עשרת ה- VPN המובילים הבולטים באוגוסט 2019!

לאיזה VPN אתה צריך להירשם החל מאוגוסט 2019? VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. זהו כלי קריטי המאפשר למשתמשים שלו להצפין את התנועה שלהם, להסתיר את כתובת ה- IP שלהם ולגלוש באינטרנט באופן אנונימי. חלק מהמשתמשים פונים גם ל- VPN אל לעקוף מגבלות אזוריות שהוטל על אתרים ואפליקציות מסוימים כמו נטפליקס, הולו, אמזון פריים ו- HBO Go. בגלל המודעות הגוברת לפרטיות וביטחון מקוון, הפופולריות של VPN הולכת ועולה. עם כל זה בחשבון לאיזה שירות VPN אתה צריך לפנות כל צרכי הגלישה, הטורינג והזרמת האינטרנט שלך? עיין ברשימה המהוללת שלנו ה- VPN הטובים ביותר באוגוסט 2019.


ה- VPN הטוב ביותר לאוגוסט 2019

ה- VPN הטוב ביותר לאוגוסט 2019

כיצד למצוא את שירות ה- VPN המושלם?

הרשמה עם ה- VPN הנכון יכולה להיות משימה מפחידה. ריכזתי להלן רשימת בדיקה של 7 פריטים שתעזור לך לזהות את מרכיבי המפתח שעליך לקחת בחשבון בעת ​​בחירת ה- VPN שלך:

מדיניות החזרים

במקרים מסוימים, ייתכן שה- VPN לא יעבוד עבור כל מה שעליך בראש. אם זה המקרה, עליך לדרוש בצדק את כספך בחזרה. למרבה הצער, לחלק מספקי שירותי ה- VPN יש רק מדיניות החזר קצרה. יתכן שלא יהיה לך מספיק זמן לבדוק את ה- VPN באופן יסודי תוך מספר ימים כתוצאה מכך. באופן כללי, עליך להירשם רק ל- VPN שיש לו ערבות של 30 יום הכסף בחזרה.

מהירות

VPN אינו טוב אם הוא גורר את מהירות האינטרנט שלך לקרקע. אם כן, הדבר יכול להפוך את חווית הגלישה שלך לבלתי נסבלת, במיוחד אם אתה משתמש באפליקציית VPN כדי לבטל את חסימת ערוצי הזרימה המועדפים עליך. וודא שלשירות ה- VPN שלך יש השפעה מינימלית על מהירות האינטרנט שלך.

הצפנה

אם אכפת לך מאבטחת האינטרנט והאנונימיות שלך, שיטות ההצפנה המשמשות את שירות ה- VPN שלך צריכות להיות גבוהות ברשימת סדר העדיפויות שלך. רוב ספקי שירותי ה- VPN מציעים פרוטוקולי VPN אמינים כמו OpenVPN ו- L2TP.

הפצת שרת VPN

אם אתה רוצה לגשת לנטפליקס האמריקאית לחו”ל, אין טעם להירשם לשירות VPN שאין לו שרתים בארה”ב. להרבה ספקי VPN יש רשימה מלאה של שרתי VPN המתפרסמים באתר שלהם. לכן תמיד כדאי לבדוק אותם לפני ההרשמה.

במקרה שאתה לא יכול להשיג את רשימת שרתי ה- VPN, נסה ליצור קשר עם צוות התמיכה של שירות VPN ושאל אותם אם באמת יש להם שרתי VPN במיקום המועדף עליך..

מפחיד

במקרה שאתה רוצה להשתמש ב- VPN כדי להוריד טורנטים באופן אנונימי, וודא ששירות ה- VPN שלך אכן תומך בפרוטוקול P2P. סיבוב מבלי להתחבר לשרת VPN תחילה יכול לגרום קבלת הודעות DMCA מהספק שלך. כמות גדולה של VPN למעשה לא מאפשרת למשתמשים שלהם להוריד טורנטים בזמן שהם מחוברים לשרתי ה- VPN שלהם.

במקרים אחרים, ייתכן שתוכל להוריד טורנטים בזמן שאתה מחובר לשרת VPN אחד אך לא לאחר. עבור הורדות סיקור, שירות VPN עם רוחב פס בלתי מוגבל וללא מגבלות של פרוטוקול P2P הוא חובה.

פלטפורמות נתמכות

שאלו את עצמכם כך: על איזה מכשיר אני רוצה להתקין את אפליקציית ה- VPN? ובכן, אם אתה אוהב אותי, תרצה להוריד את ה- VPN בכל הפלטפורמות האפשריות. שירותי VPN הוקמו מעניקים לך אפליקציה לכל מערכות ההפעלה העיקריות. זה צריך לכלול סמארטפונים מק, חלונות, אנדרואיד ואייפון. לחלק מה- VPNs יש אפילו אפליקציות ייעודיות לאמזון Fire TV.

פרטיות

למעשה אתה לא רוצה להירשם ל- VPN ששומר על יומני הפעילויות המקוונות של המשתמשים בו. אתה גם לא רוצה להשתמש ב- VPN שמבוסס במדינה עם דרישות קפדניות לשמירת נתונים. אם אתה מעריך את פרטיותך, אל תירשם ל- VPN שממוקם במדינות כמו ארצות הברית או קנדה.

ה- VPN הטוב ביותר לאוגוסט 2019 – ניתוח

איזה VPN שבחרת בסופו של דבר תלוי בך. זכור כי כמה VPNs מתאימים יותר למשימות ספציפיות. לדוגמה, VPN עשוי להיות מצוין לגלישה באינטרנט באופן אנונימי אך יחד עם זאת אינו מבטל את חסימת Netflix האמריקאית. ככלל, אני מציע להתרחק מ- VPNs בחינם מכיוון שהם לא אמינים ביותר.

1. ExpressVPN – ה- VPN הטוב ביותר לאוגוסט 2019

ExpressVPN הוא אחד ה- VPN הטובים ביותר בענף. כחבילה שלמה, ישנם רק כמה ספקי VPN שיכולים להתאים לאיכות ExpressVPN. תמיכת הלקוחות שלהם מצוינת ואפליקציות ה- VPN שלהם קלות מאוד לשימוש. הם בדרך כלל משיבים להודעות דוא”ל תוך זמן קצר מאוד ותמיכה בצ’אט חי זמינה גם מסביב לשעון. בנוסף, אתה מגיע ל ליהנות מתכונה DNS חכמה בחינם בעת ההרשמה ל- ExpressVPN.

מנויי ExpressVPN יכולים להשתמש ביישום VPN בשלושה מכשירים בו זמנית. באפשרותך גם לבטל את החסימה של כל ערוצי הזרימה הגדולים כולל ערוצי ה- Netflix, Hulu, BBC iPlayer ו- Amazon Prime Video. בזכות מדיניות החזר של 30 יום, אתה תמיד יכול להחזיר את כספך למקרה שאתה לא מרוצה לחלוטין ממוצר VPN זה.

2. IPVanish

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה זולה יותר, תוכלו לבחור להירשם באמצעות IPVanish. זכור כי ספק VPN זה אינו אמין כמו ExpressVPN בכל מה שקשור לעקיפת מגבלות גיאוגרפיות ושגיאות מיקום.

IPVanish מאפשר למשתמשים להשתמש באפליקציית ה- VPN שלהם בעשרה מכשירים שונים בו זמנית. מדיניות ההחזר היא רק 7 ימים.

מנוי IPVanish יכול לעלות עד 6.49 $ לחודש אם תבחר בתכנית השנתית. בסך הכל, IPVanish בהחלט אחד ה- VPN המובילים שבהם תוכלו להשתמש כדי לשמור על כל פעילויות הגלישה המקוונות שלכם אנונימיות ובטוחות.

3. NordVPN

NordVPN ספק VPN מבוסס פנמה. זה חיוני מכיוון שזה אומר שהם ממוקמים במדינה שבה אין חוקים בנושא מידע בנושא מידע. NordVPN מאפשר למנויים להשתמש באפליקציית ה- VPN שלהם ב- 6 פלטפורמות במקביל.

נוסף על כל אלה, NordVPN מציעים תכונה VPN כפולה. העובדה שתעבורת האינטרנט שלך עוברת דרך שני שרתי VPN במקום אחד בעצם פירושה שתצפין אותה פעמיים במקום פעם אחת.

4. גולש

ספק VPN זה חדש יחסית. ובכל זאת, זה מאוד הרשים אותנו כשסקרנו את זה לאחרונה. במקרה שאתה מחפש שירות VPN תוכל להשתמש בו כדי לגשת לערוצי הזרימה המועדפים עליך בחו”ל, כריש גולש זה בדיוק הדבר בשבילך.

ל- VPN יש את כל ההטבות הרצויות, כולל טכניקות הצפנה בדרגה צבאית, מהירויות גבוהות מרשימות, יכולת מעולה לביטול החסימה של תכנים, תמיכת לקוחות 24/7, שיעורי מנוי נוחים ורבים אחרים.

5. BulletVPN

BulletVPN לא פופולרי כמו VPNs אחרים אצלנו VPNs הטובים ביותר לרשימת אוגוסט 2019. ובכל זאת, הם עושים עבודה מצוינת בכל מה שקשור לעבודה סביב חסימות גיאוגרפיים אתה יכול אפילו להוריד ולהתקין את אפליקציית BulletVPN באמזון Fire Stick ו- Nvidia Shield TV בין מכשירים אחרים. בצד החיסרון, רשימת שרת ה- VPN אינה רחבה כמו מתחרים אחרים. זה כולל מדינות פופולריות כמו ארה”ב, בריטניה, צרפת ורוסיה. מנוי BulletVPN כולל פרוקסי DNS חכמים בחינם. לאפליקציית BulletVPN עצמה יש גם תכונת מתג הרג VPN שמנתקת אותך מהאינטרנט למקרה שחיבור ה- VPN שלך יירד מכל סיבה שהיא..

6. CyberGhost

חברת CyberGhost, שנוסדה בשנת 2009 על ידי רוברט קנאפ, היא ספקית VPN אחת שצברה לקוחות רבים בהתחשב במספר השנים בהן היא פעילה. כרגע למעלה מ 15 מיליון משתמשים נרשמו ל- CyberGhost. לשירות ה- VPN יש מעל 1000 שרתים בלמעלה מ -30 מדינות ברחבי העולם.

אם אתה מחפש אפליקציית VPN למכשיר ה- Android שלך, נציין זאת יותר ממיליון משתמשים הורידו את אפליקציית ה- VPN של CyberGhost מחנות Google Play.

6. VyprVPN

שלא כמו VPNs רבים אחרים, VyprVPN הוא VPN שבבעלותו למעשה כל השרתים שלו. זה קריטי מכיוון שזה אומר שהם אחראים בלעדית לתחזוקה, המהירות והאבטחה של כל הרשת שלהם. בדומה ל- VPNs אחרים, VyprVPN מעניק לך שימוש ב -4 פרוטוקולי VPN עיקריים: PPTP, OpenVPN, L2TP ו- IPSec. ניתן להוריד את אפליקציית VyprVPN במכשירי ה- Mac, Android, iOS ו- Windows.

פרוטוקול הזיקית של VyprVPN הוא תכונה מצוינת למשתמשים המתגוררים במדינות עם רמה גבוהה של צנזורה באינטרנט. כמו במקרה של VPNs מובילים אחרים, אתה יכול להחזיר את כספך למסגרת של 30 יום בזכות מדיניות החזר חודשית..

ה- VPN הטוב ביותר לאוגוסט 2019 – מחשבות אחרונות

זה הכל אנשים. יש לקוות, סקירת ה- VPN הטובה ביותר באוגוסט 2019 לעיל העניקה לך תובנה רבה יותר על אילו VPNs אתה באמת יכול לסמוך. בקיצור, כל VPN שאתה בוחר בסופו של דבר צריך לעמוד בקריטריונים מסוימים. האם אתה באמת משתמש באחד מ- VPN שקיימתי לעיל? אם כן, האם היית ממליץ על כך לאנשים אחרים?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map