האלטרנטיבות הטובות ביותר עבור TorGuard

TorGuard הוא עדיין רלוונטי כמו שהיה מזה עידנים; זה אולי נראה קצת מיושן, אבל הוא עדיין נותן שירות טוב מסיבות רבות. TorGuard הוא ספק VPN שלא קשור TOR, דפדפן האינטרנט העמוק. ה”טור “ב- TorGuard מתייחס לשטפים. אז אם אתה מחפש את ה- VPN הטוב ביותר לביצוע טרנינג, TorGuard סיפק אותך. הם מהירים ומקטע התמיכה בלקוחות אינו מועיל. TorGuard הוא VPN סופר מאובטח העושה שימוש בשיטות הצפנה חזקות, מה שמסביר מדוע לא ניתן לאתר דליפות. גם הם לא מתחברים. בנוסף למדיניות המחמירה ללא כניסה, Top Guard כולל הגדרת VPN משותפת להגברת האנונימיות. Torguard אולי יש הרבה תכונות שאנשים אוהבים, אבל יש כמה פרצות שמניעות את הצרכנים לחפש אלטרנטיבות.


החלופות הטובות ביותר עבור TorGuard

החלופות הטובות ביותר עבור TorGuard

החלופות הטובות ביותר של TorGuard – סיכום

ערכנו בדיקות שונות כדי למצוא את החלופה הטובה ביותר עבור TorGuard. להלן התוצאות:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. VyprVPN

חלופות VPN בחינם

VPNs בחינם הם לא-אין. לא משנה כמה שבור אתה יכול להיות, VPN בחינם לעולם אינו הפיתרון. כל הנקודה של קבלת VPN היא להשיג אבטחה, אבל אתה תזרוק אבטחה מהחלון אם תבחר להירשם לספק שירותי VPN בחינם. רבים מאפליקציות ה- VPN הללו כמו Hola, Hotspot Shield, TigerVPN ו- Spotflux עלולים לחבל בפרטיותך ובביטחונך מכיוון ששום דבר אינו בחינם. כשאתה נרשם ל- VPN בחינם, מה שאתה באמת עושה זה לסכן את הנתונים והמידע האישי שלך. זו הסיבה שלעולם אסור לך לפנות ל- VPN בחינם.

מדוע אלטרנטיבות בחינם אינן טובות

לדברי ריאן אולרי, סגן נשיא המרכז לחקר האיומים ב- WhiteHat Security בסנטה קלרה, קליפורניה, “ככל שהעלות של האפליקציה נמוכה יותר, כך גדל הסיכוי שיש להם בעיות אבטחה.” וזו הסיבה שהיא מאמינה שטענתה נכונה.

 • VPNs בחינם הם איטיים להפליא בגלל תנועה גבוהה במיוחד.
 • לעומת VPNs לגיטימי, ספקי שירות בחינם אינם מצפינים את הנתונים שלך.
 • הם מפגיזים אותך מוסיף להרוויח הכנסות.
 • VPNs בחינם שומרים יומני התעבורה המקוונת שלך ועוקבים אחר פעילויותיך.
 • הם מפנים אותך לאתרים שעלולים להיות זדוניים ללא הסכמתך.
 • הם מוכרים את המידע האישי שלך למטרות רווח.
 • בכמה אפליקציות VPN חינמיות יש תוכנות זדוניות מוסתרות שיכולות לגנוב את הנתונים שלך על ידי שליחת דוא”ל זבל, גניבת פרטי כרטיס האשראי שלך, הפיכת המכשיר שלך לבלתי נגיש או פריצה לחשבונות המקוונים שלך..

למה צריך אלטרנטיבה ToGuard?

ישנן סיבות רבות לכך שהצרכנים מחפשים אלטרנטיבות של TorGuard. מלבד מהירות שרת ממוצעת, ספק זה התמודד עם האשמות בגניבה. הוסיפו לזה, בבסיסכם בארצות הברית והציעו רק 5 חיבורים בו זמנית. הרשו לנו להסביר מדוע:

חמישה חיבורים סימולטניים

ניתן לחבר בסך הכל 5 מכשירים באמצעות חשבון TorGuard אחד בו זמנית, וזה פחות ממה שמציעים ספקי שירותים אחרים. מה שמגביל בחיבור ל- TorGuard הוא שאם תחבר את המכשירים שלך לאותו שרת, תצטרך לבחור פרוטוקולים שונים עבור חיבורי ה- VPN..

הרחבת VPN.ac פוטנציאלית

בשנת 2015 פרסמה VPN.ac בלוג שחושף את הדמיון בין סיומת הדפדפן שלהם לבין התוסף של TorGuard. הקוד היה כמעט זהה, ומשמע כי ייתכן כי TorGuard גנב לכאורה את סיומת ה- VPN שלהם. TorGuard מיהר להתנצל ולבצע את השינויים הדרושים כדי להתחמק מהאשמות.

תחום השיפוט בתוך 14-עיניים

נראה כי TorGuard בבעלות חברה בשם VPNetworks LLC, כלומר הם ממוקמים בארה”ב. העובדה שהם ממוקמים בארה”ב פירושה שהממשלה יכולה לבקש מחברות VPN לטפל במידע שיש להם על לקוחותיהם. VPN בטוח הרבה יותר יהיה כזה שנמצא ב- BVI, פנמה או אפילו בשוויץ.

האלטרנטיבות הטובות ביותר עבור TorGuard

ל- TorGuard יש תקני אבטחה מעולים, אך כך גם רוב ה- VPN הגדולים האחרים. יש לו מהירות מכובדת, עם זאת, אתה יכול להשיג מהירויות טובות יותר אם תבחר את הספק המתאים. המחירים שלו טובים, אבל לא כל כך גדולים. זה תומך בטרנינג, וזה נהדר אם אתה סיקול. ישנן אי נוחות וחסרונות לגבי ספק השירות הזה וזו הסיבה שאנו נפרט את מיטב תחליפי ה- TordGuard..

ExpressVPN

ExpressVPN מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, נווה מדבר טרופי ללא חוקים לשמירת נתונים. אין יומני פעילות. אין יומני חיבור. ניתן להשתמש במנוי בודד בו זמנית בשלושה מכשירים, ללא קשר לפלטפורמה (כולל מכונות וירטואליות). למידע נוסף על ExpressVPN, קרא את שלנו סקירה פה.

BulletVPN

VPN Bullet, שבסיסה באסטוניה, בהחלט רומז עד כמה השירות והמהיר שלהם ניתן לחדור. זהו VPN מאובטח מאוד השומר על מדיניות ללא יומני ושומר על רמות גבוהות של פרטיות. בדיוק כמו ExpressVPN, הוא מאפשר רק עד שלושה חיבורים בו זמנית. קרא עוד על BulletVPN פה.

NordVPN

NordVPN ממוקמת בפנמה ומבטיחה מדיניות ללא יומני: “NordVPN לא עוקב, לאחסן ולא להקליט יומנים עבור אף משתמש VPN. אנו לא אוגרים חותמות זמן חיבור, רוחב פס משומש, יומני תנועה, כתובות IP. ” לפנמה יש אינטרנט לא מצונזר לחלוטין ואין מעקב ממשלתי. NordVPN מאפשר לך לחבר עד 6 מכשירים לחשבון יחיד בו זמנית. קרא עוד על NordVPN בזה סקירה.

VyprVPN

VyprVPN הוא שירות VPN מבוסס שוויץ המספק הופעות עקביות. ההתבססות בשוויץ מציבה את VyprVPN ואת כל נתוני הלקוחות תחת חוקי הגנת המידע השוויצרי. עם VyprVPN, אתה מקבל 5 חיבורים בו זמנית (כמו גם לקבל גישה להטבות אחרות כמו זיקית, הפרוטוקול הקנייני שלנו). למידע נוסף על VyprVPN, קרא את שלנו סקירה פה.

החלופות הטובות ביותר של TorGuard

ל- TorGuard יש כמה נקודות חוזק בולטות, אך בסיס המיקום והמוניטין הרעוע שלו עשויים לזרוק את הצרכנים. אם המטרה שלך היא סיקור, TorGuard הוא הספק בשבילך. עם זאת, אם אתה נזהר יותר מאבטחה ותשומת לב לכך שצדדים שלישיים יפקחו על פעילויותיך, TorGuard עשוי להיות קצת מסוכן עבורך. TorGuard הוא רע; זה פשוט שיש הרבה VPN בחוץ שהם טובים יותר, וכבר הזכרנו את האלטרנטיבות שלה למעלה. מקווה שזה עזר. תן לנו לדעת איזו אלטרנטיבה עובדת הכי טוב כתחליף.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me