החלופות הטובות ביותר לגישה לאינטרנט פרטי

זה אולי נראה מוזר שאני כותב מאמר שמציע חלופות ל גישה פרטית לאינטרנט, בהתחשב בכך של- PIA יש אחת מהתכונות שאנשים הכי אוהבים: זה זול. עם זאת, כמו בכל ה- VPN, אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו. אם אתה מחפש VPNs שיהיו טובים יותר כיסוי שרת גלובלי, מהירויות אינטרנט מהירות יותר, ו מיקום מאובטח יותר, המשך לקרוא וגלה מה הם החלופות הטובות ביותר לגישה לאינטרנט פרטית.


החלופות הטובות ביותר לגישה לאינטרנט פרטית

החלופות הטובות ביותר לגישה לאינטרנט פרטית

מדוע אפילו לשקול אלטרנטיבות פרטיות לגישה לאינטרנט?

גישה פרטית לאינטרנט אולי VPN פופולרי בזכות ההישגיות שלו, אבל זה לא אומר שאין כמה דברים שהשאירו לקוחות לא מרוצה. חלק גדול מבסיס המשתמשים של PIA עברו בעיות עם כמה מהם סוגיות שנדונו להלן. אז בואו נסתכל מדוע אתה מחפש VPN תחליף ל- PIA.

ביטול חסימה, ובכל זאת חסום

החלק הזה מיועד לאנשים המתגוררים בו הונג קונג. אם אתה משתמש שם ב- PIA, כדאי שתתחיל לחפש אלטרנטיבה מיד. כולנו יודעים שסין הגיעה לחשבונות מדיה חברתית ו הגביל את הגישה שלהם בתוך האזור, כולל באזור הונג קונג. אולם, ה חומת האש הגדולה של סין מגדילה את המשחק שלה כדי לחסום את מה שמשמש לביטול חסימת השירותים האלה, VPNs.

אלה הפועלים באמצעות גישה פרטית לאינטרנט בהונג קונג הם לא מצליח להתחבר מעכשיו. השירות הוא חסום לחלוטין. אה, ולאלה עם קשר מבוסס, אל תחשוב שהצלחת להערים על ספק שירותי האינטרנט שלך.

הם פשוט משחקים איתך משחקים. ספק שירותי האינטרנט שלך יראה לך שאתה מחובר, אבל אתה תהיה אין אפשרות לגשת לאתר ושירות מוגבלים.

מהירויות איטיות

PIA ידועה בזכותה מספר שרת, אבל לא במהירויות השרת שלו. לאחר ביצוע מספר בדיקות בשרתים שלהם, ראינו ש- PIA יכולה להאט את האינטרנט שלך באופן משמעותי. זה מקשה על הזרמת או הורדת הדברים מהאינטרנט.

זו לא תכונה טובה במיוחד, מכיוון שרבים מהמשתמשים מתוסכלים ממנה מהירויות אינטרנט איטיות. כתוצאה מכך, הם עלולים בסופו של דבר לבטל את השימוש ב- VPN בכלל, שכולנו יודעים שהוא מאוד מאוד רע.

כיסוי גלובלי חלש

גישה פרטית לאינטרנט מתהדרת 3400 שרתים ומעלה, אבל הם לא באמת נמצאים בכל העולם. למעשה, אתה יכול אפילו לומר שיש ל- PIA הגביל את השרתים שלו לרוב העולם המערבי, עם כמה חריגים ב- אסיה והמזרח התיכון. השרתים של PIA אל תכסה את אפריקה כשלם; גם לא עושה זאת רוסיה ולא סין.

אמנם זה אולי לא נראה כמו עניין גדול כל כך, אבל ככל שאתה קרוב לשרת, כך השרת מגיב מהר יותר. גיימרים באופן ספציפי עשוי לבחור להסתכל על PIA. השירות לא ממש תומך בשרתי משחקים מהירים במקומות הקרובים לכמה משווקי המשחקים המקוונים הגדולים ביותר (אסיה, המזרח התיכון, רוסיה).

מבוסס בארצות הברית

זה הוא א בעיה גדולה עבור משתמשי PIA, ומסיבה טובה. ה ארצות הברית דוחף מאוד לדעת הכל על כולם (שלום, 5 עיניים).

לאחר PIA שבסיסה בארה”ב פירושו שהוא נופל תחת סמכות השיפוט של ארה”ב. זה אומר שניתן יהיה להורות על בית המשפט להתחיל מעקב אחר נתוני הלקוח בכל זמן. אם זה צו איסור פרסום, המשתמשים אפילו לא ידעו ש- PIA החל רשום את הנתונים שלהם, וזה לא בדיוק מה שאתה רוצה מ- VPN.

אין תמיכה בצ’אט בשידור חי

כמו שכל משתמש VPN יודע, לפעמים דברים תפסיק לעבוד. כשזה קורה, אתה צריך לדעת שתוכל לפנות לאמון שלך צוות תמיכת לקוחות ולקבל את התיקונים הדרושים לך בהקדם האפשרי. עם גישה פרטית לאינטרנט, זה לא ממש המצב.

PIA אין אפשרות לצ’אט חי, מה שאומר שהוא לוקח רק תלונות לקוחות באמצעות אימייל. בעוד שצוות התמיכה בלקוחות עושה כמיטב יכולתו להשיב לכל כרטיסי התמיכה במועד, זה לא מהיר כמו אפשרות צ’אט חי.

החלופות הטובות ביותר לגישה לאינטרנט פרטית

אני לא מתכוון לשקר, PIA הוא לא שירות VPN רע, אבל זה יכול לעשות טוב יותר. העניין הוא שיש VPNs שכבר “עושים יותר טוב”. לכן, במקום לחכות ל- PIA שיאחד את המעשה שלהם (מה שבסופו של דבר יעלה את המחיר ב- VPN), הנה רשימה של ספקי VPN שעושים בדיוק את מה שאתה רוצה שהם:

ExpressVPN

כיסוי ExpressVPN

מושיט את ספק ה- VPN הכי טוב שיש שם. ExpressVPN עשוי להיות יקר יותר מאשר ספקי VPN אחרים, אבל זה שווה כל שקל.

ל- VPN יש כיסוי שרת גלובלי (2000+ ב 94 מדינות). זה נחשב לאחד ה- VPN הטובים ביותר עבור שמירה על מהירויות האינטרנט שלך, מה שהופך אותו למושלם הורדת / הזרמת VPN – -.

באשר לפרטיות, ExpressVPN מבוסס על איי בתולה בריטיים, מתחום השיפוט של ארה”ב, היכן שיש אין חוקים לשמירת נתונים. הוא מציע תכונות פרטיות אחרות כגון מתג כיבוי, המסיים את חיבור האינטרנט שלך אם רשת ה- VPN נכשלה. ExpressVPN מספקת גם ללקוחות הגנת דליפות DNS ו- WebRTC, וכמה פרוטוקולי אבטחה, כולל OpenVPN.

לבסוף, יש לו א תמיכת לקוחות 5 כוכבים צוות שאתה יכול לדבר איתו באמצעות צ’אט חי ומייל. אתה יכול לקרוא את סקירה מלאה של ExpressVPN – – כאן, אבל בואו נדבר על איך זה מתקן את הבעיות שהיו לכם עם PIA:

מקצוענים

 • חמישה חיבורים במקביל
 • רשת שרתים גלובלית (3000+ ב 90+ מדינות)
 • MediaStreamer (DNS חכם)
 • מדיניות רישום אפס
 • הצפנה בדרגה צבאית
 • תמיכה בצ’אט חי
 • מהירויות מאוד מהירות
 • אפליקציות קלות לשימוש

חסרונות

 • קצת יקר

פרסמנו גם מדריך השוואה שיעניק לך תובנה טובה יותר על האופן בו PIA מתמודדת עם ExpressVPN.

BulletVPN

כיסוי BulletVPN

הבחירה השנייה לאלטרנטיבות הגישה הפרטית הטובה ביותר היא BulletVPN. BulletVPN אינו יקר כמו ExpressVPN, אך הוא עדיין אורז אגרוף את כל התכונות שיש לה להציע.

ממוקם ב אסטוניה, BulletVPN לא צריך להתמודד עם חוקי שמירת נתונים או מציק 5 עיניים. הספק אינו כל כך גדול, אך הוא השפיע מאז שעלה לראשונה בשוק. זה גם אחד מספקי ה- VPN הבודדים שיכולים גש לנטפליקס, למרות היותו חדש.

אמנם ספירת השרתים של BulletVPN די נמוכה בהשוואה ל- VPNs אחרים ברשימה זו, אך עדיין עולה על PIA על ידי כיסוי של יותר בעולם מבחינת השרתים. ל- PIA אין כמעט שרתים מחוץ ל- אירופה וצפון אמריקה, ואילו BulletVPN מקפיד על הפצת שרתים מקיפה יותר.

המוטו של BulletVPN הוא “מהירות כדור.” עם VPN זה, מהירות האינטרנט שלך בקושי משתנה, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור סטרימינג או סוער (הנתמך על ידי BulletVPN).

לבסוף, ל- BulletVPN יש אפשרות צ’אט חי לתמיכה בלקוחות, וצוות שעובר מעל ומעבר כדי לעזור לכל לקוח.

אכפת לדעת יותר? זו הסיבה ש- VPN של Bullet מופיע ברשימת האלטרנטיבות הפרטיות שלי לגישה לאינטרנט:

מקצוענים

 • שרתים ביותר מ- 30 מדינות
 • שרתים מהירים לסטרימינג וסיבוב.
 • מבוסס על אסטוניה (אין חוקים לשמירת נתונים)
 • תמיכה מהימנה בצ’אט חי 24/7
 • ניתן לגשת לנטפליקס
 • יכול בקלות לעבוד סביב חומת האש הגדולה

חסרונות

 • שלושה חיבורים בו זמנית

NordVPN

כיסוי NordVPN

אלטרנטיבה נהדרת נוספת לגישה לאינטרנט פרטית היא NordVPN. לא רק NordVPN נחשב ל ספק בר השגה, אבל זה גם מעבר לוודא שהפרטיות שלך נשמרת.

NordVPN מתמקד רבות בביטחון ופרטיות. זו הסיבה שהיא מספקת לך שתי טכנולוגיות שאף אחד מ- VPNs האחרים לא מציעים. ראשית, אתה מבין “VPN כפול” שמצפין את הנתונים שלך לא פעם אחת אלא פעמיים באמצעות שני שרתי VPN נפרדים.

לגבי השנייה, יש לך CyberSec, הטכנולוגיה העליונה, שמונעת כל תוכנות זדוניות, וירוסים או תוכנות זדוניות מלפלוש למכשיר שלך בכל עת.

אתה יכול לקרוא הכל על התכונות שלהם, כמו קידוד SSL ​​של 2048 סיביות, בסקירה המלאה הזו. כשמדובר בתיקון 5 הבעיות העיקריות של PIA, NordVPN:

מקצוענים

 • 5000+ שרתים ביותר מ- 60 מדינות
 • שרתים אופטימליים לסטרימינג, P2P וטור
 • מבוסס על פנמה (אין חוקים לשמירת נתונים)
 • שישה חיבורים בו זמנית
 • תמיכת לקוחות מהשורה הראשונה
 • SmartPlay (DNS חכם)

חסרונות

 • מהירויות מהמורות בכמה שרתים.

VyprVPN

כיסוי VyprVPN

ידוע בפרוטוקול הזיקית שלו, VyprVPN הוא ה- VPN האחרון ברשימה חלופית PIA זו. ל- VPN זה מאות שרתים מסביב לעולם, פרוטוקולי אבטחה מובילים, ונקודה אחת של א מדיניות ללא יומן.

כן, ה- VPN הזה לא שומר יומני על פעילויות הגלישה שלך. לא שהוא צריך בכל מקרה מאז שוויץ היא אחת המדינות שאוכפות חוקים עליהן להגן על חופש הביטוי של התושבים שלהם.

אם זה לא מספיק, תוכלו לבדוק את כל הדברים הרבה תכונות רבות כאן, ולקרוא כיצד זה עולה על PIA כאן:

מקצוענים

 • 700+ שרתים ביותר מ- 70 מדינות
 • שרתים בבעלות פרטית
 • מהירויות מאוד מהירות
 • ממוקם בשוויץ, ובו חוקים שמגנים על פרטיותם של משתמשי האינטרנט.
 • תמיכה בצ’אט חי 24/7
 • פרוטוקול זיקית
 • VyprDNS (פרוקסי DNS חכם)

חסרונות

 • חיבורים סימולטניים על בסיס מנוי. (שלוש / בסיסיות, חמש / פרימיום)

האם יש חלופות VPN בחינם ל- PIA?

הגרסה הקצרה: לא. בעוד ש- PIA אולי לא ספק ה- VPN הטוב ביותר שיש, אם אתה מחפש להחליף אותו ב- VPN בחינם, אתה לא עושה לעצמך שירותים.

כפי שציינתי לעיל, אתה תמיד מקבל את מה שאתה משלם עליו כשמדובר ב- VPN. אם אתה לא ממש משלם על כלום, למען האמת אתה כנראה לא מקבל שום דבר בתמורה. VPNs בחינם הם מסוכן להשתמש, וכדאי להתרחק רחוק מהם ככל האפשר. אם אתה תקוע בין לדבוק עם PIA או ללכת על VPN בחינם, PIA היא בהחלט האפשרות הטובה יותר שלך.

מדוע VPNs בחינם אינם בטוחים??

יש רשימה ארוכה של סיבות מדוע יש להימנע מכל מחיר VPN בחינם, שחלקם הם:

 • יש הרבה שירותי VPN בחינם תוכנות זדוניות מוסתרות זה נועד לגנוב את הנתונים שלך. הם יכולים להיות מועברים אליך באמצעות דוא”ל ספאם, גניבת פרטי כרטיס האשראי שלך, חסימת הגישה למכשירים שלך או פריצה לחשבונות המקוונים שלך..
 • שירות VPN בתשלום המצהיר כי הוא אינו עוקב אחר הנתונים שלך. עם זאת, VPN בחינם אינו עושה זאת. VPNs בחינם הם לרוב מזויפים לחלוטין, כמו יותר מ- 75% מהם אוספים את הנתונים שלך.
 • שירות VPN בחינם יכול מכור את רוחב הפס שלך למפרסמים של צד שלישי. למעשה, רוב ה- VPN החינמי מציין בבירור כי הם חולקים מידע על משתמשים עם חברות אחיות.
 • שרתי VPN בחינם כל כך עמוסים עד שכמעט תמיד תצטרך להתמודד מהירויות אינטרנט איטיות.

הנה העניין, אני מבין שההבטחה לדרך בחינם לשמור על אבטחת הנתונים שלך ולגשת לאתרים חסומים גיאוגרפיים היא גדולה. זה גם סופר לא מציאותי. אירוח ותחזוקה של שרת, אפילו 1, הוא יקר מאוד.

אם VPN אינו גובה דמי מנוי כדי שתוכל לשלם עבור אותו שרת, אתה יכול להמר על הכל הנתונים שלך הם מקור ההכנסה העיקרי שלהם.

אלטרנטיבות פרטיות לאינטרנט – מחשבות סופיות

בעוד PIA הוא VPN נהדר אתה יכול להשיג בלי לשלם הרבה כסף, זה עדיין נופל על היבטים שונים. כשיש רשימה כה רחבה של חלופות פרטיות לאינטרנט, למה להישאר עם PIA? ל- VPN שציינתי מעל כולם יש המון תכונות שונות זה מבדיל אותם מ VPNs אחרים.

אני מציע לעבור את הביקורות האישיות שלהם או לעשות מחקר משלך. לא משנה מה תבחרו בסופו של דבר, זכרו זאת באמצעות VPN, אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו. כמה דולרים מיותרים נוספים יכולים לעלות לך בפרטיותך, או אולי גרוע מזה. בחר באפשרותך ויידע אותי בקטע התגובות למטה. אולי אוכל לעזור לך לצאת עוד יותר.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me