ה- VPN הטוב ביותר לסקייפ בשנת 2020 – ביטול חסימת שירותי ה- VoIP

סקייפ הוא ככל הנראה שירות ההודעות והשירות ה- VoIP הנפוץ והנפוץ ביותר בעולם. זוהי האפליקציה המתאימה לשיחות וידאו והודעות כאשר האנשים המדוברים רחוקים מדי אחד מהשני, או כאשר ארגונים רק רוצים לקיים פגישת ועידת וידאו במקום להופיע פיזית במקום כלשהו. למרות הפופולריות שלה, ישנן מדינות בהן אסור להשתמש בסקייפ, כמו ברזיל, איחוד האמירויות, סין וקובה. כדי להשתמש בו במדינות כאלה, יהיה עליכם ללמוד על כמה מספקי ה- Skype VPN עליהם תוכלו לסמוך. קרא את הסקירה הבאה בכדי לגלות יותר אודות ה- VPN הטוב ביותר עבור Skype בשנת 2020.


ה- VPN הטוב ביותר לסקייפ בשנת 2017

ה- VPN הטוב ביותר לסקייפ בשנת 2020

ה- VPN הטוב ביותר עבור סקייפ

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. SurfShark
 5. IPVanish
 6. VyprVPN

סקייפ – שירות ה- VoIP הטוב ביותר

העניין עם סקייפ שהופך אותו לכל כך פופולרי יכול להיות היכולת לדבר, לשלוח הודעות טקסט ולבצע שיחות וידאו, בחינם. החברה קיימת מאז הימים הראשונים בהם אנשים השתמשו באינטרנט בחיוג וראו את כל העולם מתפתח עד כדי שימוש בחיבורי אינטרנט מהירים..

מרבית חברות הטלפונים הסלולריים פחדו יותר משכריזה סקייפ & השיקה את שירות ה- VoIP שלה. הם היו מודאגים מצניחת הרווחיות שלהם בגלל אנשים המשתמשים באפליקציה כדי לבצע שיחות טלפון בינלאומיות רבות כל כך. הם חשבו שהשיחות הללו יעלו כל כך הרבה בגלל השימוש ברוחב הפס הגבוה, ולכן רוב ספקי שירותי האינטרנט המשיכו לאסור על לקוחותיהם להשתמש בסקייפ. בהמשך התברר כי ספקיות האינטרנט אוסרות עליהם כדי להפנות את התנועה לעבר יוזמות ה- VoIP שלהם.

כל זה היה קורה בתקופה בה סקייפ עדיין היה שחקן חדש בשוק. נכון להיום, מרבית המדינות אפשרו לאזרחיהן להשתמש בסקייפ כאמצעי התקשורת העיקרי שלהן. עם זאת, עדיין קיימות מדינות שעדיין קיימות איסור על סקייפ, והן אינן מעוניינות לאפשר לאזרחיה להשתמש בה כאפליקציית ההודעות העיקרית שלה..

השתמש ב- VPN כדי לבטל את חסימת הסקייפ

אם אתה בסופו של דבר במדינה כזו, עליך לפנות לחלופה כמו VPN כדי לבטל את חסימת Skype. VPN של Skype יעבוד בעצם כערוץ מאובטח דרכו נשלחות כל הבקשות שלך. שימוש ב- VPN לביטול חסימה של סקייפ יאפשר לך לעקוף את כל מעקב הממשלתי וה- ISP, כמו גם לשמור על הנתונים המקוונים שלך. & זהות אינטרנטית בטוחה ואנונימית.

השימוש בסקייפ עם שירות VPN מאפשר גם לחסוך חיובים בשיחות טלפון. ניתן לעשות זאת על ידי בחירת שרת שממוקם בארה”ב מכיוון ששיעורי הסקייפ נמוכים שם באופן משמעותי. כמו כן, ביצוע שיחה קולית במקום שיחת וידאו הופך את הדברים לזול יותר.

אם בכל זאת תתעקש לבצע שיחה קולית או שיחת וידאו, חפש שרת הקרוב יותר למקום שאתה נמצא. כמה דוגמאות לספקים שתוכל לשקול לכלול ExpressVPN, NordVPN, ו BulletVPN.

כיצד לבטל חסימה של סקייפ בארבעה שלבים קלים

בטל את חסימת השירותים שאתה אוהב באמצעות VPN של Skype. כך:

 1. הירשם עבור חשבון ExpressVPN.
 2. הורד ולהתקין את יישומי ה- VPN שלך בכל המכשירים שלך.
 3. התחבר לאחד מ -145 מיקומי השרתים של VPVNN של ExpressVPN ברחבי העולם.
 4. השתמש בסקייפ ללא הגבלות.

אומות האוסרות על סקייפ & שירותי VoIP אחרים

כפי שנאמר קודם, מספר לא מבוטל של מדינות לא מעריך את השימוש בסקייפ בגבולותיהן. לרובם יש סיבות משלהם לכך. מדינות במרכז & דרום אמריקה, למשל, חוסמת את סקייפ כך שהאנשים יוכלו לפנות לספקי שירותים מקומיים עבור שניהם טלפוניים & שירותי אינטרנט. כמו כן, יש חברות טלקום שדוחפות לחסום את סקייפ בגלל שירות שיחות הטלפון החינמיות שלהן. בדרך כלל זה קורה כאשר חברת הטלקום כל כך גדולה, שיש לה את ההשפעה לשדל לשירות בינלאומי כמו סקייפ שיאסר, ובסופו של דבר.

המדינות שאסרו לחלוטין את סקייפ כוללות את כווית, גיאנה, לוב, קטאר, סוריה, איחוד האמירויות הערביות, עומאן וצפון קוריאה. אלה שיישמו מגבלה גאוגרפית כלשהי כוללים מקסיקו, סין, קובה, ברזיל, הקריביים, פקיסטן, מיאנמר, סוריה, תוניס, וונצואלה, פנמה, ירדן ואחרים..

ספקי ה- VPN המובילים של סקייפ

עם הרשימה הרחבה של ספקי ה- VPN הזמינים לתפוס, זה יכול להיות מעט מפחיד להחליט מה דעתך. זו הסיבה ששמתי רשימה של VPN מובילים לבחירה למקרה שאתה מחפש להשתמש בסקייפ במיטבו. זכור כי ישנם שירותי פרימיום אחרים לשימוש. עם זאת, אלה בולטים על פי המפרט והתכונות שלהם. הנה הם.

ExpressVPN

כדי להתחיל בזה, אנו מתחילים עם אחד השירותים המובילים בעולם, ExpressVPN. ספק ה- VPN הזה בהחלט עומד במוניטין שלו כשהוא מגלה כמה פרסים הוא זכה מאז שעלה לראשונה בשוק. לא רק זה, אפשר לומר שלמוצר מגבלותיו. ובכן, זה ממשיך לשלוט בענף עם מה שיש לו להציע. ראשית, נדבר על רשת השרתים שלה. VPN זה מציע יותר מ- 2000 שרתים ב- 90+ מדינות ברחבי העולם. משמעות הדבר היא שאתה יכול לגשת למאות ערוצי סטרימינג על ידי לחיצה על כפתור החיבור על בסיס השרת שאליו ברצונך להתחבר. יותר מ- 200,000 כתובות IP עומדות לרשותם. רגע, יש עוד.

ExpressVPN מאפשר עד שלושה חיבורים לחשבון. שלא לדבר על כך שתוכל לשתף חיבור VPN לאינספור מכשירים אם תגדיר את ה- VPN בנתב שלך. כעת, בואו נדבר על מה קיים VPN כדי לשפר את האבטחה שלך. ספק VPN זה מסתמך על קידוד AES של 256 סיביות כדי לשמור על נתוני משתמש ומאמץ גם את מדיניות רישום האפס הקפדנית. אתה יכול לבחור פרוטוקולים על פי הצרכים שלך, כולל OpenVPN, PPTP, SSTP ו- IKEv1 / v2. OpenVPN היא תמיד הבחירה הנכונה, וזו הסיבה ש- ExpressVPN מגדיר אותה כאפשרות ברירת מחדל. תסתכל על שלנו סקירה של לקבלת פרטים נוספים על איך VPN זה יכול להועיל לחוויה המקוונת שלך.

NordVPN

NordVPN מגיע למקום השני ברשימה שלנו. עם זאת, זה לא אומר שזה השני לתוכנת VPN אחרת. בהתבסס על נתונים סטטיסטיים, ל- VPN זה רשת השרתים הגדולה ביותר מבין כולם. אני מתכוון ליותר מ 5000 שרתים בכל 62 מדינות, זה מספר שכדאי לזכור. NordVPN מעניק לך שירותי אבטחה שלא רבים מהשירותים האחרים מסוגלים. אחד כזה הוא שירות ה- VPN הכפול שלו. תכונה זו מנתבת את החיבור שלך דרך שני שרתים במקום אחד, מה שאומר שתוכל להכפיל את ההגנה בתעבורת האינטרנט שלך. למרבה הצער, מהירות החיבור שלך תורד גם כן.

יש גם תכונת ה- CyberSec שלה שמרחיקה מודעות ותוכנות זדוניות מהמכשיר שלך. יתר על כן, תכונת SmartPlay שלה מעניקה למשתמשים גישה לאתרים ושירותים מוגבלים גיאוגרפיים, זהו פרוקסי ה- DNS החכם של נורד עצמו למקרה שתהיתם. למידע נוסף על ספק ה- VPN החזק הזה, קח קצת זמן ועבור ברשותנו סקירה של NordVPN.

BulletVPN

BulletVPN מתמקד יותר באבטחת המשתמשים ובפרטיותם. ציינתי את זה מכיוון שלא תמצא שרבים רבים ברשת שלה. זה מכסה 30 מדינות, וזה קצת נמוך ממה שמציעות VPN אחרות. עם זאת, יש לו תמיכה בפרוטוקולי VPN כמו OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec ו- IKEv1 / v2. אלה די חיוניים אם אתה מעריך את הבטיחות ברשת.

הספק מסוגל לאבטח את לקוחותיו במדיניות רישום אפס מחמירה. באשר אתה, ספק שירותי האינטרנט שלך או הממשלה שלך לא יכולים להשיג את פרטי הגלישה שלך. איך הם יקבלו את הנתונים שלך אם אין מה להשיג?

בל נשכח את העובדה ש- BulletVPN לא קיים הרבה זמן. אבל זה מסוגל לעשות הרבה יותר מאשר VPNs אחרים, כך שזה שווה את הזמן שלך. תסתכל על שלנו סקירת BulletVPN ותביא פסק דין משלך.

SurfShark

סוף סוף יש לנו SurfShark, ה- VPN החדש בשוק. למרות היותו די חדש, VPN זה מבטיח לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחות. אם אתה רוצה שמשהו ימשוך את תשומת ליבך, הדבר הראשון שתראה הוא שהוא מציע חיבורים בו זמנית ללא הגבלה. לא רק זה, אלא של- SurfShark יש גם מגוון רחב של שרתים ברחבי 50+ מדינות. השרת כולל למעלה מ- 800 שרתים, וזה די והותר כדי לבטל חסימה של מאות ערוצים ברחבי העולם.

יתר על כן, SurfShark משתמשת ב- CleanWeb, תכונה שמרחיקה מודעות ומפרסומות בכל פעם שאתה גולש באינטרנט. כדי לראות מה עוד השירות מורם בשרוולים, התבונן ב שלנו סקירת SurfShark.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Skype – Wrap Up

מלבד שירות VPN, אין באמת שיטה אחרת שהיא מספיק יעילה כדי לבטל את חסימת Skype במדינה שבה השימוש בו נאסר. VPN לסקייפ יאפשר לך להצפין את הנתונים שלך ולהסתיר את המידע האישי שלך כך שאיש לא יוכל לגלות שאתה משתמש בסקייפ, או לפרוץ להודעות שאתה שולח..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map