החלופות הטובות ביותר עבור HideMyAss

מהן האלטרנטיבות הטובות ביותר ל- HideMyAss? לספק שירות זה יש את השם המשעשע ביותר מבין כל שאר ה- VPNs. שם ככזה בוודאי יסקרן אנשים, אך האם זה יספיק לחבר אותם להתחייבות לטווח הארוך? HideMyAss יכול לעשות כל כך הרבה בשביל המהירות ומספר השרתים שלה אך מעט מאוד לפרטיות ואבטחה. עם HMA אתה יכול לבחור להיות בכל מקום בעולם ומותר לך חופש זרימה בלתי מוגבל. שירות ה- VPN שלהם מצפין את החיבור שלך כך שכל מה שאתה עושה באינטרנט מוסתר. הם מבטיחים להפוך אותך ללא מעקב ופעילות הגלישה שלך לפרטית, אף על פי שלקוחות ספקנים בנושא. בחר ספק שירותי VPN זה אם אתה נמצא במדינה אשר אוכפת צנזורה כבדה ומטילה מגבלות על תוכן מכיוון שהחיבור לשרת HMA יאפשר לך לעבור למדינה בה אתרים לא חסומים, כך שתוכל לגלוש באופן גלוי ועם זאת באופן פרטי..


אלטרנטיבה HMA הטובה ביותר

החלופות הטובות ביותר עבור HideMyAss

לא רק HideMyAss הוא חלק ממשפחת Avast – אחת מחברות האבטחה הגדולות בעולם – אלא שיש להן ניסיון של 11 שנים בעולם הרשתות הפרטיות הווירטואליות. אתה יכול להשתמש בחיבור HMA זה כדי לאבטח את האינטרנט שלך בלחיצה אחת בלבד, וזה נהדר גם לאבטחה מיידית כשאתה נמצא ב- Wi-Fi ציבורי. הם מדברים כל כך חזק על עצמם ביחס לביטחון ופרטיות כאשר ישנם רבים מהלקוחות שלהם שלא מסכימים עם טענותיהם ומחפשים אלטרנטיבות. גלה מדוע אנשים מחפשים חלופות HideMyAss במאמר שלהלן.

סיכומי החלופות הטובות ביותר של HideMyAss

ערכנו בדיקות שונות כדי למצוא את החלופה הטובה ביותר עבור HMA. להלן התוצאות:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. VyprVPN
 5. Unlocator

מדוע לחפש חלופות HideMyAss

אנשים מכירים לא משבחים את HideMyAss, עם זאת, הם לא מכחישים את העובדה שהיא מציעה רשת שרת ענקית עם שרתים בלמעלה מ -190 מדינות ברחבי העולם. למרות שספק שירות זה הוא שם גדול בשוק ה- VPN, המוניטין שלו אינו קול לחלוטין. אם יש ל- HideMyAss מוניטין גרוע מסיבות רבות. מלבד שמירת יומני נתוני לקוחותיהם, HMA מוסרת יומנים אלה לרשויות. גם איכות השירותים שלהם לא כל כך חמה, מה שיצר חוסר שביעות רצון בקרב רבים מלקוחותיה. זו הסיבה שאנשים מחפשים אלטרנטיבות HMA.

מבוסס בבריטניה

העובדה שהיא מבוססת בבריטניה פירושה של- HMA אין מעט חופש בכל מה שקשור ביומני המשתמשים. הם טוענים לספק לך פרטיות כאשר האירוניה היא שאינך יכול לסמוך על ספק השירות הזה שלך.

שירות לקוחות גרוע

תמיכת לקוחות אמורה להיות תומכת לאורך כל חווית הלקוחות. עליהם להיות מוכנים לענות על כל שאלה או שאלה שלקוחות עשויים להיות בנוגע לשירותיהם. עם זאת, התמיכה של HMA אינה עונה על שאלות טכניות קשות הנוגעות לשיטות הצפנה או מדיניות אחרת הקשורה לאבטחה.

שירותי P2P חסומים

כנראה ש- HMA אינה בחירה מצוינת עבור משתמשי BitTorrent מכיוון שהיא אינה מאפשרת חיבורי P2P. כלומר, אסור לבצע סחף חוקי.

מדיניות יומנים

השביתה הגדולה ביותר נגד HMA ProVPN היא רישום נתונים. למרות שהם לא רושמים שימוש בפועל באינטרנט, הם שומרים ביומני חיבור עם חותמת זמן במסד נתונים של עד 6 חודשים. כך שגם אם המיקום שלך מאובטח ופרטי, מישהו עם כוח משפטי יכול היה לזהות אותך בקלות.

אלטרנטיבות ExpressVPN בחינם

אם לא שמעת על שירותי VPN כמו Hola, Hotspot Shield, TigerVPN או Spotflux, אז תשמח שלא. VPNs ככאלה הם הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לפרטיותך ואבטחתך. בטח שהם נשמעים מאוד מפתים להיות חופשיים והכל, אבל כשאתה מגלה שהם מוכרים את החיבור האישי שלך, מיד תאבד עניין. חינם לא בהכרח אומר טוב, וזה אומר שאתה צריך להתרחק מ- VPNs בחינם בכל מחיר. הנה כמה סיבות לכך:

 • לרוב ה- VPN החינמי יש מהירויות בקצב חילזון בגלל עומס יתר (משתמשים רבים מנצלים דברים בחינם).
 • הם יכולים למכור את רוחב הפס שלך למפרסמים של צד שלישי.
 • הם אינם מתחייבים להצפנת תנועה, כלומר הכיסוי שלך מפוצץ באופן מקוון.
 • VPNs בחינם שומרים יומני התעבורה המקוונת שלך ועוקבים אחר פעילויותיך.
 • הם מפנים אותך לאתרים שעלולים להיות זדוניים ללא אישורך.
 • בכמה אפליקציות VPN חינמיות יש תוכנות זדוניות מוסתרות שיכולות לגנוב את הנתונים שלך על ידי שליחת דוא”ל זבל, גניבת פרטי כרטיס האשראי שלך, הפיכת המכשיר שלך לבלתי נגיש או פריצה לחשבונות המקוונים שלך..

החלופות הטובות ביותר ל- HideMyAss

אנו בטוחים ש- HideMyAss מנסה כמיטב יכולתם לשמור על פרטיותם של לקוחותיהם, אך אי אפשר להתעלם מהעובדה שהם ממוקמים בבריטניה. היותו ידוע בכך שעזר ל- FBI בלכידת שני עברייני סייבר לא גורם ללקוחות להרגיש טוב. אנשים מחפשים בעיקר חלופות של HideMyAss למטרות הגנת הפרטיות, והנה כמה מהמחליפים הטובים ביותר שלה:

ExpressVPN

הדבר החשוב ביותר שמשתמשים בבוררות כשמדובר בבחינת ExpressVPN הוא האם זה מאפשר שימוש בטורנטים והורדות P2P אחרות. התשובה היא כן, ExpressVPN מאפשרת P2P ותעבורת סיקור דרך הרשת שלה. זה גם לא מחזיק יומנים בפעילות המשתמשים שלה. כלומר, אפילו אם ExpressVPN התבקש למסור את המידע של המשתמשים שלהם, הם לא עושים זאת. ExpressVPN הוא אחד ה- VPN הטובים ביותר בסביבה, שלא לדבר על אחד המהירים ביותר. הם אפילו מתהדרים בתמיכה הגדולה של הלקוחות שלהם 24 שעות ביממה, מכיוון שהם תמיד מוכנים לענות על שאלות ודאגות של לקוחות. קרא עוד על ExpressVPN בזה סקירה. תוכל גם לבדוק את השוואת ExpressVPN לעומת HMA למידע נוסף על האופן שבו שני ספקי VPN אלה משתווים זה לזה.

NordVPN

VPN ומדיניות ללא יומני קפדנית. אבטחה היא התכונה הטובה ביותר שלהם שכן הם משתמשים בהצפנה כפולה, כלומר הנתונים שלך מוצפנים פעמיים. NordVPN לא רק מאפשר תנועה P2P אלא גם מציע מהירות הורדה מהירה, ללא מגבלות רוחב פס, ומבטיח את ההגנה על הנתונים הפרטיים שלך. הם מתייחסים ברצינות רבה לבירור תמיכת הלקוחות ואינם מותירים כרטיס אחד לא פתור. ישנן סיבות רבות מדוע NordVPN יכול להוות תחליף טוב ל- HideMyAss. קרא את שלנו ביקורת ב- NordVPN לקבלת מידע נוסף עליו.

BulletVPN

BulletVPN עומד על פי מדיניות ללא יומני ומבטיח שירות לקוחות 24/7. מדיניות הפרטיות שלהם קובעת בקפדנות כי “BulletVPN אינו אוסף יומני פעילות של כל משתמש, ואף אינו יכול לקשר מידע שנאסף אחר למשתמש ספציפי כלשהו. איננו אוספים יומני היסטוריית גלישה של משתמשים, היסטוריית חיבורים, תנועה והעברת נתונים או שאילתות DNS, וגם לא אנו מאחסנים יומני חיבור VPN מכל סוג שהוא. “אתה יכול להוריד ולהעלות קבצי P2P בפרטיות. בנוסף, ספק שירות זה מציע 5 פרוטוקולי VPN שונים OpenVPN, L2TP / IPSec, IPSec, IKEv2 ו- PPTP. זו הסיבה ש- BulletVPN מתאים להחליף טוב ל- HideMyAss. גלה עוד על BulletVPN בזה סקירה ממש כאן. 

VyprVPN

VyprVPN הוא שירות VPN מבוסס שוויץ ששמר לעצמו מוניטין טוב. זהו אחד מספקי ה- VPN הבודדים שבבעלותם כל שרת ברשת, המעניק לך אבטחה מעולה ומהירות נהדרת. עם זאת, VyprVPN שומר על יומני חיבורים בסיסיים, שנמחקים לאחר 30 יום (מעולם לא נשמרים יומני פעילות / שימוש). בסך הכל, זהו ספק שירות הוא מאובטח וידידותי למשתמש. עם VyprVPN, אתה מקבל 5 חיבורים בו זמנית (כמו גם לקבל גישה להטבות אחרות כמו זיקית, הפרוטוקול הקנייני שלנו). בנוסף, הם מציעים תמיכת לקוחות 24 שעות ביממה מה שהופך אותה לאחת התחליפות הטובות ביותר ל- HideMyAss. למידע נוסף, קרא את שלנו ביקורת ב- VyprVPN פה.

Unlocator

למרות ש Unlocator אינו ספק שירותי VPN, הוא יכול לעקוף מגבלות בדיוק כמו VPN. זהו פרוקסי DNS חכם שיכול לנצח על מגבלות גיאוגרפיות כולל שירותי סטרימינג גדולים. Unlocator מפנה מחדש רק מעט מנתוני המיקום הגיאוגרפי שלך דרך השרתים הייעודיים שלהם, כך שזה אומר שלא כל הנתונים שלך מוצפנים. אבטחה עשויה לא ללכת יד ביד עם DNS חכם כי בעצם זה לא העניין שלהם. פרוקסי DNS חכמה לא מסתיר את ה- IP שלך ולא מסווה את זהותך, אך הוא מספק מהירויות מהירות יותר בזמן הזרמת תוכן שמע ווידאו ברשת. למידע נוסף על פרוקסי DNS חכם זה, עיין בכתובת שלנו סקירת Unlocator.

החלופות הטובות ביותר ל- HideMyAss

הסיבה העיקרית לכך שתלכו על HMA נובעת מהמגוון הבלתי יאומן של רשת שרת ה- VPN שלהם. ל- HMA יש שרתים ביותר מ -190 מדינות, כך שאם אתם מחפשים שרת VPN בגינאה המשוונית, האיטי, איי קוק, לבנון, או מיקומים חריגים אחרים, HideMyAss הוא האפשרות הטובה ביותר שקיימת. למרות של- HMA תוכנה טובה ומשמשת במהירות, אבטחה אינה תכונה מובטחת. כשאנשים מחפשים VPN, הדבר הראשון שהם מחפשים זה אבטחה, והעובדה שהדבר לא הופך את ה- VPN למדי ללא תועלת. אז אם אתה מודע לאבטחה, ייתכן שתרצה לבדוק את כל החלופות שצייננו לעיל מכיוון ש- HideMyAss אינו ה- VPN לדברים מסוג זה..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me