סקירת NordVPN – שירות VPN הטוב ביותר בשנת 2020?

NordVPN הוא VPN מבוסס פנמה שמכונה לעתים קרובות על ידי האבטחה המתקדמת שלו, חופש האינטרנט והפרטיות המלאה שלו. NordVPN הוא שירות פרימיום המשלח עם המון תכונות מעולות, ההופכות אותו ל- VPN שלם. ה- VPN עובד מצוין עם נטפליקס ארה”ב כמו גם שקעי זרימה גדולים אחרים – יתרון גדול.


יתרה מזאת, בשנת 2017, NordVPN פרסמה את זה כי היא עובדת כעת בסין – אשראי לתכונה הטכנולוגית ההטשטה שלה. ברור ש- VPN ידוע כמבטיח “אינטרנט ללא גבולות”. יתר על כן, NordVPN הוסיף לאחרונה חבילת מנויים חדשה שאינה נוחה בלבד, אלא היא פועלת עד שלוש שנים.

סקירת NordVPN - שירות ה- VPN הטוב ביותר בשנת 2020?

סקירת NordVPN – שירות ה- VPN הטוב ביותר בשנת 2020?

NordVPN היא אחת מספקיות ה- VPN הפופולריות ביותר של 2020. בסקירה זו, אני אבחון את התכונות השונות ש- NordVPN מציע. אשווה גם את שירות ה- VPN מול VPNs ידועים אחרים כמו ExpressVPN, IPVanish, HMA, PIA, ו VyprVPN. ההשוואה מבוססת על מחיר, תמיכה, מדיניות החזר, מיקומי שרת, פרטיות ואבטחה. בואו נסתכל על ה- סקירת NordVPN 2020.

סטטיסטיקות מהירות

ערבות להחזר כספי30 ימים
חיבורים בו זמנית6 מכשירים
שירותי סטרימינג נתמכיםNetflix US, BBC iPlayer, Hulu, HBO, Amazon Prime, ועוד
אין מדיניות יומניםכן
הצפנההצפנת DHE-RSA-AES-256 SHA
מאפיינים מיוחדיםVPN כפול, בצל על VPN, ערפול טק, Kill Switch, SmartPlay tech, CyberSec, DNS Leak Resolver,
שירות לקוחותתמיכה 24/7 בשידור חי
מיקומי שרת61+ מדינות
מספר השרתים5400 שרתים
מתגי שרתללא הגבלה
מכשירים נתמכיםWindows, Linux, Mac, iOS, iPhone, iPad, iPod, Android, Apple TV, נתבים, Fire TV, טלוויזיה חכמה, קונסולות משחקים
סמכות שיפוט VPNפנמה

לקח לנו ימים להכין את סקירת NordVPN זו, ואנחנו ממשיכים לעדכן אותה כאשר השירות ממשיך לבצע שינויים בכל שחר מתעורר. בסקירה זו ניסינו להסתכל על כל התכונות שמגיעות עם ה- VPN, להדגיש את האזורים שאנו מרגישים שניתן לשפר, תוך ציון מדוע NordVPN שווה לנסות.

מחיר ותשלום NordVPN

תמחור

ל- NordVPN יש ארבע תוכניות לבחירה. בדיוק כמו כל ה- VPN המדורגים מהדירוג, התוכניות שלה מציעות את אותן התכונות אך שונות בתקופת המנוי.

תשלום ותמחור של NordVPN

תשלום ותמחור של NordVPN

סקרנו את כל תוכניות המחירים, והנה המשמעות של הדברים היא:

 • יש התוכנית החודשית שזה היקר ביותר וזה הולך תמורת 11.95 דולר לחודש.
 • להתקרב זה התוכנית השנתית זה קורה בתאריך 6.99 דולר לחודש, אבל אתה תהיה חיבר 83.88 דולר בכל שנה. שווה את זה רק אם אתם זקוקים לשירות למשך שנה.
 • התוכנית לשנתיים שלה מוכרת ב 3.99 $ בכל חודש ו מחויב ב- $ 95.75 בכל 24 חודשים. זה היה פעם התוכנית הטובה ביותר, אבל אתה יכול להחזיק מעמד לתוכנית החדשה שהוצגה.

סוף כל סוף, התוכנית לשלוש שנים זה נוסף לאחרונה. זו כרגע התוכנית הזולה ביותר שעוברת עליה 2.99 דולר לחודש והוא מחויב ב -107.55 דולר כל 3 שנים. יתר על כן, אנו ממליצים מאוד על תוכנית זו.

פסק דין: מבחינת מחירים, NordVPN הוא הרבה יותר זול מאשר ספקי VPN מובילים אחרים, במיוחד לטווח הרחוק.

שיטות תשלום

שיטות תשלום של NordVPN

שיטות תשלום של NordVPN

עם מרבית ה- VPN המובילים שיש כיום אמצעי תשלום מוגבלים, NordVPN מוביל את ההובלה עם מספר שיטות התשלום שלה. אפשר לטעון של- NordVPN בשותפות עם נורטון אבטחה לקבל באופן מאובטח את כל אפשרויות התשלום כולל כל כרטיסי האשראי העיקריים, AliPay, UnionPay, מטבעות קריפטו ועוד רבים אחרים. ראוי לציין כי ה- VPN כבר לא מקבל את PayPal כתשלום, ואחרי שהתייעץ עם התמיכה הטכנית המעולה שלהם, הנה מה שדיקון [הסוכן באותה תקופה] אמר:

“למרבה הצער, אנו כבר לא מקבלים תשלומי PayPal. ההחלטה להפסיק את התמיכה של PayPal התקבלה כדי לקבל שליטה מלאה על חווית הרכישה של הלקוחות שלנו ולהפחית את הסיכון האבטחי. כעת נוכל לספק מערכת תשלומים מאוחדת, בהארחה עצמית, לנהל את כל נתוני הלקוחות והמנויים החוזרים בעצמנו, במקום להעביר אותם לצד השלישי. אנו מצטערים אם הדבר גרם לך לאי נוחות. “

ראוי לציון, התרשמנו יתר על המידה מאופציית התשלום שלהם על פי cryptocurrency. אתה יכול לשלם עבור התוכנית שלך באמצעות מטבעות הקריפטו השונים תוך שמירה על פרטיותך המקוונת – אין צורך להזין מידע אישי.

מדיניות החזרים

אחריות להחזרת הכסף של NordVPN

אחריות להחזרת הכסף של NordVPN

של NordVPN ערבות 30 יום להחזר הכסף ללא ספק נקודת מכירה משמעותית. המשמעות היא שיש לך 30 יום שלם לבדוק את ה- VPN, ואם בתוך אותה תקופה אתה נתקל בבעיה שלא ניתן לפתור אותה, אתה תמיד יכול לבקש החזר. בזכות הערבות להחזר הכסף הזה, אתה יכול ליהנות ממשפט ה- VPN מבלי להסתכן בפרוטה.

פתק: לאחר דיון ממושך עם סוכן התשלומים של NordVPN, למדנו שמדיניות ההחזר של 30 יום אינה חלה אם אתה רוכש את תוכנית VPN דרך חנות האפליקציות או חנות Google Play. פירוש הדבר שתצטרך לבקש החזר כספי מהחנויות באופן ידני.

מיקומי שרת NordVPN

NordVPN מתהדר ברשת רחבה של שרתים ומיקומים – המספרים המרובים ביותר על ידי כל VPN מוביל בענף. ל- VPN יש מעל 5413 שרתים המופצים היטב על 61+ מדינות ברחבי העולם. יתר על כן, אנו צופים כי הפצת השרתים באמצעות VPN זה רק הולכת וגדלה.

ריכזנו רשימה של חלוקת השרתים באמצעות VPN זה:

 • 61 שרתים באפריקה, במזרח התיכון ובהודו
 • 513 שרתים באזור אסיה השקט
 • הקלטה 2309 שרתי ביבשת צפון אמריקה ודרום כאחד
 • ומדהימה 2571 שרתים בכל אירופה.

יש לציין כי כל שרתי NordVPN תומכים בכתובות IP משותפות וסטטיות כאחד. יתר על כן, בעוד שבעבר NordVPN לא הצליח לזהות את אזורי השרת הספציפיים, הם מציינים כעת אזורים שבהם השרתים ממוקמים.

שרתים מיוחדים

ל- NordVPN תכונה מרשימה המציעה שרתים ייעודיים שונים בהתאם למשימה שברצונכם לבצע. להלן השרתים המיוחדים:

 • אנטי DDoS: לשרתים אלו מערכת יציבות משופרת המציעה חיבור ללא הפרעה
 • שרתי IP ייעודיים: שרתים אלה זמינים רק למשתמשים בכתובות IP ייעודיות
 • שרתי VPN כפולים: שרתים אלה מספקים הצפנה כפולה. כלומר התעבורה המקוונת שלך מועברת דרך שני שרתים – לכן אבטחה כפולה.
 • שרתי P2P: שרתים אלה מותאמים במיוחד לסיבוב ושיתוף קבצים מאובטח.
 • בצל ב- VPN: שרתים מסוג זה מנתבים תחילה את התנועה שלך דרך ה- VPN לפני שהם מעבירים אותה לרשת Tor – מה שמבטיח אנונימיות נוספת.
 • שרתים ערומים: מדובר בשרתים המוקדשים למשתמשים במדינות מצונזרות מאוד. השרתים פועלים על ידי הסוואת תעבורת ה- VPN להופיע כתעבורת HTTPS רגילה כדי למנוע מגבלות.

תכונות NordVPN

אם אתם מחפשים ספק שירות VPN שמציע למשתמשים תכונות שאינן זמינות אצל אחרים, בהחלט NordVPN שווה לבדוק.

טכנולוגיית SmartPlay

SmartPlay הוא DNS חכם מיוחד עבור NordVPN שמופעל לרוב באופן אוטומטי כשאתה מפעיל אפליקציית לקוח – ומאפשר לך גישה לאתרים חסומים ותכנים מצונזרים. הטכנולוגיה SmartPlay של ה- VPN מאפשרת לשלב את היתרונות הרבים של VPN, מהירויות סופר-מהירות ויציבות מרשימה של DNS חכם. שלא לדבר על כך, התכונה קלה לשימוש. יתר על כן, העובדה שהפונקציונליות משולבת בתחילה בבסיס שרת ה- VPN פירושה שלא תצטרך לעדכן או להפעיל באופן ידני.

DoubleVPN

VPN כפול הוא מאפיין אבטחה ייחודי של NordVPN שמבטיח שכבת אבטחה כפולה. בדרך כלל, בכל פעם שאתה מתחבר ל- VPN, התעבורה שלך מועברת לשרת VPN להצפנה לפני שהיא מרגשת את האינטרנט. עם זאת, עם VPN כפול, התעבורה שלך מנהרה לראשונה לשרת VPN ראשון, ואז היא מועברת לשרת VPN שני לפני שהיא מגיעה ליעדה הסופי. התכונה מבטיחה הצפנה כפולה.

עם זאת, עליכם לדעת ש- VPN כפול מגיע למהירויות מופחתות. יתר על כן, תכונה זו אינה זמינה בכל שרתי NordVPN, אך היא זמינה ברשימה מוגבלת של שילובי כפול-הופ כגון קנדה-ארה”ב, הולנד-רוסיה, שבדיה-הולנד, צרפת-בריטניה, הולנד-בריטניה והונג קונג- טייוואן. ראוי לציין כי התכונה שימושית למשתמשים במדינות מצונזרות בצפיפות ואזורים שבהם חלות תקנות סייבר נוקשות.

CyberSec

CyberSec היא תכונה NordVPN החוסמת אתרים חשודים באופן אוטומטי כדי להבטיח שהחיבור שלך אינו פגיע להתקפות סייבר. התכונה גם מגנה עליך מפני נפילה להתקפות DDoS על ידי הרחקת שליטת הבוטנט. בנוסף, CyberSec פועלת כחוסם מודעות על ידי מניעת חלונות קופצים לא רצויים, תוכן אוטומטי להפעלה ועוד מודעות מעצבנות באתרים שונים.

מתג כיבוי

ל- NordVPN יש גם Kill Switch הזמין באפליקציות הלקוח שלו. התכונה פועלת על ידי ניתוק המכשיר מהאינטרנט בכל פעם שחיבור ה- VPN שלך נופל. מתג להרוג שימושי כשאתה רוצה להשאיר את המכשיר ללא השגחה ואינך רוצה להסתכן בהיחשפות. יתר על כן, התכונה תועיל גם לך בעת מעבר בין שרתי VPN.

בעוד שמאפיין Kill Switch נפוץ בקרב VPNs, NordVPN הביא את זה למדרגה גבוהה יותר. ה- VPN מאפשר לך להרוג את האינטרנט עבור אפליקציות ושרתים מסוימים במכשיר שלך.

פותר דליפות DNS

דליפת DNS עשויה להיות קטלנית אם אתה מחפש פרטיות מקוונת מוחלטת בזמן שאתה מחובר ל- VPN. אם היה מתרחש נזילה, פירוש הדבר ש- DNS שלך ישלח נתונים לא מוצפנים לספק האינטרנט שלך, או לכל עיניים חטטניות אחרות – מה שהופך אותך לפגיע. כדי לעקוף את הבעיה, ל- NordVPN פונקציונליות DNS Leak Resolver מיוחדת המשולבת באפליקציות הלקוח שלה. התכונה מבטיחה כי לא ידלפו נתונים מקריים דרך ה- DNS שלך. ובעוד שמשתמשים עשויים להתלונן על זיהומיות של התכונה, נראה היה כי NordVPN פתר את הבעיה, בהתחשב בכך שיש לנו אפס דליפות DNS במבחן שלנו.

בצל ב- VPN

Onion over VPN היא תכונה המאפשרת לך להתחבר לטור – נתב בצל – דרך שרת NordVPN. התכונה מאפשרת לך להתחבר לרשת Tor מבלי שתצטרך להוריד בהכרח את דפדפן הבצל. לכן לגשת לדפדפן הבצל. ראשית, עליך להתחבר לשרת Tor ברשת NordVPN.

עם זאת, זכור כי תכונה זו מקטינה את מהירויות החיבור. לכן בצל באמצעות VPN שימושי רק אם ברצונך לגשת לאתרים חסומים ולתוכן מצונזר.

פרטיות ואבטחה

פרטיות ואבטחה

פרטיות ואבטחה

אבטחה

NordVPN הוא בין ה- VPN שמשתמשים במה שנחשב לתשתית האבטחה הטובה ביותר עבור VPN ביכולתו. ה- VPN משתמש בטרנדי הצפנת DHE-RSA AES-256 SHA שילוב על זה פרוטוקול OpenVPN. פירוש הדבר הוא ש- NordVPN מעסיק את ה- הצפנת RSA-2048 וה פרוטוקול אימות HMAC SHA2-384 להבטיח שלמות. בנוסף, ה- VPN משתמש במפורסם החלפת מפתחות דיפי הלמן 3072 סיביות (DHE) – מושלם בשביל סודיות קדימה מושלמת.

כדי לשפר את האבטחה שלך, NordVPN מציע מוגבלת טכנולוגיה כפולה-הופ, המאפשר הצפנה כפולה מהנתונים שלך.

פרטיות

ל- NordVPN תחום שיפוט משפטי בפנמה – מיקום המתאים ביותר ל- VPN. יתרה מזאת, ממשלת פנמה תמיד תומכת בביטחון ברשת ובחופש מקוון. המשמעות היא שרשויות פנמה מתנגדות לאיסוף נתוני המשתמשים – ולכן תומכות מאוד ב- VPN. המדינה נמצאת גם מחוץ להישג ידם של NSA, GCHQ ומעקב אחר סוכנויות גלובליות אחרות. כל ההיבטים הללו מעדיפים את הפעולה החלקה של NordVPN במסע שלה לקיים מדיניות ללא יומני קפדנית.

ביצועי NordVPN ומהירות

התרשמנו מרמות הביצועים NordVPN. מלבד תקלות קלות עם לקוח Windows בהפעלה, לא חווינו בעיות ראויות לציון.

מבחן מהירות

בהשוואה ל- VPNים מובילים אחרים, מהירויות NordVPN מתקצרות – אך עם סיבה טובה. המהירויות המופחתות מיוחסות לרוב לשכבות האבטחה המרשימות שמציע ה- VPN. עם זאת, היינו צריכים לבצע מספר בדיקות מהירות כדי ללמוד במדויק כיצד המהירויות משתנות בשרתים שונים. כדי לספק לנו נקודת ייחוס, מבחן המהירות הראשון שלנו נעשה ללא חיבור VPN. הנה צילום מסך של התוצאות שקיבלנו:

מבחן מהירות NordVPN

כעת התחברנו לשרת שלא היה רחוק מדי מהמיקום שלנו בפועל, ותמונת המצב למטה מציגה את התוצאות שרשמנו:

מבחן מהירות NordVPN

בשלב הבא התחברנו באמצעות התכונה הכפולה-הופ. ובעוד שציפינו למהירויות מופחתות, התוצאות התבררו כטובות יותר:

מבחן מהירות NordVPN 4

לבסוף התחברנו ל Tor דרך שרתי VPN, שציפינו להציע את המהירויות הכי איטיות – עם זאת, המהירויות שרשמנו לא היו אלא מרשימות.

מבחן מהירות NordVPN 3

זכור כי אנו תמיד לוקחים את התוצאות שלנו עם גרגר מלח, זה לא הזמן למחוק את NordVPN. יתר על כן, ה- VPN עדיין מציע רוחב פס בלתי מוגבל. לכן מצערות מהירות אינן נושא המיוחס ל- VPN זה. עם זאת, NordVPN אינו מציע מנהור מפוצל שיכול לאפשר לך להשתמש ב- VPN עם כלי אבטחה אחרים.

קלות שימוש

האתר של NordVPN הוא דינאמי, והם ממשיכים להוסיף תוכן חדש באתר. מבט מהיר באתר ותחוו את התחושה המשובחת שמגיעה איתו. האתר מפרסם תמיד מהי ככל הנראה חבילת המנויים הטובה ביותר שלהם ביום – והיא תמיד נמצאת ללא הפסקה. כדי להתחיל, אתה צריך לגשת אל ‘החשבון שלי’ העמוד בתפריט העליון. כל תהליך הרישום ורכישת התוכנית אורך פחות מחמש דקות.

אפליקציות לקוח של NordVPN

לקוח שולחן עבודה

הלקוח השולחני של NordVPN מציע חווית משתמש פשוטה ופשוטה. יתר על כן, עם התחשבות בטון העצום של הפיצ’רים שמספקת אפליקציית הלקוח, זה מרשים ביותר.

מבחן מהירות NordVPN 3
לחיצה על ‘חיבור מהיר’ כפתור מחבר אותך אוטומטית אל השרת הטוב ביותר תלוי במיקומך בפועל. חיבור לשרת צריך לקחת בין 15 ל 20 שניות.

לקוח NordVPN 2

אם אינך מעדיף את חיבור מהיר אפשרות שתוכל תמיד לבחור להתחבר ידנית. כדי להשיג זאת, לחץ על שרתים דף וגלול מטה כדי להציג את רשימת המיקומים המלאה הזמינה.

לקוח NordVPN 3תוכלו גם לגשת לדף ההגדרות בו תוכלו לשחק עם התכונות הזמינות שיתאימו לחיבור שלכם. גרסת שולחן העבודה מציעה לך אפשרויות התאמה אישית שונות בהתאם למה שאתה מחפש.

לקוח NordVPN 5

לקוח נייד

ללקוח הנייד יש עיצוב דומה ובעיקר אותו תכונות כמו עמיתיו לשולחן העבודה. העבודה סביבו היא פשוטה כמו אפליקציות לקוח שולחן העבודה.

תאימות

תאימות לפלטפורמות שונות

תאימות NordVPN

NordVPN נמנה עם מיטב ה- VPNs בכל מה שקשור לתאימות שלה לפלטפורמות ומכשירים שונים. בין כמה מהפלטפורמות הנפוצות הנתמכות כוללות חלונות, אנדרואיד, macOS, iOS, Linux, ChromeOS, DD-WRT ועוד. תוספי דפדפן תואמים כוללים Chrome ו- FireFox. NordVPN תומך גם במכשירים כמו Raspberry Pi, קונסולות משחקים, טלוויזיות חכמות, מכשירי אפל, נתבים ועוד.

כדי לעזור לך לחבר כמה שיותר מכשירים בחשבונך, NordVPN מאפשר כעת לעד 6 חיבורים במקביל.

תאימות NordVPN בסין

סין היא ללא ספק מדינה קשה להשתמש ב- VPN – וזה נכון מכיוון שרוב ה- VPNs לא עובדים במדינה. לסין יש אגדה ‘חומת האש הגדולה’ מה שחוסם כל תנועה של OpenVPN – מה שמביא לרוב ה- VPN ללא תועלת.

עם זאת, NordVPN מצאה איכשהו דרך להסתובב בחומת האש הגדולה. ה- VPN הציג לאחרונה שרתים מעורפלים עבור לקוח Windows. לשרתים המעורפלים יש טכנולוגיית מצב התגנבות משולבת יחד עם טכנאי ערפול, שפועל על ידי מיסוך תעבורת OpenVPN שלה כך שתופיע כתעבורת HTTPS רגילה – ובכך להתגבר על חומות אש.

נטפליקס ארה”ב

שמחנו מאוד לדעת כי NordVPN ביטל את חסימת Netflix US ללא בעיות מצטיינות. אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי לגשת לספריית התוכן הרחבה שמציעה Netflix האמריקאית שאחרת אינה זמינה בספריית Netflix בשאר העולם. מה שכן, התוכן זמין גם באיכות Ultra-HD. מרשים, צודק?

BBC iPlayer, Hulu ורבים אחרים

באותה מידה, NordVPN משתמש בתכונת ה- DNS של SmartPlay כדי להזרים את ה- iPlayer BBC, Hulu, HBO ושירותי סטרימינג גדולים אחרים. עם זאת, זכור כי יתכן שתצטרך ליצור קשר עם שירות הלקוחות של VPN כדי לברר את שרתי הזרימה הטובים ביותר כדי לגשת לתוכן בשקעים אלה..

שירות לקוחות

ל- NordVPN מערכת תומכת לקוחות מעולה 24/7. בפרט, התרשמו מהתמיכה שלהם בצ’אט החי 24 שעות ביממה, שיש לה בן אנוש בפועל בצד השני. בסקירתנו שוחחנו עם סוכן שהיה מהיר, אדיב ונתן לנו תשובה מפורטת לכל השאלות שזרקנו אליו.

צ'אט חי של NordVPN

אם אינך רוצה להשתמש בכלי הצ’אט החי, אתה תמיד יכול לנסות את מערכת הכרטיסים שלהם. אפילו טוב יותר, אתה יכול למיין להשתמש במדריכים המסווגים של ה- VPN, תלוי באיזה נושא אתה זקוק לעזרה. חלק מקטגוריות התמיכה העיקריות שלהם כוללות חיוב, קישוריות, מידע כללי או תחילת העבודה. יש גם קטע שאלות נפוצות, מדריכי פתרון בעיות ופאנל חיפוש שבו אתה יכול לחפש כמעט כל דבר הנוגע ל- VPN.

קטע שאלות נפוצות של NordVPN

ניסיון בחינם של NordVPN

כרגע אין דרך להפיק תועלת ממשפט NordVPN בחינם. הייתה תקופה ששירות ה- VPN הפופולרי הזה הציע ניסיון חינם למשך 7 ימים. עם זאת, מכיוון שהמשתמשים היו משתמשים לרעה בכך, ניסיון חינם אינו עוד אפשרות. אבל אתה יכול להפיק תועלת מההבטחה להחזר הכסף שלהם ל -30 יום.

שורה תחתונה

מקצוענים

 • מלא מדיניות ללא יומני
 • תמיכת לקוחות 24/7
 • עד 6 חיבורי זרם זרמים
 • 5400 שרתים
 • מתג להרוג הניתן להתאמה אישית
 • VPN כפול
 • טשטוש ערפול
 • עובד בסין
 • מבטל את חסימת Netflix US
 • מהירויות מעולות
 • הצפנת All-in-One
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה

חסרונות

 • שום דבר לא ראוי לציון

סיכום

מה שמציע NordVPN הוא שירות פרימיום מלא תכונות, המיועד בעיקר לחוויה מקוונת אולטימטיבית תוך שמירה על פרטיותך ובטוחה. ה- VPN ממלא את ההייפ על ידי שילוב מצוין של תכונות ופונקציות. NordVPN ממוקמת בפנמה, שהיא יתרון גדול למסע שלה לשמור על אפס יומני. יתר על כן, ה- VPN הוא גם יציב, אמין ועובד היטב עם Netflix US כמו גם עם שקעי הזרמה הגדולים האחרים.

כל אלה הם תכונות מעולות שמספיקות בכדי לאפשר לכם לחוות את מלוא הפוטנציאל של האינטרנט. יתר על כן, ל- NordVPN יש את תוכניות המנויים הזולות ביותר בתעשיית ה- VPN, יחד עם ערבות מרשימה של 30 יום להחזר הכסף..

בקצרה, NordVPN מתקתק הרבה קופסאות, אם לא אפילו את כולן. לא משנה אם אתם מחפשים שירות VPN במחיר סביר שאותו עוקף מגבלות אזוריות בערוצי סטרימינג כמו נטפליקס האמריקאית או סתם רוצים הגן על פרטיותך ואבטחתך באינטרנט במקביל, ספק ה- VPN הספציפי הזה כיסה. אם אתם מחפשים VPN לטווח ארוך, אנו בהחלט ממליצים להשתמש ב- NordVPN. אם אתה חושב ששירות VPN זה אינו עונה על כל הצרכים שלך, אתה תמיד יכול לבדוק את חלופות NordVPN המומלצות ביותר שלנו..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map