ה- VPN הטוב ביותר עבור לינוקס – סקירה 2020

מה ה ה- VPN הטוב ביותר עבור לינוקס בשנת 2020? ללא קשר לפלטפורמה ולמערכת ההפעלה בה אתה משתמש כדי לגשת לרשת, חשוב מאוד שתעביר את המתג לקבלת אבטחה נוספת ואמצעים לאנונימיות מקוונת. זה תקף גם למי שמשתמש בתוכנות קוד פתוח ומערכת הפעלה כמו לינוקס. לינוקס בדרך כלל מאובטחת הרבה יותר מהבטחון המסחרי שלה כולל חלונות. עם זאת, אין זה אומר, אם אתה משתמש לינוקס, אינך זקוק לאמצעי אבטחה. על משתמשי לינוקס לפנות ל- VPN גם לצורך אנונימיות מקוונת, קידוד נתונים והטבות בעלות ברית. אז הנה שלנו סקירה VPN הכי טובה של לינוקס – – ל אובונטו, פדורה, OpenSUSE, ו מנטה.


סקירה VPN 2020 הטובה ביותר לינוקס

סקירה VPN 2020 הטובה ביותר לינוקס

בחירת ה- VPN הנכון עבור לינוקס

בחירת שירות ה- VPN הנכון עבור לינוקס יכולה להיות קשה מכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות כמו לבחור את ההמבורגר הטוב ביותר באמריקה, איך זה אפילו אפשרי? רוב שירותי ה- VPN המכוונים לינוקס פועלים על פרויקט תוכנה מפורסם של קוד פתוח בשם OpenVPN. זה באמת בטוח ומציע שפע של תכונות. אתה יכול למצוא VPNs לינוקס הפועל על הפצות כמו אובונטו ואחרים. להלן מספר VPNs שמתאימים היטב לינוקס.

סקירת ה- VPN הטובה ביותר לינוקס

להלן הסקירה המלאה של מיטב ה- VPN עבור לינוקס:

ExpressVPN

ExpressVPN - ה- VPN הטוב ביותר לשנת 2020

ExpressVPN – ה- VPN הטוב ביותר לשנת 2020

עדיף על ידי אלפי משתמשי לינוקס בגלל תאימותו ויציבותו. השרתים מכסים יותר ממאה מדינות. אתה יכול גם להחליף בו נקודות קצה של VPN מינוס צער. בעוד שהמדריכים מיועדים לאובונטו, תוכלו להתקין אותו בקלות על פחות או יותר כל גרסאות הלינוקס הפופולריות. החיסרון הוא ממשק שורת פקודה במקום GUI לשולחן העבודה החלקלק. זה מגיע גם עם ערבות להחזר כספי של חודש. זה תואם גם לפדורה, להפצות דביאן. כעת, תוכלו להשתמש בשלושה מכשירים בו זמנית בעזרתו ונוספה תמיכה בנטפליקס, מה שממתיק את העסקה הרבה.

NordVPN

NordVPN - VPN המוביל בשנת 2020 סקירה

NordVPN – חמשת ה- VPN המובילות ב- 2020 סקירה

זהו גם פיתרון נחמד עבור משתמשי לינוקס המנסים את ידם ב- VPN. השירות מבוסס גם על OpenVPN והדרכות מעולות למתחילים. השירות די קל על הארנק אם נרשמים למנוי לשנה בתשלום של 5.75 דולר לחודש. יש גם ערבות להחזר הכסף. אתה יכול לחבר 6 מכשירים לשרתים שלהם בו זמנית. הם משתמשים בפרוטוקול AES של 256 סיביות להצפנת נתונים. זה פועל גם בגרסאות דביאן ופדורה של לינוקס.

IPVanish

IPVanish - VPN המוביל בשנת 2020 סקירה

IPVanish – VPN המוביל בשנת 2020 סקירה

זה עוד משתמשי VPN לינוקס ראויים יכולים לנסות. מדריך ההתקנה מצוין עם צילומי מסך ותהליך ההתקנה פשוט. עלות החבילה גבוהה בהרבה מרוב המתחרים במחיר של 6.49 דולר לחודש. עם זאת, איכות השירות מצדיקה בסופו של דבר את העלות הגבוהה יותר.

VyprVPN

VyprVPN - שגיאת שרת פרוקסי של Netflix לעקיפת הבעיה 2020
אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום

זה אידיאלי עבור משתמשי VPN כבדים המשתמשים בלינוקס במחשבים שלהם. אם אתה צריך לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי לעתים קרובות ולהוריד המון תוכן, זה הפיתרון המתאים לך. הם מציעים 700 שרתים ביותר מ- 50 מדינות וזה מספיק טוב עבור מרבית משתמשי ה- VPN. VyprVPN מפורסם גם בזכות המהירות והיציבות.

VPN הטוב ביותר לינוקס – חלופות אחרות

כמובן שיש כמה שירותי VPN Linux אחרים שאתה יכול לנסות. HideMyAss הוא דוגמה אחת והיא פועלת בגירסאות Debian, OpenSUSE ואובונטו של לינוקס. זה מכוון יותר למשתמשי לינוקס חנוניים. BulletVPN הוא שירות VPN אחר של לינוקס שמגיע עם אחריות להחזר הכסף בתוקף למשך 30 יום. שרתים זמינים עבור 22 מדינות בלבד, אך אתה מקבל מהירות מהירה יותר. אתה מקבל שלושה חיבורים בו זמנית וזה במחיר משתלם.

משתמשי VPNs Linux צריכים להתחמק

אנשים משתמשים בלינוקס, בעיקר לצורך הבנייה והתפקוד המאובטחים שלה. אז לא הגיוני שתבחרו VPN פחות מאובטח עבור המחשב האישי שלכם שמריץ לינוקס! הנסתר שלה הוא VPN חינמי התומך בחיבור PPTP בלבד. בימינו, חיבור PPTP נחשב פחות מאובטח. SecurityKISS הוא שירות נוסף שעדיף לא להשתמש בו, לפחות הגרסא החינמית שלו מכיוון שהוא שומר על יומני משתמשים.

VPN הכי טוב של לינוקס – נקודות מפתח

אז אתה יכול למצוא כמה VPNs לינוקס שמציע ערך בולט לכספך ומעל לכל שירות ואבטחה טובים. באופן אידיאלי, משתמשי VPN של לינוקס מתמקדים יותר בהיבטי אבטחה מאשר בחינם. עליך לבחור בשירות שיש בו תמיכת לקוחות איתנה, יש לו רשימת תכונות איתנה והוא תואם לגירסת לינוקס בה אתה משתמש. רוב שירותי ה- VPN של לינוקס מגיעים עם מדיניות החזר כספי שתוכל להשתמש בה כדי לבדוק אם המוצר שלהם עומד בציפיות שלך או לא.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me