ה- VPN הטוב ביותר לאיחוד האמירויות בשנת 2020

הביקור הראשון שלי בדובאי היה טוב והכל עד שהתחברתי לאינטרנט. כלומר, אני אורח ואני אפילו לא יכול להשיג את ההורים שלי בבית כי שירותי VoIP אוהבים סקייפ חסומים במדינה בפעם השנייה בסביבה הגעתי מוכנה. קיבלתי לעצמי VPN אמין ולא הייתה לי שום בעיה עם זה מגבלות האינטרנט הקפדניות של איחוד האמירויות. לכן, אם אתם מתכננים לבקר בדובאי בזמן הקרוב, הרשו לי לעזור לכם לבחור VPN אליו גישה חופשית לאינטרנט. הנה סקירה מלאה של ה- VPNs הטובים ביותר עבור איחוד האמירויות.


ה- VPN הטוב ביותר לאיחוד האמירויות בשנת 2017

ה- VPN הטוב ביותר לאיחוד האמירויות בשנת 2020

אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום

ה- VPN הטוב ביותר לאיחוד האמירויות – סיכום

יש כמה שירותי VPN בחינם – – אתה יכול לפנות בזמן שאתה באיחוד האמירויות. עם זאת, שירותים כאלה הם לא אמין ביותר ובמקרים מסוימים יכול להיות אפילו מסוכן למכשירים המחוברים לאינטרנט שלך. אנו ממליצים תמיד להשתמש בשירותי VPN אמינים עם מדיניות החזר ברור, ToS ומדיניות פרטיות. להלן תמצא רשימה של ספקי שירותי ה- VPN הטובים ביותר לשימוש באיחוד האמירויות.

קישור ספק RankVPN
דרגהספק vpn
 • אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • אפליקציות לכל המכשירים שלך
 • תמיכה חיה 24/7
 • בלעדי 49% הנחה!

בקר ב- ExpressVPN

דרגהספק vpnבקר ב- BulletVPN
דרגהספק vpnבקר ב- NordVPN
4ספק vpnבקרו ב Surfshark

מהו שירות VPN?

VPN (רשת וירטואלית פרטית) היא סוג של תוכנה המאפשרת לך לאבטח את הנתונים האישיים שלך באמצעות הצפנה. דרכו נסתרת כתובת ה- IP שלך, ותוכל להשתמש בכתובת אחרת על בסיס המקום בו אתה רוצה להיראות.

כיצד לבחור VPN באיחוד האמירויות?

בחירת ה- VPN הטובה ביותר לאיחוד האמירויות עשויה להתברר כמשימה מפחידה, לאור המספר הגבוה של שירותי VPN מכובדים בשוק. עם זאת, רובם מגיעים עם תכונות המאפשרות לך לעשות זאת הגן על הנתונים שלך מהאקרים מקוונים וגם לעקוף צנזורה באינטרנט.

דרך טובה להתחיל היא לזהות ספק אחד שיש לו תוכניות מנוי חודשיות ושנתיות במחיר טוב, וגם את אלה שמציעים אחד מהם ערבויות להחזר הכסף או תקופות ניסיון שתוכלו לדגום את השירותים שלהם לפני שתתחייבו אליהם. אנו נרתע ממישהו להתערבב עם כל חברת VPN הטוענת להציע את שירותיהם בחינם. הם יתסכלו אותך עם תוכנה לקויה ו זמני טעינה איטית באמת.

אנו גם מעדיפים להפנות אותך כלפי חברות מבוססות כמו ExpressVPN, IPVanish, VyprVPN, StrongVPN, HideMyAss ו- PureVPN בין היתר. החברה האלה מציעים מגוון של תכונות ואפשרויות תמחור המתאימות לצרכים של כולם, כמו גם תוכנת VPN בה יש גרסאות המיועדות לכל מערכת הפעלה. הם גם השקיעו היטב במחלקות שירות הלקוחות שלהם ומאפשרים מעבר ללא הגבלה של שרתים ורוחב פס.

האם אתה זקוק ל- VPN של איחוד האמירויות הערביות?

אם אתה מתכנן לשהות ארוכה באיחוד האמירויות, כן. שלהם הממשלה מעדיפה לשמור על פעילויות מקוונות על אזרחיה, וככה הם מסוגלים להבין מי עושה מה. קיימת רמה קטנה מאוד של פרטיות אם קיימת.

לשמר גישה לסרטים האהובים עליכם, לתוכניות טלוויזיה ואירועי ספורט חיים, תצטרך לעשות זאת קבל VPN איחוד האמירויות. בדרך זו תסיר את כל המגבלות שהוטלו על הערוצים שאתה רגיל אליהם.

צנזורה מקוונת באיחוד האמירויות

החל משנת 2011, רמת הצנזורה המקוונת עלתה במהירות בגלל סיבות פוליטיות. איחוד האמירויות מסמן שורה של אתרים המקדמים תוכן ומספקים פורומים לביקורת פוליטית.

“ה- TRA, בהנחיית הממשלה, הפעיל לחץ רב על ספקי האינטרנט על מנת להגביל תוכן שמציג פורנוגרפיה, טרור והימורים כנורמה מקובלת. חופן של שירותי VoIP כמו סקייפ, אתרי רשת חברתית כמו פייסבוק ו טוויטר, כמו גם רשימה של אתרי היכרויות הוגבלו מגישה על ידי הרשות. “

כל הסוגיות הללו עשויות לגרום לשהייה מאוד מפריעה לגולה המגיע ממדינה שבה צנזורת תוכן כמעט ולא קיימת. אתה תגלה שהרבה מהערוצים והאתרים בהם הוא / היא רגילים עשויים להיות אסורים באיחוד האמירויות הערביות, וכך הבא הפיתרון הטוב ביותר הוא להסתכל על שירותיו של ספק VPN יעיל.

בנוסף, איחוד האמירויות הערביות ידוע כמנוקב מאוד בכל הנוגע לפרטיותם של תושביה. המדינה שומרת תגיות על כל מי שבמקרה מחזיק כתובת IP של איחוד האמירויות.

איך היית מרגיש אם אתה יודע שהממשלה האזינה לכל השיחות שלך? אתה לא לבד, זכור את זה. כל מה שאתה אומר או עושה מוגש על ידי הממשלה. כדי להימנע מהאמת הקשה הזו, התחבר ל- VPN ונתאם אנונימי למכשיר שלך. באופן זה, הממשלה לא תוכל להשיג את המידע שלך.

ביטול חסימת אתרים עם VPN עבור איחוד האמירויות

שירות VPN של איחוד האמירויות יבטיח לך לעבור על כל המגבלות הגיאוגרפיות שהוקמה על ידי הממשלה על תוכן מקוון על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך והצפנת הנתונים שלך. צורה זו של הצפנת נתונים נעשית באמצעות אחד מפרוטוקולי המנהרה הרבים התומכים בהרחבה, וזה תלוי בספק שאליו נרשמה. הפופולריות ביותר הן SSTP, OpenVPN עם TCP ו- UDP, PPTP, וגם L2TP / IPsec עם PPTP. בשילוב עם הצפנה של 256 סיביות ו- IP יותר, זה מאפשר לך לגשת לשירותים מוגבלים מקומיים וגם זרים.

שורה של אתרים בינלאומיים ושירותים מקוונים לא ייחסמו אם אתה משתמש בספקים העומדים בתור ה- VPN הטוב ביותר לאיחוד האמירויות; והפופולריות ביניהן היו סקייפ, וואטסאפ וויבר. צפו לקבל גישה לכמה שירותים בבריטניה וארה”ב שעדיין קשה למצוא במדינות אחרות. הם כוללים פוקס, נטפליקס בארה”ב, הולו. CBS, ABS Family, BBC iPlayer, HBO Go, Spotify, Radio Pandora בין היתר.

בטל את חסימת יכולת השיחה הקולית מאפליקציות צ’אט

הגוף האחראי לפיקוח על טלקומוניקציה באיחוד האמירויות מקיים סוג של צנזורה שלא נזכה לראות לעתים קרובות במדינות רבות. אפליקציות צ’אט פופולריות כגון WhatsApp, Skype, Facetime ו- Viber אינם מורשים להקל על שירותי VoIP זה יאפשר למשתמשים לבצע שיחות בחינם. למרבה המזל, השימוש ב- VPN עבור איחוד האמירויות הערביות יאפשר לכם לעשות זאת עקוף מגבלה זו ותוכל לבצע שיחות קוליות שלך. לשם כך, כל מה שנדרש הוא חיבור לשרת VPN שבסיסו במדינה שאינה מגבילה שיחות כאלה.

שיתוף קבצים P2P וטרנינג

אותו פיתרון ממש המשמש לשירותי VoIP חל גם על משתמשים שרוצים להזרים תוכן באופן מקוון או להוריד באמצעות טורנטים.

ה- VPN הטוב ביותר לאיחוד האמירויות – סקירה מעמיקה

רשימת שלנו ה- VPN הטוב ביותר לאיחוד האמירויות השירותים כוללים חברות המובטחות להציע פרטיות מקוונת & להקל על המשתמשים לעקוף כל המחסומים הקיימים שהטילה הממשלה לאכוף צנזורה. תלמד גם על שירותי VPN המציעים תקופות ניסיון בחינם והתחייבויות להחזר הכסף. לא משנה אם אתה גולה שמגיע מאיתנו ארה”ב, בריטניה, אוסטרליה, גרמניה, צרפת, הודו, או בכל מקום אחר, שירותי VPN המובילים הללו יעזרו לכם לעקוף מגבלות אזוריות ולבטל חסימת אפליקציות כמו Skype, Whatsapp, Netflix, Hulu, BBC iPlayer, ורבים אחרים. עם זאת נאמר, להלן הסקירה המלאה של מיטב ה- VPN הטוב ביותר לאיחוד האמירויות.

1. ExpressVPN – ה- VPN הטוב ביותר לאיחוד האמירויות

ExpressVPN בראש הרשימה שלנו בעיקר בגלל שלהם תוכנה קלה לשימוש, צוות טיפוח לקוחות נהדר, והכי חשוב, שלהם רמת אבטחה מוגברת. השרתים שלהם נמצאים ב- מעל 90 מדינות, כך שלא תהיה לך נקיפות מצפון לפתוח חיבור מרחוק מכיוון שתמיד תהיה קרובה ללא קשר לאיפה שאתה נמצא.

שירות הטיפול בלקוחות שלהם הוא גם מיומן מאוד, נגיש בקלות, והם גם כן זמין 24/7. אם אתה נתקל בבעיה תוך כדי אבטחת חיבור האינטרנט שלך תוך כדי ניסיון בטל את החסימה של Skype, Netflix, Whatsapp או BBC במהלך איחוד האמירויות, אתה תמיד יכול לשלוח להם אימייל, לקבל כרטיס עזרה דרך האתר שלהם, או להעסיק אותם באמצעות האתר שלהם שירות צ’אט חי. בהתחשב בכך, הם עשויים להיות מעט יקרים בהשוואה לספקים אחרים, אך עם תכונות כמו מצב התגנבות, עליך לפחות לשקול להירשם כמנוי תקופת אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום, ולראות אם אתה רוצה את השירות שלהם או לא.

מקצוענים

 • 145 מיקומי שרת.
 • תקופת אחזור מזומנים של 30 יום.
 • תמיכה בצ’אט חי 24/7
 • רוחב פס בלתי מוגבל.
 • מתג כיבוי.
 • מדיניות יומן אפס.
 • 5 חיבורים בו זמנית.

חסרונות

 • יקר משהו.

2. NordVPN

העובדה ש NordVPN יש את המטה שלהם מבוסס בפנמה פירושו של דבר אין שום סיכוי שממשלה כלשהי תבוא לחפש רישומים של היסטוריית הגלישה של המשתמשים שלה מכיוון שהמדינה לא מושפעת מחוקי שמירת נתונים. השירות גם מאפשר עד 6 חיבורים בו זמנית, כלומר תוכלו לחבר עד 6 מכשירים באיחוד האמירויות בו זמנית דרך חשבון אחד. שלה מאפייני אבטחה הם אלה של ספק VPN מהשורה הראשונה, ורובם במקרה ייחודי ל- NordVPN בלבד.

קח למשל את שלה תכונת שרשראות VPN כפול-הופ, איפה התנועה מנותב בין שני שרתים במקום אחד. זה מעלה את רמת האבטחה & מקשה על מישהו לאתר אותך. יש להם גם פעיל מדיניות ללא יומנים, כלומר תוכל לדפדף בלי לדאוג שההיסטוריה שלך תירשם בשום מקום.

מקצוענים

 • אלפי שרתים ביותר מ- 60 מדינות.
 • SmartPlay DNS חכם.
 • CyberSec.
 • מתג כיבוי.
 • 6 חיבורים במקביל.
 • מדיניות אפס תנועה.
 • תמיכה עטורת פרסים.
 • פוליסת החזר מזומן למשך 30 יום.

חסרונות

 • מעט יקר.
 • לא אמין בכל מה שקשור למהירות.

3. IPVanish

IPVanish יש מעקב נאמן באיחוד האמירויות הערביות בעיקר בגלל שלהם מהירויות שרת גבוהות, וזה חיוני במיוחד אם אתם מתכננים להזרים חדשות, שידורים חיים או אירועי ספורט מהערוץ או האתר המועדפים עליכם. ה מהירויות שרת גבוהות גם לגרום להורדות להתרחש מהר יותר, ושיהיה אכפת לך שזה למרות רמות האבטחה הגבוהות שמציב השירות. התוכנה שמשתמשים זוכים להנות ממנה מהשורה הראשונה, מכיוון שהיא מכילה תמיכה בכל הפלטפורמות המשומשות ביותר כולל Windows, Mac, iOS, Android ו- Linux. גם רשת השרתים שלהם מרשימה למדי יותר מ 850 מהם נמצאים בלמעלה מ- 60 מדינות.

למשתמשים ב- IPVanish מובטחים כי אף אחד מהיסטוריית הגלישה שלהם לא יאוחסן על ידי השירות, וזה מדגים באמצעות שלהם מדיניות ללא יומנים. מבחינת ביטחון, IPVanish מציעים PPTP, L2TP ו- OpenVPN כפרוטוקולים שנבחרו, כולם מגובים על ידי א הצפנת AES 256 סיביות. היבט אחד המבדיל אותם מספקים אחרים הוא שהם מציעים רק 7 ימים חינם לשימוש ללקוחות פוטנציאליים בכדי להחליט אם זה השירות שאיתו הם נאלצים.

מקצוענים

 • 1000+ שרתים.
 • פרוטוקולי PPTP, L2TP ו- OpenVPN.
 • מחבר עד 10 מכשירים.
 • תומך ב- Windows, Mac, iOS, Android ו- Linux.
 • מדיניות יומני אפס.
 • אין מגבלה על רוחב הפס.

חסרונות

 • לא ניתן לבטל את חסימת Netflix.
 • מדיניות החזר מזומנים למשך 7 ימים.

חלופות VPN – פרוקסי DNS חכמים

VPNs אינם הכלים היחידים שעוזרים לך לעקוף מגבלות אזוריות. אתה יכול גם להשתמש פרוקסי DNS חכמים כדי לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי באיחוד האמירויות. עם זאת, בניגוד ל- VPN, DNS חכם אינו מצפין את התנועה שלך וגם לא גלה את כתובת ה- IP שלך. אז כל מה שאתה עושה באינטרנט ניתן לנטר בקלות.

במדינה כמו איחוד האמירויות, הפרטיות חשובה מאוד. לכן, אם אתה מוקיר את האבטחה והפרטיות שלך, עדיף שתשתמש ב- VPN במקום זאת. נבדוק את מה שמניח DNS חכם על השולחן:

 • שלא כמו VPN, DNS חכם אינו מוגבל למכשירים מסוימים. זה יכול להיות מוגדר ממש בכל פלטפורמה שיש. זה כולל Xbox, Apple TV, Amazon Fire Stick, Windows PC, MacOS, iOS, AndroidOS, Roku, ואפילו Chromecast.
 • שנה את תצורת ה- DNS שלך פעם אחת ותוכל בטל את החסימה של ערוצים מוגבלים גיאוגרפיים בכל עת שתפעיל את המכשיר שלך. עם זאת, מה שתגיע אליו תלוי במה שהספק תומך. לכן, בחר ספק DNS חכם מאשר לבטל את הנעילה של רבים כגון Unlocator.
 • מאז DNS חכם לא משנה את כתובת ה- IP שלך בתהליך, תוכלו ליהנות מתוכן מוגבל ו- שמור על הפעלת הערוצים המקומיים באופן מלא באותו הזמן.
 • DNS חכם אינו מצפין את הנתונים שלך. למרות זאת לא נותן לך את הביטחון אתה צריך, שלך המהירות נשארת ביכולתה המלאה.
 • שירותי האינטרנט של איחוד האמירויות משתמשים פרוקסי שקוף או חטיפת DNS, מה שאומר ש- DNS חכם עשוי לא לעבוד. היזהר, דו ואטיסלט נראים אליך.

בחירת ספק DNS חכם טוב מרתיעה כמו עם VPN. עם זאת, אין הרבה אפשרויות מתי Unlocator נמצא בענף. שירות זה יכול בטל את חסימת יותר מ- 234 ערוצים ברחבי העולם, כולל נטפליקס האמריקאית, הולו, ה- BBC iPlayer, ועוד. כדי להוסיף דובדבן מלמעלה, תוכלו לבדוק את השירות שלהם עבור 7 ימים ללא עלות. השתמש בזה ולמד במה עוסק ספק זה.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר לאיחוד האמירויות

למרות רמות ההגבלות הגבוהות שהוטלו באיחוד האמירויות, לגולשים המתגוררים ועובדים שם יש אפשרות שמאפשרת להם להגיע תראו מה הם רוצים, ו תקשיב למה שהם רוצים. זה VPN. אם מותקן כראוי, המשתמש אמור להיות מסוגל לכך לעקוף את כל המגבלות הגדר ועבר דרך האינטרנט עם החופש והפרטיות הגדולים ביותר. אל תתן לי את דעתך ושתף את החוויה שלך עם ה- VPN שבסופו בחרת בסעיף התגובות למטה.

פוסטים קשורים

 • ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה ב- CW

  ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה ב- CW

  אין תגובות | 6 באוגוסט 2018

 • ה- VPN הטוב ביותר עם רוחב פס ללא הגבלה

  ה- VPN הטוב ביותר עם רוחב פס ללא הגבלה

  אין תגובות | 17 באוגוסט 2018

 • סקירת Unlocator 2019

  Unlocator VPN Review – האם זה שווה את הכסף שלי?

  אין תגובות | 11 ביוני, 2019

 • ה- VPN הטוב ביותר לסין 2017 - עקיפת חומת האש הגדולה

  ה- VPN הטוב ביותר לסין – סקירה 2020

  2 תגובות | 10 ביוני 2016

על הסופר

צ’ארלס

גאדג’טים זורמים חנון. מעוניין בכל דבר קטן שיש לדעת על עקיפת מגבלות אזוריות. מאמין מושבע בזכות להגן על פרטיות מקוונת. צ’ארלס סקר גם המון ספקי שירותי VPN ויודע להפריד בין התפוחים הטובים לבין התלויים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me