ה- VPN הטוב ביותר לקנדה בשנת 2020

כמדינה, קנדה הייתה מהראשונות שאושרו את השימוש ברשתות פרטיות וירטואליות. מכיוון ששירותי סטרימינג כמו נטפליקס, אמזון פריים וידיאו וכדומה היו זמינים רק בארצות הברית, קנדים רבים פנו ל- VPN כדי לעקוף מגבלות אזוריות שהוטלו על פלטפורמות אלה. עם זאת, מהר מאוד הם הבינו שהיתרונות של VPN אינם מוגבלים רק לעקוב בין בלוקים גיאוגרפיים. פרטיות מקוונת הפכה אט אט לאחד מסדרי העדיפויות העיקריים של שניהם קנדים בבית ואלה שגרים בחו”ל. החיבור לשרת VPN אפשר לקנדים אלה לגלוש באינטרנט ללא הגבלות ולשמור על הנתונים הפרטיים שלהם ובטוחים. עם כל זה בחשבון, ועם המספר העצום של ספקי שירותי VPN הטוענים שהם הטובים ביותר בימינו, הכנו את הניתוח המעמיק הבא של המועמדים המובילים ל- VPN שעליכם לבחון בהם לפני שתבחרו בשירות המתאים.. 


ה- VPN הטוב ביותר לקנדה בשנת 2017

ה- VPN הטוב ביותר לקנדה בשנת 2020

מה המשמעות של ‘VPN’?

ראשי התיבות הם רשת וירטואלית פרטית. הכוונה לשיטה בה משתמשים יכולים להתחבר לרשת פרטית גדולה הנתמכת על ידי שרתים הפזורים ברחבי העולם.

הרשת פועלת כשכבה דרכה כל מידע המשותף בתוך מקבל מוצפן לפני שנשלח לספק האינטרנט. בדרך זו, של המשתמש מידע אישי, ואפילו מקום נותרו לא מוכרים לספקי שירותי האינטרנט שלהם.

VPN העליון לקנדה – מה לחפש?

אתה תראה ש ה- VPN הטוב ביותר בקנדה לספקים תוכנה לכולם התקני Mac OS, Windows ו- Linux, כמו גם אפליקציות VPN לפלטפורמות אנדרואיד וגם לאייפון.

VPN חיוני גם אם ברצונך לגשת לערוצי סטרימינג חסומים גיאוגרפיים בקנדה, כגון Netflix האמריקאית, Showtime, HBO GO, Amazon Prime, ורבים אחרים.

באותה דרך, גולים קנדים יכולים להשתמש ב- VPN כדי להשיג כתובת IP קנדית בזמן שחי בחו”ל. חיבור לשרת VPN קנדי ​​מאפשר לך לעשות זאת קבל כתובת IP קנדית מכל מקום בעולם.

כתוצאה מכך תוכל לבטל את החסימה של צפו בערוצי הסטרימינג הקנדיים כמו CBC, TSN, Sportsnet, Candian Netflix, Rogers Anyplace TV או CityTV מכל מקום בעולם..

VPN קנדי ​​משתלם צריך להיות בעל התכונות הבאות:

 • שירות לקוחות.
 • הצפנת נתונים ברמה גבוהה.
 • מדיניות ניהול הרשומות של חברת VPN.
 • תמיכה ב- OpenVPN, IPsec, או אחרים.
 • רמת הצפנת הנתונים.
 • כמה קל להשתמש בשירות VPN.
 • כמה מהיר מהירות החיבור?

מרבית החברות לא מציעות ללקוחות ניסיון בחינם, אך יש להן מדיניות ערבות להחזר כספי בפעולה. הטבלה הבאה מציגה מבט קצר על ארבעת ה- VPN המובילים המכוסים בסקירה זו.

מדוע צריך VPN בקנדה?

יש המון סיבות מדוע כל כך הרבה קנדים מתחברים כעת לשרת VPN בכל פעם שהם נכנסים לרשת. להלן המובן מאליו:

חוקים קנדיים המערערים על פרטיות מקוונת

חוק מודרניזציה של זכויות היוצרים בקנדה הוצג בפני הפרלמנט בשנת 2011. למרות התנגדות פה אחד והרבה אי נוחות בקרב הקנדים, השמרנים הצליחו להעביר את הצעת החוק בשל רובם. ורובם כעת סקרנים אם ניתן להשתמש בנתונים האישיים שלהם נגדם.

 • ביל ג ‘- 11 (חוק מודרניזציה של זכויות יוצרים): מנחה את ספקי האינטרנט לנהל רישום של פעילות האינטרנט של המשתמש למשך לפחות 6 חודשים לכל מי שהואשם בהפרת זכויות יוצרים. לאחר תקופה זו יש למסור את הנתונים לרשויות.

החוק נגד הטרור, לעומת זאת, הוכנס כבר בשנת 2015. השמרנים טענו שהוא יסייע לגופי אכיפת החוק להילחם בטרור בצורה יעילה יותר. בעיקרון זה מקל על תהליך שיתוף המידע על אנשים בין סוכנויות ממשלתיות שונות בקנדה. 

 • הצעת חוק C-51 (החוק למלחמה בטרור): מתירה ל- CSIS לעצור כל עסקאות בנקאיות או תוכניות נסיעות של כל חשוד בטרור..

חמש עיניים

זוהי ברית מרגלת שנוצרה בין אוסטרליה, ניו זילנד, קנדה, בריטניה וארה”ב. חמש העיניים (FVEY) הוקמה כדי לאפשר חילופי מודיעין זה לזה קלים יותר.

פירוש הדבר יכול להיות, בהתחשב בתקנות החדשות, כי הממשלה מסוגלת לספק לאזרחיה נתונים מקוונים למדינות החברות. 

הגבלות חסימת תוכן וסינון בקנדה

קנדה היא מדינה שחוגגת את תושביה חופש הבחירה. כל אתרי המדיה החברתית הפופולרית, כמו פייסבוק, יוטיוב ואינסטגרם, קל לגישה. עם זאת, הגבלות מסוימות עשויות לחול על אתרים מסוימים בקנדה.

לדוגמה FairPlay, א קואליציה של 25 ארגונים קנדיים הצעה ל- CRTC להקים ועדת צנזורה, שתאלץ ספקיות אינטרנט לחסום אתרים המואשמים בפירטיות ללא צו בית משפט. משתמשי האינטרנט הקנדיים זעמו על ההחלטה ואף הקימו ועדות משלהם לביטול FairPlay. 

יתר על כן, חזרה פנימה נובמבר 2019, בית המשפט הפדרלי של קנדה אישר כי ספקי האינטרנט הקנדיים הגדולים צריכים לחסום שירות IPTV פיראטי (Gold TV). להגנתם הם קבעו כי הדבר אינו מפר את נייטרליות הרשת או את חופש הביטוי. זו רק הפרת זכויות יוצרים.

באשר לסיבוב, על פי הצעת החוק שהוזכרה לעיל (ביל ג ‘- 11), הכל תלוי באיזה תוכן אתה מנסה להוריד כיוון שאתה משתמש בסיקור הנחשב להפרת זכויות יוצרים. במקרים מסוימים יתכן וקשה לקבוע מהו תוכן פיראטי ומה לא.

עם VPN, לא משנה איזו הגבלה קיימת. זה משנה את כתובת ה- IP שלך ומאפשר לך לגלוש באינטרנט באופן אנונימי. כתוצאה מכך, אתה מקבל גישה לאתרים מוגבלים במדינה, כמו גם להוריד / להעלות טורנטים מבלי להתחקות אחריהם.

הטבות VPN לתושבים בקנדה

VPN מאפשר לתושבי קנדה גישה תוכן מוגבל גיאוגרפי הממוקם במדינות שונות ברחבי העולם. לאחר שתתחבר לשרת במדינה ספציפית, ה- VPN יעשה זאת גלה את כתובת ה- IP שלך ולהקצות לך חדש במדינה בה מבוסס השרת.

לדוגמה, אם השרת נמצא בארה”ב, תקבל כתובת IP אמריקאית. כתוצאה מכך תוכל לגשת לאנשים שכדומה טלוויזיה נטפליקס, הולו, HBO וטלוויזיה CW בארה”ב.

הדבר נכון גם לשירותי סטרימינג אחרים בתנאי שאתה מתחבר לשרת במדינות שלהם. זה כולל BBC iPlayer, Sky Go, DAZN, ITV, TV2 Play, ועוד.

ביטול החסימה והזרמת הטלוויזיה הקנדית בכל מקום – מדור הגולה

טלוויזיה קנדית מדורגת בין הצמרות בעולם. לדוגמה, יש לך כמות של CBC. במלואם, המכתבים מתייחסים לתאגיד השידור הקנדי, תחנת הטלוויזיה והרדיו הגדולה בקנדה. שם הוא די פופולרי, וכדאי שרק מתנגד הוא ליריב BBC בבריטניה.

השירות אינו זמין מחוץ לקנדה. CBC והשני ערוצים מבוססי קנדה דורשים כתובת IP באזור. אם אין לך IP קנדי, תקבל הודעת שגיאה גיאוגרפית המסיים את הגישה שלך כמעט באופן מיידי:

“אופס … אנו מצטערים, תוכן זה אינו זמין במיקומך. אם אתה סבור שקיבלת הודעה זו בטעות, צור איתנו קשר. שגיאה 21. “שגיאת נגן CBC

שירות VPN קנדי ​​מאפשר לך לגשת לנגן הזרמת CBC מכל מקום בעולם. כך גם בערוצי סטרימינג קנדיים אחרים כמו CityTV, Crave TV, CTV, Sportsnet ו- TSN

VPN הטוב ביותר בקנדה – ניתוח מעמיק

תוך כדי ביצוע המחקר המפורט שלנו כדי לקבוע איזה VPN הוא הטוב ביותר, הצלחנו לצמצם את הכל ל -6 נותני שירותים. להלן התוצאות:

1. ExpressVPN

כיסוי ExpressVPN

ExpressVPN’s מהירויות מעולות, ו הצפנה בדרגה צבאית, והיכולת לבטל חסימת שירותי סטרימינג מרחבי העולם לגרום ל- VPN מבוסס על איי בתולה בריטיים, אזור הרחק מהישג יד עמותת חמש העיניים.

בסך הכל, אתה יכול להתחבר ל 5 שרתי VPN קנדיים שונים מתוך היישום ExpressVPN. השרתים ממוקמים בטורונטו, במונטריאול ובוונקובר. בסך הכל, הספק מכסה 94 מדינות שונות מבחינת הפצת שרתים.

אם כבר מדברים על שרתים, העמידנו כמה מ- ExpressVPN במבחן לבדוק מהם ביצועי מהירות. מבין כל ה- VPN ברשימה זו, זה יצא עם התוצאות הטובות ביותר. כל השרתים היו מהירים מאוד, לא משנה מי הם רחוקים פיזית. הלהיט הגדול ביותר שהיינו עדים היה ירידה של 7%.

היישומים של ExpressVPN מעוצבים היטב עם ממשק ידידותי למשתמש בראש. מצד שני, לספק יש א DNS חכם תכונה לעקיפת מגבלות אזוריות. שים לב שתכונה זו אינה מצפינה את התנועה שלך ואינה מסתירה לחלוטין את כתובת ה- IP שלך. במילים אחרות, לעולם אל תסתמך על DNS חכם לצורך סיקור אנונימי או פעילויות אחרות שתרצה להסתיר.

באשר לפרטיות, ל- ExpressVPN יש אוטומטית מתג כיבוי ופונקצית מנהור מפוצלת. עם מנהרה מפוצלת, אתה צריך לבחור איזה חלק מתעבורת האינטרנט שלך אתה רוצה לעבור דרך שרת VPN ואיזה דרך דרך ספק שירותי האינטרנט שלך.

לבסוף, שלהם ערבות 30 יום הכסף בחזרה המדיניות נותנת למשתמשים את החופש לבחור אם הם רוצים להתחייב לשירותיהם או לא.

מקצוענים

 • 160 מיקומי שרת בכל 90+ מדינות.
 • תומך ב- P2P.
 • תואם נטפליקס.
 • MediaStreamer DNS חכם.
 • תקופת החזר של 30 יום.
 • יישומים קלים לשימוש.
 • 5 חיבורים במקביל.
 • הצפנה בדרגה צבאית.
 • מתג כיבוי.
 • מנהור מפוצל.
 • תוספי דפדפן.

חסרונות

 • תוכניות מנוי יקרות.
 • אין ניסיון חינם.

2. BulletVPN

סקירת BulletVPN

עם BulletVPN, ה מבוסס אסטונית ספק שירותי VPN המוביל, תוכלו לגלוש באינטרנט בצורה מאובטחת ב- Cאנאדה. לספק יש כ- 114+ שרתים ברחבי 47 מדינות, כאשר חלקם מותאמים לשמירה על מהירויות מהירות מאוד.

על פי הרבים בדיקות מהירות ביצענו, BulletVPN הצליח לשמור על מהירויות עקביות כמעט בכל שרת. הירידה המרבית בחיבור הייתה סביב 7%. חוץ מזה המהירויות מצוינות עבור הזרמת HD ו- UHD.

ל- BulletVPN יש אפליקציה כמעט לכל מערכת הפעלה מרכזית בחוץ, כולל PC, Mac, Android, iPhone, iPad או FireStick. תכונת פרוקסי DNS חכמה זמין גם למקרה שתרצה להזרים תוכן חסום גיאוגרפי במכשירים שאינם תומכים ב- VPN.

BulletVPN כולל מתג להרוג ותכונה בלעדית הנקראת מגן כדור. טכנולוגיה זו מגבה את מתג ההרג שלה בשכבה נוספת של פרטיות. Bullet Shield לא יאפשר לך להתחבר לאינטרנט אם אתה לא מחובר לשרת BulletVPN תחילה. ברור שיש לך את האפשרות לאפשר תכונה ספציפית זו או להפסיק את הכיבוי מתוך אפליקציית BulletVPN.

BulletVPN מציע למשתמשים א ערבות 30 יום הכסף בחזרה. נוסף על כך, לספק יש ניסיון חינם ליום אחד. ניתן למימוש באמצעות אפליקציית Android או על ידי יצירת קשר עם תמיכת הלקוחות של BulletVPN.

מקצוענים

 • 70+ שרתי ב- 41 מדינות.
 • תמיכה P2P.
 • מבטל את חסימת Netflix ו- CBC.
 • תכונת DNS חכמה.
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה.
 • ממשק משתמש ידידותי.
 • שישה חיבורים בו זמנית.
 • הצפנת AES 256 סיביות.
 • מתג כיבוי.
 • מגן כדור.

חסרונות

 • אין מנהור מפוצל.
 • תקופת ניסיון קצרה בחינם (יום אחד).

3. Unlocator

כיסוי Unpocial VPN

Unlocator, א ספק מבוסס דנית, פועל מאז 2013. ראשית, זה התחיל כשירות פרוקסי DNS חכם, ועכשיו הוא גם מספק שירות VPN. העובדה שמרכזי Unlocator נמצאים ב דנמרק אבל גורם לנו להרגיש איכשהו לא בנוח.

במקרה שלא ידעת, דנמרק היא חלק מה- 9 עיניים, גרסה מורחבת של עמותת 5 עיניים. ערכנו מחקר מעמיק כדי לברר אם היו דיווחים שיכולים להצביע על נתוני המשתמש של Unlocator. לא נמצאו דיווחים כאלה וככאלה, שלהם מדיניות קפדנית ללא רישום נראה לגיטימי.

ל- Unlocator הפצת רשת שרת טובה המורכבת ממנה 41+ שרתים ביותר מ- 36 מדינות. הצלחנו לבטל את החסימה נטפליקס האמריקאית, אבל לקח לנו זמן לעשות זאת. חלק משרתי ארה”ב לא קיבלו את העבודה, אך אחרים עשו זאת במיוחד מיאמי (מהירות גבוהה).

המהירות היא הגונה מאוד, במיוחד כאשר השתמשנו ב- שרתים שכותרתם (במהירות גבוהה). חלק מהשרתים אכן פגעו בחיבור שלנו כמעט עם ירידה של 30%. אלה היו מקרים נדירים.

כמובן שתכונת ה- DNS החכמה עדיין זמינה. Unlocator נותן למשתמשים אפשרות לרכוש אותו בנפרד אם אין להם עניין בשירות ה- VPN שלהם.

מצד שני, ל- Unlocator יש א מתג כיבוי. ובדומה ל- BulletVPN, יש טכנולוגיה שאינה מאפשרת לך להתחבר לאינטרנט אם אינך משתמש בשרת Unlocator. זה מכונה בשם מגן שחרור.

בעוד שרוב ה- VPN מציעים תקופת ניסיון בחינם, או אולי מעורפלת, Unlocator מספקת למנויים חדשים מנויים ניסיון חינם למשך 7 ימים ללא צורך בכניסה של כרטיס אשראי או חשבון PayPal. נוסף על כך, ברגע שתקופת הניסיון החינמית תסתיים, תוכלו ליהנות מהערבות להחזר הכסף שלהם למשך 30 יום האם תחליט להירשם.

מקצוענים

 • שרתים ב- 41+ מדינות.
 • P2P ידידותי.
 • תואם נטפליקס.
 • DNS חכם.
 • תקופת החזר של 30 יום.
 • אפליקציות מאוד קלות.
 • 5 חיבורים במקביל.
 • הצפנה בדרגה צבאית.
 • מתג כיבוי.
 • מגן שחרור.
 • ניסיון חינם למשך 7 ימים.

חסרונות

 • כמה שרתים איטיים.
 • אין תוספי דפדפן.
 • מנהור מפוצל אינו זמין.

4. NordVPN

כיסוי NordVPN

NordVPN הוא א ספק VPN מבוסס פנמה עם רשת גלובלית עצומה. הם מציעים שרתים ב 81 מקומות בכל 64+ מדינות. כעת הצלחנו לבטל את החסימה של כל ערוצי הזרימה שבדקנו, אך החיסרון היה מהירות.

כספקית שירותי VPN מובחרים, NordVPN מעניקה עצמה על כך שיש לה כמה משרתי ה- VPN המהירים ביותר. בדיקות המהירות השונות שלנו אכן אישרו כי השרתים שהקימה NordVPN ברחבי אזורים שונים בעולם הם, באופן כללי, מהירים. בזמן החיבור לשרת בארה”ב, למשל, המהירות בקושי ירדה (9%).

בסך הכל, אפליקציית NordVPN עצמה מאוד קל לשימוש, ותהליך החיבור כמעט מיידי. באשר לשירות ה- DNS החכם שלהם, SmartPlay איפשרה לנו לבטל את החסימה של עשרות ערוצים ברחבי העולם באמצעות אובדן מהירות מינימלי.

ממשיכים הלאה שלהם VPN כפול תכונה. טכנולוגיה זו מנתבת מחדש את תנועת המשתמשים שני שרתים במקום אחד, להבטיח הצפנה כפולה לנתונים. אמנם אתה נהנה משכבה נוספת של אבטחה, אך אתה פוגע במהירות האינטרנט שלך כאשר תכונה מסוימת זו מופעלת. זה אושר באמצעות בדיקות המהירות השונות שערכנו.

NordVPN לא כל כך זול, אבל אנחנו לא רואים שהוא יקר. שלהם ערבות 30 יום הכסף בחזרה נותן למשתמשים מספיק זמן לבדוק במה מדובר בשירות. באשר למשפט חינמי, היה בעבר ניסוי בחינם, אבל עכשיו נורד-וי-פי-אן הורידה אותו מהשולחן.

מקצוענים

 • 81 מיקומי שרתים ב- 60+ מדינות.
 • שיתוף P2P.
 • Netflix תמך.
 • DNS חכם (SmartPlay).
 • יישומים קלים לשימוש.
 • שישה חיבורים במקביל.
 • הצפנה בדרגה צבאית.
 • מתג הרג אוטומטי.
 • VPN כפול.
 • CyberSec (הגנה מפני תוכנות זדוניות).
 • בצל מעל VPN.
 • תוספי דפדפן.

חסרונות

 • מהירויות לא יציבות.
 • אין ניסיון חינם.
 • מנהור מפוצל אינו זמין.

5. IPVANISH

כיסוי IPVanish

IPVanish מספק חיבורים מהירים, הגנה מעולה על פרטיות, ו כיסוי שרת גלובלי טוב, הכל במחיר סביר. לפני זמן מה יתכן והמיקום של המטה שלהם (ארצות הברית) פגע בפרטיות המשתמשים.  IPVanish עברה שערוריית כריתת עצים לפיה יומני משתמש היו מסופק לביטחון פנים לעזור בחקירת תיק פלילי. אך לאחר מכן לא דווח על מקרים כאלה.

כיסוי השרתים של IPVanish טוב מאוד מכיוון שיש בו שרתים 70+ מדינות. עם זאת, במהלך הבדיקות שלנו, אף אחד מהשרתים הללו לא הצליח לבטל את חסימת Netflix האמריקנית, BBC iPlayer, או אפילו Hulu לצורך העניין שנחשב למונע ענק עבורנו.

המהירות שלהם הייתה בסדר לפי מה שבדקנו. למעשה, הקשר שלנו רק צנח 10%, והצלחנו להזרים תוכן ב- HD מלא מבלי להיות עדים לבעיות חוצץ.

השימוש ביישום שלהם היה יפה פשוט. הצלחנו להתחבר לשרת תוך שניות. כאמור לעיל, IPVanish לא הצליחה לבטל חסימת ערוצי סטרימינג מרכזיים מסוימים.

נקודה נוספת שמצאנו היא שלספק אין תכונת DNS חכמה, שהיא חיונית לגישה לתכנים מוגבלים. יתר על כן, ראינו שהספק מציע רק א מדיניות החזר למשך 7 ימים, מה שמשתמש בהשוואה לאחרים ברשימה.

מקצוענים

 • שרתים ב -70 מדינות.
 • תמיכה P2P.
 • ממשק משתמש ידידותי.
 • עשרה חיבורים בו זמנית.
 • הצפנת AES 256 סיביות.
 • מתג להרוג אוטומטי.
 • פרוקסי SOCK5.
 • סיומת Chrome
 • SugarSync (אחסון קבצים מאובטח).

חסרונות

 • DNS חכם אינו זמין.
 • זה לא מבטל את החסימה של Netflix ו- BBC iPlayer.
 • מדיניות החזר למשך 7 ימים.
 • אין מנהור מפוצל.
 • אין ניסיון חינם.

6. CyberGhost

כיסוי CyberGhost

CyberGhost הוא VPN מוביל נוסף שיש לקחת בחשבון להשתמש בקנדה. שמנו לב שלספק יש הרבה משתמשים, במיוחד 15 מיליון מהם, למרות שלהם מקורות מוצלים. הבה נשפוך מעט אור על העניין.

ראשית, סייברגוסט מבוסס על שניהם רומניה וגרמניה. מבחינת הפרטיות המקוונת, רומניה מסתדרת בסדר גמור אין חוקי מעקב קפדניים. עם זאת, הבעיה היא עם גרמניה, שהוא אחד הסעיפים מדינות 14-עיניים. אבל לא לזה התכוונו “Shady”.

Cyberghost נרכשה על ידי החברה הישראלית Kape Technologies. בעבר נהגו ליצור בעלי CyberGhost חדשים תוכנות זדוניות. זה היה אז, עכשיו לא דווח על שום דבר מהסוג הזה.

עכשיו נראה מדוע ל- Cyberghost בסיס משתמשים כה ענק. לספק יש שרתים ב- 90 מדינות, וזה נהדר שכן הוא מתחרה כמו ה- ExpressVPN.

כמו כן, בדיקות המהירות הראו את שניהם תוצאות חיוביות ושליליות. מספר שרתים לא השפיעו הרבה על החיבור שלנו בערך 12%. מצד שני, היו שרתים אחרים שהורידו את מהירות האינטרנט שלנו לנקודה בה איכות הסרטון ירדה ל -240 במקום 720.

לשירות אין תכונת DNS חכמה עבור ביטול חסימה של תוכן, אך שרתי ה- VPN שלו יכולים לבצע את העבודה. ניסינו נטפליקס בארה”ב והספק נמסר.

האפליקציה CyberGhost מככבת בדיבוב “לסטרימינג”. זה מאפשר למשתמשים לבחור את הערוץ שהם רוצים לבטל את החסימה ואז יישום זה להתחבר לשרת בהתאם (שרת באזור הערוץ). ככה, אינך צריך להבין איזה שרת מבטל חסימה של ערוץ בעצמך. זה מאוד מרשים אם אתה חושב על המשתמשים הלא מפותחים בחוץ.

פרטיות באה בצורה של הצפנה בדרגה צבאית וכן א מתג כיבוי. באשר למנוי, Cyberghost אמנם קצת יקר, אבל זה בא עם מדיניות החזר של 45 יום. יש לך זמן להחליט.

מקצוענים

 • שרתים ב- 90+ מדינות.
 • תמיכה P2P.
 • מדיניות החזר של 45 יום.
 • אפליקציות הן מאוד קלות לשימוש.
 • שבעה חיבורים בו זמנית.
 • הצפנת AES 256 סיביות.
 • מתג להרוג אוטומטי.
 • שרתי VPN של NoSpy
 • תוספי דפדפן.

חסרונות

 • חסרים מנהרות מפוצלות.
 • ניסיון חינם אינו זמין.
 • אין תכונת DNS חכמה.

VPNs הטובים ביותר לקנדה – פסק דין סופי

קנדה לא באמת מצונזר חזק כמו מדינות אחרות, אך כמה חוקים אחרונים עזרו לערער את הפרטיות המקוונת באופן כללי. 

הם למעשה גרמו ליותר אנשים לחשוב על הנוכחות שלהם באינטרנט, ומה הם עושים באינטרנט. קח את הצעד להבטיח הנתונים שלך מוגנים וניגשים לאתר שאתה אוהב, ואל תהסס לספר לנו מה הייתה החוויה שלך בפעם הראשונה VPN משתמש בקטע שלמטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map