VPN 2020 הטוב ביותר – סקירת ספקי שירותי VPN המובילים

הפרטיות והביטחון באינטרנט ממשיכים להיות דאגה הולכת וגוברת בקרב אנשים שעושים עבודה רבה ברגישות ברשת, במיוחד עם העוצמה ההולכת וגוברת בה ממשלות ברחבי העולם מפסידות את שירותי האינטרנט. יש מאמץ רב לא רק מהם, אלא גם מצדדים שלישיים שרוצים למכור את היסטוריית הגלישה שלך כדי לקבל מושג על סוג התוכן ששוק היעד מעדיף להציג בזמן האינטרנט. מאמצים כאלה פוגעים באופן חמור בזכותך לפרטיות בזמן שאתה מקוון, וכל מי שדואג למידע הפרטי שלו צריך לנקוט בצעדים מכוונים כדי למנוע גישה למידע שלהם באופן בלתי חוקי מגיע 2020. קרא את המידע שלנו הסקירה הטובה ביותר ל- VPN 2020 כדי לגלות אילו ספקי שירותי VPN שווים את הכסף שלך.


סקירת VPN 2020 הטובה ביותר

סקירת VPN 2020 הטובה ביותר

VPNs המומלצים המובילים ביותר בשנת 2020 סקירה כללית

להלן רשימה קצרה של ספקי שירותי ה- VPN המועדפים שלנו החל משנת 2020.

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. IPVanish
  4. VyprVPN
  5. BulletVPN
  6. CyberGhost

בחירת שירות VPN

אם אתה נכנס לרשת, תגלה שיש המון שירותים שמבטיחים להצפין את החיבור שלך בחינם או בעלות חודשית, דו שנתית או שנתית. נסו ככל שתוכלו להימנע מהחינם. השירות שלהם בדרך כלל לא תקין, וההתמודדות עם כאלה תשאיר אותך מתוסכלת קשה. עדיף לך לעבור על רשימת האפשרויות בתשלום. טיפ אחד שכדאי לזכור כאן הוא שככל שתוכלו להירשם לספק יותר, כך המחיר יהיה זול יותר. אז אסטרטגיה נקייה תהיה לזהות עם איזה ספק אתה הולך לעבוד ולהתחייב אליהם לטווח הרחוק.

אנו הולכים לעזור לך עם זה בסקירה זו מכיוון שאנו מבינים שאתה יכול להתפנק לבחירה במיוחד עם השירותים הרבים הקיימים ברשת. 

VPN 2020 הטוב ביותר

להלן 5 הבחירות המובילות שלנו לשירותי ה- VPN הטובים ביותר בשנת 2020.

1. ExpressVPN – ה- VPN הטוב ביותר בשנת 2020

אם אתה הולך לספק ספק איכותי, זה מאוד לא סביר שתמצא ספק שעולה על עצמו ExpressVPN. החבר’ה האלה מציעים חיבור יציב דרך 164 מיקומי השרת שלהם, והחזר כספי של 30 יום אתה יכול להשתמש בהם כדי לדגום את השירות שלהם. התוכנה שלהם פועלת טוב בכל הפלטפורמות העיקריות, כך שלא תצטרך לדאוג לנושאי תאימות.

היא תוכל לאבטח את שיתופי הקבצים שלך ב- P2P, אם כי תצטרך להתפשר עם קיבולת המכשיר שלהם עבור חיבורים בו זמנית. התמחור שלהם הוא גם מעט גבוה יותר מאשר לרוב במחיר של $ 12.95 לחודש, $ 9.99 לחודש למשך 6 חודשים ו- 6.66 $ בכל חודש עבור המינוי השנתי שלהם..

2. NordVPN

עם 3,000 שרתים וספירה, NordVPN ממשיך לעבוד על אמינות מוגברת עבור הלקוחות שלהם, ונראה שזה מסתדר להם ממש טוב. הם גם מציעים עד 6 חיבורים בו זמנית, ויש לגיון של אנשים שנרשמים איתם על סמך יכולת זו.

ההצעה לשנתיים שלהם, במחיר של 3.29 דולר לחודש, בולטת גם בשוק, והצפנתם של 2048 מבטיחה את כל המנויים בהמשך ההגנה. תכונות כמו מתג להרוג באינטרנט והגנת DNS חזקה מוסיפים לרשימת מנגנוני האבטחה שלה.

3. IPVanish

שלישית ברשימת 2020 VPNs שלנו היא IPVanish, ספק אחר שמבטיח להסתיר את היסטוריית הגלישה שלך ולשמור על בטיחות כל הפעילויות המקוונות שלך באמצעות אוסף של למעלה מ- 40,000 כתובות IP עבור לקוחות לבחירה, ומעל 850 שרתים ב- 60+ מדינות להתחבר אליהם.

יש לך 7 ימים מהתחייבות להחזר הכסף שלהם להחליט אם השירות שווה את זה, אבל אנחנו די בטוח שתקבל החלטה עד החמישית. התמחור שלהם הוגן ברובו, כאשר השימוש בחודש עומד על 7.50 $, 3 חודשים תמורת 6.74 $ כל שנה ושנה תמורת 4.87 $ בכל חודש..

4. VyprVPN

ידוע כאחד הספקים החדשניים ביותר בשוק, VyprVPN מציע תכונות כגון זיקית ושירות גלישה ותקשורת מתחת לרדאר ששומר על כל האינטראקציות שלך מוצפנות. השרתים שלהם נמצאים בכ- 72 מדינות, אם כי המהירות שלהם עולה בהרבה על הרבה ספקים אחרים שיש להם רשת שרת גדולה יותר.

בשלושה ימים בלבד, תקופת הניסיון שלהם גם היא מוגבלת למדי, כך שתצטרך לקבל את ההחלטה שלך במהירות. יש להם שתי קטגוריות מחירים, בהן תוכנית בסיסית עומדת על $ 9.95 ו -5 $ לחודש ושנה בהתאמה, בעוד שתוכנית פרמיה הולכת על $ 12.95 ו- $ 6.67, גם לחודש ושנה..

5. BulletVPN

פירוט הרשימה שלנו הוא BulletVPN, שירות שממשיך להשיג לאט לאט השגחה בקרב משתמשים ברחבי העולם בגלל רשת השרתים של Tier 1, וצוות שירות הלקוחות התומך שלהם. הם מאפשרים עד 5 חיבורים בו זמנית וכוללים חבילה של שירות DNS חכם בחינם עבור אלה שיעדיפו כך. התוכנה שלהם מובטחת לעבוד על כל הפלטפורמות הפופולריות & מכשירים, אם כי אינך בטוח ב -100% לגביך, אתה מוזמן לברר בעצמך באמצעות 30 שנות הכסף שלהם להחזר הכסף..

הסביר VPN

‘VPN’ הוא קיצור של רשת פרטית וירטואלית. הכוונה למעין מנהרה שרק לקבוצה מפוצלת של אנשים יש גישה אליה, השומר על כל צורות הנתונים המשותפות באמצעותה מוצפנות, כלומר קשה ליירט.

האם VPNs באמת מאובטחים?

VPNs נועדו לשפר את רמת האבטחה עבור כל מי שיש לו הרבה עבודה חשובה לעשות באינטרנט, או סתם כל מי שרק רוצה לשמור על המסלול שלו מכוסה. השירות אמור להיות מאובטח, אך רמת האבטחה שתקבל תלויה במידה רבה עם ספק השירות שתבחר להירשם אליו.

הרשמה כמנוי לספק VPN פירושה שתצטרך להיות פחות מודעות שמפריעות את הגלישה שלך, גישה להרבה אתרים של מגבלות גיאוגרפיות והגנה מפני שולחי דואר זבל והאקרים שמכוונים לגנוב את המידע האישי שלך. שירות VPN חזק גם מקשה על יירוט על ידי מישהו, ובכך מאפשר לך להמשיך בעבודה שלך מתוך ידיעה בטוחה שאיש, אפילו לא ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לצותת לך.

VPNs ו אנונימיות מקוונת

VPNs מסוגלים מאוד לוודא כי זהותך ברשת נשארת מוסתרת, אך רק במידה מסוימת. ישנם ספקים הטוענים כי אינם מסוגלים לרשום את התנועה שלך, עם זאת, רובם ידועים כמאחסנים פרטים על הגלישה שלך, כמו מספר האתרים שבהם ביקרת, כמה זמן היית מקוון או אפילו סוג התוכן שאתה יכול להיות שהורדת.

כפי שציינתי קודם, הרמה בה המידע שלך נשאר מוגן תלוי מאוד בשירות שאתה בוחר להירשם אליו. רמות ההצפנה משתנות מספק אחד למשנהו, ולכן עלייך להחליט איזה ספק צריך להיות המתאים ביותר לשימוש המיועד שלך.

VPNs לעומת פרוקסי

אם עשית רק קצת מחקר על השיטות בהן אתה יכול להשתמש כדי להגן על זהותך באופן מקוון, סביר להניח שנתקלת בבעיות פרוקסי. בדרך כלל מדובר בשרתים מבוססי חוץ המשמשים להפניית התנועה שלך וכדי להראות כאילו אתה ניגש לאתר / שירות שלך ממיקום מרוחק..

אם אתה בארה”ב למשל, ואתה ניגש לרשת דרך שרת שממוקם בקנדה, האתר שאליו אתה ניגש יזהה אותך כגישה לאתר שלהם מתוך ארצם, ובכך יעניק לך גישה מלאה. זה עובד נהדר במיוחד עבור כל מי שמקווה לגשת לאתרים חסומים גיאוגרפיים, אך המשתמשים יצטרכו להתמודד עם העובדה שלא כל צורות הנתונים ניתנות להעברה דרך פרוקסי..

דברי הסגירה על ה- VPN הטובים ביותר לשנת 2020

אם אתה מתכנן להבטיח שהחיבור שלך לאינטרנט יישאר בלתי חדיר לחלוטין, אתה כבר יודע אילו שירותים מובטחים שיעזרו לך להישאר מאובטחים. כלל אצבע זה יהיה לבדוק את כל הספקים שאתה שוקל באמצעות הערבות להחזר הכסף שלהם, או את תקופת הניסיון החינמית שלהם, כך שבסופו של דבר לא תבזבז כסף על שירות שלא בסופו של דבר אתה מנוי אליו. . בשורה התחתונה זה ExpressVPN, IPVanish, BulletVPN, VyprVPN, ו NordVPN כולם ספקי שירותי VPN מובילים. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me