החלופות הטובות ביותר עבור IPVanish

האם קיימת אלטרנטיבה טובה יותר עבור IPVanish? חיבורים פרטיים, חופש מקוון ושירותים טובים הם רכיבים מרכזיים של ספק שירותי ה- VPN IPVanish. אתה יכול לומר שזה ספק מאובטח משמו שכן הוא מייצג בדיוק את מה ש- IPVanish עושה. VPN זה גורם לכך שכתובת ה- IP האמיתית שלך נעלמת כך שלא זהותך או פעילותך המקוונת לא נחשפת לעיני הציבור. הנתונים שלך בטוחים עם IPVanish, וזה כנראה ההיבט החשוב ביותר של כל ספק שירותי VPN מוביל. תוכנית התמחור שלהם היא סבירה, היא לא היקרה ביותר ולא הזולה ביותר כפי שהיא נראית מרחפת באמצע השוק עם מודל התמחור שלהם. ל- IPVanish לא חסרים תכונות שנחשבות כהכרח עצום. הם מכסים את כל היסודות, האבטחה, הפונקציונליות והאנונימיות.


עם זאת, הספק עדיין לא מתייחס לרבים כשירות VPN מעורר מחשבה. כאמור בסקירת IPVanish שפרסמנו, העובדה שהיא מבוססת בארה”ב יכולה להיות מעט מדאיגה, ללא קשר להכרזת המדיניות שלהם על אפס יומני. כתוצאה ממיקומם, שיטות ההצפנה בהן הן משתמשות זהות לאלה בהן משתמש הצבא האמריקני, ומיתוג שרתים אינו מוגבל להגנה מרבית. אם אינך רוצה לבטא את דברינו על זה, אתה יכול לשאול את NBC News, Mashable, TechRadar, CNN ו- Lifehacker שממליצים בגאווה על IPVanish. על פי המדריך של טום, “IPVanish הוא שירות ה- VPN השלם ביותר שבדקנו.” עם זאת נאמר, בואו לגלות עד כמה טוב IPVanish, ומה הם ספקי השירותים העומדים בתור התחליף שלה.

חלופות IPVanish

חלופות IPVanish

סיכומי החלופות הטובות ביותר ל- IPVanish VPN

ערכנו בדיקות שונות כדי למצוא את החלופה הטובה ביותר עבור IPVanish. להלן התוצאות:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. VyprVPN
 5. Unlocator

מדוע לחפש חלופות IPVanish?

החברה בנתה בסיס לקוחות נאמן לאורך 15 שנות ניסיון, אך זה לא הפריע לאנשים לחפש אלטרנטיבות אחרות. אי תקופת ניסיון ארוכה בחינם ורק אחריות להחזר כספי למשך 7 ימים אינה כה משכנעת. מגבלת הזמן מוגבלת והיא פשוט לא מספיק זמן לאנשים להמציא את דעתם. אין שירות צ’ט או טלפון זמין לשירות לקוחות, דבר שיכול להרתיע מעט עבור מנויים לראשונה. למרות שטווח המחירים שלהם די מקובל, הוא עדיין יקר יותר ממתחרים אחרים. להלן הסיבות לכך שלקוחות מחפשים חלופות IPVanish:

 • יקר: 11.99 $ לחודש הוא יקר לעומת השירותים הבסיסיים שמציעה IPVanish.
 • ממשק לא מושך: האפליקציה לא כל כך יפה שכן ערכת הצבעים הירוקה והשחורה אינה מזמינה.
 • לא מהר: למרות מה שהם מפרסמים באתר שלהם, לדעת רבים ממשתמשיה, IPVanish אינו ה- VPN המהיר בעולם.
 • מתחיל לא ידידותי: עיצוב התוכנה יכול להיות קצת קשה לאותם חדשים אשר עדיין לא יודעים את דרכם סביב VPN.
 • Netflix חסם:  שרתי IPVanish לא מצליחים לבטל את חסימת Netflix.

אלטרנטיבות IPVanish בחינם

VPN בחינם הוא אף פעם לא אופציה. בדרך כלל, כשמשהו בחינם, איננו יכולים שלא לתהות מה התפס? המלכוד כאן הוא שהם לא אמינים ולא בטוחים. אפילו עם קיומם של ספקי שירותי VPN בחינם לגיטימיים, המכשיר שלך עשוי בסופו של דבר להוריד וירוס או שאתה עשוי להעביר את הנתונים שלך להתקפות זדוניות. אין שום סיבה שתצטרך ללכת בדרך זו כשתוכל לשלם בזול עבור ספק שירות אשר יעריך את האמון שאתה שם בהם. הנה רשימה של כמה VPNs בחינם שעליכם להתרחק מהם.

 • ספוטפלוקס
 • שלום
 • TigerVPN
 • מגן נקודה חמה

מדוע VPNs בחינם אינם בטוחים??

אתה מסכן את פרטיותך ומסכן את הנתונים שלך. זכור כי הסיבה היחידה שאנחנו מחפשים VPN היא להבטיח פרטיות ואבטחה, ששניהם לא נשמרים על ידי VPNs בחינם. להרחבה נוספת לגבי הסיבה שאסור לך בשום פנים להשתמש ב- VPNs בחינם, המשך לקרוא.

 • הם יכולים למכור את רוחב הפס שלך למפרסמים של צד שלישי.
 • הם לא מצפינים את הנתונים שלך, מה שאומר שאתה לא בטוח באינטרנט.
 • מרבית ה- VPN החינמי בחינם אטים מאוד בגלל תנועה גבוהה.
 • VPNs בחינם יומני חנות של התעבורה והפעילויות המקוונות שלך.
 • הם לוקחים אותך לאתרים שעלולים להיות זדוניים ללא אישורך.
 • בכמה אפליקציות VPN חינמיות יש תוכנות זדוניות מוסתרות שיכולות לגנוב את הנתונים שלך על ידי שליחת דוא”ל זבל, גניבת פרטי כרטיס האשראי שלך, הפיכת המכשיר שלך לבלתי נגיש או פריצה לחשבונות המקוונים שלך..
 • הם דוחפים מודעות לאתרים שאתה מבקר בהם.

אנו ממליצים אישית לשלם עבור שירות VPN ולגרום לרעיון לקבל שירות בחינם. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לחקור את שירותי ה- VPN הרבים עד שתמצא את השירות שאתה הכי נוח איתו. אם נתקלת ב- IPVanish ולא היית כל כך משוכנע בקשר לזה, אתה תמיד יכול לבדוק את האלטרנטיבות שלה.

החלופות הטובות ביותר ל- IPVanish

ExpressVPN

ExpressVPN הוא יקר יותר מ- IPVanish עם מחיר של 12.9 $ לחודש אך עם סיבה טובה. מגוון הפיצ’רים הרחב שלהם המוצע פירושו שהשירות מוקדש לכל מיני אנשים. למרות ש- ExpressVPN לא מציעים תקופת ניסיון בחינם, הם מציעים ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום. יש הרבה מה לאהוב ב- ExpressVPN, אבל ממשק המשתמש האינטואיטיבי שלהם הוא ללא ספק התכונה הטובה ביותר שלהם. ניתן להשתמש בשירות על עד חמישה מכשירים בו זמנית לעומת IPVanish שהכפילה את מספרם שלהם ל -10 חיבורי VPN סימולטניים. עם ExpressVPN, אין שירות מרכזי מדי לביטול החסימה, כולל Netflix. כך שאם אתם מחפשים תחליף ל- IPVanish שלא הצליח לעקוף את Netflix, הירשמו ל- ExpressVPN. אתה מקבל גם רוחב פס בלתי מוגבל, מהירות בלתי מוגבלת ומתגי שרת ללא הגבלה. למידע נוסף על כל התכונות שיש ל- ExpressVPN להציע, הקפד לבדוק את שלנו הסקירת xpressVPN – –.

פרסמנו בעבר ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה למקרה שתרצו לקבל תובנה טובה יותר על שני הריבועים הללו זה מול זה.

BulletVPN

הם מאפשרים עד 5 חיבורים בו זמנית – וזה פחות ממה שמציעה IPVanish – אך הם מציעים שירות DNS חכם חינמי עם המינוי שלהם.. BulletVPN עולה 10.9 $ לחודש שלא משנה את ההבדל הזה. בדומה ל- ExpressVPN, הם מציעים ערבות להחזר הכסף של 30 יום, בניגוד למשפט שבעה ימים של IPVanish. יש להם תכונה באתר שלהם המוקדשת ליכולתם לבטל את חסימת Netflix. “צפו במיידי נטפליקס האמריקאית בבריטניה, אוסטרליה, קנדה או בכל מקום אחר בעולם.” זה מוכיח עד כמה גדול הסכם החסימה של נטפליקס הוא לאנשים. הם מציעים מהירויות מהירות בוערות, ומארחים שרתים במדינות שכבה 1, וזו הסיבה שלא תחווית אובדן מהירות בקשרים שלך. לבסוף, והכי חשוב, יש להם התקנה קלה וממשק משתמש פשוט. קרא את שלנו ביקורת BulletVPN למידע נוסף על כל מה שיש לספק שירותי VPN זה להציע.

NordVPN

NordVPN הוא ללא ספק אחד מספקי השירות הפופולריים ביותר מכיוון שלא נדרש מאמץ או רקע טכני להוריד ולהשתמש בו. הערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום לא נותנת לך שום סיבה לא לנסות את NordVPN. יש להם את כל מה להציע. הם מהירים, מאובטחים במיוחד עם שפע שרתים ברחבי העולם. IPVanish הוא מאובטח, אך אינו יכול להתמודד עם הכפיל של NordVPN VPN של הצפנה ומדיניות ללא יומני קפדנית. NordVPN הוא גם אחד ה- VPN הבודדים שמצליחים לעקוף את חסימת ה- VPN של Netflix בהצלחה. עם כל התכונות המדהימות שיש לספק שירותי VPN שיש להציע, אי אפשר לומר ש -11.99 $ לחודש זה יותר מדי. סקרנו את כל היתרונות והחסרונות של NordVPN שלנו סקירת NordVPN.

VyprVPN 

VyprVPN הוא מהיר ומאיר בשימושיות שלו. זהו ספק VPN נהדר המציע ללקוחות שרתים רבים, תכונות אבטחה מעולות, תאימות נטפליקס ושירות לקוחות אמין. עם זאת, מדיניות הרישום שלהם מעט מוטלת בספק. כך שאם אכפת לכם מפרטיות וטורנינג, VyprVPN הוא לא בשבילכם. עם VyprVPN Premium תקבלו 5 חיבורים בו זמנית (כמו גם תקבלו גישה להטבות אחרות כמו זיקית, הפרוטוקול הקנייני שלנו). התוכנית הבסיסית שלהם עולה 5.00 דולר לחודש ללא מדיניות החזר. אם זה משנה, הם מציעים ניסיון חינם למשך 3 ימים. ניתוח VyprVPN מעמיק ניתן למצוא בסקירה זו.

Unlocator

למרות ש Unlocator אינו ספק שירותי VPN, הוא מבצע בשיטות שונות חלק מהפונקציות של ה- VPN. זהו פרוקסי DNS חכם שיכול לעקוף מגבלות גיאוגרפיות כולל אלה של נטפליקס ארה”ב. Unlocator מפנה מחדש רק מעט מנתוני המיקום הגיאוגרפי שלך דרך השרתים הייעודיים שלהם, כך שזה אומר שלא כל הנתונים שלך מוצפנים. פרוקסי DNS חכמה לא מסתיר את ה- IP שלך ולא מסווה את זהותך, אך העובדה שהוא מספק מהירויות מהירות יותר בזמן הזרמת תוכן אודיו ווידיאו מקוון, מפצה על כך. המנוי החודשי של Unlocator נכנס ל -4.9 $ וכמובן שכמו אצל ספקים רבים, ככל שאתה נרשם יותר, כך המחיר נמוך יותר. למידע נוסף על פרוקסי DNS חכם זה, עיין בכתובת שלנו סקירת Unlocator.

החלופות הטובות ביותר ל- IPVanish

לאלו מכם שרוצים לגלוש באינטרנט מבלי לדאוג להאקרים או פולשים, עליהם מאוד לשקול IPVanish. למרות שהוא חסר את התכונות המהודרות שמביאות אותו לשוויון שווה ביחס למתחרותיה, עלותו והשירותים מפצים על חסרונותיו. אם האבטחה היא בראש סדר העדיפויות שלך, אל תחשוב אפילו פעמיים על הרשמה לשירותי IPVanish. עם זאת, מהירויות מהירות ותכונות ייחודיות אינן האלמנטים החזקים ביותר שלהם. לסיכום, ל- IPVansih יש מוניטין מבוסס וחזק בענף והיא תספק לך את הביטחון שאתה מבקש. האם אתה חושב שיש צורך באלטרנטיבה IPVanish? הודע לנו בסעיף התגובות למטה איזה ספק שירותי VPN מבצע את ההחלפה הטובה ביותר עבור IPVanish.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me