ה- VPN הטוב ביותר לברזיל – סקירה 2020

משתמשי אינטרנט בברזיל (República Federativa do Brasil) רוצים להיות אחראים על פעילותם המקוונת. הם גם סקרנים ללמוד כיצד לבטל חסימת אתרים ותכנים מגבילים גיאוגרפיים ממדינות אחרות.


הנחישות שלהם לגלוש באינטרנט בברזיל בצורה חופשית ובטוחה הובילה אותם לספק שירותי VPN. כלי זה מאפשר להם למנוע את זהותם גישה לשירותים ואתרים מכל מקום בעולם. אבל, איזה VPN זה הולך להיות? אני יודע שזה בחירה קשה, אבל אני מקווה, שלי רשימת ספקי ה- VPN המובילים יכול לעזור לך להבין דברים. 

ה- VPN הטוב ביותר לברזיל - סקירת 2017

ה- VPN הטוב ביותר לברזיל – סקירה 2020

למה VPN בברזיל?

שתי הסיבות העיקריות לכך שאנשים מעדיפים שירות VPN יהיו:

 • שירות VPN מגן עליך ועל המידע הפרטי שלך מכל התקפות זדוניות.
 • אתה מגיע ל להישאר בטוח בכל פעם שאתה משתמש ברשת אינטרנט ציבורית
 • אתה מקבל גישה לאתרים חסומים גיאוגרפיים.

הצורך ב- VPN בברזיל

עם שיעור החדירה לאינטרנט של 66.4%, בברזיל יש קצת יותר מ -200 מיליון משתמשים ברשת. שיעור גבוה זה יכול להיות בגלל שהרשויות בברזיל לא הקפידו על צנזורה מדי. עדיין, משתמשים ברזילאים מסתמכים על ספקי VPN איכותיים של ברזיל כדי להגן על חירותם ודיבור שלהם באופן מקוון. VPN הברזילאי מאפשר להם עקיפת הגבלות שהוקמה באתרים ותוכן חסום, כמו גם הרמת אלה המוטלים על אתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר. כדי להשתמש ב- VPN בברזיל, עליך לבצע את הצעדים הבאים:

 1. הירשם עם ספק שירות VPN המציעה למשתמשים רשת גלובלית של שרתי VPN.
 2. הורד את אפליקציית VPN במכשיר שלך.
 3. הפעל את האפליקציה, היכנס והתחבר לשרת VPN לבחירתך.
 4. תיהנו מהזרם האינטרנט ללא מעקב ממשלתי או הגבלות גיאוגרפיות.

מבחינת ה- VPN הטובים ביותר לשימוש בברזיל, ExpressVPN יוצא למעלה. החברה מציעה שירות לקוחות מעולה, יש מדיניות החזר של 30 יום ותמיכה בכל המכשירים.

צנזורה מצד ממשלת ברזיל

מבט על ההיסטוריה של ברזיל על מדיניות הרגולציה של האינטרנט מגלה שהייתה התערבות ממשלתית מסוימת. למשל הממשלה ביקש מגוגל למסור נתונים אישיים הקשורים לאזרחיה או להסיר תוכן מקוון משרתיו.

דוגמא מובהקת נוספת הייתה כאשר טוויטר פרסמה את מדיניות הצנזורה השנויה במחלוקת שלה. ברזיל הייתה הראשונה לאמץ אותה והשתמשה בה כדי להשמיע קולות נפרדים. כמו כן, שורה של עיתונאים ובלוגרים ברזילאים הותקפו לאחר ששחררו מידע שהממשלה לא הייתה מעדיפה להיות בציבור.

בטל חסימה של אתרים בינלאומיים

לרוב חברות ה- VPN המבוססות יש שרתים המבוססים על כמעט כל פינה אחרת בעולם. חלק ממיקומי השרת כוללים סינגפור, יפן, קנדה, בריטניה, גרמניה, לטביה, אוסטרליה, ארה”ב, ועוד רבים אחרים.

מיקומים אלה יאפשרו למשתמשים שלנו להירשם ל- VPNs ברזיל שלנו לבטל חסימת אתרים וערוצים רגישים לגיאוגרפי, ללא קשר למיקומם. סוג האתרים החסומים geo הם יוכלו לבטל את החסימה של Hulu, BBC iPlayer ו- Netflix USA. הזרמת משחקים בשידור חי, הופעות מוזיקה ואירועי חדשות יתאפשרו גם לאחר שמישהו יירשם ל- VPN ברזילאי אמין.

הזרם טלוויזיה ברזיל מכל מקום

חובה להישאר מעודכן עם דברים שקורים בעיר הולדתך, גם כשאתה עובד בחו”ל. גולה ירצה תמשיך להתעדכן בערוצים הברזילאים כמו SBT, Rede Globo, Rede Record, Confederação Brasileira de Futebol, כמו גם המשחקים האולימפיים בריו. VPN ברזילאי יכול לאפשר לך קבל כתובת IP ברזילאית. זה יהיה לעזור לך לגשת לאתרים וערוצים הזמינים רק במדינה שלך. 

ביקורת VPN הטובה ביותר בברזיל

הנה ה שירותי VPN הטובים ביותר אליהם אתה יכול לפנות בזמן שברזיל:

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא VPN אידיאלי לשימוש בברזיל. מהירויות גבוהות ופרוטוקולי הצפנה חזקים הם המרכיבים ל- VPN ברמה הגבוהה ביותר. האפליקציות של ExpressVPN פותחו באמצעות שביעות רצון המשתמשים בראש. בין ה 2000+ שרתים שמנהל ExpressVPN, ישנם שרתים הממוקמים בסאו פאולו וריו דה ז’ניירו.

האפליקציות ממשק קל לשימוש מאפשר למשתמשים ליצור קשרים בקלות. אם אינך חווה במהירויות שרת מהירות וזרם חלק – שתוכל – אתה יכול לבקש החזר כספי. ExpressVPN מציע א מדיניות ערב להחזר כספי למשך 30 יום שנותן למשתמשים זמן להחליט.

2. BulletVPN

כדי להבטיח כי המידע שלך מוגן ובטוח מצדדים שלישיים, עליך לקחת בחשבון את סופר מאובטח BulletVPN. לספק VPN זה יש ממשק יפה, המשתמש יכול להשתמש בו בנוחות. עם ערבות של 30 יום הכסף בחזרה, נרשמת אליו VPN נטול סיכון.

למרות ש- BulletVPN אינו פועל מיקומי VPN רבים באמריקה הלטינית, אתה עדיין יכול להתחבר לשרת VPN ברזילאי. מה שיפה בלקוח BulletVPN זה תואם למספר מכשירים כמו המחשב האישי שלך, Mac, Android, iPhone, iPad או FireStick. ובמקרה שתרצו לבטל את חסימת התוכן במכשירים שאינם תומכים ב- VPN, תוכלו לעשות שימוש ב- BulletVPN פרוקסי DNS חכמה בחינם – -.

3. NordVPN

כנראה התכונה הייחודית ב- NordVPNהחזקה שלו היא הצפנת VPN כפולה. אף VPN אינו יכול לעמוד בראש גישות האבטחה של NordVPN. הספק יעשה זאת להצפין את התנועה המקוונת שלך ו שמור את הנתונים הפרטיים שלך מהאקרים או מפושעי רשת.

אם אתה עוקב אחר VPN זה מבטיח הגנה על נתונים– זה נחוץ מאוד בברזיל – אז NordVPN תהיה הבחירה הנכונה. באמצעות אפליקציית NordVPN, המנויים יכולים להתחבר לעשרה שרתי VPN ברזילאים ו נראה בברזיל בניגוד למקום שבו הם נמצאים בעולם.

4. IPVanish

IPVanish יהיה גם VPN טוב לשימוש בברזיל. זה מציע חיבורים במהירות גבוהה, מדיניות פרטיות הדוקה, ו כיסוי שרת גלובלי הגון, במחיר מקובל. תוכל לשנות את מיקומך הווירטואלי בלחיצת כפתור. 

ברגע שאתה מתחבר לשרת IPVanish, שלך כל תנועה מקוונת הופכת לבלתי נגישה לפושעי רשת, האקרים, ספקי שירותי אינטרנט וממשלות. בתוך שבעה ימים, אתה יודע בוודאות אם IPVanish הוא השרת המהיר ביותר בעולם. זו אינה מדיניות החזר של 30 יום, אבל לפחות אתה צריך לנסות אותה לפני שאתה מתחייב.

5. CyberGhost

ויש את CyberGhost. שמו הוא חוטף תשומת לב. פירוש המילה רוח רפאים, במקרה זה, אנונימיות מקוונת. זה ספק רפאים יאפשר לך גישה לתוכן מרחבי העולם כשאתה בברזיל. דמיין את רמת אבטחה מסופק לך יישום של א טכנולוגיית 256-AES ביט.

משמעות הדבר היא שלך הנתונים לא יתאפשרו. CyberGhost תוודא שאתר בטוח לשימושכם לפני שתוכלו אפילו לגשת אליו. זה נעשה על ידי ביצוע בדיקה יסודית של אותה URL במסד נתונים ייעודי. בקצרה, CyberGhost יעבוד בצורה מושלמת בברזיל.

ה- VPN הטוב ביותר לביקורת ברזיל – מסקנה

רמת הצנזורה באינטרנט בברזיל אינה גבוהה בהשוואה למדינות אחרות. השימוש במספר VPN בשירות VPN הוא להגן על הזהות המקוונת של האדם. המשמעות היא שבכל פעם שתהיה גישה לאתר חסום גיאוגרפי, הפרטים על מיקומך ומחובר לרשת משתנים והמידע האישי שלך מוסתר.

אני בטוח שאתה חושב על VPN נהדר, ואני רוצה לשמוע על כך בתגובות למטה. 

\

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map