סקירת ExpressVPN – האם זה ה- VPN הטוב ביותר של 2020?

סקירה של


סקירת ExpressVPN – אינדקס תוכן

 • סקירה כללית
 • תמחור
 • שיטות תשלום
 • שרתי VPN ומיקומים
 • פרטיות ואבטחה
 • אפליקציות ExpressVPN
 • מבחן מהירות
 • שירות לקוחות
 • ExpressVPN לעומת VPNs אחרים
 • תכונות נוספות
  1. מתג כיבוי
  2. מנהרת מפוצלת
  3. MediaStreamer
 • ניסיון בחינם של ExpressVPN?
 • יתרונות וחסרונות
 • האם ExpressVPN שווה את זה?

סקירה של ExpressVPN

ExpressVPN היא כיום הספקית המובילה בענף ה- VPN. ההצלחה שלה נשענת על הופעות תכונה מדהימות שלה, כמו גם על תמיכת הלקוחות המדהימה שהיא מציעה.

מהירויות מהירות במיוחד, תמיכת לקוחות מעולה 24/7, טכניקות הצפנה בדרגה צבאית ואפליקציות לקוח ידידותיות למשתמש – כל אלה תורמים לשביעות רצונם של הלקוחות. יתר על כן, ExpressVPN שומר על מדיניות אי-יומני קפדנית המשפרת את האנונימיות המקוונת שלך. יתר על כן, אתה יכול להשתמש בתכונה לצורך סיבוב מבלי להביט מעבר לכתף שלך.

הערבות הכספית שלה למשך 30 יום היא נקודת מכירה משמעותית – מה שמקל עליך להשיג ExpressVPN, נטול סיכון.

ל- ExpressVPN תחום שיפוט מבצעי באי הבתולה הבריטית. פירוש הדבר של- VPN יש את הכוח להגן על המידע שלך מפני משטרים סמכותיים באמצעות מדיניות אפס היומנים שלו.

ערבות להחזר כספי 30 ימים
חיבורים בו זמנית 5 מכשירים
שירותי סטרימינג נתמכים Netflix, BBC iPlayer, YouTube Red, Hulu, וכל שאר הזרימות הגדולות האחרות
אין מדיניות יומנים כן
הצפנה AES 256 סיביות צבאיות
פרוטוקולים OpenVPN, L2TP-IPSec, PPTP
מאפיינים מיוחדים מנהור מפוצל של VPN, Kill Switch, מיסוך כתובות IP, DNS ידע אפס, מבחן מהירות,
שירות לקוחות תמיכה 24/7 בשידור חי
מיקומי שרת 160+ ערים בכל 94+ מדינות
מספר השרתים 3000+ שרתים
מתגי שרת ללא הגבלה
תעבורת נתונים ללא הגבלה
מכשירים נתמכים & תוספי אינטרנט Windows, Linux, Mac, iOS, macOS, Apple TV, Amazon FireTV, Xbox, PlayStation, נתבים כרום, Firefox
סמכות שיפוט VPN האי וירג’יניה הבריטית

כדי להבטיח שהשגנו נכון, החלטנו לבצע בדיקה מלאה ב- ExpressVPN. אספנו את החוויה שלנו מה- VPN וחיברנו סקירה כנה על מה שלמדנו. לכן אנו ממליצים שתמשיכו לקרוא בכדי שתוכלו לחוות כמעט את כל הטבות והחסרונות שיש ל- ExpressVPN להציע.

אפשרויות תמחור ותשלום

סקירת ExpressVPN - תמחור ותוכניות

כמו VPNs אחרים המדורגים המובילים, ExpressVPN מציעה שלוש תכניות מנוי. ולמרות ששיעורי התוכנית גבוהים לכאורה, הבה נבחן כיצד כל אחד מהם מוכר:

 • יש את תוכנית חודשית זה קורה בתאריך 12.95 דולר בכל חודש – אפשרות יקרה אלא אם כן אתה זקוק ל- VPN בפחות מחודש.
 • שלה תכנית של 6 חודשים הולך ל 9.99 $ לחודש, שהוא מחויב 59.95 דולר כל 6 חודשים – לא מומלץ.
 • סוף סוף, יש את תוכנית שנתית זה נמכר ב 8.32 דולר בכל חודש – מומלץ מאוד, מכיוון שתשלמו רק 99.95 דולר כל 12 חודשים.

אפשרויות תשלום

מבחינת אפשרויות התשלום, אתה יכול להירשם באמצעות ExpressVPN כמעט בכל אמצעי תשלום שאתה יכול לחשוב עליו. ביטקוין, פייפאל, ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס וגילוי כולם מתקבלים.

סקירת ExpressVPN - אמצעי תשלום

ערבות 30 יום הכסף בחזרה

אחריות להחזר כספי
הערבות 30 יום הכסף החזר היא ללא ספק אחת מנקודות המכירה העיקריות של ExpressVPN. בהתחשב בכך ש- VPN לא נותן תקופת ניסיון בחינם, אתה יכול להשתמש בתכונה זו כדי לקבל תחושה של מה שיש לה להציע לפני שאתה מתחייב לה לצמיתות. כל עוד תפסיק את המנוי שלך במהלך 30 הימים הראשונים למינוי, ExpressVPN יחזיר לך את הכסף שלך.

סקירת ExpressVPN – שרתים ומיקומים

מיקומי שרת ExpressVPN

ExpressVPN מתהדר בהפצה מרשימה של שרתים ומיקומים. ל- VPN יש מעל 3000 שרתים ב -160+ ערים מרכזיות, ברחבי 94+ מדינות. בעל שרתים ומיקומים כה רחבים ומופצים באופן שווה ברחבי העולם מבטיח חיבורים מהירים – מכיוון שנמנעים מעומס אפשרי בשרת ספציפי.

באותה מידה, ההפצה הרחבה של השרתים בכל היבשות פירושה שתוכל להתחבר לכל אזור גאוגרפי. יתרה מזאת, התעניינו בלימוד כי ExpressVPN מכסה אפילו מדינות מדכאות כמו סין, טורקיה ורוסיה. בין אם ברצונך להתחבר לשרת באסיה, אפריקה, אירופה, צפון או דרום אמריקה, ExpressVPN כיסה. יתרה מזאת, אנו חוזים ש- VPN רק הולך להרחיב את טווח ההגעה לכל פוטנציאל לכל אזור בעולם.

שרת וירטואלי

ראוי לציין כי ExpressVPN מחזיקה גם במספר מיקומי שרתים וירטואליים למדינות ספציפיות. שרתים וירטואליים אלה מאפשרים לך לבחור כתובת IP של מדינה מרוחקת כמו בוטאן או סרי לנקה, בעוד התנועה מנותבת לאזור אחר. המטרה העיקרית של שרתים אלה היא להבטיח מהירויות מהירות תוך שמירה על בטיחותך.

סקירת ExpressVPN – פרטיות ואבטחה

פרטיות

שמחנו לשמוע של- ExpressVPN ישנה סמכות שיפוט חוקית מאיי הבתולה הבריטיים. יתר על כן, איי הבתולה הבריטיים אינם מחויבים לא לתקנות שמירת הנתונים האמריקנית (DR) ולא לתקנות ה- DR של ה- UE – פטורים מהסכם “14 פיקוח על העיניים”. פירוש הדבר הוא ש- ExpressVPN אינו קשור לחוק כלשהו לחלוקת נתוני המשתמשים שלהם עם ממשלה או משטר כלשהו – מה שמצדיק את טענתם לקיים מדיניות ללא יומני קפדנית.

יש להודות, ExpressVPN אוסף נתוני משתמש מינימליים, אך הם משמשים רק לזיהוי וטיפול בבעיות תפעוליות. המשמעות היא ש- VPN של האי הבתולה הבריטי לא אוסף מידע אישי שעלול לסכן את פרטיותך המקוונת, לא משנה.

אבטחה

ניתן לטעון כי ExpressVPN משתמש בטכניקות ההצפנה הטובות ביותר בדרגה צבאית כדי להבטיח את הפעילות המקוונת שלך. ה- VPN משתמש בקידוד ה- AES-256 האופנתי יחד עם לחיצת היד RSA-406 כמו גם בטכניקות האימות SHA-512 HMAC. זוהי רמת האבטחה הגבוהה ביותר ש- VPN יכול לספק. יתר על כן, זהו גם רמת האבטחה המשמשת רשויות כמו ממשלת ארה”ב ומומחי אבטחה.

כמו כן, ExpressVPN מאפשר סודיות קדימה מושלמת – מפתח פרטי משותף המשתנה כל 60 שניות. טריק מערכת זה מקשה על האקרים לחדור לכל אחד מההצפנות הפעילות שלך – הכל מתאפשר על ידי החלפת המפתחות אליפטית דיפי-הלמן (ECDH).

בעוד שרוב ה- VPN המדורגים מהדירוג נוטים לשמור על תקני אבטחה כאלה – מכיוון שהצפנות גבוהות נוטות להשפיע על המהירויות באופן משמעותי, ExpressVPN הצליח איכשהו לשייך את מערכת האבטחה הרחבה שלהם למהירויות מהירות במיוחד. לא ידוע על אף VPN אחר שהוא מציע שילוב כזה של אבטחה גבוהה ומהירויות מהירות.