברור ככל שיהיה. להלן האתר הרשמי שלהם:

“איננו אוספים יומני היסטוריית גלישה של משתמשים, היסטוריית חיבורים, תנועה והעברת נתונים או שאילתות DNS, ואנחנו גם לא מאחסנים יומני חיבור VPN מכל סוג שהוא. פירוש הדבר שאנחנו לא שומרים את כתובת ה- IP והיציאה של המשתמש, את כתובת ה- IP והיציאה של שרת ה- VPN, או את ניסיון החיבור ל- VPN, הקמת החיבור או תאריך ושעה של ניתוק. “

במילים אחרות, BulletVPN אינו אוסף את הנתונים שלך וגם לא שמור כל דבר מפעילות הגלישה שלך.

הזוכה: שניהם 

אבטחה

BulletVPN עושה שימוש במגוון רחב של פרוטוקולים (כולל OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 ו- PPTP), הצפנה של 256 סיביות, ו מפתחות RSA 4096 סיביות.

BulletVPN הוא VPN איכותי שיש לו מתג כיבוי, וטכנולוגיית פרטיות מובילה הנקראת מגן כדור, מה שלא מאפשר למשתמשים להתחבר לאינטרנט אם הם לא מחוברים לשרת BulletVPN מלכתחילה. יש לך את החופש להפעיל או לבטל את שתי התכונות הללו מתוך הגדרות היישום BulletVPN אך אנו מציעים להמשיך ולהפעיל אותם מכיוון שהם ישמרו על אבטחת הנתונים שלך למקרה שחיבור ה- VPN ייפול באופן בלתי צפוי.

ExpressVPN מציע גם שימושי מאוד מתג כיבוי שמנתק אוטומטית את כל התוכנות בהן השתמשת מהאינטרנט למקרה שחיבור ה- VPN שלך ייפול פתאום. ExpressVPN עושה שימוש חזק הצפנת AES 256 סיביות גם כן.

לאמיתו של דבר, כאשר ה- CIA או ה- FBI מחליטים להגן על העברת נתונים רגישים הם משתמשים הצפנת AES-256. בעוד שרוב המשתמשים לא יזדקקו ליותר מ- “OpenVPN”, ExpressVPN מציע SSTP, L2Tp / IPsec ו- PPTP תמיכה בפרוטוקול.

הזוכה: שניהם 

התקנים תואמים

לשני השירותים יש אפליקציות ייעודיות כמעט לכל מערכת הפעלה גדולה שם. זה כולל את הדומות כמו Windows, Mac, iOS, Android ועוד. עם זאת, בעזרת תכונת ה- DNS החכמה שלהם, אתה יכול לבטל את החסימה של מגבלות אזוריות על מגוון רחב של מכשירים, גם אם הם לא תואמים באופן טבעי ללקוחות VPN. בואו נסתכל באילו מכשירים כל אחד מתחרות ה- VPN המובילות הללו תומך.

BulletVPN

 • חלונות
 • מק
 • אנדרואיד
 • אייפון ואייפד
 • טלוויזיה של אמזון פייר
 • לינוקס
 • נתבים
 • קונסולות מדיה זורמות (באמצעות DNS חכם):
  • טלויזיית אפל
  • רוקו
  • טלויזיה חכמה
  • PS4
  • PS3
  • Xbox אחד
  • אקס בוקס 360

הזוכה: ExpressVPN 

שירות לקוחות

צוות תמיכה ייעודי הוא חיוני למדי עבור כל שירות מקוון וזה כולל גם ספקי VPN. אתה עלול להיתקל בבעיות כשאתה מנסה להגדיר אפליקציית VPN באחד המכשירים שלך, או שפשוט תרצה לקבל מידע נוסף לגבי מועד המינוי שלך ל- VPN. לא משנה מה המקרה, אתה רוצה שמישהו יענה על כל השאלות שיש לך.

BulletVPN מציע את האפשרויות הבאות לתמיכת לקוחות: צ’אט חי, מסד נתונים נפוץ, מדריכי התקנה, פתרון בעיות וכרטיסי תמיכה. אם אתה רוצה לשאול את צוות התמיכה של BulletVPN, אתה יכול להשתמש ב רב שפות מערכת כרטיסים. השעות בהן יגיעו התגובות משתנות בהתאם למורכבות השאלה. אתה יכול למצוא ירוק כפתור צ’אט חי בפינה השמאלית התחתונה של אתר BulletVPN. אתה יכול גם לשלוח כרטיס ישירות דרך אפליקציית BulletVPN. בקצרה, BulletVPN מציע תמיכה פרמיום 24/7 על דוא”ל או צ’אט חי.

ExpressVPN מתהדר ב פונקצית צ’אט חי 365/7/7, גם. החברה מציעה שיטות מסורתיות אחרות של תמיכה בלקוחות כולל טפסים ליצירת קשר, קטע שאלות נפוצות והודעות דוא”ל. כעת, אם תיתקל בסיבוכים כלשהם כשתבחר באחת מהשיטות המיושנות הללו, ExpressVPN יפנה אותך אל שלהם צוות תמיכה חי.

אף שירות VPN אינו מציע תמיכה טלפונית. בעוד שחלק מהמשתמשים עשויים להעדיף לתקשר את הבעיה שלהם באמצעות שיחת טלפון, ייתכן שהוא לא יספק את האמצעים הטובים ביותר לתמיכה בנושאים טכניים. לכן ככל הנראה רוב ה- VPN לא השתמשו בדרך הספציפית הזו לתמוך בבסיס המשתמשים שלהם.

הזוכה: שניהם 

מהירות ושרתים

ExpressVPN הוא אחד המעטים מספקי VPN שמציעים למעשה מהירות ואמינות. כשנבדקים, שניהם מהירויות ההורדה וההעלאה היו מהשורה הראשונה ועקבית. ספק זה מתגאה גם ברשת שרת גדולה יותר (160 מיקומים ב 94 מדינות) עם שרתים מהירים במהירות קבועה.

BulletVPN מציג את עצמו כ- VPN עם “מהירויות מהירות בוערות”. על פי הבדיקות, BulletVPN הציג מהירויות עקביות, במיוחד כאשר השתמשנו בהם מהירות גבוהה שרתים שכותרתו.

רשת השרתים שלהם ממשיכה להתרחב. מאז שבדקנו אותם לראשונה הם הוסיפו כ -21 מדינות נוספות. זה עדיין פחות ממה שמציע ExpressVPN, אבל הם בהחלט מגיעים לשם. בזמן הכתיבה, ל- BulletVPN 111 מיקומי שרתים ב 47 מדינות.

הזוכה: ExpressVPN 

ExpressVPN לעומת BulletVPN – הכרעת הדין

BulletVPN תהיה אפשרות נהדרת עבור נחל כבד או טורנט. השקיפות של הספק הופכת אותו לאפשרות אמינה עבור משתמשים בעלי מודעות לפרטיות. שלא לדבר על ההגון מפרט פרטיות ואבטחה יש לו להציע. ספק קל לשימוש זה מבטיח, אך עם כל הדברים הנאמרים, ExpressVPN הוא המנצח בהשוואה זו. זה פשוט ש- ExpressVPN מציע שירות פנטסטי הכולל מגוון רחב של תכונות הקפדות לרצות את כולם. ExpressVPN הוא מהיר, בטוח, מאובטח ואמין. אבל בסופו של דבר, אתה צריך לנסות אותם ולשפוט בעצמך. באיזה VPN אתה חושב שהיה צריך לזכות? איזה VPN היית בוחר? יידע אותנו בפרק התגובות למטה. אתה עשוי למצוא את החלופות הטובות ביותר ExpressVPN מועיל.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me