סקירת TorGuard 2020

TorGuard הוא VPN ידוע בענף עם סט מרשים של שרתי רשת. היא מתמחה במתן שירותי פרטיות מקוונים כגון מאובטחים מיילים, פרוקסי ו VPN. יתר על כן, TorGuard היא בחירה מצוינת עבור סיקור אנונימי ו שיתוף קבצים P2P מאובטח. זה מסביר מה המונח ‘טורמשתמע מ- TorGuard – לא קשור לפרויקט Tor – אלא מצטיינת בהצעת מוצרים הקשורים לפרטיות.


סקירת TorGuard

בנוסף, TorGuard אוניות עם מפרטי מוצר מרשימים כולל בחירה 3000+ שרתים מעל 55 מדינות, מאפשר עד חמישה חיבורים במקביל, תומך OpenVPN, OpenConnect, L2TP, SSTP, או פרוטוקולי IPSec. ה- VPN מציע גם אפשרויות התגנבות מרובות כמו ערפול OpenVPN, Stunnel, OpenConnect, כמו גם Shadowsocks – כדי להימנע מחסימה..

סטטיסטיקות מהירות

ערבות להחזר כספי7 ימים
חיבורים בו זמנית5 מכשירים
שירותי סטרימינג נתמכיםאף אחד
אין מדיניות יומניםכן
P2P מותרכן
SmartDNSכן
הצפנהAES מתקדם 246-bit
אימותSHA-512
הצפנת לחיצת ידModp8192
פרוטוקולי VPNOpenVPN, L2TP-IPSec, IKEv2, OpenConnect
מאפיינים מיוחדיםשרתי התגנבות, מתג להרוג, BitTorrent, P2P מותר, הגנת דליפות DNS, טשטוש מעייפות
שירות לקוחותתמיכה 24/7 בשידור חי
מיקומי שרת68+ ערים ברחבי 55+ מדינות
מספר השרתים3000+ שרתים
מכשירים נתמכיםחלונות, לינוקס, macOS, iOS, Android, נתבים
סמכות שיפוט VPNנוויס, מערב הודו

יש לציין כי מהירויות מהירות, שירות אמין ואנונימיות חזקה הם בין התכונות המובילות ש- VPN מבטיח. בדקנו ל- VPN כדי לגלות כיצד הוא מתמודד מול מתחרותיה בענף. בואו נגלה איך זה הלך.

אפשרויות תמחור ותשלום

תמחור של TorGuard

ל- TorGuard ארבע תוכניות מנויים ברורות המשתנות בתקופה המוצעת להם. אתה יכול לרכוש את התוכנית החודשית, הרבעונית, חצי שנתית או את התוכנית השנתית, בהתאם לתקציב שלך. עם זאת, TorGuard גרם לנו להבין שככל שתקופת המנוי שלך ארוכה יותר, כך העסקה תהיה טובה יותר – כלומר הנחות גבוהות על התעריפים. ניסינו לפצל את שיעורי התוכנית כמוסבר להלן:

 • התוכנית החודשית מוכרת ב 9.99 $ לחודש – וזו ללא ספק התוכנית היקרה ביותר – אז אלא אם כן אתה רוצה את ה- VPN עד חודש, אנו ממליצים עליה.
 • התוכנית הרבעונית הוא שיפור של הקודם, וזה עולה 19.99 $ מחויבים לאחר כל שלושה חודשים. זו התוכנית המועדפת על פי TorGuard, אבל מה שמנע ממך להסתכל הלאה.
 • התוכנית חצי שנתית מככב מחדש בשעה 29.99 $ מחויבים בכל חצי שנה. התוכנית בת 6 חודשים היא חסכונית אך לא כל כך גבוהה.
 • סוף כל סוף, התוכנית השנתית זה קורה 59.99 $ בשנה. זו ללא ספק עסקה טובה יותר מרוב VPNs שמציעים. לכן, אלא אם כן ברצונך להשתמש ב- VPN למשך מספר חודשים, אנו ממליצים לרכוש תוכנית זו.

שיטות תשלום

אפשרויות תשלום

ל- TorGuard מערכת מרשימה של אפשרויות תשלום. הם מקבלים את כל אפשרויות התשלום העיקריות כולל כרטיסי אשראי, פייפאל, Cryptocurrency, Wall Payment, בנוסף ל PayGarden. שמחנו מאוד שלהם מטבע מוצפן אפשרות תשלום שמשמעותה אתה יכול לשלם עבור תוכנית מבלי לחשוף את זהותך.

ניסיון חינם למשך 7 ימים

TorGuard הוא בין מספר ה- VPN המובילים המציעים ניסיון ללא סיכון של השירות שלהם. לכן, אם יש לך ספקות לגבי TorGuard, אתה תמיד יכול להשתמש בניסיון הניסיון בחינם כדי להרגיש את השירות שלהם, לפני שתשדרג לתכנית פרמיה..

מדיניות החזר כספי למשך 7 ימים

יחד עם המשפט החינמי שלהם, הוא הבטחת כנה חזרה למשך 7 יום. TorGuard מבטיח להחזיר את כספך במסגרת 7 הימים הראשונים מיום הרכישה אם אתה לא מרוצה מהשירות שלהם. למרבה הצער, מדיניות ההחזר חלה רק על שירותי ה- VPN, הדוא”ל או ה- Proxy שלה ואינה כוללת רכישה של IP ייעודי.

הערה: TorGuard מזהיר שאם אתה משתמש ביטקוין כאפשרות לתשלום, אז ההחזר הכספי ייקבע מראש לפי שווי השוק של המטבע בזמן ההחזר. לפי TorGuard, הכל Cryptocur מטבעות אינם בבעלות אף גורם ממשלתי; לכן הם נוטים לתנודות לאורך תקופה קצרה.

שרתים

TorGuard מחזיק בכרטיס תחרות נגד VPNs מובילים עם כיסוי השרתים הרחב שלה. ה- VPN מציע למעלה מ- 3000 שרתים ב- 68+ מיקומי שרת, המופצים על פני 55 מדינות מסביב לעולם. TorGuard עבד קשה לאורך השנים כדי להבטיח שלא חסר לך שרת בכל פינה בעולם שאליה אתה רוצה להתחבר. השרתים שלהם מכסים כמעט את כל היבשות הגדולות כולל צפון ודרום אמריקה, אירופה, אסיה, אוקיאניה ו אזורים באפריקה. TorGuard מתהדר גם בפרוקסי מהיר

רשת ה- VPN והפרוקסי המהירה ביותר המופעלת על ידי שרתי 3K + Gigabit עם רוחב פס בלתי מוגדר

TorGuard מחזיקה גם בכרטיס הכרטיס התחרותי שלא כל VPNs יכולים להתפאר בהם – שרתי ההתגנבות. באופן אידיאלי, “שרתי התגנבות” הם מושלמים למשתמשים במדינות מצונזרות בכבדות כמו סין ואיראן. בזכות שרתי התגנבות, אזרחים בארצות אלו יכולים סוף סוף ליהנות מחופש מקוון בלתי מוגבל.

מאפיינים

שרתי התגנבות

TorGuard מציעה שרתי התגנבות שיאפשרו לך להשתמש באפליקציות מקוונות לעסק שלך – כמו Dropbox, VoIP, Google Apps ושירותים דיגיטליים אחרים. משמעות הדבר היא שאתה יכול להשתמש ב- VPN התגנבות כדי לגשת לתוכן מוגבל ללא קשר למיקומך. באופן אידיאלי, VPN התגנבות מסכה את עצמה כדי להופיע כתעבורת HTTPS רגילה, המאפשרת ל- TorGuard שלך להישאר ללא גילוי אפילו על ידי בדיקת מנות עמוקה.

חוסם פרסומות

TorGuard מציעה תכונה של Adblocker ביישומי לקוח לנייד וגם לשולחן העבודה. לאחר שתפעיל את התכונה, היא תחסום מודעות שתאפשר לך לשמור על פרטיות הנתונים שלך. יתר על כן, ל- Adblocker יכולות להיות שיפורים משמעותיים במהירות שלך על ידי מחיקת מודעות מעצבנות שמנקזות גם את רוחב הפס של החיבור. התכונה יכולה גם להגן מפני עקיפה של מעקב אחר מודעות שרובו מונטיזציה ומשותפת עם צדדים שלישיים. לכן, אנו חושבים שפרטיות ה- VPN והחסימת מודעות של TorGuard הם תערובת מושלמת!

IP VPN אנונימי

בכל פעם שאתה מנסה לגלוש באינטרנט; כתובת ה- IP שלך מעקב על ידי מודעות, אתרי אינטרנט ושירותים דיגיטליים אחרים. לאחר חשיפת כתובת ה- IP שלך, יישומים ואתרים אלה יכולים לקרוא את המידע שלך. עם זאת, TorGuard מציעה פיתרון באמצעות פונקציונליות ה- IP של אנונימיות VPN. התכונה מקצה לך IP אנונימי המסווה את המיקום והזהות הפיזיים שלך – ומאפשר לך להישאר פרטית ובטוחה.

הצפנה עדכנית

TorGuard מספק את ההצפנה והפרוטוקולים המתקדמים ביותר בענף ה- VPN. הם משתמשים בהצפנת AES-256 בטכניקות האימות של SHA-512. TorGuard מציעה גם פרוטוקולים חזקים וייחודיים כמו מנהרה, OpenVPN, SSTP, כמו גם מנהרות SSH. רמות אלה של פרוטוקולי הצפנת אבטחה לוקחות את האבטחה של TorGuard לעתיד.

בטל חסימת אתרים, אפליקציות ומשחקים

אתרי חדשות, שירותי סטרימינג, אפליקציות ומשחקים עוקבים אחר כתובת ה- IP שלך ומקצים תוכן על סמך המיקום הפיזי שלך. עם זאת, TorGuard מציג בפניכם מגוון של מיקומים בעולם אליהם תוכלו להתחבר; ולחוות תוכן מרגש ללא מגבלות.

פרטיות ואבטחה

פרטיות

TorGuard עבר לאחרונה ארגון מחדש של חברות וכעת הוא משולב ב- נוויס, אי קטן יותר של סנט קיטס ממוקם ב איי הודו המערבית. ככזה, TorGuard מציית לחוקי שמירת נתונים קפדניים שהוטל באזור. עם זאת, כפי שנכתב במדיניות הפרטיות שלה, TorGuard לא שומר יומנים משירותיו – VPN או Proxy. בסך הכל, אנו יכולים לומר כי TorGuard בטוח לשימוש.

TorGuard מציע את כלי להגנה מפני דליפות WebRTC, אך תצטרך להפעיל זאת באופן ידני. למעשה, אפליקציות לקוח של TorGuard מציגות הערת אזהרה שהיא עלולה להביא לבעיות במהלך חיבור מחדש. עם זאת, תכונות כמו מתג כיבוי, IPv6, ו הגנת דליפות DNS תמיד מופעלים כברירת מחדל. TorGuard מציע גם App Kill תכונה המאפשרת להרוג אפליקציות מסוימות אם חיבור ה- VPN נופל – לקוח הטורנט הוא יישום כזה.

לרוע המזל, TorGuard זכתה גם לביקורת על כך שאפשרויות מתג ההרג שלה מסובכות מעט. לדוגמה, ישנן מספר אפשרויות כגון ניהול מצב ממשק, הרגת אפליקציות ו”מתג להרוג זרוע לאחר חיבור מוצלח ראשון. ” כל אחת מהאפשרויות הללו מציגה תפריטי משנה נפרדים, מה שמקשה על משתמשים מתחילים להתמודד. לכן, אם חסר לך מספיק ניסיון בתכונות מתקדמות אלה, אנו מציעים לך להתעלם מהן.

אבטחה

בסקירתנו, שמנו לב כי TorGuard משתמש ב- טכניקת הצפנה 128 סיביות כברירת מחדל. עם זאת, אתה יכול בקלות לצבוט אותו ל- הצפנה מתקדמת של 256 סיביות בעמוד הראשי של לקוח שולחן העבודה. בעוד ששתי טכניקות ההצפנה הללו נחשבות לבטוחות, אנו ממליצים שתבחר באפשרות 256 סיביות – מכיוון שהיא נחשבת לרוב ככיתה צבאית. בנוסף, TorGuard מעניק לך מספר אפשרויות עם טכניקות האימות שלה כמו SHA1, SHA256, ו SHA512. אחת מהאפשרויות הללו עובדת בצורה מושלמת עם מפתחות RSA של 2048 סיביות בנוסף ל סודיות קדימה מושלמת. ראוי לציון, ה- אימות SHA1 האפשרות נמצאת על סף שליפול על ידי ה- VPN.

אם אתה משתמש בלקוח השולחן של TorGuard, אנו מציעים לך להשתמש OpenVPN או OpenConnect. OpenConnect הוא טק VPN ל- SSL שטורגארד מעניק הערכה גבוהה – בטענה “זה נותן למשתמשים את היכולת להשיג את רוחב הפס הגבוה ביותר, לשפר את המהירויות ולהימנע מהמתרגשות רוחב הפס של ספקי האינטרנט.” הסיבה לכך היא שרתי OpenConnect של TorGuard עוברים דרך שנייה מנהרת SSH, המשתמשת ב- טכניקת הצפנה של 256 סיביות כברירת מחדל.

ביצועים

בכל פעם שאנחנו מבצעים את בדיקות המהירות שלנו, אנו עושים כמיטב יכולתנו להישאר אמפיריים. השתמשנו בכלי המקוון המהיר ביותר לביצוע בדיקות המהירות שלנו. מוקדם יותר, סקרנו כי TorGuard מתהדרת ברשת ענקית של שרתי מהירות מהירים. לכן, בחלק זה ניסינו לגלות כמה מהר המהירות משתנה באזורים שונים.

בהפעלה הראשונה שלנו, בדקנו את המהירויות ללא חיבור VPN כדי לקבוע אמת מידה לבדיקות שלנו. הנה התוצאה הראשונית שאספנו:

מבחן מהירות

כעת התחברנו למיקום שרת קרוב וערכנו בדיקת מהירות נוספת. תראו כמה המהירות הייתה:

מבחן מהירות 3

בניסוי שלנו בדקנו עם שרתים מרוחקים והתוצאות שקיבלנו היו מרשימות. אם אתה בוחן את התוצאות שלהלן, אתה יכול לראות שלמרות שמהירויות ההורדה ירדו מעט, הן פוצו עם עלייה במהירויות ההעלאה..

מבחן מהירות 2

תוך התחשבות כי TorGuard ידוע בזריזות שיתוף קבצים P2P, אנו חושבים ש התוצאות היו נהדרות.

קלות שימוש

TorGuard נקרא בסיסמה המפורסמת שלו – שירותי הגנה על פרטיות מקוונים – מה שאומר שהוא מציע שירותים דיגיטליים מרובים באמצעות א תשתיות מוגנות היטב. מיד אתה פותח את דף האתר של TorGuard; תראה תמונת רקע יפהפיה המכילה מידע על הסבר עצמי. ה- VPN מציג את תמיכת המכשירים הרב-פלטפורמת שלו, ניסיון חינם למשך 7 ימים, קישור ל – הורד את אפליקציית הלקוח של TorGuard וקצת מידע טקסט אודות הבטחות הפרטיות שלו.

שורת התפריטים העליונה שלה מציגה את כל המוצרים שמציעה TorGuard כולל VPN אנונימי, פרוקסי, VPN עסקי, דוא”ל, ממש כמו נתבים. תפריט הכותרת התחתונה מציג קישורי טקסט רלוונטיים לדפים שונים באתר ה- VPN.

מתחילים

VPG של TorGuard מציעה לך דרכים רבות להתחיל בשירותיה – וכולם ישרים קדימה. אתה יכול להתחיל בניווט אל ‘VPN אנונימילחץ על הקטע ‘קבל עכשיו את TorGuardאו שתוכל לבחור לפתוח את הלחצן ‘הצטרף עכשיוכפתור; הכל נמצא בדף הבית. לאחר שתפתח את אחד מהקישורים האלה, תידרש לבחור את החבילה שברצונך לרכוש לפני שתמשיך. לאחר מכן תוכל להוריד את אפליקציית הלקוח שאתה מעדיף.

פתק: TorGuard מעניקה לך אפשרות לרכוש שרת מסוג מסוים כולל שרתי IP או Streaming או ייעודי ייעודי. TorGuard מאפשר עד 5 חיבורים במקביל, אך ניתן גם להתאים את מספר המכשירים המחוברים בעלות לא מבוטלת. עם זאת, אם אתה עוקב אחר צרור ה- VPN או ה- Proxy הרגיל, עליך להתעלם ממעגלי החיוב שאתה עשוי לראות בקטע של תחילת העבודה. הסיבה לכך היא שהמחירים בפועל יבואו לידי ביטוי על העגלה.

אפליקציות לקוח TorGuard

לקוח שולחן עבודה

לקוח TorGuard

מיד לאחר שתסיים את תהליך ההתקנה, תפגוש את החלון הראשי של אפליקציית שולחן העבודה. עם זאת, האפליקציה מתוארכת לאסתטיקה אך מציעה מספר אפשרויות חיבור.

אמנם זה אולי נראה קשה, אך ניתן להתחיל בעבודה עם אפליקציית שולחן העבודה. לדוגמה, המסך הראשי מאפשר לך לבחור את סוג מנהרה, יציאה, פרוטוקול ו סייפר המתאים ביותר לדרישות שלך. ברגע שאתה מקיש התחבר, אתה תהיה מחובר ל- השרת הכי זמין; תלוי במיקומך. אתה יכול גם ללחוץ בחר שרת לבחור את מיקום השרת המועדף עליכם. יתר על כן, השתמש ב- סנן התפריט הנפתח כדי לגשת לאזורים ספציפיים ולבודד ‘שרתי התגנבות‘ גם כן.

בפעם הראשונה שתתקין את אפליקציית שולחן העבודה של TorGuard, תתבקש לעשות זאת הזן את פרטי הכניסה שלך להתחיל. האפליקציה מחברת אותך אוטומטית השרת הטוב ביותר – אתה אמור לראות סדרה של התראות אדומות אשר מעדכנות אותך בתהליך החיבור. פעם ירוקמחוברמופיעה ההודעה ואז תוכלו להמשיך לגלוש בצורה מאובטחת.

ליישום הלקוחות של TorGuard יש מספר הגדרות לבחינתנו שלדעתנו יהיו חדשות בברכה אם אתה משתמש מתקדם. כדי לגשת אליהם – ראשית, עליך להתנתק מהשירות – ואז תראה א הגדרות נוספות קישור שיופיע על המסך הראשי. ברגע שתלחץ עליו ייפתח חלון נפרד חדש אשר ייתן לך גישה לדף ההגדרות. הדף מאפשר לשנות את מספר אפשרויות החיבור, כמו גם הגדרות תצוגה.

יש לציין כי הגדרות אלה יועילו רק למשתמשים מתקדמים, אך הן עשויות להיות מהממות אם אתה מתחיל – לכן אנו מציעים לך להתעלם מהם.

אפליקציית לקוח לנייד

לקוח נייד

למרבה המזל, האפליקציה הסלולרית של TorGuard היא בעלת עיצוב מינימליסטי משופר בהרבה, בניגוד למקביליהם השולחניים. בעוד ששני הלקוחות חולקים את הרעיון העיצובי, האפליקציה למובייל היא אינטואיטיבית יותר, נוחה לשימוש ומפקדת על מראה פרימיום. ההתחלה עם האפליקציה קלה; אתה צריך להתחבר ואז לחץ התחבר להשתמש בשירות. זה לוקח פחות מחמש שניות ל להתחבר או להתנתק.

כמו מרבית ה- VPN המובילים, TorGuard מצויד ביכולת לבחור באופן אוטומטי את השרת הזמין הטוב ביותר – אפשרות שמגיעה לשימוש כשאתה ממהר. אחרת, אם ברצונך להתחבר למדינה ספציפית, הקש על שם שרת מוצג בדף הבית כדי לגשת אל השלמה רשימת שרתים. שלא כמו מתחרותיה, TorGuard לא סיווגה את השרתים שלה בהתאם ליכולות המיוחדות שלהם – נניח, סטרימינג – אבל הם מציעים אפשרות להעדיף את השרתים הטובים ביותר שלך לגישה קלה יותר..

בדיוק כמו לקוח שולחן העבודה, האפליקציה לנייד מציעה רבים אפשרויות חיבור שאתה יכול למצוא ב- דף הגדרות. יתר על כן, כדי לגשת לתכונות שלה, לחץ על סמל הגדרות בצד השמאלי העליון של היישום. לאחר שתפתח את קטע ההגדרות, תבחין כי לאפליקציה יש הרבה פחות אפשרויות מאלו הזמינות בלקוח שולחן העבודה. עם זאת, אתה יכול לשנות את פרוטוקול, סוג החיבור כדי להשיג את דרישות החיבור שלך. עם זאת, שוב, אנו ממליצים כי אם אינך בקיא בהם, השתמש ב- אפשרויות הגדרת ברירת מחדל.

תאימות

תאימות עם נטפליקס

עם רוב VPNs מתקשים בנטפליקס, זה תמיד להיט ולהחמיץ האם השרתים שלהם יעבדו עם שקעי הזרימה. בדקנו את TorGuard עם שרתי ארה”ב אבל לא היה מזל. ברצף, ניסינו גם לפתוח חלק משירותי הסטרימינג הגדולים כמו HBO ו- Amazon Prime אבל נכשל. המשכנו לקבל שגיאת פרוקסי בכל פעם שניסינו להזרים. השרתים בבריטניה גם לא הצליחו לאפשר לנו גישה ל- BBC iPlayer גם כן.

באופן אידיאלי, היית רוצה ש- VPN פופולרי כזה יהיה בראש שירותי הסטרימינג, אבל אתה טועה. ראוי לציון, נראה כי ככל ש- VPN פופולרי יותר, כך הם הופכים למטרה יותר עבור נטפליקס ומקביליה. יתר על כן, אנו חושבים שמאז TorGuard ממצבת את עצמה כשירות הטוב ביותר עבור חובבי הביוב, אולי אין לזה את הדחף לזרמי שירות.

תאימות בסין

שמחנו ללמוד כי TorGuard השקיע משאבים רבים בכדי לאפשר למשתמשים סין לגישה לתוכן מצונזר וביטול חסימת אתרים. ה- VPN ממליץ לך תמיד להשתמש בו מסומנים שרתי התגנבות כדי לאפשר לך לעבור על חומת האש הגדולה של סין. שרתי התגנבות הללו מותאמים באופן אופטימלי כדי לעבור על חומת אש של Deep Packet Inspection (DPI) בדומה לאלה המשמשים ספקי שירותי אינטרנט בסין ובמדינות אחרות שצונזרו בכבדות..

בנוסף, אנו מציעים כי בעת השימוש בשרתי Stealth, עליך להשתמש גם בתכונה Stealth Proxy שניתן למצוא בכרטיסייה Proxy בכרטיסיית ההגדרות של לקוח שולחן העבודה שלך..

שירות לקוחות

אם תיתקל בבעיות עם מוצרי TorGuard, תצטרך את כל העזרה והתמיכה שתוכל לקבל. במצבים כאלה, אתה תמיד יכול לנווט אל עמוד התמיכה באתר VPN – שם תהיה לך גישה ל- בסיס ידע עצום. דף העזרה מכיל מספר תיעוד אודות שונות בעיות פתרון בעיות. תוכלו למצוא קישור ישיר אליו ערוץ יוטיוב שם הם עדכנו מגוון רחב של הדרכות וידאו כדי לעזור לך לפתור סוגיות אלה. TorGuard יש גם במקום פופולרי שאלות נפוצות, ו פורום קהילתי שם אתה יכול להתייעץ עם netizens אחרים.

יוטיוב

אם אתה מעדיף להתייעץ ישירות עם סוכן, אתה יכול להשתמש בו מערכת כרטיסי דוא”ל, או שתוכל לבחור להשתמש ב- שירות צ’אט חי. שוחחנו עם סוכן בפלטפורמת הצ’אט החיה וגילינו שהוא אדיב ובקיא בידע. עם זאת, עם התחשבות בכלי הצ’אט החי שלהם במיקור חוץ של צד שלישי, זה עלול לגרום ל הפרת פרטיות. לכן, אם זה הופך לבעיה, אתה תמיד יכול להשתמש בהם מערכת כרטוס דוא”ל – הסוכנים יעשו זאת לחזור תוך דקות.

תמיכה בזמן אמת

שורה תחתונה

מקצוען

 • אבטחה איתנה
 • יומני אפס מוחלטים
 • מהירויות מהירות
 • הכי טוב לסיקור
 • שיתוף קבצים P2P
 • עובד בסין
 • תמיכת לקוחות 24/7
 • אפשרויות התגנבות

חסרונות

 • יקר למדי
 • לא מבטל את החסימה של Netflix ושירותי סטרימינג אחרים
 • לקוח שולחני תאריך

סיכום

TorGuard מכוון את שירותיו למשתמשים מתקדמים שרובם סיקור אנונימי. נראה כי אספקת אפשרויות ההגדרות הרבות בלקוח השולחן העבודה, והמערך העצום של שרתים – המותאמים ביותר לטורנות – הופכים אותה לבחירה מושלמת לאנונימיות. אף כי TorGuard אינו תומך בזרם, הם מציעים מהירויות מהירות במיוחד שהם אידיאליים עבור שיתוף קבצים P2P מאובטח.

עם זאת, לא התרשמנו מאפליקציית הלקוחות השולחניים שלהם. אנו חשים מאוד ש- VPN מסוג זה צריך לפחות לספק ‘העכבר מעלהסברים על הגדרות מורכבות. עם זאת, עם התחרות ההולכת וגוברת בענף ה- VPN, אנו צופים כי TorGuard בקרוב תחדש את האפליקציה למראה נקי ואינטואיטיבי – ממש כמו האפליקציה לנייד.

אם אתה משתמש שאחרי VPN שיכול לבטל את החסימה של אתרים במדינות מצונזרות מאוד כמו סין, איראן וכל איחוד האמירויות הערביות; TorGuard היא הבחירה המושלמת שלך. בזכות זה אפשרויות התגנבות, TorGuard יכול לחדור חומות אש עקשניות כאלה. עם זאת, אם אתה מחפש שירות שיכול לבטל את חסימת שקעי ההזרמה הגדולים כמו Netflix, iPlayer כמו גם אמזון פריים, תצטרך לחפש במקום אחר. במקרה כזה, עדיף שתבחר באחת מהחלופות TorGuard האלה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map