שירותי VPN המאובטחים ביותר בשנת 2020

מרבית האנשים היו מסכימים כי בהתחשב באיום הגובר של פיגועים וחוסר ביטחון, ממשלות בכל רחבי העולם עושות נכון על ידי נקיטת צעדים למעקב אחר מעקב אחר פעילויות טרור במטרה למנוע אירועים קטסטרופלים. זו הסיבה שיש לנו את מטה התקשורת הממשלתי בבריטניה, ה- NSA של ארה”ב, הסינים עם חומת האש הגדולה שלהם ואפילו מערכת הניטור המרכזית של האינדיאנים. מכוונת ככל שתהיה, יתכן שזה לא יתקשר טוב לאלה מאיתנו שחשים עמוקות לגבי פרטיות ואנונימיות מקוונת. זו הסיבה שיותר ויותר אנשים ממשיכים לפנות ל- VPN. מהו ה- VPN המאובטח ביותר בשנת 2020? קרא את הסקירה שלהלן כדי לגלות.


שירותי VPN המאובטחים ביותר בשנת 2020

שירותי VPN המאובטחים ביותר בשנת 2020

ה- VPN המאובטח ביותר בשנת 2020

סוג שירות ה- VPN הנדרש להישאר מוגן גם תחת מעקב ממשלתי צריך להיות באיכות הגבוהה ביותר, עם רמות שונות של הצפנה. בשוק של ימינו ישנם שירותים שונים הטוענים שהם מציעים הצפנה ברמה גבוהה זו, אך מעטים מאוד מהם. כדי לעזור לכם במהלך קבלת החלטה זו, החלטנו לבצע סקירה של שירותי ה- VPN המוצפנים ביותר בשוק. תמשיך לקרוא.

1. ExpressVPN

כספקית שנמצאת בשוק כבר קרוב לשמונה שנים, ExpressVPN עמדה בחזית כל טכנולוגיות ההצפנה שממשיכות לצוץ, ועושות כמיטב יכולתן כדי להועיל אותן ללקוחותיהן ברגע שהם מסוגלים. רמות ההצפנה המרובות שלהם נוצרות עקב הפרוטוקולים השונים של VPN בהם הם תומכים, חלקם כוללים SSTP, PPTP, OpenVPN UDP, OpenVPN TCP ו- L2TP / IPSec. כל אלה מבטיחים הגנה בדרגה צבאית על הקשר שלך.

ExpressVPN מציעה חבילת תמחור שרבים מספקי VPN אחרים לא יוכלו להשוות איתה, אבל אם אתה מחפש את הצורה הטובה ביותר של הצפנה בשוק, זה מה שתצטרך להתמודד איתה. שלוש תוכניות התמחור המוצעות מאפשרות לך לשלם בפרקי זמן של חודש אחד, 6 ו -12 חודשים, והרשת הרחבה שלהם המונה למעלה מ -97 שרתי יותר מ -75 מדינות מבטיחה שהחיבור שלך יישאר פעיל לאורך המינוי שלך..

לשירות יש גם תוכנות התואמות למכשיר ה- Mac, Android, Linux או iOS שלך, כלומר תוכל להריץ אותו על מגוון רחב של מוצרי אלקטרוניקה. אם אינך בטוח אם זה השירות עבורך או לא, כדאי יהיה לך לבדוק אותו קודם לפני שתגיע להחלטה. ExpressVPN מציע התחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום, שם תוכלו לראות עד כמה השירות שלהם יתאים להעדפותיכם. כל עוד נתקל בבעיות, צוות הטיפול בלקוחות שלהם תמיד יהיה בהישג יד כדי לעזור לך 24/7.

2. IPVanish

עם רשימה של יותר מ 25,000 IPs, IPVanish למשתמשים יש המון מיקומים וירטואליים לבחירה. זה מבטיח להם שתמיד יהיה מוסתר את מיקומם וזהותם מוסתרת. פרוטוקולים כמו OpenVPN, PPTP ו- L2TP מבטיחים שהחיבור של כולם מאובטח היטב ובמחיר של 7.50 דולר לחודש, 20.24 דולר למשך 6 חודשים או 59.49 דולר לשנה, הערך שאתה מקבל לא באמת כל כך גרוע.

בניגוד לרוב הספקים האחרים, IPVanish מציעה רק 7 ימים בערבות הכספים שלה. משך הזמן הוא מעט קצר כדי לגלות בדיוק כמה טוב השירות שלהם עובד, אך אנו מעודדים את כולם להפיק את המרב על ידי בדיקת הכל. האפליקציות שמגיעות עם השירות מאפשרות לו לעבוד על אנדרואיד, iOS, Windows, Mac ו- Mac OS X ללא שום תקלות, אם כי שום דבר עדיין לאלה שקיוו להפעיל אותו ב- Linux. נוהל ההגדרה די ישר, ולכל מי שאינו בטוח מה לעשות, יש מספר הדרכות ומדריכי וידיאו שיעזרו לך לעלות לדרכך.

3. NordVPN

עם 1,1015 שרתי וספירה, NordVPN ממשיך לעבוד על אמינות מוגברת עבור הלקוחות שלהם, ונראה שזה מסתדר להם ממש טוב. הם מציעים עד 6 חיבורים בו זמנית, ויש לגיון של אנשים שנרשמים איתם על בסיס יכולת זו. ההצעה לשנתיים שלהם במחיר של 3.29 דולר לחודש בולטת גם בשוק, והצפנה שלהם 2048 מבטיחה את כל המנויים בהמשך ההגנה. תכונות כמו מתג להרוג באינטרנט והגנת DNS חזקה מוסיפים לרשימת מנגנוני האבטחה שלה.

4. CyberGhostVPN

להיות ברומניה פירושו CyberGhost אינו צריך לדבוק בחוקים לשמירת נתונים כפי שקורה בשירותי VPN רבים אחרים שממוקמים בארה”ב או בבריטניה. זה מבטיח ללקוחות שהם יוכלו להמשיך עם הגלישה שלהם מבלי שהם צריכים לדאוג לשמירת ההיסטוריה שלהם. שלצד פרוטוקולי ה- VPN השונים שהם תומכים בהם (PPTP, OpenVPN, L2TP / IPSec) מאפשר להם להצפין את נתוני הלקוחות שלהם ולהבטיח להם הגנה מקוונת מלאה..

רשת השרתים הגדולה למדי שלהם, המונה מעל 1045 שרתים המופצים על פני 30 מדינות, גורמת לך לחשוב על תוכניות התמחור שלהם כהוגנות למדי, בהתחשב בכך שיש כל כך הרבה ספקים אחרים שגובים הרבה יותר ויש להם רשת קטנה בהרבה. עבור מנוי לחודש, תחויב בסכום של 10.49 דולר, למשך 6 חודשים 35.40 דולר ובמשך שנתיים 69.60 דולר. אנו נצטרך לזכות את ה- VPN ל- CyberGhost בגין התוכנית לשנתיים מכיוון שלא ראינו שהיא מוצעת על ידי אף ספק אחר.

מסקנה על שירותי VPN המאובטחים ביותר בשנת 2020

למרות העובדה שרוב שירותי ה- VPN משתמשים באותה טכנולוגיה יחסית במתן השירותים שלהם, התכונות הייחודיות והיכולות המתקדמות הן המבדילות זו את זו, גם כאשר שוקלים למי מהם רמת הצפנה אמינה ביותר. אם בחרת בספק שלך מהרשימה שלנו, הודע לנו כיצד הכל עבר על ידי השארת תגובה למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me